صفحه 677 از 2682 نخستنخست ... 17757762766766866967067167267367467567667767867968068168268368468568668772777711771677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,761 تا 6,770 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط arashx_x نمایش پست ها
    از مدیران گروه خواهش میکنم به اعضا تذکر بدند که اخبار مربوط به پاس ریکوئست رو در فروم مربوط به خودش پست کنند. اینجا مربوط به مدت زمان انتظار مدیکاله.
    اولا اگر ناراحت بودید، نمیپرسیدید که رشته ی دوستمون چیه.
    ثانیا هزار تا پست منفی و نامربوط توی این انجمن فرستاده میشه، کسی اعتراض نمیکنه اونوقت یه خبر خوب که میاد .... من نمی تونم 10 تا انجمن دیگه رو هم چک کنم.
    ثالثا از مدیران خواهش میگه که تذکر بدن که توی اون انجمن هم اخبار خوب منتشر بشه.
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

از مدیران گروه خواهش میکنم به اعضا تذکر بدند که اخبار مربوط به پاس ریکوئست رو در فروم مربوط به خودش پست کنند. اینجا مربوط به مدت زمان انتظار مدیکاله.
    آقا-برادر-سرور-سالار-12 امتیازی-فرانکوفون بالاخره تکلیف بچه های این فروم با شما چیه؟اول سئوال می کنید بعد که بنده خدا جواب سئوالتون میده درخواست تذکر به این کاربر می کنید.خوب همون اول درخواست تذکر می دادید.
    چون دوست ایشون صفر امتیازی بوده پاس ریکوئست شده برای شما خوشایند نبوده.؟مثلا یک مهندس فلان رشته از شما کمتر درس خونده؟ و از نظر شما لیاقت آمدن نسبتا سریع به کانادا را نداره ؟حالا دری به تخته خورده و رشته شما اینطوری شده اون موقع که ماها اپلای کردیم از این خبر ها نبود همه مثل هم بودند.کی ما ایرانی ها چیز های خوب را برای همنوعان و هموطنان خودمون هم خواهیم خواست.؟

اتفاقا خوب شد كه اينجا مطرح كردند ،ما در جريان كار سفارت انكارا قرار ميگيريم و متوجه اوضاع كاري سفارت مي شويم.
    File Number:28 March 2010
    Update Damascuse:13December2011
    Update Paris: 27March 2013
    Medical:24 june2013

از دوستان خواهش دارم به جای اینکه با هم بجنگید و انرزی خودتون و سایر اعضا فروم رو بگیرید به فکر همفکری و کمک همدیگه باشیم تا یک راه حل درستی پیدا بشه .باز هم از دوستان می خوام که برند وپتیشن رو امضا کنند .دوستان خواهش می کنم امضا الکی نکنید و به فامیل و دوستانتون هم توصیه نکنید امضا کنند اعتبار پتیشن زیر سوال می ره.خواهش می کنم کار رو خراب نکنید .
    این وبلاگ یکی از دوستان من هست حتما بهش سر بزنید و مطالبش رو بخونید وهمکاری کنید خواهش می کنم.
    http://www.kelopatra1360.blogfa.com/
    این هم ادرس پتیشن :
    http://www.petitiononlinecanada.com/...-iranienne/958
    13/04/2010 :C.S.Q: 27/01/2010 B.Fill
    Update from Ankara: 16/07/2012 transfer to Paris: 28/02/2013 Update from Paris : 03/04
    /2013
    Medical:18/07/2013 PR:24/09/2013 Landing to Ottawa,Canada: 31/10/2013

نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    آقا-برادر-سرور-سالار-12 امتیازی-فرانکوفون بالاخره تکلیف بچه های این فروم با شما چیه؟اول سئوال می کنید بعد که بنده خدا جواب سئوالتون میده درخواست تذکر به این کاربر می کنید.خوب همون اول درخواست تذکر می دادید.
    چون دوست ایشون صفر امتیازی بوده پاس ریکوئست شده برای شما خوشایند نبوده.؟مثلا یک مهندس فلان رشته از شما کمتر درس خونده؟ و از نظر شما لیاقت آمدن نسبتا سریع به کانادا را نداره ؟حالا دری به تخته خورده و رشته شما اینطوری شده اون موقع که ماها اپلای کردیم از این خبر ها نبود همه مثل هم بودند.کی ما ایرانی ها چیز های خوب را برای همنوعان و هموطنان خودمون هم خواهیم خواست.؟
    من به نوبت خود از شما تشكر مي كنم واقعاً نظرت عالي بود همه ايراني هستيم و بايد از درست شدن كار هموطنان عزيزمان خوشحال باشيم حتي اگر در فروم بي ربط باشد و خيلي بدبينانه تر حتي اگر خبر هم موثق نباشد و در آخر حتي اگر رشته و شرايط امتياز دهي هم از ما پايين تر باشد به اميد اينكه اين فروم از خبرهاي خوب مديكال پر شود به طوري همه دوستان عزيزبه اميد و اميال خود برسند

Junior Member

شما که مدیکالتون تمامه و منتظر پاس ریکوئست هستید . اینجا هم که csq تا مدیکاله.پس واسه چی گیر الکی میدی .

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

سلام.
    من و همسرم هم پتیشن رو امضا کردیم. دوستان دو دقیقه زمان بگذارند و امضا کنند تا شاید روند بررسی سریعتر انجام بشه و هرچه زودتر شاهد اعلام مدیکالها و پاس ریکوئست ها باشیم و شاهد دعواهای بیمورد نباشیم.
    دوستان جدید و یا قدیمی که هنوز اطلاعاتشون رو برای ویزانما ارسال نکردند ، لطف کنند اطلاعاتشون رو طبق شیت brief Info ارسال کنند.
    پیشاپیش از همکاریتون متشکرم

Member mslotani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر نرم افزار

شما يه جوري نيستيد به نظر خودتون ؟!!

من میترسم شما تو مدیکالهای اینده به مشکل بر بخوری خدا نکرده

Junior Member hazhir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ahoora798 نمایش پست ها
    من میترسم شما تو مدیکالهای اینده به مشکل بر بخوری خدا نکرده
    نقل قول نوشته اصلی توسط mslotani نمایش پست ها
    شما يه جوري نيستيد به نظر خودتون ؟!!
    این فروم شده جای خالی‌ کردن عقدهها! یکی‌ میاد یه چیزی میپرونه الباقی شروع می‌کنن به لقب دادنو متلک انداختن. بابا ملت ۲ صفحهٔ قبل رو بخونین، خداییش، خجالت آور نیست؟ یکی‌ اومد یه حرف نابجایی زد، ۲۰۰ نفر پشتبندش طرف لهو لورده کردن... واقعا که، منم خیلی‌ دلم می‌خواست بدونم منظور این دوستمون از این پستش چی‌ بود، اما وقتی‌ دیدم یه نفر دیگه زود تر از من به ایشون تذکر داد، ترجیح دادم چیزی نگم. اما نمیدونم مثل اینکه بعضی‌ها دوست دارن قضیه رو به قول معروف "کش" بدن.
    ارسال مدارک : 2010.11.12

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)