صفحه 787 از 2682 نخستنخست ... 28768773777777877978078178278378478578678778878979079179279379479579679783788712871787 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,861 تا 7,870 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط zorro195 نمایش پست ها
    اپديت ما هم اومد تاريخ فايل فدرال اواخر جون ٢٠١٠
    ايشاله مراحل كاري ديگه همه اعضا فروم هم بزودي انجام بشه با هم دسته جمعي تو كانادا انجمن مهاجران را راه بندازيم

سلام

ضمن تبریک.

می تونید لطف کنید و بفرمایید که آیا امروز این نامه برای شما ایمیل شده یا خیر .

مرسی

Junior Member

ايميل من يك هفته بود مشكل داشت وصل نميشد بعداز مكاتبه با صاحب سايت امروز ايميلم درست شد اما تاريخ ايميل مال چند روز قبله

Junior Member

دوست عزیز Aniho من هم quebec Investor هستم با فایل فدرال 31 آگوست 2010 ممنون میشم اگر خبری جدید از آپدیت یا مدیکال داشتی اطلاع بدی , با آرزوی رسیدن خبرهای خوب برای همه دوستان

Junior Member cristal آواتار ها

ایمیل اپدیت ما هم اومده!
    CSQ:26.06.2010
    Medical: waiting

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط cristal نمایش پست ها
    ایمیل اپدیت ما هم اومده!
    تبریک میگم فایل فدرال شما کی بوده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی، دانشگاه تهران

تبریک میگم
    میشه ادرس ایمیلی که آپدیت بهتون دادند رو بنویسید
    نقل قول نوشته اصلی توسط cristal نمایش پست ها
    ایمیل اپدیت ما هم اومده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood1363 نمایش پست ها
    سلام
    اینجا کسی هست که با فوق دیپلم عمران سی اس کیو گرفته باشه؟؟
    من به یه مشکل برخوردم
    چند وقت پیش یه ایمیل پیگیری درمورد دیمند بودن رشتم و همچنین وقت مصاحبه زدم که این جواب اومد
    Bonjour monsieur,

Nous donnons suite à votre demande de renseignements. Votre dossier est présentement en attente de traitement, et n’est pas encore rendu à l’étape de l’entrevue. De plus, veuillez prendre note que votre dossier n'est pas prioritaire car il ne correspond pas à toutes les conditions requises dans votre domaine. Vous recevrez un courriel de notre part dès que l’état d’avancement de votre demande sera rendu à une nouvelle étape, que ce soit la finalisation de votre examen préliminaire, une demande de documents complémentaires ou pour vous informer que nous vous convoquons en entrevue. Nous ne pouvons vous donner de date approximative à propos de celle-ci.
    فکر میکنم زده من دیمند نیستم

این امتیازات منه
    سن 16 امتیاز
    فوق دیپلم 6 امتیاز
    سابقه 6 امتیاز
    تمکن 1 امتیاز
    فرانسه 8 امتیاز
    انگلیسی 4 امتیاز
    که بدون احتساب امتیاز رشته جمعا میشه 41 امتیاز حالا چه جوری امتیازم به 49 رسیده و فایل نامبر گرفتم ؟؟؟
    مگه رشته 8 امتیازی داریم؟؟؟ یا 6 امتیاز باید بگیرم که میشه 47 باز 2 تا کمه؟؟ یا 12 امتیاز میگیرم که ....
    نظر شما چیه ؟؟؟ من که حسابی گیج شدم
    تورو خدا کمک کنین
    نه دوست عزیز من تکنسین عمران هستم 12 فوریه 212 هم مصاحبه داشتم و قبول شدم سی اس کیو رو هم گرفتم دیموند هم هستم با کد رشته 2231 که حتما باید روش برای مصاحبه کار کنید .بگذار ایمیل دعوت به مصاحبه بیاد راهنماییت میکنم که تو مصاحبه چکار کنی نگران نباش بحث دیموند بودن یا نبودنت رو الان مشخص میکنن ولی اثباتش با آفیسره فقط الان تمرکز کن رو زبان و جمع آوری اطلاعات موفق باشی.
    رشته دیموند
    تاریخ مصاحبه:10 فوریه دریافت سی اس کیو 10فوریه 2012فایل نامبر فدرال 17 اپریل2012 مدیکال اوت2012 پاس رکوئست 10 اکتبر2012

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid47 نمایش پست ها
    دوست عزیز Aniho من هم quebec Investor هستم با فایل فدرال 31 آگوست 2010 ممنون میشم اگر خبری جدید از آپدیت یا مدیکال داشتی اطلاع بدی , با آرزوی رسیدن خبرهای خوب برای همه دوستان
    چشم... من اولین خبرها رو معمولا از همین سایت میگیرم و امیدم اینه که زودتر بیام خبر آپدیت مدیکال و پاس رکوئست شدن رو بدم. منهم آرزوهای خوب برای همه دارم.

یکی از آشنایان که اسکیل ورکر کبکه و فایل نامبر آوریل داره هنوز آپدیتش نیومده.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    دوست عزیز این اتفاقات در مورد اشتباه آفیسر در تعیین دیمند یا غیردیمند بودن رشته می افته و طبیعیه. پیگیری هم نکن چون همین جواب رو میدهند.
    فقط منتظر باش. پرونده شما گویا عادی بررسی میشه نه دیمند.
    سلام معذرت میخوام ولی اصلا امکان نداره. تفاوت بررسی برای ایشون شاید یه چیزی حدود یک ساله مگه میشه پیگیری نکنه ایشون باید بوسیله فایل نامبر پیگیری کنه ادعا کنه براساس ترجمه مدارک تحصیلی لیشون civil engineer technician باکد noc2231 , هستند سهل انگاری نکنید که تفاوت فاحشی در کلیه مراحل انتظار و زبان درخواستی میباشد در ضمن فوق دیپلم 10 امتیاز و رشتتون 12 امتیاز داره.
    رشته دیموند
    تاریخ مصاحبه:10 فوریه دریافت سی اس کیو 10فوریه 2012فایل نامبر فدرال 17 اپریل2012 مدیکال اوت2012 پاس رکوئست 10 اکتبر2012

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmahan نمایش پست ها
    سلام معذرت میخوام ولی اصلا امکان نداره. تفاوت بررسی برای ایشون شاید یه چیزی حدود یک ساله مگه میشه پیگیری نکنه ایشون باید بوسیله فایل نامبر پیگیری کنه ادعا کنه براساس ترجمه مدارک تحصیلی لیشون civil engineer technician باکد noc2231 , هستند سهل انگاری نکنید که تفاوت فاحشی در کلیه مراحل انتظار و زبان درخواستی میباشد در ضمن فوق دیپلم 10 امتیاز و رشتتون 12 امتیاز داره.
    با توجه به تجربه خودم و 2 نفر از دوستان دیگه (میتونید به ویزانما مراحعه کنید) افرادی هستند که رشته اشون دیمند بوده و آفیسر در تشخیص اولیه غیر دیمند لحاظ کرده و دوستان در مصاحبه از حقشون دفاع کرده اند. متاسفانه آفیسرها در بررسی اولیه امکان چنین خطاهایی رو دارند و کاریش نمیشه کرد. بنده برای پرونده خودم حضوری رفتم دمشق اما دست از پا درازتر برگشتم! بیش از 20 30 تا ایمیل زدم و با جزئیات تمام (پرینت رشته های دیمند ، نمونه دعوت به مصاحبه دوستان هم رشته و ....) براشون ارسال کردم اما تا مصاحبه آفیسر لای پرونده رو هم باز نکرد که بازنگری کنه و بر همین اساس بنده در حال حاضر اینجا تشریف دارم (فایل کبک sep 2010 مصاحبه آپریل 2012)
    تنها در روز مصاحبه میتوانید از رشتتون دفاع کنید و تا اون موقع باید صبر کرد دوست عزیز. البته این حرفها همش تسکینه و میدونم شما پیگیریتون رو بارها خواهید کرد. اما این مطلب رو هم گوشه دلتون داشته باشید که زیاد کلافه نشوید.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)