صفحه 2172 از 2682 نخستنخست ... 1172167220722122216221632164216521662167216821692170217121722173217421752176217721782179218021812182222222722672 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,711 تا 21,720 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام
    من چند روز پیش نامه ایمیل کردم به پاریس و ازشونرسیدم که آیا مدارک آپ دیت مدیکالم که واسشون فرستادم به دستشون رسیده یا نه ؟
    ولی تو جوابی که به من ددادن تاریخ انتقال مدارک از آنکارا به پاریس و به من دادن و چیزی در رابطه با رسیدن مدارک آپ دیت به دستشون و ندادن به نظرتون چکار کنم ؟ دوباره نامه بفرستم ؟
    تاریخ CSQ : اکتبر 2012ــ تاریخ فدرال :دسامبر 2012 (منتقل شده به پاریس)ــ تاریخ آپدیت : 2013/05/03ــ تاریخ رسید آپدیت به سفارت:2013/05/29تاریخ دریافت مدیکال:2013/11/05 ارسال مدیکال:2013/11/13 ــ پاس ریکوست:2013/11/20

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel1359 نمایش پست ها
    بخدا تو برزخم این همه تلاش این همه انتظار ..... وضعیت شما پسرا با ما فرق داره .... ما بیشتر تحت فشاریم .... الانم که آپدیتم داره منو میکشه ...آخه چرا آپدیت من هنوز نیومده ولی مال دوستم که از من دیرتر رفته مصاحبه ولی تو یه زمان فایل فدرال و دریافت از پاریس داشتیم دیروز ایمیل آپدیت اومده....از پاریس.... خیلی میترسم و دلم گرفته ... نکنه مال منو فراموش کنن یا بذارن او اخرا .... آخه چزا مال من؟؟؟؟؟ همیشه همه چیزمون رو با هم چک میکردیم چه بسا مال من یه چند ساعتی زودتر هم میومد اما الان از آپدیت من خبری نیست.......؟؟

اگه استرس تون مربوط به موضوع ازدواجه که این استرس نداره دختر !
    اگه کیس خیلی مناسبی پیدا کردی که به تاخیر در پروسه مهاجرتت می ارزه ، با شرایط و امتیازات این موضوع رو بسنج ، خیلی واضح و روشنه ، قوانین روشن مکتوب شدن ؛
    در خصوص ازدواج یک متقاضی مجرد قبلا" در یکی از پست هام جواب یکی از بچه ها رو دادم ، فکر کنم به درد شما هم بخوره :

نقل قول نوشته اصلی توسط mzdgotocanada نمایش پست ها

***شما می تونید ازدواج کنید و اونا جلوی ازدواج و یا بچه دار شدن کسی رو نمی گیرن ، فقط مشکل اینجاست که در صورت ازدواج و یا طلاق شرایط متفاوت میشه!!!

1- شما موقعی که مصاحبه رفتین به عنوان مجرد و با حداقل کف امتیاز مجردها یعنی 55 امتیاز پرونده تون بررسی شده و قبول شدید، با اضافه کردن همسر به پرونده حداقل کف امتیاز لازم برای پذیرش کبک به 63 تغییر خواهد کرد و شما باید بررسی کنید که آیا با اضافه کردن همسر، ایشون بدون امتیاز زبان قادر به افزودن حداقل 8 امتیاز دیگر به پرونده تان خواهد بود که بتوان بدون مصاحبه موفق به اخذ CSQ همسر بشود یا خیر ...

2- در غیر اینصورت برای مصاحبه همسر فراخوانده خواهید شد و در صورت کسب امتیاز کافی زبان موفق به اخذ CSQ خواهید شد ...

3- و در حالت سوم اگر حداقل امتیاز کسب شده همسر ( حتی با احتساب امتیاز زبان ) به حداقل 8 امتیاز برای تکمیل امتیازات پرونده نرسد پرونده شما رد خواهد شد !!!

4- و حالت آخر اینکه مطمئن ترین راه را انتخاب کنید; یعنی بعد از رفتن به کانادا ایشون رو به عنوان همسر اسپانسر کنید
    ( البته اگه اون موقع هم طالب ایشون باشید )

نکته مهم :
    * شایان ذکر است که تمام حالت های مذکور با فرض بر این است که شما با حداقل امتیاز برای مجرد ها یعنی 55 امتیاز ( نه بیشتر ) در مصاحبه قبول شده بودید و هر چقدر امتیاز قبولی فعلی شما در مصاحبه تان از 55 امتیار بیشتر بوده باشد، مطمئنا" از مقدار حداقل 8 امتیازی لازم برای افزودن همسر به پرونده کاسته خواهد شد ، البته با توجه به اینکه شما از مقدار امتیاز کسب شده خود در مصاحبه بی اطلاع هستید، پس حداقل امتیاز مبنا را برای افزودن همسر، همان 8 امتیاز در نظر بگیرید .

( تمامی مقادیر امتیازات اعلام شده براساس آخرین جدول امتیازاتی بوده که بنده از آن اطلاع داشته ام و ممکن است اخیرا" عوض شده باشد، حتما" جهت بررسی مسئله تان قبل از هر چیز از جدیدترین مقادیر دقیق و رسمی امتیازات مطلع شوید )

و در نهایت به امید رهایی از جهنم ...

بخدا تو برزخم این همه تلاش این همه انتظار ..... وضعیت شما پسرا با ما فرق داره .... ما بیشتر تحت فشاریم .... الانم که آپدیتم داره منو میکشه ...آخه چرا آپدیت من هنوز نیومده ولی مال دوستم که از من دیرتر رفته مصاحبه ولی تو یه زمان فایل فدرال و دریافت از پاریس داشتیم دیروز ایمیل آپدیت اومده....از پاریس.... خیلی میترسم و دلم گرفته ... نکنه مال منو فراموش کنن یا بذارن او اخرا .... آخه چزا مال من؟؟؟؟؟ همیشه همه چیزمون رو با هم چک میکردیم چه بسا مال من یه چند ساعتی زودتر هم میومد اما الان از آپدیت من خبری نیست.......؟؟
    خوب دختر خوب به جاي اين همه ناله و زاري و طومار درست كردن تو فروم و انرژي منفي پخش كردن برو يه ايميل به او دفتر پاريس بزن. دوست من با هم مثل شما آپديتش نيومد بعد از دو سه ماه پي گيري كرد ديد بابا فرستادن ولي به دستش نرسيده.
    ضمنا اين آپديت چيز زياد خاصي نيست كه انقدر نگرانشي
    Aramex:10march2010 /// Q.file number:20apr2010
    Interview: 1nov2010 /// F.file number:3nov2010
    Medical:13 aug 2013///delivered: 22 aug 2013
    یک روز خوب پاییزی پایان 1308 روز انتظار.... pass request 8oct2013

دوستان خودتونو درگیر یکی دو روز اینور اونور شدن دریافت آپدیت و مدیکال نکنید. در مورد خود من که 25 ژولای مدیکالم اومد اگه توی ویزانما دقت کنید، مدیکال mehragan1 که بیش از دو ماه و نیم از من جلوتر بود و Aziiii که بیش از 5 ماه از من عقب تر بود (و هر سه صفر امتیازی بودیم) در یک روز اومد. پس زیاد خودتونو روی تاریخ ها اذیت نکنید. من امیدوارم کار همه بویژه دوستان این فروم صرف نظر از اینکه 2010 باشند یا 2013 زودتر راه بیوفته.
    زیا
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    ببخشید ایا بعد از این تمام مدیکال ها بصورت الکترونیکی است؟؟؟؟
    دولت فدرال کانادا از بعد از دمشق یعنی از انتهای 2011 و اوایل 2012 به بعد پروندههای فدرالی که تشکیل میشدند را به شیوه جدیدی باز میکرد که همراه با کدی به نام یو سی ای بودند ( که ظاهرا کد الکترونیک این پروندهها می باشند ) و شامل پرونده های قبل از این تاریخ نمی شود . در مورد مدیکال هم اگر پرونده کسی یو سی ای داشته باشد به صورت الکترونیک و اینترنتی دکتر انجام میدهد در غیر این صورت به همراه پست برای پاریس فرستاده می شوند ...
    FFN : 23 march 2012
    اپدیت : پاریس 16 اوریل 2013 *** مدیکال : 2 جولای 2013
    پاس ریکوئست : 9 اگوست 2013 *** لندینگ : شاید این یکشنبه بروم ... !!!

خدایا چرا آروم نمیشم؟؟؟؟ کلافه شدم .... دسته دوستان درد نکنه بابت راهنماییاشون ... اما من آپدیت میخوام .....
    2010 ای هستین ؟
    چه ماهی ؟

--چه جالب - انگار دارم تاریخ تولد می پرسم البته این هم تاریخ تولد ما در کانادا خواهد بود .
    Interview , CSQ & F.F - 21 July 2010
    Update Arrival to Paris - 22 May 2013
    Medical Arrival to Paris - 03 Sept 2013
    Pass Request : 12 May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط danyal نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان؛
    یه سوال: من مدیکالم به صورت E-medical به پاریس فرساده شد میخواستم بدونم چطور میشه فهمید اونا دریافتش کردن؟
    اگر الکترونیک بوده باشد حتما رسیده چون سیستم خودشان هست ولی با این حال اگر در سایت سی ای سی این پراسس شده باشید و روش کلیک کنید بعد از چند روز مینویسد که مدیکال به دستشان رسیده ...

نقل قول نوشته اصلی توسط markus_erlius نمایش پست ها
    دولت فدرال کانادا از بعد از دمشق یعنی از انتهای 2011 و اوایل 2012 به بعد پروندههای فدرالی که تشکیل میشدند را به شیوه جدیدی باز میکرد که همراه با کدی به نام یو سی ای بودند ( که ظاهرا کد الکترونیک این پروندهها می باشند ) و شامل پرونده های قبل از این تاریخ نمی شود . در مورد مدیکال هم اگر پرونده کسی یو سی ای داشته باشد به صورت الکترونیک و اینترنتی دکتر انجام میدهد در غیر این صورت به همراه پست برای پاریس فرستاده می شوند ...
    تا جایی که من اطلاع دارم آندسته از فایل نامبر های فدرال که با حرف E شروع می شوند الکترونیکی هستند ولی مال من که با حرف B شروع شده بود ، الکترونیکی نبود. البته من این موضوع رو وقتی برای انجام آزمایشات مدیکال رفته بودم، شنیدم و به صحت اون صد در صد اطمینان ندارم.
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan نمایش پست ها
    تا جایی که من اطلاع دارم آندسته از فایل نامبر های فدرال که با حرف E شروع می شوند الکترونیکی هستند ولی مال من که با حرف B شروع شده بود ، الکترونیکی نبود. البته من این موضوع رو وقتی برای انجام آزمایشات مدیکال رفته بودم، شنیدم و به صحت اون صد در صد اطمینان ندارم.
    دقیقا همین طوره 2010 و 2011 شماره پروندشون با حرف B شروع میشه و 2012 با E و کد UCI هم دارند ...

Junior Member

دوستان من ویزامو گرفتم اما csq تا 4 ماه دیگه تمومه اعتبارش و من 8 ماه دیکه قصد رفتن به مونترال دارم ایا هنوز نیازی به csq هست؟؟یعنی درخواست باید بدم ؟؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)