صفحه 823 از 2682 نخستنخست ... 32372377381381481581681781881982082182282382482582682782882983083183283387392313231823 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,221 تا 8,230 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    من با کاراپست فرستادم .اول رفته آلمان از اونجا رفته استانبول ولی قراره بره آنکارا
    کاراپست کجاست؟ هزینه؟ تلفن؟ آدرس؟ لطفا
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط oldghoghnoos نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ببخشید شاید سوالم بی ربط باشه ولی می خواستم بدونم عکس ها باید بی حجاب باشه دیگه؟
    مدارک آپدیت رو باید فرانسه ترجمه کنیم یا انگلیسی؟
    البته فقط سوء پیشینه است؟
    من می خوام مدارکم رو پست کنم ولی خیلی نگرانم نکنه کم و کسری داشته باشه چون خیلی چیزهای متناقضی اینجا می بینم مثل ارسال گواهی کار و ...
    می شه منو مطمئن کنید که منی که هیچ تغییری نداشته ام باز هم باید گواهی کار بگذارم یا نه؟
    ممنونم باز هم معذرت می خوام که اینقدر سوال تکراری می پرسم
    البته دوستان شمارا راهنمایی کردن ولی من اضافه کنم اگه محل کارتان را تغییر ندادید نیازی به گواهی سابقه کار جدید نیست ولی اگه تغییر دادید و دوست دارید اعلام کنید گواهی سابقه کار جدید را باید به همراه فرم اصلاح شده 5669 بفرستید چون در فرم مذکور ذکر شده که در 10 سال اخیر چکار میکردیدو شغلتان چه بوده
    البته قطعا نظرات متفاوت هست و دوستان شاید نظر مفید تری داشته باشند و بهتره هر طور که صلاح می دانید اقدام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    عکس بستگی به خودتون داره... اگه خواستید با حجاب باشه حتما همه ی صورتتون معلوم باشه... یکی از دوستام که عکاس هست و شوهرش هم وکیل مهاجرت میگفت خانومهای با حجاب باید گوش هاشون معلوم باشه.. راست و دروغش پای خودش
    ترجمه بستگی به این داره که تا حالا چیکار کردین... مدارک قبلیتون به چه زبونی بوده؟ اینم مثل همونا....
    و سوال آخرتون دیگه خدا هم نمیتونه جواب بده!!!!!! هرکی یه چی میگه! لطفا خودتون تصمیم بگیرید!

عکسی که برای بازکردن پرونده فرستاده بودم با روسری بود ( یه عکس معمولی ،گردی صورت بدون گوش ) هیچ مشکلی هم نبود، روز مصاحبه هم روسریم پشت گوشم نبود
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    من با کاراپست فرستادم .اول رفته آلمان از اونجا رفته استانبول ولی قراره بره آنکارا
    من با DHL فرستادم امروز بعد از ٣ روز رسيد انكارا هزينش هم شد ٦٠ تومن.
    Federal File No. & ‍CSQ : May 19, 2010
    Update : April 11,2013Medical: June 25, 2013
    Pass Request: August 13,2013

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Dilemme نمایش پست ها
    عکسی که برای بازکردن پرونده فرستاده بودم با روسری بود ( یه عکس معمولی ،گردی صورت بدون گوش ) هیچ مشکلی هم نبود، روز مصاحبه هم روسریم پشت گوشم نبود
    امان از دست این وکلا این که می گن گوش پیدا باشه منظور اینه که صورت کاملا رو به جلو باشه و روبرو رو نگاه کنه و مثال می زنن که طوری که دو تا گوش دیده بشه که از شرایط عکس پاسپورتی تو کل دنیاست
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    البته دوستان شمارا راهنمایی کردن ولی من اضافه کنم اگه محل کارتان را تغییر ندادید نیازی به گواهی سابقه کار جدید نیست ولی اگه تغییر دادید و دوست دارید اعلام کنید گواهی سابقه کار جدید را باید به همراه فرم اصلاح شده 5669 بفرستید چون در فرم مذکور ذکر شده که در 10 سال اخیر چکار میکردیدو شغلتان چه بوده
    البته قطعا نظرات متفاوت هست و دوستان شاید نظر مفید تری داشته باشند و بهتره هر طور که صلاح می دانید اقدام کنید
    منم با ايشون موافقم، اگه محل کارتان را تغییر ندادید نیازی به گواهی سابقه کار جدید نیست اگه هم تغییر دادید اگه دوست داشتيد گواهی سابقه کار جدید بفرستيد اين كاملاً سليقه ايه.

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

نقل قول نوشته اصلی توسط arash5051 نمایش پست ها
    دوستان توی وبلاگ ... خوندم برای یکی از دیمندهای نوامبر و یکی از دسامبر که مصاحبه رو استانبول انجام دادند مدیکال اومده امیدوارم این یک پیش لرزه برای یه زلزله از نوع مدیکالیش باشه !
    دوست عزیز اگه این خبر درست باشه پس ممکنه دو تا صف برای بچه ها باشه یکی دمشق یکی استانبول .....چون الان از دیمند های 2011 و2010 هنوز بچه ها منتظرند می شه بگین چه وبلاگی؟

سلام دوستان من فایل نامبرم واسه 2010و5 دسامبر هست می شه بگین آپدات مدارک کی می اد؟ و بعد از آپدایت چقدر طول می کشه تا مدیکال و از مدیکال تا ویزا چقدر طول می کشه؟
    ممنون

دوستان خوبم
    مرسی از راهنمائیتون
    ولی باز هم یک سوال تکراری، پس اگر تغییراتی نداشتیم پر کردن فرم 5669 هم الزامی نیست؟
    فقط فرمهای 0008ENU و 5562E و چک لیست كافيه ؟
    مي دونم خيلي تكراريه ولي خودتون بهتر می دونید خیلی شرایط سختیه
    بازم ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oldghoghnoos نمایش پست ها
    دوستان خوبم
    مرسی از راهنمائیتون
    ولی باز هم یک سوال تکراری، پس اگر تغییراتی نداشتیم پر کردن فرم 5669 هم الزامی نیست؟
    فقط فرمهای 0008ENU و 5562E و چک لیست كافيه ؟
    مي دونم خيلي تكراريه ولي خودتون بهتر می دونید خیلی شرایط سختیه
    بازم ممنونم
    پر کردن فرم 5669 الزاميه، همونجور كه تو نامه update نوشته - Upadated Schedule A - IMM5669 جز فرمهاي اجباريه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)