صفحه 103 از 2682 نخستنخست ... 353939495969798991001011021031041051061071081091101111121131532036031103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    سلام. در برگه CSQ کد 130 مربوط به رشته هایی هست که امتیاز نسبت به نوع رشته از 6 تا 16 امتیاز دارند و اگر رشته 12 و 16 امتیازی باشه عبارت پرونده دیمند را هم مینویسند در این قسمت. و اگه رشته صفر امتیازی باشه به جای کد 130 یه کد دیگه درج میشه. میخواستم بدونم درسته؟ با سپاس.

سلام
    فكر نميكنم به اين صورت باشه. چون استاد فرانسه من كه رشتشون ادبيات فرانسه و صفر امتيازي هست هم براشون كد 130 خورده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer - Khajeh Nasir

بچه ها سلام
    با تبریک به samz و دوستشون و خوشحالم که خبرای خوب دادن...
    من هم خبری دارم در ادامه قضیه مصاحبه دوم... این شخصی که دعوت شدن به مصاحبه حدس ما رو در مورد مصاحبه دوم تایید می کنه...فقط شخص مین دعوت به مصاحبه شدن که تو یه شرکت نیمه دولتی وابسته به دولت که پروژه های اساسی داره کار میکنه و در ضمن سربازیشون هم معافیت خاص خودش بوده که به گفته وکیلشون این دو مورد باعث مصاحبه دوم شده... راستی جز پاسپورتها مدرک دیگه ای نخواستن که همراهش باشه... که احتمالا به علت 2 مسافرت خارجی که داشتن بوده.
    در هر حال ظاهرا قطار مدیکال برای آپدیتی ها تو راهه...که باعث خوشحالیه!
    فایل نامبر کبک: 5 ژانویه 2009 / مصاحبه : 9 زوئن 2009 / فایل نامبر فدرال : 12 اکتبر 2009 / دریافت ایمیل آپدیت : 12 ژانویه 2011 / رسیدن آپدیت به سفارت : 14 فوریه 2011 / ایمیل مدیکال : 2 مارس 2011 / رسیدن مدیکال به پاریس: 18 مارس 2011 / پاس ریکوئست: 12 آوریل 2011

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط avazeghoo نمایش پست ها
    سلام. من هم اکتبر 2009 بودم و نامه آپدیت دریافت کردم. چند سوال داشتم، ممنون می شم راهنمایی کنید:
    1- به جز مدرک سوء سابقه، درباره سایر موضوعاتی که خواستند مثل فعالیتهای کاری و شرکت، آیا لازمه که مدرکی ارائه بدیم یا اینکه خودمون توضیح بدیم کافی است؟
    2- اگر خودمون بخواهیم توضیح بدهیم آیا فرمت خاصی برای آن وجود دارد؟
    3- در چه شرایطی ممکن است افراد به مصاحبه دوم دعوت بشوند و معمولا در این مصاحبه چه اتفاقی می افتد؟
    سلام به همگی: بچه ها کسی می دونه وقتی ایمیل آپدیت دریافت می کنیم باید:
    1-قراردادکاری مون رو که بین ما و شرکتی که توش کار می کنیم بسته میشه باید براشون ترجمه کنیم و بفرستیم یا نه؟
    1- گواهی اشتغال به کار از شرکتی که توش کار می کنیم دوباره بگیریم و بفرستیم (این گواهی رو برای کبک ارائه دادیم) یا نه؟
    2-اگه باید گواهی اشتغال به کار بگیریم و براشون بفرستیم لازمه که حقوق و دستمزدمون توش ذکر بشه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mary-pedi نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    با تبریک به samz و دوستشون و خوشحالم که خبرای خوب دادن...
    من هم خبری دارم در ادامه قضیه مصاحبه دوم... این شخصی که دعوت شدن به مصاحبه حدس ما رو در مورد مصاحبه دوم تایید می کنه...فقط شخص مین دعوت به مصاحبه شدن که تو یه شرکت نیمه دولتی وابسته به دولت که پروژه های اساسی داره کار میکنه و در ضمن سربازیشون هم معافیت خاص خودش بوده که به گفته وکیلشون این دو مورد باعث مصاحبه دوم شده... راستی جز پاسپورتها مدرک دیگه ای نخواستن که همراهش باشه... که احتمالا به علت 2 مسافرت خارجی که داشتن بوده.
    در هر حال ظاهرا قطار مدیکال برای آپدیتی ها تو راهه...که باعث خوشحالیه!
    حالا اگه یک نفر کارمند دولت باشه باز هم به مصاحبه فدرال دعوت میشه؟
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

سلام، تاریخ دریافت CSQ من تاریخ27August 2009 و تاریخ file number federal:30 August 2009، آپدیت مدارک تاریخ 9 دسامبر 2010 به سفارت رسیده ولی هنوز خبری از مدیکالم نیست، علت چیه؟ کسی تو این تاریخ مدارک فرستاده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد آقا نمایش پست ها
    با سلام
    در ادامه سئوال ليلا خانم . جناب mary-pedi و ساير دوستان اگر امكان داره توضيحات بيشتري از مصاحبه دوم بدين. كه به چه صورت هست و شايد بتونيم با هم فكري بفهميم چه كساني دعوت به مصاحبه مي شن و پيشاپيش اقداماتي رو انجام بديم . من كه ديگه بعد از مصاحبه تقريباٌ فرانسه رو گذاشتم كنار . خواهشن اطلاع رساني كنيد . با تشكر فراوان
    من 1 ماه پیش برای مصاحبه دوم رفتم . مصاحبه کلا به انگلیسی بود بیشتر فضا دوستانه ولی کاملا بازجویانه مهربون .از کار . مسافرت . دوستان . خانواده . سوال شد نگران نباشید کلا مصاحبه سختی نیست یعنی اصلا سخت نیست یه سوال جواب معمولیه

من رو برای اشتباه نام صدا کرده بودند . من دخترم نه سربازی رفته بودم نه مسافرت زیاد نه کار در ادارات دولتی ولی منو خواستن

Junior Member

من فکر میکنم کسانی که نامه آپدیت دریافت میکنند دیگه برای مصاحبه دوم دعوت نمیشوند، چون اگر لازم باشه با توجه به بررسی که توسط آفیسرها انجام میشه دیگه براشون نامه آپدیت نمی آد و مستقیم برای مصاجبه دوم دعوت میشن.
    نظر شما یا کسایی که تجربه مصاجبه دوستان خود را دارند چیست؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي آزاد تهران

سلام به دوستان
    خبر خوب براي بچه هاي نوامبر
    يكي از دوستان من كه فايل نامبرش 3 نوامبر هست ديروز نامه آپديت دريافت كرد.
    اميدوارم براي ساير دوستان هم به زودي مديكال يا نامه آپديت ارسال بشه

پیش فرض پاسخ : مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

سلام
    من 15/12/2010تو مصاحبه کبک قبول شدم و بعد از اینکه به ایران اومدم مدارکم رو در تاریخ 15/01/2011 برای فدرال با TNTپست کردم ولی تا الان بعد از گذشت یک ماه فایل نامبر فدرالم نیومده.TNT میگه مدارکت رو تحویل دادم به یک شخصی به نام Rima من به سفارت کانادا در سوریه هم ایمیل زدم و هم فکس ولی جوابی نمیدن(البته بعد از یکی از ایمیلام یکی از این جوابهای آماده بلافاصله برام فرستادن که مطلب خاصی توش نبود)تلفن هم میزنم میگن ایمیل بزن.خلاصه نمیدونم باید چه کنم.
    1)میخوام ببینم به نظرتون چقدر این موضوع نگران کننده ست که فایل نامبر من تا الان نیومده؟ 2)و اینکه این موضوع به چه دلیلی میتونه باشه؟3)به نظرتون من باید چه کنم,چه راهی هست که من بتونم بفهمم که موضوع از چه قراره؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirdarvish نمایش پست ها
    سلام
    من 15/12/2010تو مصاحبه کبک قبول شدم و بعد از اینکه به ایران اومدم مدارکم رو در تاریخ 15/01/2011 برای فدرال با TNTپست کردم ولی تا الان بعد از گذشت یک ماه فایل نامبر فدرالم نیومده.TNT میگه مدارکت رو تحویل دادم به یک شخصی به نام Rima من به سفارت کانادا در سوریه هم ایمیل زدم و هم فکس ولی جوابی نمیدن(البته بعد از یکی از ایمیلام یکی از این جوابهای آماده بلافاصله برام فرستادن که مطلب خاصی توش نبود)تلفن هم میزنم میگن ایمیل بزن.خلاصه نمیدونم باید چه کنم.
    1)میخوام ببینم به نظرتون چقدر این موضوع نگران کننده ست که فایل نامبر من تا الان نیومده؟ 2)و اینکه این موضوع به چه دلیلی میتونه باشه؟3)به نظرتون من باید چه کنم,چه راهی هست که من بتونم بفهمم که موضوع از چه قراره؟
    چرا اینقدر عجله دارید دوست من
    بطور معمول 2 ماه طول میکشه که فایل نامبر فدرال صادر بشه و یک هفته 10 روز طول میکشه که براتون بفرستند (اگه با پست بفرستند) بطور معمول اگه یک نفر از دمشق و بصورت حضوری فایل نامبر فدرال بگیره 2 ماه جلو میافته
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)