صفحه 2 از 21 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 206

موضوع: مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

Junior Member ana ciel آواتار ها

پیش فرض پاسخ : legalisation of birth certificate

من امروز جوابشو فهمیدم.
    نیازی به شناسنامه و تاییدش نیست.
    توی لیست مدارکی که باید به IND تحویل داد توشته بود شناسنامه تایید شده که مسئول دانشکده روش خط کشید و گفت لازم نیست و امروز هم که رفتم دن هاق برای گرفتن رزیدنت پرمیت گفت نیازی به ترجمه شناسنامه نیست.
    موفق باشید
    There are no facts, only interpretations

یک نکته ی دیگه هم هست
    امروز هم رفتم سیتی حال تا آدرسمو رجیستر کنم
    گفتن ترجمه شناسنامه میخواد ولی حالا هر وقت رفتی ایران بیار واجب نیست زود بدی
    خواهرم هم یکساله که اینجاست ولی هنوز ترجمه رو نداده ولی ممکنه بعدا یه جایی بخوان
    حالا اگه وقت دارین بگیرین و اگه نه بیاین کاراتونو شروع کنین بعدا هر وقت رفتین ایران میتونین ترجمه شناسنامه رو هم تایید کنید و بیارید

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ana ciel نمایش پست ها
    یک نکته ی دیگه هم هست
    امروز هم رفتم سیتی حال تا آدرسمو رجیستر کنم
    گفتن ترجمه شناسنامه میخواد ولی حالا هر وقت رفتی ایران بیار واجب نیست زود بدی
    خواهرم هم یکساله که اینجاست ولی هنوز ترجمه رو نداده ولی ممکنه بعدا یه جایی بخوان
    حالا اگه وقت دارین بگیرین و اگه نه بیاین کاراتونو شروع کنین بعدا هر وقت رفتین ایران میتونین ترجمه شناسنامه رو هم تایید کنید و بیارید
    ممنون دوست عزیز از اطلاعاتی که شیر میکنی.
    در صورت امکان شما میتوانید مختصر توضیحی در مورد ترجمه شناسنامه و مراحل ان در ایران بدهید ؟
    با تشکر.
    I am Back

اول شناسنامتونو به یک دارالترجمه رسمی ببرید و بخواهید براتون ترجمه کنه. اونا شناسنامه رو ترجمه میکنند و مهر تایید وزارت دادگستری رو هم روی ترجمه شناسنامتون میزنند(3-4 روز وقت میگیره).
    بعد یک روز صبح بین ساعت 7.30 تا 9.30 ترجمه شناسنامه رو به سفارت هلند ببرید( برای این کار نیازی به گرفتن وقت قبلی نیست) و بگید که میخواهید ترجمه شناسنامه رو به تایید سفارت هلند برسونید( اصل و کپی شناسنامه هم همراهتون باشه) اونا ازتو 38000 تومان میگیرند و 2-3 روز بعد بهتون وقت میدن که برید و ترجمه تایید شده رو پس بگیرید
    تاییدیه سفارت هلند یه مهره که روی اون میزنند.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ana ciel نمایش پست ها
    اول شناسنامتونو به یک دارالترجمه رسمی ببرید و بخواهید براتون ترجمه کنه. اونا شناسنامه رو ترجمه میکنند و مهر تایید وزارت دادگستری رو هم روی ترجمه شناسنامتون میزنند(3-4 روز وقت میگیره).
    بعد یک روز صبح بین ساعت 7.30 تا 9.30 ترجمه شناسنامه رو به سفارت هلند ببرید( برای این کار نیازی به گرفتن وقت قبلی نیست) و بگید که میخواهید ترجمه شناسنامه رو به تایید سفارت هلند برسونید( اصل و کپی شناسنامه هم همراهتون باشه) اونا ازتو 38000 تومان میگیرند و 2-3 روز بعد بهتون وقت میدن که برید و ترجمه تایید شده رو پس بگیرید
    تاییدیه سفارت هلند یه مهره که روی اون میزنند.
    موفق باشید
    ممنون از پاسخ کاملتون. به نظرتون من که قرار هست 1 سال اونجا باشم نیازی به این کار هست یا نه ؟
    با تشکر.
    I am Back

اگر تهران هستین و کار خاصی ندارین انجام بدین چون کار ساده ایه.
    اگر نه بیاین هلند بعدا هم میشه انجام بدین.
    البته این کارو هر کسی مثل دوست یا خانواده میتونه براتون انجام بده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد گرفتن ویزا از سفارت هلند

دوستان من یک سوال داشتم. کسی می تونه کمکم کنه و لیست کامل مدارک برای ویزا PhD student اینجا پست کنه(POSITION با فاند 4 ساله)... نامه عدم سوپیشینه هم لازمه ؟ مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه و تایید مدرک شناسنامه برای سفارت هلند ( Legalisation of Birth Certificat

سلام
    به من اینو گفتند
    a legalized certified true copy of the document(s) on which the notary has based his declaration of your birth and the information of your parents.

The birth certificate needs to be legalized by the Iranian Ministry of Foreign Affairs or by one of the authorized “Foreign Affair Offices” and subsequently by the Dutch Embassy or by one of the Dutch Consulate-Generals.
    Furthermore, the birth certificate needs to be translated in either English, Dutch, French or German. This translation needs to be done by a ‘sworn translator’. The legalized birth certificate and the translation cannot not be older than 6 months at the time of your arrival in the Netherlands.
    a legalized certified true copy of the document(s) on which the notary has based his declaration of your birth and the information of your parents.

The birth certificate needs to be legalized by the Iranian Ministry of Foreign Affairs or by one of the authorized “Foreign Affair Offices” and subsequently by the Dutch Embassy or by one of the Dutch Consulate-Generals.
    Furthermore, the birth certificate needs to be translated in either English, Dutch, French or German. This translation needs to be done by a ‘sworn translator’. The legalized birth certificate and the translation cannot not be older than 6 months at the time of your arrival in the Netherlands.

خوب این میگه از خود شناسنامه یه کپی بگیری به مهر وزارت امور خارجه برسونی بعد یه ترجمه بگیری ازش ولی من با توجه یه چیزایی که شما گفتید فهمی دم که باید یه ترجمه رسمی از دارالترجمه با مهر وزارت خونه و دادگستری بگیری بعد ببری بدی سفارت و یه کپی هم از شناسنامه فارسی درسته؟ یا شناسنامتم باید یه کاری بکنی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه و تایید مدرک شناسنامه برای سفارت هلند ( Legalisation of Birth Certificat

با سلام خدمت دوستان
    برای دریافت ویزای MVV دانشگاه DELFT گفته که باید شناسنامه خودم، شناسنامه همسرم و عقدنامه را به تایید سفارت هلند در تهران بفرستم. ظاهرا سفارت برای هرکدام 25 یورو دریافت می کند که جمعا می شود 75 یورو. آیا این امکان هست که مدارکم را فقط با مهر وزارت خارجه برای داشنگاه بفرستم یا تایید سفارت اجباری است. کسی اطلاعی در این مورد دارد. با تشکر

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_civil نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    برای دریافت ویزای MVV دانشگاه DELFT گفته که باید شناسنامه خودم، شناسنامه همسرم و عقدنامه را به تایید سفارت هلند در تهران بفرستم. ظاهرا سفارت برای هرکدام 25 یورو دریافت می کند که جمعا می شود 75 یورو. آیا این امکان هست که مدارکم را فقط با مهر وزارت خارجه برای داشنگاه بفرستم یا تایید سفارت اجباری است. کسی اطلاعی در این مورد دارد. با تشکر
    سلام.من دوستم بهش اجبار کرده بودن برای ویزای MVV ضمنا شما چون ویزای الحاقی برای همسرتون رو میخواید من میدونم که لازمه عقدنامتون ترجمه بشه در مورد شناسنامه زیاد اطلاع ندارم.من که رفته و برگشتم اصلا شناسنامه ازم نخواستن.ولی پیشنهاد من اینه که با سفارت هماهنگ کنید و بپرسید.
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم