صفحه 615 از 2682 نخستنخست ... 11551556560560660760860961061161261361461561661761861962062162262362462566571511151615 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,141 تا 6,150 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

Thumbs up پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali57 نمایش پست ها
    دوست گرامی Bernadot و سایر دوستانی که مطالبی رو در خصوص جدول اطلاعات نوشتید :
    - با اینکه اطلاعات کامل افراد در جایی باشه من هم مخالفتی ندارم ولی همون طور که دوستان هم گفتن من هم پیشنهاد می کنم حداقل اون اطلاعات مختصر و مفید که گفتم رو و فکر می کنم بیشتر به درد این تاپیک بخوره در جایی حالا یا به صورت یه شیت جدید و یا یه فایل جدید ایجاد کنیم و کنار چشممون داشته باشیم.
    - در خصوص ترتیب اطلاعات شما بهتر از من می دونید که مهم ترین عامل تاریخ فایل فدرال هست بنابراین پیشنهاد می کنم این ترتیب بر اساس تاریخ فایل فدرال تنظیم بشه البته بقیه دوستان هم نظر بدند.
    - پیشنهاد می کنم حتی در صورت امکان و با همکاری مدیریت فروم اگه صدای من رو می شنوند به نحوی در زمان ورود هر کس به سیستم به طور اتوماتیک به وی پیشنهاد شود که این اطلاعات رو تکمیل کنند.
    - فکر میکنم بهتر باشه یه جدول تنظیم کنیم و دو سه روزه همه پیشنهادات خودشون رو بدند و بعد اطلاعات همه اعضا از ما ۲۰۰۹ ها تا ۲۰۱۲ ها البته افرادی که تمایل دارند ( و امیدوارم همه اعضا ) جمع بندی بشه از این به بعد هم هر کس هر تغییری تو پروندش اتفاق افتاد متعهد باشه که جدول رو آپدیت کنه این جوری درسته اولش یه کم زحمت داره ولی یه بانک اطلاعاتی خوب خواهیم داشت که می تونه مبنای خیلی تصمیم گیری ها باشه و دیگه مجبور نمی شیم برای اینکه ببینیم مثلاً اون کسی که مدیکالش اومده فایلش کی بوده یک ساعت برگردیم ۴۵ تا صفحه رو دوباره بخونیم ! تو جمع این همه تحصیل کرده زشته به خدا
    من یک شیت دیگه به نام Brief Info در ویزانما اضافه کردم. دوستان لطف کنند و اطلاعات زیر رو ارسال کنند تا وارد کنم :
    1. شناسه اپلای ابراد
    2. رشته(به انگلیسی)
    3. امتیاز رشته
    4. تاریخ فایل نامبر کبک
    5. تاریخ CSQ
    6. تاریخ فایل فدرال
    7. تاریخ آپدیت
    8. مدیکال
    9. pass request
    10. تاریخ ویزا
    11. آدرس ایمیل جهت ارسال فایل

لطفا اطلاعات رو به صورت پیغام خصوصی بفرستید.
    از مدیریت تاپیک هم خواهش میکنم به صورت پیغام این ویزانما رو به سایر دوستان اطلاع بده تا هرچه سریعتر اطلاعات جمع بشه و پستهای تکراری برای آشنایی کاربران در رابطه با این ویزانما نگذاریم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh353 نمایش پست ها
    سلام،
    كسي ايميي از دمشق داره؟ هنوز جواب مي دن؟ آخه آنكارا يه جواب اتوماتيك ميده، نگرانم پيگير تغيير آدرسم نباشن! ( يه وقت اگه مديكالم بره به آدرس قبليم چي مي شه؟)
    ببنيد چه قدر خوشبينم تو اين شرايط فكر مي كنم ممكنه يه وقت بي خبر مديكالم بياد!!!!
    سلام
    من هم آدرسم توی سایتشون اشتباه هست و دو بار به آنکارا و دو بار به دمشق email زدم.از ادرس دمشق که non deliver میده که یعنی اون ادرس دیگه وجود نداره و از آنکارا هم auto reply میاد.من اولین email رو 224 اسفند زدم .باید منتظر جواب بمونیم

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

سلام.
    استقبال خوبی از شیت جدید اطلاعات ویزانما به عمل اومده و این شیت در حال حاضر 80 ردیف اطلاعات افراد رو داره. یه توضیح هم بدم و اون اینکه اطلاعات افرادی در این شیت قرار میگیره که CSQ کبک رو داشته باشند و اینجوری دوستانی که در مصاحبه خدای نکرده مردود شده اند وارد نشه و اطلاعات مفید قرار بگیره.
    از دوستان خواهش میکنم، لینک ویزانما رو در امضای خودشون قرار بدهند تا در همه جای فروم تبلیغ بشه و دوستان دیگه هم از این موضوع مطلع بشوند.
    البته اگر مدیران محترم این لینک رو در بدو ورود تاپیکهای کبک قرار میدادند خیلی مفیدتر واقع میشد و سریعتر به هدفمون میرسیدیم.
    باز هم از دوستانی که همکاری کردند کمال تشکر رو دارم.
    این هفته سعی میکنم هر یکروزدرمیان فایل رو برای دوستان ارسال کنم تا اطلاعات جدید رو مشاهده کنند.
    موفق باشید

Member mslotani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر نرم افزار

واقعا دستتون درد نكنه ، من اطلاعاتم رو فرستادم . اون نامه كه قرار بود بزنيم رو هم همين هفته كارشو تموم كنيم بفرستيم ، شايد به نتيجه برسيم.

Junior Member

سلام مدیکال من اومد فایل نامبر فدرل 31 ژانویه 2010 و رشتم صفر امتیازی است و وکیل داشتم به امید اینکه ارسال مدیکالها شروع شده باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    مدت زيادي است كه دوست عزيزمان Bernadot! اين اطلاعات را جمع آوري و به روز مي كنند و پس از بروز رساني براي دوستاني كه ايميل دادند فايل را ارسال مي كنند.كه جاي تشكر و قدرداني از اين دوست عزيز دارد.
    از طرف ديگر در خصوص كساني كه مصاحبه دادند و منتظر مديكال يا ويزا هستند جدولي با مشخصاتي كه شما ذكر كرديد براي اين دسته از دوستان كاربردي تر به نظر مي رسد و من هم با ايجاد فايل جديد موافق هستم . در صورتي كه ساير دوستان اين تاپيك موافق باشند مي توانيم اين فايل را تهيه و پس از به روز رساني در اختيار دوستان قراردهيم.
    دوستان به راحتي ميشه با يك فيلتركردن ساده اكسل اطلاعات دلخواه رو نمايش داد و يا حتي ستونهاي غيرلازم رو پنهان كرد به نظر من جدول خوبيه هرچه تعداد افراد بيشتر بشه با توجه به اينكه تعداد كل پرونده ها رو و تعداد قبولي ها رو در سايت اداره مهاجرت مي توان يافت به راحتي با تقريب خوبي ميشه رفتار سفارت و استراتژي كلي شون رو براي ويزا دادن تخمين زد.
    مصاحبه سفارت كبك : فوريه 2010 فايل نامبر فدرال : سپتامبر 2010
    دريافت آپديت از سفارت : 10 مي 2013 ، رسيدن آپديت به سفارت 30 مي 2013 مدیکال : 22 آگوست 2013 ارسال E-Medical : تاريخ 6 سپتامبر 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dean نمایش پست ها
    سلام مدیکال من اومد فایل نامبر فدرل 31 ژانویه 2010 و رشتم صفر امتیازی است و وکیل داشتم به امید اینکه ارسال مدیکالها شروع شده باشه
    بهتون تبریک میگم
    میشه اطلاعات بیشتری بزارین؟ با ایمیل اومده؟ کی آپدیت داده بودین؟ آیا چیز دیگه هم خواستن؟م

ممنون
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

Junior Member

مرسی دوست عزیز فرمهای مدیکالو واسه وکیلم که کاناداست فرستادن و ایشون ایمیل مدیکالو واسه من فرستادن.فقط لندینگ فی رو باید پرداخت کنم چیز دیگه ای نخواستن و 60 روز هم فرصت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط dean نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز فرمهای مدیکالو واسه وکیلم که کاناداست فرستادن و ایشون ایمیل مدیکالو واسه من فرستادن.فقط لندینگ فی رو باید پرداخت کنم چیز دیگه ای نخواستن و 60 روز هم فرصت دارم

سلام . ضمن تبریک میشه لطفا بفرمایید آیا فرم های مدیکال به ایمیل اتچ بوده یا خیر و اینکه csq شما مربوط به چه تاریخی است ؟

Junior Member

سلام دوست عزیز از شما آپدیت خواسته بودند؟اگر بلی چه تاریخی ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)