صفحه 784 از 2682 نخستنخست ... 28468473477477577677777877978078178278378478578678778878979079179279379483488412841784 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,831 تا 7,840 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgh82 نمایش پست ها
    برای آدرس district و P.o .box یعنی چی؟ postal code جدا داره پس p.0.box چی می شه؟
    pobox صندوق پستیه و postal code کدپستی. (بعیده که صندوق پستی داشته باشید.)

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

مگه csq بعد از مصاحبه صادر نمی شه که باB0 شروع می شه؟
    CSQ بعد مصاحبه و قبل از فایل فدرال صادر میشه شما وقتی فایل فدرال میگیرید فایلتان با B0 شروع میشه

National identity Document بعد از اطلاعات پاسپورت
    خود کارت ملی یا ترجمش را که نمی خوان. فقط تاریخ اعتبارشو توی فرم می خواد، میشه نوشت اعتبارش 10 سالس! به نظر من اگر کارت ملیو ترجمشو می خواستن نیاز به تعویض بود.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که میخواهند کارت ملی خود را تعویض کنند کافیست از طریق این لینک نسبت به تغییر نشانی اقدام کنند. این روش سریعترین راه ممکن برای تعویض کارت هستش.
    من خودم از همین روش اقدام کردم و 2 هفته ای کارتم صادر شد و به دستم رسید.
    خونه ما 2طبقه بود و من کد پستی اون یکی واحد رو زدم و بدون هیچ مشکلی کارت ملی اومد. تازه بعد از صدور با کد رهگیری پست میتونید پیگیری کنید و سریعتر کارت ملیتون رو دریافت کنید.
    موفق باشید
    سلام. اصلاً و ابداً نیاز به ارسال کارت ملی نیست، زمانی که من فرم ها رو پر کردم (آخر 2011) سرچ کردم و دیدم که حتی به فینگلیش تو خود سایت اداره مهاجرت نوشته شناسنامه. من فایل نامبر فدرال رو بی دردسر گرفتم، پس کارت ملی نیاز نیست.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

دوستان یک تاپیک وجود داره به نام نحوه پرکردن فایل فدرال (کبک) لطفا سئوالات مربوط به فرم ها رو در اون تاپیک عنوان کنید. خیلی از جوابهای شما دوستان در این تاپیک وجود داره
    در ضمن ارسال کارت ملی الزام نیست! در صورت داشتن کارت ملی میتونید ارسال کنید و تاریخ هاشو وارد کنید. کسانی که کارتهاشون اعتبار نداره و زمان ندارند میتوانند ارسال نکنند.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    خود کارت ملی یا ترجمش را که نمی خوان. فقط تاریخ اعتبارشو توی فرم می خواد، میشه نوشت اعتبارش 10 سالس! به نظر من اگر کارت ملیو ترجمشو می خواستن نیاز به تعویض بود.
    تاریخ اعتبار رو به هیچ عنوان تاریخ کارت ملی نزنید، من کلی تحقیق کردم و آخر سر 100 سال بعد از صدور شناسنامه زدم، یعنی وقتی که قطعاً خودم منقضی شدم هیچ مشکلی هم پیش نیومد، باز هم میگم تو خود سایت مهاجرت نوشته شناسنامه، اگه کارت ملی هم بفرستید اینا رو از اینی که هستن گیج ترشون میکنید.
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    سلام. اصلاً و ابداً نیاز به ارسال کارت ملی نیست، زمانی که من فرم ها رو پر کردم (آخر 2011) سرچ کردم و دیدم که حتی به فینگلیش تو خود سایت اداره مهاجرت نوشته شناسنامه. من فایل نامبر فدرال رو بی دردسر گرفتم، پس کارت ملی نیاز نیست.
    بله من هم با توجه به اینکه میخواستم سریعتر ارسال کنم با توجه به پست شما کارت ملی ارسال نکردم اما خوب کارت ملیمو تعویض کردم.
    ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط a_sh نمایش پست ها
    به نظر من Numero de reference individuel شماره CSQ است چون برای من و همسرم این شماره متفاوت است ولی Numero du dossier در هر دو CSQ ثابت است.
    نظر بدهید لطفا
    شماره CSQ برای هر شخص متفاوته و البته تو آدم باهوشی که این فرمها رو طراحی کرده به این مساله توجه نکرده، numero du dossier شما از اول ثابت بوده و شما اون رو قبل از مصاحبه هم داشتید و Numero de reference رو بعد از مصاحبه گرفتید با خیال راحت همون رو به جای CSQ بنویسید، ضمناً یه نسخه از CSQ هم توی پرونده هست و آفیسر میتونه اون رو ببینه.

شماره CSQ برای هر شخص متفاوته و البته تو آدم باهوشی که این فرمها رو طراحی کرده به این مساله توجه نکرده، numero du dossier شما از اول ثابت بوده و شما اون رو قبل از مصاحبه هم داشتید و Numero de reference رو بعد از مصاحبه گرفتید با خیال راحت همون رو به جای CSQ بنویسید، ضمناً یه نسخه از CSQ هم توی پرونده هست و آفیسر میتونه اون رو ببینه.
    سلام به دوستان
    متن زیر بخشی از GUIDE DES PROCÉDURES D’IMMIGRATION وMANUEL DE RÉFÉRENCE چاپ شده در دولت کاناداست: (من حدس می زنم این رفرنس مربوط به آفیسر هاست.)
    "Le numéro du CSQ reprend le numéro de dossier administratif généré par le système informatique SEPTE ou INTIMM."
    که می توان نتیجه گرفت شماره پرونده le numéro de dossier همان شماره csq خواهد بود.

Junior Member Ciel2010 آواتار ها

منم کارت ملی رو بخاطر همین مشکل ارسال نکردم ... تو فرمها بجاش شناسنامه رو زدم، هیچ مشکلی پیش نیومد فایل فدرال هم اومد.
    FFN:18-06-2012

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)