صفحه 500 از 2682 نخستنخست ... 40045049049149249349449549649749849950050150250350450550650750850951055060010001500 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,991 تا 5,000 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا-امیر کبیر

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

با عرض سلام و ادب خدمت همه شما دوستان عزیز و صبور
    بنده به عنوان یکی از برادران کوچک شما تا به حال بیشتر شنوده بودم ولی چند نکته به نظرم آمد که خواستم با شما عزیزان درد و دل کنم.
    دوستان به نظر من بهتر در این زمان به جای بحث های بیهوده و استدلال ها و اخباری که هیچ منبع موثقی ندارند باز هم کمی صبر کنیم و فقط به اخبار موثق گوش بدهیم و از شتابزدگی بپرهیزیم و کمی فرصت بدهیم تا مدیکال و مراحل دیگر دوستان توسط ویزا آفیس آنکارا انجام شود تا بتوام راحت تر و بهتر و با دلایل محکم تر اظهار نظر کنیم. و در این مدت به هم کمک کنیم تا بتوانیم خود را برای روزهای سخت و حساس آتی آماده کنیم دوستان به نظر من در این فرصت پیش آمده اگر دنبال اکتساب دلار های بیشتر و هم چنین کسب مهارت های تخصصی و زبان آموزی باشیم خیلی برای ما مثمر به ثمر تر باشه تا اینکه بحث های بیجا و بدون هیچ پیش زمینه منطقی داشته باشیم و یا متاسفانه جوی حاکم بشود که به یکدیگر بی اعتماد شویم و یا به هم توهین کنیم و در این راه پر فراز و نشیب ناامیدی و بازماندن از کارهای اصلی به سراغمان بیاید. اکثر ما جزء افراد تحصیل کرده جامعه هستیم و اکثر ما جزء روشن فکران جامعه هستیم پس بعضی اظهار نظر ها و اعمال زیبنده بعضی از ما نیست پس دوستان عزیزی که تا به حال صبر را پیشه کردید از این پس نیز کمی بیشتر صبور باشید و خوشبین باشید که با انتقال پرونده ها به کشوری با ثبات بیشتر قطعاً خبرهای خوش در راه است. پس بیایید به کمک هم بشتابیم که شاید در این برهه بیشتر از هر وقت دیگر به کمک یکدیگر نیازمندیم.
    در پایان برای همه شما آرزوی خبرهای خوب و سلامتی می کنم.
    رشته: فوق لیسانس هوافضا - امیر کبیر/ رشته همسر: لیسانس مکانیک - امیر کبیرتاریخ مصاحبه: 28 فوریه 2011/ تاریخ فایل نامبر فدرال: 27 مارچ 2011/ تاريخ دريافت نامه مديكال و آپدیت : 06 سپتامبر 2012/ تاريخ رسيدن مديكال به پاريس :20 سپتامبر 2012/ تاريخ رسيدن آپديت به آنكارا: 28 سپتامبر 2012/تاريخ دريافت نامه پاس ريكوئست: 27 نوامبر 2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    خقوق-آزاد مشهد

بعد هم تبریک میگم به ساناز عزیز که در کامنتی نوشتند فایل نامبر ۲۵ ژانویه ۲۰۱۰را داشتندو ۱۲ ژانویه ۱۰۱۲ مدیکالشون صادر شده و دیروز به دست وکیلشون رسیدهاز اطلاع رسانی همه این عزیزان تشکر میکنمبه امید اینکه این روند خوب در هفته های آینده مسمتر باشد
    http://leila2151.blogfa.com/

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط beach نمایش پست ها
    بعد هم تبریک میگم به ساناز عزیز که در کامنتی نوشتند فایل نامبر ۲۵ ژانویه ۲۰۱۰را داشتندو ۱۲ ژانویه ۱۰۱۲ مدیکالشون صادر شده و دیروز به دست وکیلشون رسیدهاز اطلاع رسانی همه این عزیزان تشکر میکنمبه امید اینکه این روند خوب در هفته های آینده مسمتر باشد
    http://leila2151.blogfa.com/
    بهشون تبریک میگم.
    البته از تاریخ مدیکال مشخصه که دمشق صادرش کرده و به همت پست اینقدر دریافتش طول کشیده
    ویکی مهاجرت به کبک
    FN: 2010/01/04......CSQ Date: 2010/07/14..... Federal FN: 2010/07/14......Update request (from Paris):2013/04/25
    medical received: 2013/07/12......Pass request: 2013/09/18

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmon نمایش پست ها
    با سلام
    امروز فایل فدرال ما هم به تاریخ 3 فوریه ایمیل شد ولی محل ویزا افیس مربوطه هنوز مشخص نیست!!!
    سلام و تبريک فايل ما هم 2 فوريه اومد
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

سلام یه سوال دارم این زمان پروسس انکارا مشمول چه گروهی میشه ؟گروه اول یعنی بچه های قدیمی یا گروه دوم اونهایی که در 2 ماه گذشته مصاجبه شدن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    سلام یه سوال دارم این زمان پروسس انکارا مشمول چه گروهی میشه ؟گروه اول یعنی بچه های قدیمی یا گروه دوم اونهایی که در 2 ماه گذشته مصاجبه شدن ؟
    سلام. یه کم دندون رو جیگر بزارید مشخص میشه..

Junior Member Faraaz آواتار ها

دوستانی که علاقمند به تحقیق و بررسی بیشتر در خصوص آخرین داده‌های آماری رسمی مهاجرت به کانادا و نیز درباره‌ی جدیدترین آمار زمان‌بندی و پردازش درخواستنامه‌های مهاجرت به کانادا هستند (در تمام ویزا آفیس‌ها من‌جمله دمشق و آنکارا و در طبقات مهاجرتی گوناگون نظیر «کبک سلکتید اسکیلت وُرکر» و غیره و در بازه‌های زمانی مختلف) می‌توانند از جداول آماری بسیار جالب و روزآمدی که در محیط اکسل و توسط اداره‌ی مهاجرت فدرال کانادا در لینک زیر منتشر شده است، استفاده کنند:

http://www.data.gc.ca/default.asp?la...t=10#resulttop
    ویرایش توسط Faraaz : February 4th, 2012 در ساعت 02:04 PM

Junior Member Faraaz آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    با تشکر از شما-ممکن است لینک اصلی یا منبعی که این اطلاعات از آنجا بدست آمده را بگذارید.ممنون

از اینجا جدول مربوطه را دانلود کنید:
    http://www.data.gc.ca/default.asp?la...8-C6A63F8C19B3
    از جدولهایی که در لینکهای بعدی و قبلی از همین لینک آمده اند نیز در صورت تمایل استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط MHSH نمایش پست ها
    ممنون دوست قدیمی. از amman. اردن هست فکر کنم. ولی گفته باید بری انکارا.
    کاش یه اطلاعاتی میشد بدست آورد چه سوالایی میپرسن. نمیشناسید کسی رو؟ ممنون به هر حال.
    من رفتم مصاخبه 2 سوالی دارید بپرسیذ

Member amour42 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمي زبان انگليسي

نقل قول نوشته اصلی توسط slmz نمایش پست ها
    من رفتم مصاخبه 2 سوالی دارید بپرسیذ
    دوست عزیز سلام
    دلم می خواهد اگر اشکالی ندارد درباره این که چه رشته ای هستید و فایل فدرالتان مربوط به کی بوده برایمان بگویید. و دیگر این که اگر زحمت نیست توضیح دهید در مصاحیه دوم چه سوالی از شما پرسیدند و شما فکر می کنید دلیل این که مصاحبه دوم دعوت شده اید چی بوده؟یعنی فکر می کنید روند جدید این است که اکثریت به مصاحبه دوم دعوت می شوند؟
    ممنون از راهنمایی شما

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)