صفحه 1140 از 2682 نخستنخست ... 140640104010901130113111321133113411351136113711381139114011411142114311441145114611471148114911501190124016402140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,391 تا 11,400 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member
    رشته و دانشگاه
    english translation

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

تا به حال کسی از دوستان غیر دیمند بوده که توی استانبول مصاحبه شده باشه و براش مدیکال اومده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط somayeh2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید که سوالمو اینجا می پرسم
    من رشته پرستاری هستم پاس ریکوئست شدم الان شوهرم میخواد بره ویزاهامون رو بگیره می خواستم راهنمایی کنید من باید چه فرمی پرکنم ؟آیا باید وکالت بدم به شوهرم؟در ضمن باید چه چیزایی با خودش ببره؟آیا باید عکس جدید بگیریم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوست عزیز
    اگرخودتون main applicant هستید ، انتهای همون ایمیل پاس ریکوئست قسمتی هست که شما باید پر کنید ، از اون ایمیل اول یک پرینت می گیرید ، مشخصات خودتون و بعد مشخصات و شماره پاسپورت همسرتون رو می نویسید ، امضا می کنید .( این میشه همون وکالت دادن ، اصلا لزومی نیست که برید دفترخانه !!!!!خودشون در انتهای این ایمیل نوشتند که اگر شخص اصلی نخواهد شخصا بیاید برای گرفتن پاسپورت ها ، باید اون چند خط رو پر و امضا کنه . همین کفایت می کنه )
    عکس هم که ما از عکسهای قبلی فرستادیم و مشکلی پیش نیومد.
    حتما نامه پاس ریکوئست رو کامل پرینت بگیرید و امضا کنید و به همسرتون بدید ببره .مابقی چیزایی که میخواهند رو در چند بند ابتدای نامه می زنند.احتمالا توی یک برگه بایدقد و رنگ چشم ها هم نوشته بشه
    مین : کارشناس ارشد شیمی 12 امتیازی / همراه : کارشناس ریاضی کاربردی 6 امتیازی
    ارسال مدارک نوامبر 2010 / مصاحبه فوریه 2012 / فایل نامبر فدرال مارچ 2012 / مدیکال13 آگوست / وصول مدیکال 29 آگوست / پاس ریکوست 10 اکتبر

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazzz نمایش پست ها
    تا به حال کسی از دوستان غیر دیمند بوده که توی استانبول مصاحبه شده باشه و براش مدیکال اومده باشه؟
    نه، برای افراد غیر دیمند نزدیک ترین زمان ثبت شده در اپلای ابرود مارچ 2010 بوده است.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

دوستان آوریل2010،خبری از عملکرد سفارت در این روزها ندارید؟

Junior Member houmandxb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering,Amirkabir university of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    دوستان آوریل2010،خبری از عملکرد سفارت در این روزها ندارید؟
    من یک ایمیل پیگیری زدم در روز ۱۲۰ ام
    Réception: 2009/09/16,ND: 2009/11/01
    CSQ: 2010/04/11,ND du Fédéral: 2010/04/12
    Deuxième mise a jour reçu à Paris le 2013/04/15
    Médical reçue le 05.07.2013,médical délivré à Paris le 15.07.2013 PR le 23.08.2013 Visa imprimé le 03.09.2013

نقل قول نوشته اصلی توسط houmandxb نمایش پست ها
    من یک ایمیل پیگیری زدم در روز ۱۲۰ ام
    دوستان دیگه هم اگر اطلاعی دارند لطفا به اشتراک بگذارند ببینیم چند چندیم.مرسی از شما houmandxb
    لطفا پاسخ آن را هم که گرفتید بگذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    من موافق اين تحليل نيستم. چون بودند دوستاني مثل niusha که به فاصله کمتر از 20 روز از مديکال براشون ويزا اومده.

به نظرم يا حساب کتاب نداره يا واقعا 36 ماه ابطال سي اس کيو کمي مجبورشون ميکنه اقدام کنند.
    آره دوستان واقعا همینطور بود من 9 روز بعد از رسیدن مدیکالم به پاریس پاس ریکوئست شدم . 9 اکتبر مدیکالم رسید پاریس 18 اکتبر نامه پاس ریکوئست اومد باور کنین اصلا و ابدا حساب کتاب نداره . ولی من فکر میکنم نمیتونن خیلی پروسه کبک رو طولانی مثلا 40 ماه کنن . یه جورایی مجبورن تا زیر 36 ماه از فایل فدرال ویزا رو صادر کنن . من تمام کلاینتهای وکیل خودم زیر 36 ماه رفتن و بعضیا خیلی زودتر. فکر میکنم اگه بین آپدیت و مدیکال خیلی فاصله بیوفته مثل خود من که بعد 9 ماه ونیم مدیکالم اومد . بعد مدیکال سریعا ویزارو صادر میکن. مال من کلا از فایل فدرال تا ویزا 33 ماه شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    من موافق اين تحليل نيستم. چون بودند دوستاني مثل niusha که به فاصله کمتر از 20 روز از مديکال براشون ويزا اومده.

به نظرم يا حساب کتاب نداره يا واقعا 36 ماه ابطال سي اس کيو کمي مجبورشون ميکنه اقدام کنند.
    آره دوستان واقعا همینطور بود من 9 روز بعد از رسیدن مدیکالم به پاریس پاس ریکوئست شدم . 9 اکتبر مدیکالم رسید پاریس 18 اکتبر نامه پاس ریکوئست اومد باور کنین اصلا و ابدا حساب کتاب نداره . ولی من فکر میکنم نمیتونن خیلی پروسه کبک رو طولانی مثلا 40 ماه کنن . یه جورایی مجبورن تا زیر 36 ماه از فایل فدرال ویزا رو صادر کنن . من تمام کلاینتهای وکیل خودم زیر 36 ماه رفتن و بعضیا خیلی زودتر. فکر میکنم اگه بین آپدیت و مدیکال خیلی فاصله بیوفته مثل خود من که بعد 9 ماه ونیم مدیکالم اومد . بعد مدیکال سریعا ویزارو صادر میکن. مال من کلا از فایل فدرال تا ویزا 33 ماه شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nioushaa نمایش پست ها
    نه نبوشا جون شما خوش شانس بودید فکر کنم مدیکال من قبل از شما اومد ولی هنوز پاس ریکوئست نشدم نه مسافرت خارجی آن چنان داشتم نه کار دولتی!!!!!
    CSQ: 18 Nov 2009
    Federal File: 9 Feb 2010
    Medical: 8 Aug 2012
    PPR: ?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nioushaa نمایش پست ها
    در مورد اینکه گفتید کار سفارت حساب کتاب نداره کاملا با شما موافقم اما در مورد اینکه بعد از مدیکال سریع ویزا صادر میشه و زیر 36 ماه اصلا اینطور نیست نمونش خود من بعد از گذشت 9 ماه از مدیکال هنوز پاس ریکوییست نشدم و پروسه مهاجرتم 36 ماه شده من فکر میکنم شما واقعا خوش شانس هستید چون اتفاقی که داره واسه من و دوستان اطرافم میفته کاملا بر عکس شما و تمام کلاینتهای وکیل شماست امیدوارم همیشه موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)