صفحه 1700 از 2682 نخستنخست ... 700120016001650169016911692169316941695169616971698169917001701170217031704170517061707170817091710175018002200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,991 تا 17,000 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط homan77 نمایش پست ها
    منم 30 ماچ 2010 هستم واز مدیکال خبری نیست،چند نفر از دوستان مارچ منتظر مدیکال هستند؟ کسی آماری داره؟
    شرايط من و شما يكيه .منم نوامبر 2009 مصاحبه شدم.نميدونم اينا دارن چيكار مي كنن كه اينقدر طول كشيده ((((

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط homan77 نمایش پست ها
    منم 30 ماچ 2010 هستم واز مدیکال خبری نیست،چند نفر از دوستان مارچ منتظر مدیکال هستند؟ کسی آماری داره؟
    با شما من 4 نفر را در فروم می شناسم که مارس هستند و مدیکال نگرفتند
    باید دید در روز های اتی یعنی از 3 شنبه (20 می سفارت تعطیله) چی میشه فعلا که سفارت توجیه میکنه داره پرونده های ما متاخیر را با دقت بررسی میکنه و.....

تعطیلات باقیمانده 2013 سفارت عبارت است از:

Date Day
    May 20 Monday
    July 01 Monday
    September 02 Monday
    October 14 Monday
    November 11 Monday
    December 25 Wednesday
    December 26 Thursday
    ویرایش توسط پاشا : May 18th, 2013 در ساعت 08:55 PM

Junior Member

با سلام
    دوستان امروز يه ايميل از پاريس براي من اومده كه پرونده ات 13/3/2013 رسيده به پاريس. لازم به ذكره كه پرونده من 12/3/2013 رسيد به سيدني. كه با اين اوصاف انگار اصلا پروندم به آنكارا نرفته.فايل نامبر فدرال 29/04/2013. تاريخ سي اس كيو 11/02/2013
    اما برام جالبه كه اين ايميل امروز ساعت 18:45 ارسال شده! تو روز تعطيل.

Member ShapourMahaei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- نرم افزار دانشگاه آزاد مشهد

دوستان اگه خاطرتون باشه هفته گذشته من خبری رو از یکی از دوستانم گذاشتم که با فایل نامبر ژانویه 2013 و 6 امتیازی از آنکارا براش مدیکال اومد. این دوستم از من خواست تا مشکلشو اینجا مطرح کنم و از شما راهنمایی بگیرم: در نامه مدیکال از ایشون خواسته شده تا مدارک مدیکال و لندینگ فی رو به آدرس سفارت در آنکارا بفرستند و اشاره به تکمیل یه فرم شده که اصلاً وجود خارجی نداشته و به ایمیل ایشون attach نشده. زمانی که ایشون برای انجام آزمایشات مدیکال مراجعه کردن و به پزشک معتمد این مطلب رو متذکر شدن که باید مدیکالشون به آنکارا ارسال بشه، با واکنش پزشک محترم روبرو شدن که بنده کارم رو بلدم و باید نتایج رو به پاریس بفرستم. ایشون خیلی نگران هستن با توجه به deadline یک ماهه. حالا اگه کسی از دوستان اطلاعی در این مورد دارن لطفاً راهنمایی بفرمایین و در ضمن در مورد تکمیل فرمی که حتی به شماره اش هم اشاره ای نشده و attach هم نشده چه باید کرد؟؟! ایشون حتی به آنکارا ایمیل هم زدن ولی بهشون جوابی داده نشده. ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن.
    تاریخ ارسال مدارک:21/06/2010 تاریخ فایل نامبر کبک:22/07/2010 تاریخ مصاحبه:28/03/2011 تاریخ فایل نامبر فدرال:30/03/2011 تاریخ دریافت نامه آپدیت:12/04/2013
    رسیدن آپدیت به پاریس: 29/04/2013 تاریخ دریافت نامه مدیکال از پاریس: 03/10/2013 تاریخ تغییر وضعیت به دسیژن مید: 03/11/2013 تاریخ پاس ریکوئست: 18/11/2013

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط ShapourMahaei نمایش پست ها
    دوستان اگه خاطرتون باشه هفته گذشته من خبری رو از یکی از دوستانم گذاشتم که با فایل نامبر ژانویه 2013 و 6 امتیازی از آنکارا براش مدیکال اومد. این دوستم از من خواست تا مشکلشو اینجا مطرح کنم و از شما راهنمایی بگیرم: در نامه مدیکال از ایشون خواسته شده تا مدارک مدیکال و لندینگ فی رو به آدرس سفارت در آنکارا بفرستند و اشاره به تکمیل یه فرم شده که اصلاً وجود خارجی نداشته و به ایمیل ایشون attach نشده. زمانی که ایشون برای انجام آزمایشات مدیکال مراجعه کردن و به پزشک معتمد این مطلب رو متذکر شدن که باید مدیکالشون به آنکارا ارسال بشه، با واکنش پزشک محترم روبرو شدن که بنده کارم رو بلدم و باید نتایج رو به پاریس بفرستم. ایشون خیلی نگران هستن با توجه به deadline یک ماهه. حالا اگه کسی از دوستان اطلاعی در این مورد دارن لطفاً راهنمایی بفرمایین و در ضمن در مورد تکمیل فرمی که حتی به شماره اش هم اشاره ای نشده و attach هم نشده چه باید کرد؟؟! ایشون حتی به آنکارا ایمیل هم زدن ولی بهشون جوابی داده نشده. ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن.
    من بعید میدنم نتیجه ی مدیکالی تا بحال رفته باشه آنکارا. کلا همیشه مدیکال ها میرفت پاریس بررسی میشدند . مدیکال رو پزشک میفرسته پاریس بقیه مدارکو دوستتون بفرسته آنکارا
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نتیجه آزمایش میره باریس اونها خودشون نتیجه رو به آنکارا اطلاع میدهند. نگران نباشید دوست عزیز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    french literature

ما اوريلي ها هم همين وضع رو داريم ايا از اوريل كسي مديكال گرفته ؟
    تاريخ ارسال مدارك:July 2009 , فايل نامبر: September 2009 , مصاحبه: wave , فايل نامبر فدرال:April 2010 , نامه آپدیت July 2012 انتقال پرونده به پاریس: 2013/02/28 نامه آپدیت دوم (ویزا آفیس پاریس) َApril 2013 مديكال: sep 2013 پاس ریکوئست اول: 31/10/2013 که البته به دليل تولد فرزندم استفاده نكرديم و منتظر پاس ريكوءست دوم هستيم پاس ریکوئست دوم:21 july 2014

Banned

دوستان گرامی

برخی نوشته های اخیر به تاپیک زیر منتقل شدند. لطفا در صورتی که همچنان "فایل نامبر فدرال" دریافت نکرده اید در تاپیک زیر پیگیری نمایید.

مدت زمان انتظار از قبولی در مصاحبه کبک تا دریافت فایل نامبر فدرال

موفق باشید

Member amiromona آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع /مهندسی کامپیوتر

سلام
    ما دیروز یه نامه اتوماتیک از پاریس دریافت کردیم که توش نوشته بود چطوری میتونیم وضعیتمون رو تو سایت چک کنیم
    الان میخوام بدونم کسی هست که این نامه رو دریافت کرده باشه؟ این نامه یعنی پرونده ما رفته پاریس؟
    متنشم اینه؟
    Ceci est un message automatisé. Veuillez NE PAS Y RÉPONDRE.

Madame/Monsieur, اینجا اسممون رو نوشته
    La présente confirme que votre demande de résidence permanente au Canada a été reçue par Citoyenneté et Immigration Canada (CIC), au 2013/03/15.

À quel moment dois-je communiquer avec CIC?

Vous devez aviser CIC de tout changement dans votre demande, tel que:
    • des changements dans votre situation personnelle, comme la naissance ou l'adoption d'un enfant, un mariage ou un divorce;
    • des changements de vos coordonnées (adresse électronique, adresse postale, numéro de téléphone);
    • la nomination ou le changement d'un représentant en immigration ou d'une personne désignée;
    • la décision de retirer votre demande.

Pour informer CIC des changements dans votre demande, veuillez consulter la page http://www.cic.gc.ca/francais/inform...x/missions.asp, sélectionnez le bureau susmentionné et suivez les directives pour présenter une " Demande de renseignements propres à un cas ".

Quand CIC communiquera-t-il avec moi?
    CIC communiquera avec vous si des renseignements, des documents additionnels ou une entrevue sont nécessaires. Pour obtenir de l'information générale sur ce à quoi vous attendre veuillez consulter la page www.cic.gc.ca/francais/information/demandes ainsi que la section intitulée " Et ensuite? " du guide d'instruction associé au formulaire de demande que vous avez utilisé.

Comment puis-je vérifier l'état de ma demande?
    Vous pouvez utiliser l'identificateur unique de client (IUC) ou le numéro de demande susmentionné pour vérifier l'état de votre demande sur le site Web de CIC. Veuillez consulter la page suivante: www.cic.gc.ca/francais et dans la section " J'aimerais… ", située dans le côté droit de la page, sélectionnez " Vérifier l'état d'une demande ".

Quel est le délai de traitement de ma demande?

Les délais de traitement varient. Vous pouvez consulter les délais de traitement aux fins de référence à la pagewww.cic.gc.ca/francais/information/delai.
    N'oubliez pas que le temps consacré à répondre aux courriels n'est pas consacré au traitement des demandes. C'est pourquoi nous vous demandons de limiter votre correspondance à des avis de changements dans votre demande, à moins que le traitement de votre demande ait dépassé les délais de traitement ordinaires.

De quelle façon puis-je préparer mon immigration au Canada?
    • Veuillez consulter les ressources suivantes au sujet de l'établissement au Canada:
    Pour de l'information sur l'évaluation linguistique et la formation, veuillez consulter la page suivante: http://www.cic.gc.ca/francais/nouvea...-formation.asp.
    • Pour de l'information sur l'emploi, veuillez consulter www.competences.gc.ca et www.travailleraucanada.gc.ca.
    • Pour de l'information sur le logement, l'éducation, la santé, les documents importants et d'autres sujets, veuillez consulterwww.cic.gc.ca/francais/nouveaux.
    Nous espérons que cette information concernant votre demande de résident permanent au Canada vous sera utile.
    Ambassade du Canada
    Service des visas
    37, avenue Montaigne
    75008 Paris
    France
    www.france.gc.ca
    www.cic.gc.ca

Ceci est un message automatisé. Veuillez NE PAS Y RÉPONDRE.
    Lorsque vous avez inscrit votre adresse de courriel sur votre formulaire de demande, vous avez autorisé CIC à envoyer de l'information concernant votre dossier, ainsi que vos renseignements personnels, à cette adresse particulière. Veuillez vérifier régulièrement votre boîte de réception. Les messages de CIC vous seront envoyés à partir d'adresses de courriel se terminant par " @cic.gc.ca " ou " @international.gc.ca ". Veuillez ajouter ces adresses à la liste des " expéditeurs approuvés " de votre logiciel de courriel et vérifier votre dossier de courrier indésirable (" pourriels ") au cas où des courriels importants seraient filtrés automatiquement. Si CIC est informé que l'adresse courriel que vous avez fournie ne fonctionne pas ou n'existe plus, nous communiquerons avec vous par courrier.
    Comme tout autre moyen de communication, les courriels sont susceptibles d'être interceptés par des tiers non autorisés. Si vous ne voulez pas que nous communiquions avec vous par courriel, veuillez nous en informer dans les meilleurs délais. À défaut d'un tel avis, nous considérerons que vous ne vous y opposez pas. Si vous décidez de nous permettre de communiquer avec vous par courriel, veuillez noter que nous ne prendrons pas de mesure de sécurité supplémentaire (comme le chiffrement).
    Le présent message peut contenir des renseignements confidentiels ou protégés. L'utilisation de ces renseignements par une personne autre que le destinataire voulu est formellement interdite. Si vous avez reçu ce message par erreur, veuillez en aviser l'expéditeur et supprimer toutes les copies en votre possession.

ApplyAbroad Hero

کاش متن این نامه رو میذاشتید اینجا ما هم میخوندیم،
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)