صفحه 441 از 2682 نخستنخست ... 3413914314324334344354364374384394404414424434444454464474484494504514915419411441 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,401 تا 4,410 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mslotani نمایش پست ها
    من حدود دو هفته است كه آدرسم حذف شده ، مال كسي اينطوري شده؟ مي گن پرونده هاي فدرال داره ميره ورشو ، مال ما هم ممكنه بره ؟ به خاطر همينه كه آدرس حذف شده ، كسي چيزي مي دونه؟

سلام. آدرس منم یه هفته هست حذف شده. ولی به قول دوستان این بحث حذف آدرس کلا به نظرم سر کاریست...
    رشته هوافضا( ارشد) , تاریخ مصاحبه کبک : 30 مارچ 2011, تاریخ فایل فدارال 30 مارچ 2011 : دمشق- -دریافت مدیکال: 3 آوریل 2012 از آنکارا. ایمیل پاس رکوئست 16 آگوست 2012.

من حدود دو هفته است كه آدرسم حذف شده ، مال كسي اينطوري شده؟ مي گن پرونده هاي فدرال داره ميره ورشو ، مال ما هم ممكنه بره ؟ به خاطر همينه كه آدرس حذف شده ، كسي چيزي مي دونه؟
    سلام، مال ما هم 2 هفته است که حذف شد. درست قبل از ارسال آپ دیت . امیدوارم مدیکالهای هممون تا آخر هفته بیاد.

من که دیروزچک کردم.همه چیزکمافی سابق بود.یعنی in prosses
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    من که دیروزچک کردم.همه چیزکمافی سابق بود.یعنی in prosses
    تا جایی که من شنیدم، سایت روزهای سه شنبه حدود ساعت 10 به وقت ایران آپدیت میشه. این آپدیت شامل کل فعالیت هایی که ویزا آفیس ها تو هفته قبلش انجام دادن (و احتمالا به سیس اعلام کردن) چون به هر حال سایت رو خود سیس آپدیت میکنه و تو ویزا آفیس آپدیت نمیشه.
    به هر حال اگه دوستان سفارت همچنان به روال سابق ماه به ماه بخوان آپدیت بفرستن، و اصولا این حذف شدن آدرس مهم باشه؛ الآن باید منتظر فایل های ماه 4 باشیم.
    ویکی مهاجرت به کبک
    FN: 2010/01/04......CSQ Date: 2010/07/14..... Federal FN: 2010/07/14......Update request (from Paris):2013/04/25
    medical received: 2013/07/12......Pass request: 2013/09/18

سلام ! من همین الان ایمیل مدیکال برام اومد. واقعاً شوکه شدم . اصلاً باورم نمیشه اینقدر سریع !!!!!!!!!!!!!!! 2 هفته بود که آدرسم در ECAS حذف شده بود. حالا ایمیل دادن که از 2 طریق میتونی مدیکالتو دریافت کنی : 1- یا اینکه بیای دمشق و خودت مدیکالتو ببری 2- یا اینکه به شرکت پستی خودتون بگید بیاد اینجا مدیکالتو تحویل بگیره . گفتن که اگر تا 10 روز دیگه جوابی به ما ندی خودمون از طریق پست معمولی ارسال میکنیم . این هم نامش :

File #: xxxx

Dear XXXX,

Please note that your application has reached the medical examination stage. To prevent delays caused by normal mailing service, you have the opportunity to choose between:

a) Come in person to Damascus, Syria or authorise someone to pick up your medical instructions and forms on your behalf or;

b) Arrange with your commercial courier company to pick them up on your behalf. The courier company will need the following information: your file number, our below-mentioned phone number and the information that the envelope is at the visa section.

If you feel that this is difficult to do, please advise our office and provide us with a reliable mailing address, so we can send your medicals. If you do not respond to this email within ten days, your medical forms and instructions will be sent to you via regular post to the address we have on file.

Regards,

Immigration Section (DID)
    Canadian Embassy, Damascus
    P.O. Box 3394
    Fax: (963-11) 611-8034

Web site: http://www.international.gc.ca/missions/syria-syrie/
    E-mail: damascus-im-enquiry@international.gc.ca
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

[QUOTE=najimic;599399]سلام ! من همین الان ایمیل مدیکال برام اومد. واقعاً شوکه شدم . اصلاً باورم نمیشه اینقدر سریع !!!!!!!!!!!!!!! 2 هفته بود که آدرسم در ECAS حذف شده بود. حالا ایمیل دادن که از 2 طریق میتونی مدیکالتو دریافت کنی : 1- یا اینکه بیای دمشق و خودت مدیکالتو ببری 2- یا اینکه به شرکت پستی خودتون بگید بیاد اینجا مدیکالتو تحویل بگیره . گفتن که اگر تا 10 روز دیگه جوابی به ما ندی خودمون از طریق پست معمولی ارسال میکنیم . ]

آقا تبريك-خدا كنه ما هم بزودي شوكه بشيم.
    ميشه بگيد رشته اون وميل چه تاريخي ارسال شده؟؟بعد از تعطيلات بوده؟

آقا تبريك-خدا كنه ما هم بزودي شوكه بشيم.
    ميشه بگيد رشته اون وميل چه تاريخي ارسال شده؟؟بعد از تعطيلات بوده؟[/QUOTE]

مرسی دوست عزیز ! ایشالله کار همه بچه ها سریع انجام بشه . رشته من و همسرم : لیسانس میکروبیولوژی و شیمی هستش.

16 نوامبر csq گرفتیم و حدوداً 21 نوامبر مدارکمو ارسال کردم برای دمشق . 28 نوامبر مدارک به دستشون رسید و در همون روز برام فایل نامبر دوم رو ارسال کردن . البته حدوداً یک هفته بعدش تونستم به ECAS لاگین کنم.
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

یک مطلبی رو هم میخواستم به دوستان بگم که همچنان در ECAS وضعیت پرونده من رو Application Recieved زده در صورتیکه ایمیل مدیکال برای من امروز صادر شده .

Member mslotani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    سلام ! من همین الان ایمیل مدیکال برام اومد. واقعاً شوکه شدم . اصلاً باورم نمیشه اینقدر سریع !!!!!!!!!!!!!!! 2 هفته بود که آدرسم در ECAS حذف شده بود. حالا ایمیل دادن که از 2 طریق میتونی مدیکالتو دریافت کنی : 1- یا اینکه بیای دمشق و خودت مدیکالتو ببری 2- یا اینکه به شرکت پستی خودتون بگید بیاد اینجا مدیکالتو تحویل بگیره . گفتن که اگر تا 10 روز دیگه جوابی به ما ندی خودمون از طریق پست معمولی ارسال میکنیم . این هم نامش :File #: xxxxDear XXXX, Please note that your application has reached the medical examination stage. To prevent delays caused by normal mailing service, you have the opportunity to choose between: a) Come in person to Damascus, Syria or authorise someone to pick up your medical instructions and forms on your behalf or; b) Arrange with your commercial courier company to pick them up on your behalf. The courier company will need the following information: your file number, our below-mentioned phone number and the information that the envelope is at the visa section. If you feel that this is difficult to do, please advise our office and provide us with a reliable mailing address, so we can send your medicals. If you do not respond to this email within ten days, your medical forms and instructions will be sent to you via regular post to the address we have on file. Regards, Immigration Section (DID)Canadian Embassy, DamascusP.O. Box 3394Fax: (963-11) 611-8034Web site: http://www.international.gc.ca/missions/syria-syrie/E-mail: damascus-im-enquiry@international.gc.ca
    واقعا ؟؟؟؟!!!خوش به حالتون .میشه یگید رشته تون چی بوده ؟فوق دیمند بودید فکر کنم.

واقعا ؟؟؟؟!!!خوش به حالتون .میشه یگید رشته تون چی بوده ؟فوق دیمند بودید فکر کنم.
    نه والا رشته من لیسانس میکروبیولوژی ( متقاضی اصلی ) و همسرم لیسانس شیمی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)