صفحه 52 از 2682 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455565758596061621021525521052 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

F یعنی francophon ولی به معنی خوب یا بد بودن نیست. درواقع زبان غالب رو مشخص می کنند. کسانی که انگلیسی رو مسلط تر از فرانسه صحبت کنند براشون F نمی زنند.

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط leila.hosseini نمایش پست ها
    F یعنی francophon ولی به معنی خوب یا بد بودن نیست. درواقع زبان غالب رو مشخص می کنند. کسانی که انگلیسی رو مسلط تر از فرانسه صحبت کنند براشون F نمی زنند.
    کی این حرف رو بهتون زده؟ من 1000 مرتبه در انگلیسی مسلط ترم و به انگلیسی درس خوندم. با این حال F شدم.

در هر صورت F یا NF هیچ فرقی در هیچ جا نداره و خودتون رو نگران نکنید.

Junior Member ultra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leila.hosseini نمایش پست ها
    دوستان اگه فایل TELECHARGE رو هم دیده باشید این مطلب رو توضیح داده...ولی من با اون قسمتی که می فرمایید کسانی که اینگیلیسی رو بهتر حرف می زنند فرانکوفون نمیشند موافق نیستم...در هر صورت چیزی که خیلی مهم هست
    اینکه اصلا آیا توی پروسه مدیکال تاثیر داشته باشه ... کسی نمیتونه concretement نظر بده...
    Évaluation du français par le fonctionnaire à l’immigration
    Les points sont accordés au critère selon les barèmes établis dans le guide, c’est-à-dire en fonction de 12 niveaux de compétences en français langue seconde regroupés comme suit :
    - Niveaux 1 à 4 pour débutant;
    - Niveaux 5 à 8 pour intermédiaire;
    - Niveaux 9 à 12 pour avancé.
    Les candidats qui se voient attribuer les niveaux 1 à 6 sont considérés non francophones, tandis que ceux qui se voient accorder les niveaux 7 à 12 sont considérés francophones.
    ویرایش توسط ultra : November 8th, 2010 در ساعت 07:14 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

آقا جان مثل اینکه همه یادشون رفته که این انجمن "مدت زمان CSQ تا مدیکال هستش و لطفا مطالبی که 1000 بار گفته شده رو دوباره تکرار نکنیییییییییییید.لطفا
    هر کس مدیکال خودش و یا آشنایان آمده اطلاع رسانی کنه.
    وکیل من میگه تمام مدیکال های موکلاش رو 12 تا 13 ماه داره میاد.
    ممنون از همه
    csq:5 oct 2009 -- FFN:14 feb 2010 --Update 26 NOV 2011
    Medical : 24 Sep 2012
    Pass request : 7 Nov 2012

هورا زنده باد وكيل شما.......
    دوست عزيز اينجا ،توي اين فروم بچه هايي هستن كه مديكالشون دو هفته اي هم اومده
    اينكه تمام مديكال ها يه تاريخ ثابت داشته باشه كاملا اشتباهه . تسريع در اومدن مديكال به عوامل مختلفي بستگي داره كه مهمترينشون ديمند بودن رشته هستش.
    موفق باشيد
    نقل قول نوشته اصلی توسط mansour7833 نمایش پست ها
    آقا جان مثل اینکه همه یادشون رفته که این انجمن "مدت زمان CSQ تا مدیکال هستش و لطفا مطالبی که 1000 بار گفته شده رو دوباره تکرار نکنیییییییییییید.لطفا
    ممنون از همه

نقل قول نوشته اصلی توسط mansour7833 نمایش پست ها
    ممنون از همه
    کاملا با شما موافقم. مرسی که یادآوری کردید. لطفا بحثهای تکراری نکنیم و فقط مدیکالها رو اطلاع رسانی کنیم. چه F باشید چه nF یا هر چیز دیگه....در صورتی که On Demand نباشید باید صبر کنید.................................

نقل قول نوشته اصلی توسط ultra نمایش پست ها
    دوستان اگه فایل TELECHARGE رو هم دیده باشید این مطلب رو توضیح داده...ولی من با اون قسمتی که می فرمایید کسانی که اینگیلیسی رو بهتر حرف می زنند فرانکوفون نمیشند موافق نیستم...در هر صورت چیزی که خیلی مهم هست
    اینکه اصلا آیا توی پروسه مدیکال تاثیر داشته باشه ... کسی نمیتونه concretement نظر بده...
    Évaluation du français par le fonctionnaire à l’immigration
    Les points sont accordés au critère selon les barèmes établis dans le guide, c’est-à-dire en fonction de 12 niveaux de compétences en français langue seconde regroupés comme suit :
    - Niveaux 1 à 4 pour débutant;
    - Niveaux 5 à 8 pour intermédiaire;
    - Niveaux 9 à 12 pour avancé.
    Les candidats qui se voient attribuer les niveaux 1 à 6 sont considérés non francophones, tandis que ceux qui se voient accorder les niveaux 7 à 12 sont considérés francophones.
    این فایل رو از کجا آوردید؟ اگر همچین تفسیری از Francophone شده باشه قابل قبول هست در حالت کلی. ولی تا جایی که من می دونم فرانکوفون به کسی میگن که زبان native ش فرانسه باشه نه کسی که تو عمرش حتا پاشو تو یه کشور فرانسه زبان هم نزاشته و فقط چند سال کلاس رفته ...

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    دوست عزیز
    شمااگه باسند ومدرک خاصی خلاف این قضیه رو میتونید اثبات کنید لطفا بفرمایید تا بقیه دوستان و خودمن راهنمایی بشیم.
    دوست عزیز من سندی برای نشون دادن ندارم، چیزی که گفتم بر اساس مشاهده خودم بود و عین واقعیت. البته آفیسر به خانم من گفت که خیلی خوب حرف می زنی ولی خانم من فقط یکسری جملات رو حفظ کرده بود و من نمی تونم باور کنم که آفیسر فرانسه زبان سطح زبان خانم من رو انقدر بالا تشخیص داده باشه. البته اینکه میگم حفظ کرده بود منظورم این نیست که فرانسه بلد نبود. ما هر دو چند سال فرانسه خونده بودیم ولی همسر من شاید یکسال قبل از مصاحبه بدلیل مشغله درسی فرانسه کار نکرده بود ...
    یه نکته دیگه که شاید برای دوستان جالب باشه، من اواخر مصاحبه مدرک کلاس TCF کبک که تو سفارت رفته بودم رو به آفیسر نشون دادم. وقتی اون رو دید یه چیزی رو پاک کرد و اصلاح کرد. ما اون موقع فکر کردیم که نمره زبان من رو بالا برده ولی انگار پایین آورده چون سطح اون کلاس B1 بود.

(من بابت اینکه از موضوع اصلی انجمن دور شدم از مدیر انجمن عذر می خوام ولی لازم دیدم چیزی رو که برای خودم پیش آمده بود بگم)

Junior Member

با سلام به همگی دوستان منتظر
    فکر می کنم انتظار مدیکال به بچه ها فشار آورده و بجای اینکه مطالب مفیدی بنویسند، وقتشون صرف نوشتن مسا ئل حاشیه ای می کنند. دقیقاً خانم marchande clemance که با من مصاحبه کرد تمام بخشهای فرم رو برام توضیح داد و گفت F یعنی francophone. به هر حال که همه ما منتظر مدیکالیم و خواهش می کنم بیشتر رو این موضوع تکیه کنیم نه موضوعات حاشیه ای. مرسی.
    خوب باشیدو خبرهای خوب بنویسید.

Junior Member

سلام به همه دوستان دعا کنید ما هم به جمع منتظران بپیوندیم.
    یه سوال دارم اگه لطف کنید جواب بدین (((تو فرم فدرال در قسمت مربوط به سربازی باید تمام مکانها و رسته هایی که خدمت کردمو به تفکیک بنویسم (حتی اموزشی)یا اینکه فقط بنویسم نیروی انتظامی کافیه)) چون اگه به تفکیک باشه تاریخهاش و اسم فرمانده ها که یادم نیست!!!!!!!!!
    csq:24\11\2010
    medical letter 26 aug
    medical received to London 1 oct 2013
    pass request 28 feb 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)