صفحه 780 از 2682 نخستنخست ... 28068073077077177277377477577677777877978078178278378478578678778878979083088012801780 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,791 تا 7,800 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام دوستان یکی از دوستان گفتن میتونیم در مرحله اپدیت پاس قدیمیمون رو تمدید نکنیم اما بعد تا فاصله اپدیت تا پاس ریکویست میتونیماونو تمدید کنیم و موردی هم نداره؟؟؟؟میشه لطفا یکی توضیح کامل بده لطفا؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa_msh نمایش پست ها
    با توجه به گفته هاي دوستان اين يك متن روتين هست تا كسي پيگيري نكنه.
    ضمنا طبق آمار پرونده‌هاي بخش Quebec Skilled worker و ظرفيت اعلام شده ويزا در اين بخش در سال 2012 حدودا ميبايست به پرونده‌هاي تا آگوست 2010 (براي رشته‌هاي غير ديمند) تا انتهاي سال ويزا داده شود.
    منظورتون از تا آگوست این که اگوست رو هم میدن ؟ من فایل فدرالم 2 آگوست 2010 هست .
    ویرایش توسط venus8887 : July 21st, 2012 در ساعت 09:56 AM

سلام
    می خواستم بپرسم 4 قطعه عکسی که باید برای آپدیت فرستاده بشه باید جدید باشه یا اینکه میشه عکسی که واسه تشکیل پرونده فدرال فرستاده بودیم رو بفرستیم؟
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shari3 نمایش پست ها
    ولی واسه من که تاریخ فایل نامبرم 14 ژوئن 2010 است هنوز ایمیل آپدیتی نیومده. به نظر شما مشکلی هست؟ از بچه های ژوئن کسی هست که مثل من باشه؟ تا کی باید منتظر بمونم ؟ اگه بخواهم ایمیل پیگیری بزنم به چه آدرسی بزنم؟
    توروخدا یکی جواب منو بده

تورو خدا یکی هم جواب منو بده راجع به پاسپورت بریم تمدید کنیم یا بذاریم بعد از اپدیت؟؟؟مشکلی پیش نمیاددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط shari3 نمایش پست ها
    ولی واسه من که تاریخ فایل نامبرم 14 ژوئن 2010 است هنوز ایمیل آپدیتی نیومده. به نظر شما مشکلی هست؟ از بچه های ژوئن کسی هست که مثل من باشه؟ تا کی باید منتظر بمونم ؟ اگه بخواهم ایمیل پیگیری بزنم به چه آدرسی بزنم؟

نگران نباش وعجله نکن دوست من-الان خیلی از ماه می تازه اومده براش -هیچ نگرانی وجود نداره-تا هفته دیگه صبر کن شما که 2 ساله صبر کردین -ان شاله تو این هفته میاد

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

سلام
    دوستان ویزانمای جدید به آدرس ایمیلتان ارسال شد.
    بقیه دوستان چه اونهایی که هنوز اطلاعات نداده اند چه اونهایی که به تغییر نیاز داره حتما با پیغام خصوصی اطلاع بدهند.
    به امید سرعت یافتن ارسال آپدیت و مدیکالها و پاس ریکوئست هاااااااااااااااااااااااا اااا

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    نگران نباش وعجله نکن دوست من-الان خیلی از ماه می تازه اومده براش -هیچ نگرانی وجود نداره-تا هفته دیگه صبر کن شما که 2 ساله صبر کردین -ان شاله تو این هفته میاد
    ممنونم عزیزم یکم آروم شدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kate213 نمایش پست ها
    تورو خدا یکی هم جواب منو بده راجع به پاسپورت بریم تمدید کنیم یا بذاریم بعد از اپدیت؟؟؟مشکلی پیش نمیاددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگر از مدت اعتبار پاسپورت کمتر از 1 سال مونده خیلی بهتره که عوضش کنید
    برای آپدیت هم کپی از پاسپورت قبلی و صفحه هایی که درونش مهر یا ویزا درج شده به همراه کپی از صفحه اول پاسپورت جدید به همراه یک نامه که توش توضیح بدید به دلیل کم بودن اعتبار پاسپورت عوض شده و شماره جدیدش فلانه و همه صفحاتش خالیه
    من تعویض پاسپورت رو برای کسانی که در مرحله آپدیت هستن و پاسپورتشون کمتر از 1 سال اعتبار داره قویاً توصیه میکنم. چون معلوم نیست تا پاس ریکوئست ممکنه چقدر طول بکشه و زمان صدور ویزا تاریخ اعتبار ویزا تا یکسال بعد از تاریخ مدیکال یا تاریخ اعتبار پاسپورت (هرکدام که زودتر برسد) خواهد بود، پی بهتره پاسپورتتون بیشتر اعتبار داشته باشه تا ماکزیمم اعتبار زمانی که ممکنه به ویزاتون داده بشه. جدا از اون هم تعویض پاسپورت در ایران راحت تر و کم هزینه تره تا در خارج از ایران
    ویرایش توسط milad_h20 : July 21st, 2012 در ساعت 10:46 AM
    تحویل مدارک به سفارت : 20 جولای 2010 نامه فایل نامبر و دعوت به مصاحبه: 1 آگوست 2010
    تاریخ مصاحبه : 5 اکتبر 2010 تاریخ فایل نامبر فدرال : 7 اکتبر 2010

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic

دوستان تاریخ اعتبار کارت ملی اگر گذشته باشه باید تعویض بشه یا همون طور که دولت اعلام کرده که تا پایان 92 اعتبار داره و مشکلی پیش نمیاد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)