صفحه 455 از 2682 نخستنخست ... 3554054454464474484494504514524534544554564574584594604614624634644655055559551455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,541 تا 4,550 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط simajalal نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    هرچند شما همگی از من پیشکسوت تر هستید اما به نظر من به جای اینکه اینقدر منتظر بشینیم تا مثلا از خبر رسیدن یک مدیکال یا آپدیت کلی ذوق کنیم به حق پایمال شدمون اعتراض کنیم.
    از اداره مهاجرت کبک بپرسیم برای چی این همه در برابر تاخیر دولت فدرال در قبال پذیرفته شدگان ایرانی سکوت میکنه ؟
    ببینید این تاخیر ها از نظر دولت فدرال هیچی حساب نمی شه . چون اونها مدت زمان پراسس ۹۰ ماه رو هم دارن تو برنامشون پس سه سال کش دادن پروسه کبک اصلا عجیب نیست براشون .
    بلکه این دولت کبک هست که باید فدرالو برای انجام کارهای ما تحت فشار بذاره و مواخذه بکنه
    باید از دولت کبک بپرسیم چرا ویزا أفیس های دیگه پانزده ماهه حداکثر ویزا میدن ولی به ما ها نه ؟
    مگه ماهارو خود دولت کبک انتخاب نکرده ؟ آیا فرقی هست بین ما و بقیه ؟ پس منشور کبک و برابری انسان ها شعار بود همه ؟
    اگه سوریه جنگه و دفترشونو بستن چرا اقدام ویژه ای انجام نمی دن تا پرونده هامونو انتقال بدن ؟
    چطور خود فدرال پرونده های خودشو انتفال می ده ولی کبک هیج اقدامی برای انتفال و رسیدگی به موقع متقاضیانش نمیکنه و هیچ اعتراض هم نداره ؟
    بخدا بچه ها تا ساکتیم اونها هم برامون ارزشی نمی ذارن . باز هم میگم نامه زدن به فدرال فایده نداره بلکه این کبکه که مسوول کار ماست و باید به ما جوابگو باشن
    از وکیل هاتون هم انتظاری نداشته باشین چون اونها بخاطر سابقشون می ترسن دچار چالش با اداره مهاجرت کبک بشن
    مرسی
    در بین دوستان حتما کسانی هستند که نگارش فرانسه خوبی دارند.از این دوستان تقاضا می کنیم که متن مناسبی را تهیه و در این محیط قرار دهند تا آن را ارسال نمائیم شاید تاثیر گذار باشد.با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    خواهشا اینقدر منفی بافی نکنید .همین پیام قبلی رو بخوون یک دمیکال تازه اومده
    دوست عزیز، من ذاتا آدم منفی ای نیستم و قصدم هم از این پیام به هیچ وجه دادن جو منفی نبوده. چیزی که وجود داره و دیده میشه، واقعیته.
    اما اینو در نظر داشته باشید که اگه قراره دفتر دمشق برای غیر دیمندها با همین سرعت نزدیک به صفر کار کنه، اینکه این دفتر تعطیل شه و پرونده ها برن آنکارا یا ورشو یا هرجای دیگه و پروسس پرونده ها شروع شه، خبر مثبتی هم تلقی میشه.
    یا اینکه بر فرض دفتر دمشق موظف باشه قبل از خروج کارکنانش پرونده های کبک رو به سرانجام برسونه، میتونه مثبت باشه.
    البته اینا همش حدس و امیده. ما تو این مدت هی با تاریخ های آینده امیدوار بودیم که مثلا مصاحبه ها شروع شه، دفتر دمشق شروع به کار میکنه! پرونده فدرالی ها خارج شه، کار ما رو شروع میکنن! سال جدید شروع شه کار ما استارت میخوره! اینم یه تاریخ دیگه است که حالا جدا ممکنه یه نقطه عطف باشه
    ویکی مهاجرت به کبک
    FN: 2010/01/04......CSQ Date: 2010/07/14..... Federal FN: 2010/07/14......Update request (from Paris):2013/04/25
    medical received: 2013/07/12......Pass request: 2013/09/18

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط simajalal نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    هرچند شما همگی از من پیشکسوت تر هستید اما به نظر من به جای اینکه اینقدر منتظر بشینیم تا مثلا از خبر رسیدن یک مدیکال یا آپدیت کلی ذوق کنیم به حق پایمال شدمون اعتراض کنیم.
    از اداره مهاجرت کبک بپرسیم برای چی این همه در برابر تاخیر دولت فدرال در قبال پذیرفته شدگان ایرانی سکوت میکنه ؟
    ببینید این تاخیر ها از نظر دولت فدرال هیچی حساب نمی شه . چون اونها مدت زمان پراسس ۹۰ ماه رو هم دارن تو برنامشون پس سه سال کش دادن پروسه کبک اصلا عجیب نیست براشون .
    بلکه این دولت کبک هست که باید فدرالو برای انجام کارهای ما تحت فشار بذاره و مواخذه بکنه
    باید از دولت کبک بپرسیم چرا ویزا أفیس های دیگه پانزده ماهه حداکثر ویزا میدن ولی به ما ها نه ؟
    مگه ماهارو خود دولت کبک انتخاب نکرده ؟ آیا فرقی هست بین ما و بقیه ؟ پس منشور کبک و برابری انسان ها شعار بود همه ؟
    اگه سوریه جنگه و دفترشونو بستن چرا اقدام ویژه ای انجام نمی دن تا پرونده هامونو انتقال بدن ؟
    چطور خود فدرال پرونده های خودشو انتفال می ده ولی کبک هیج اقدامی برای انتفال و رسیدگی به موقع متقاضیانش نمیکنه و هیچ اعتراض هم نداره ؟
    بخدا بچه ها تا ساکتیم اونها هم برامون ارزشی نمی ذارن . باز هم میگم نامه زدن به فدرال فایده نداره بلکه این کبکه که مسوول کار ماست و باید به ما جوابگو باشن
    از وکیل هاتون هم انتظاری نداشته باشین چون اونها بخاطر سابقشون می ترسن دچار چالش با اداره مهاجرت کبک بشن
    مرسی
    سلام دوست من
    من پرونده شما رو نمی دانم تو چه وضعیتی هست ولی من و فکر کنم چند تا ازدوستان میل اعتراض فرستادیم من خودم به دفتر وزیر مهاجرت کبک و نخست وزیر کبک فرستادم ولی فقط دفتر نخست وزیر به من میل زد که میل منو دریافت کردند و بررسی میکنندو پاسخ میدهند که 6 ماه گذشته است و هیچ پاسخی ندادند.
    دوست من یادت بشه اونها نه فرش قرمر برای ما فرستادند نه دعوت نامه ما خودمان خواستیم که مهاجرت کنیم پس یا باید رفتار آنها رو اگر هم بد باشه باید قبول کنیم یا پروندمون را کنسل کنیم
    من قبلا هم گفتم خواهرم 13 سال طول کشید که گرین کارد گرفت حالا برای من نوعی 2 یا 3 سال چیزی نیست باید باهاش کنار بیام یا برم دنبال کارم چون مطمئن باشید با اعتراض فرقی چندان نمیکنه و در چند برگ ضمیمه به سی اس کیو ما به ما دادن به وضوح ذکر شده دولت کانادا تضمینی نداره که به ما ویزا بده و تا ویزا نگرفتیم هیچ چیز قطعی نیست و کار و زندگی را رها نکنیم و منتظر ویزا نشینیم چون مسئو لیتی متوجه آنها نیست.
    نکته بعدی از وقتی دوستان دیمندی هستند سهمیه آنها فکر کنم 3 به 1 یا 4 به یک است پس همانطور که میبینیم پروسه طولانی تر هم برای ما میشه من دوستی دارم که خودم پروندش ار بستم رشته کارشناسی اشد شیمی است از مهر سال قبل(89) پرونده اش را فرستاد و شهریور امسال(90) ویزا گرفت ولی من از مهر 88 اقدام کردم ولی معلوم نیست کی ویزا بگیرم؟
    در آخر بعید میدونم سفارت کانادا در سوریه بسته شود تا زمانی که سفارت آمریکا بازه قطعا سفارت کانادا هم خواهد بود.
    اگه شما راه بهتری سراغ دارید من را راهنمایی کنید تا با هم اقدام کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    سلام دوست من
    من پرونده شما رو نمی دانم تو چه وضعیتی هست ولی من و فکر کنم چند تا ازدوستان میل اعتراض فرستادیم من خودم به دفتر وزیر مهاجرت کبک و نخست وزیر کبک فرستادم ولی فقط دفتر نخست وزیر به من میل زد که میل منو دریافت کردند و بررسی میکنندو پاسخ میدهند که 6 ماه گذشته است و هیچ پاسخی ندادند.
    دوست من یادت بشه اونها نه فرش قرمر برای ما فرستادند نه دعوت نامه ما خودمان خواستیم که مهاجرت کنیم پس یا باید رفتار آنها رو اگر هم بد باشه باید قبول کنیم یا پروندمون را کنسل کنیم
    من قبلا هم گفتم خواهرم 13 سال طول کشید که گرین کارد گرفت حالا برای من نوعی 2 یا 3 سال چیزی نیست باید باهاش کنار بیام یا برم دنبال کارم چون مطمئن باشید با اعتراض فرقی چندان نمیکنه و در چند برگ ضمیمه به سی اس کیو ما به ما دادن به وضوح ذکر شده دولت کانادا تضمینی نداره که به ما ویزا بده و تا ویزا نگرفتیم هیچ چیز قطعی نیست و کار و زندگی را رها نکنیم و منتظر ویزا نشینیم چون مسئو لیتی متوجه آنها نیست.
    نکته بعدی از وقتی دوستان دیمندی هستند سهمیه آنها فکر کنم 3 به 1 یا 4 به یک است پس همانطور که میبینیم پروسه طولانی تر هم برای ما میشه من دوستی دارم که خودم پروندش ار بستم رشته کارشناسی اشد شیمی است از مهر سال قبل(89) پرونده اش را فرستاد و شهریور امسال(90) ویزا گرفت ولی من از مهر 88 اقدام کردم ولی معلوم نیست کی ویزا بگیرم؟
    در آخر بعید میدونم سفارت کانادا در سوریه بسته شود تا زمانی که سفارت آمریکا بازه قطعا سفارت کانادا هم خواهد بود.
    اگه شما راه بهتری سراغ دارید من را راهنمایی کنید تا با هم اقدام کنیم.
    سلام به همگی
    من فکز میکنم با توجه به این لینک سفارت تا شنبه بیشتر باز نیست.
    http://www.international.gc.ca/media...2a.aspx?view=d
    FN Quebec :2009.Nov.9, Interview. 2010.May.20
    CSQ:2010.May.20 FN Federal:2010.Jun.01,
    File transferred to paris :2013.Feb.28 Update : 2012.Aug.02
    Medical:24/6/2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    ببخشید میدونم ربطی نداره به بحث ما.سایت آموزش فرانسه کبک رو کسی داره بذاره .ممنون میشم
    https://www.francisationenligne.gouv.qc.ca/

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_sh84 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    در این باره قبلا هم اینجا حرف زدیم. سفارت بخش های مختلف داره و تعطیلی یه بخش از سفارت فرق زیادی با بستن اون داره. به علاوه که توی همین لینک هم حرفی از تعطیلی بخش خاصی از سفارت نشده.
    به هر حال اگه یه روزی قرار باشه سفارت بالکل، یا حتی بخش مهاجرتش بسته بشه، پرونده ها رو به جای دیگه ای می فرستن که در اون صورت هم مدتی زمان می بره براشون و هم ما مطلع میشیم
    ویکی مهاجرت به کبک
    FN: 2010/01/04......CSQ Date: 2010/07/14..... Federal FN: 2010/07/14......Update request (from Paris):2013/04/25
    medical received: 2013/07/12......Pass request: 2013/09/18

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_sh84 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    سلام به همه
    من فقط می خواستم بگم که یه چیزی در حدود 3 ماه پیش وکیل من بهم گفت که مدت هاست آفیسرهای کانادایی از دمشق رفتن و فقط آفیسرهای سوری در سفارت مشغول کار هستن که اونا هم اصلا ساکن اونجا هستن و جایی نمی رن . صبح می رن سر کار و عصری می رن خونشون! در نتیجه این اولتیماتوم تخلیه اصلا ربطی به کارهای مهاجرتی و صدور ویزا نداره کما اینکه در این چند ماه گذشته هم مدیکال صادر شده و هم پاس ریکوست اومده برای دوستان.
    فایل نامبر فدرال : اکتبر2009 -درخواست آپدیت : 20 دسامبر2010- ارسال آپدیت : 22 ژانویه 2011- آپدیت دوم 29 می 2012- منتظر مدیکال!

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط toranj نمایش پست ها
    در این باره قبلا هم اینجا حرف زدیم. سفارت بخش های مختلف داره و تعطیلی یه بخش از سفارت فرق زیادی با بستن اون داره. به علاوه که توی همین لینک هم حرفی از تعطیلی بخش خاصی از سفارت نشده.
    به هر حال اگه یه روزی قرار باشه سفارت بالکل، یا حتی بخش مهاجرتش بسته بشه، پرونده ها رو به جای دیگه ای می فرستن که در اون صورت هم مدتی زمان می بره براشون و هم ما مطلع میشیم
    تو سایت سفارت خواندم از 15 ژانویه Permanent Fee میشه 26100 پوند سوریه(همان 550 دلار) یعنی هزینه برای کسایی که نپرداختند گران شده و سفارت باز خواهد بود وگرنه لزومی نداشت ذکر بشه و اینم لینکش
    http://www.canadainternational.gc.ca...is.aspx?view=d

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    خقوق-آزاد مشهد

دوستان عزیز منتظر مدیکال ژانویه به بعد 2010
    خواهشمندم اگه اخبار جدیدی از صدور مدیکال دارید اطلاع رسانی کنید
    اگز کسی خبر از سفارت کانادا در دمشق داره که مشغول کار هستن خبر رسانی کنید
    من الان 28 ژانویه بمدت 2 ماه میشه که مدارک آپدیتم به سفارت رسیده ولی هیچ خبری نیست
    من چیکار میتونم انجام بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemistry

[QUOTE=پاشا;607474]سلام دوست من

دوست عزیز من هم ارشد شیمی هستم مرداد 89 ارسال کردم مدارکم را و 16 آذر 90 مصاحبه شدم و سی اس کیو گرفتم البته با جمله طلایی، می بینید که بعضی از ما دیماند ها هم پروسه طولانی داریم کلا خیلی حساب کتاب و فرمول نداره کارشون، تازه بعد از یکماه از ارسال مدارک به سیدنی هنوز خبری از فایل نامبر دوم هم نیست!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)