صفحه 624 از 2682 نخستنخست ... 12452457461461561661761861962062162262362462562662762862963063163263363467472411241624 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,231 تا 6,240 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

متن خانم فاطمه خوبه. ضمن اینکه جسارتشون برای پیش قدم شدن و اهل عمل بودن قابل تقدیره. ولی این متن اشکالهایی هم داره که باید قبل از ارسال حتما تصحیح بشن. بعضی گرامری و بعضی دیکته ای. من به نوبه خودم از ایشون تشکر می کنم.
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid928 نمایش پست ها
    متن خانم فاطمه خوبه. ضمن اینکه جسارتشون برای پیش قدم شدن و اهل عمل بودن قابل تقدیره. ولی این متن اشکالهایی هم داره که باید قبل از ارسال حتما تصحیح بشن. بعضی گرامری و بعضی دیکته ای. من به نوبه خودم از ایشون تشکر می کنم.
    با اسلام،

اگر امکان داره تصحیح کنید متن رو و بزارید. اگر بشه همونطور که گفتم فردا ارسال کنیم.

ممنون
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabbas نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یکی از دوستان من برای گرفتن ویزاش رفته سفارت تو آنکارا ،بدون اینکه پاس ریکوئست بشه ولی چون 5-6 ماه از ارسال مدیکالش میگذشت گفت حتما ویزاها آمدست و اینا ایمیلش رو ارسال نمی کنن. خلاصه الان آنکاراست و برام sms کرده که پاسپورتشو گرفتن ولی معلوم نیست کی ویزا خورده پس میدن. قرار بود برای مدیکال ما هم بپرسه ولی می گه با ایرانی ها خیلی بداخلاقن و بد برخورد می کنن.

به امید خبرهای خوب برای همه ما منتظران
    سلام به همه دوستان
    خبر اینکه دوست من ویزاشو گرفت . ایشالا نوبت همه ما هم بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک - شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط majidek نمایش پست ها
    با اسلام،

اگر امکان داره تصحیح کنید متن رو و بزارید. اگر بشه همونطور که گفتم فردا ارسال کنیم.

ممنون
    بله، فردا ظهر نسخه نهایی رو میگذارم.یه سری اشکالات گرامری داره که باید رفع بشن. همین طور اجازه بدید تایید استادم رو هم بگیرم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabbas نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    خبر اینکه دوست من ویزاشو گرفت . ایشالا نوبت همه ما هم بشه.
    میشه بگید که دوستتون فایل نامبر فدرالش چه تاریخی بوده؟ و اینکه آیا تونستند اطلاعاتی از مدیکالها بگیرند؟

ممنون
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

ApplyAbroad Hero

با سلام به همگی، اطلاعات جدول زیر رو من از جدول ویزا نمای خودمون بدست آوردم و میدونم که نمیشه این نتیجه رو به طور 100% به تمام متقاضیان انطباق داد، اما همونطور که مشخص هست چند تا نکته میشه استخراج کرد:
    1- روزی 3-4 صفحه تو این فروم نوشته میشه اما فقط 82 نفر اطلاعاتشون در ویزا نما هست، یا تعداد اعضا خیلی کمه، یا همه دوست ندارند اطلاعاتشون تو فایل باشه.
    2- با وجود اینکه همه رشته ها دیمند و غیر دیمند تو این جدول هستند و دیمند های 2010 و 2009 قاعدتاً تا حالا باید تو مونترال باشند، نتیجه 16 درصد 2011 نشون از توجه فدرال به دیمندی های عزیز داره
    3- اگر دوستان بیشتر ترغیب بشند که اطلاعتشون رو به ویزانما بدند، آمار بسیار بهتر و دقیقتری به دستمون میاد، سعی کنید حتی دوستانی که عضو این فروم نیستند رو هم مجاب کنید که اطلاعاتشون رو بدن و یا از اونها بپرسید و خودتون زحمتش رو بکشید وارد کنید.

رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

دوستان, الان چند نفر هستیم که میخواهیم نامه رو ارسال کنیم؟
    کسی میدونه الان چند نفر این نامه رو ارسال میکنند?
    File Number:28 March 2010
    Update Damascuse:13December2011
    Update Paris: 27March 2013
    Medical:24 june2013

Junior Member

با سلام
    لطفا اطلاعات من را هم در ویزا نما قرار دهید:
    رشته مکانیک - csq date 2010.04.01
    federal file number:09 june 2010
    no update and nedical

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه تهران

با تشکر از آقای Bernadot عزیز که جدول ویزانما رو به روزرسانی می کنن فقط جدول بعضی جاهاش سرت نیست و تاریخ ها پس و پیشه که جسارتاً اگه این مورد رو تصحیح بفرمایید نمره جدول بیسته ... در ضمن منم از دوستان خواهش می کنم این لینک ویزانما رو بگذارن تو امضاشون که مرتب جلوی چشم همه باشه و دوباره به بایگانی راکد برنگرده ... به امید پایان این بلاتکلیفی برای همه ....
    CSQ : 15 Sep 2009 , FFN :13 Dec 2009 , Medical : 5 June 2012 , Pass Request : 23 July 2012
    ویزانما دانلود ویزانما فایلهای مفید

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نقل قول نوشته اصلی توسط ali57 نمایش پست ها
    با تشکر از آقای Bernadot عزیز که جدول ویزانما رو به روزرسانی می کنن فقط جدول بعضی جاهاش سرت نیست و تاریخ ها پس و پیشه که جسارتاً اگه این مورد رو تصحیح بفرمایید نمره جدول بیسته ... در ضمن منم از دوستان خواهش می کنم این لینک ویزانما رو بگذارن تو امضاشون که مرتب جلوی چشم همه باشه و دوباره به بایگانی راکد برنگرده ... به امید پایان این بلاتکلیفی برای همه ....
    سلام.
    اول از تمام دوستانی که اطلاعاتشون رو برای ویزانما ارسال کردند کمال تشکر رو دارم.
    شیت مربوط به اطلاعات خلاصه که بیشتر بدرد مراجعین این تاپیک میخوره مرتب هستش اما روی تاریخ فدرال باز من چک میکنم اگر جایی اشکال دیدم اصلاح میکنم. این شیت برای دوستان واقعا مفید بوده و با اطلاعاتی که ارسال کردند نشون میده اطلاعات چقدر بدردشون خورده.
    خواهشا دوستانی که تازه طی این یکی دوروز به فروم سر زدند پستهای قبلی و صفحات قبلی رو بخونند و طبق فرمتی که چند صفحه پیش داده شد اطلاعاتشون رو ارسال کنند ( اون هم به صورت پیغام خصوصی)
    متاسفانه هر سری من یک پست به این صورت می گذارم پیغامهای دوستان سرازیر میشه اما همینکه پست میره به صفحات بعد خبری از اطلاعات بچه ها و پیغامهاشون نیست.
    از مدیران تاپیک برای بار چندم خواهش میکنم یک فکری برای تبلیغ این فایل انجام بدهند.
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)