صفحه 849 از 2682 نخستنخست ... 34974979983984084184284384484584684784884985085185285385485585685785885989994913491849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,481 تا 8,490 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

دقیقا مثل این میمونه شما سال اول برین دانشگاه یا سال بعد یا بعد از سرباز ی یا 3 سال پشت کنکور باشین؟حالا که درستون تموم شده میبینید هیچ فرقی نداشته؟

تازه به نظر من اونایی که از سربازی میرن دانشگاه یا 3 سالی پشت کنکور موندن بهتر قدر موقعیت رو میدونن وبهتر از فرصت استفاده میکنن.من خودم به شخصه چند ماه پیش ناامید شده بودم دیگه وفکر جای دیگه بودم.

وتا 6 ماه دیگه یا بیشتر هم مدیکال بگیرم خدا رو شکر میکنم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی متالورژی صنعتی/امیرکبیر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط نونا1362 نمایش پست ها
    سلام به همه و تبریک به دوستانی که مدیکال گرفتند
    امروز و فردا نباید منتظر مدیکال باشیم؟سفارت تعطیله؟ با توجه به مشخصاتم در امضا ،یکسری از دوستان که قبل و بعد از ما بودند مدیکال گرفتند البته یکسری هم هنوز نگرفتند.
    مدیکال ها از طریق ایمیل میاد؟

سلام بر شما
    دوست گرامی رشته شما چیه؟
    دارم یک بررسی رو میکالهای آمده و ارتباط با رشته انجام میدم.بین دیمندها نیز گویا تفاوتهایی وجود داره.
    Montreal,Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط hoshometa82 نمایش پست ها
    سلام بر شما
    دوست گرامی رشته شما چیه؟
    دارم یک بررسی رو میکالهای آمده و ارتباط با رشته انجام میدم.بین دیمندها نیز گویا تفاوتهایی وجود داره.
    کارشناس ارشد شیمی (مین)NF / همراه ریاضی کاربردی F
    ممکنه فقط رشته مهم نباشه .مواردی مثل فرانکوفن بودن هم بی تاثیر نیست.اگر دوستانی که با ما در یک تاریخ هستند و مدیکال گرفتند اشاره کنند که فرانکوفن بودند یا نه، شاید بشه یک نتیجه گیری بهتر کرد.
    مین : کارشناس ارشد شیمی 12 امتیازی / همراه : کارشناس ریاضی کاربردی 6 امتیازی
    ارسال مدارک نوامبر 2010 / مصاحبه فوریه 2012 / فایل نامبر فدرال مارچ 2012 / مدیکال13 آگوست / وصول مدیکال 29 آگوست / پاس ریکوست 10 اکتبر

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

دوست عزیز من فرانکوفون هستیم و 6 امتیازی و فایل مون برای فوریه 2012 هست ولی تا الان که خبری نبوده اصلا سایت سفارت فایل منو نمی شناسه .به نظرتون فرانکوفونی اثر بخشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    دوست عزیز من فرانکوفون هستیم و 6 امتیازی و فایل مون برای فوریه 2012 هست ولی تا الان که خبری نبوده اصلا سایت سفارت فایل منو نمی شناسه .به نظرتون فرانکوفونی اثر بخشه ؟
    شما دیمند محسوب نمیشید چون 6 امتیازی هستید .الان بحث در مورد دوستان 12 امتیازیه 2012 هست که مدیکال گرفتند
    مین : کارشناس ارشد شیمی 12 امتیازی / همراه : کارشناس ریاضی کاربردی 6 امتیازی
    ارسال مدارک نوامبر 2010 / مصاحبه فوریه 2012 / فایل نامبر فدرال مارچ 2012 / مدیکال13 آگوست / وصول مدیکال 29 آگوست / پاس ریکوست 10 اکتبر

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نقل قول نوشته اصلی توسط hoshometa82 نمایش پست ها
    سلام بر شما
    دوست گرامی رشته شما چیه؟
    زحمت نکشید دوست عزیز
    ویزانما کاملا نشون میده داره چه اتفاقی می افته.
    بله بین دیمندها هم تفاوتهایی وجود داره. البته بهتره بگیم بین پرونده های دیمندها. چون هر دیمندی شرایط یکسان نداره.
    یه سر به ویزانما بزنند.
    در ضمن ویزانما برای دوستان ارسال شد.
    کسانی که هنوز اطلاعاتشون رو نداده اند یه زحمت بکشند به صورت پیغام خصوصی اطلاعاتشون رو ارسال کنند.
    ممنون

ممکنه فقط رشته مهم نباشه .مواردی مثل فرانکوفن بودن هم بی تاثیر نیست.اگر دوستانی که با ما در یک تاریخ هستند و مدیکال گرفتند اشاره کنند که فرانکوفن بودند یا نه، شاید بشه یک نتیجه گیری بهتر کرد.
    به نظر من F يا NF بودن تاثير آنچناني نميذاره . فرانكوفون بودن براي كلاس هاي فرانسه در مونترال مهمه .
    در هر صورت براي همه ديمند ها جلوي كد 130 نوشته "پرونده در اولويت" .
    حدسم اينه كه هر كي زودتر سكوريتيش تموم بشه مديكاالش مياد . سكوريتي هم مسائل خاص خودش رو داره .
    در مورد 2010 ها صدق ميكنه هر كي زودتر آپديتش بره زودتر وارد پروسه صدور مديكال ميشه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

فرانکوفن بودن تا حالا که تاثیری نداشته ما کسی رو داریم که زبان فرانسه تو مصاحبه maternel شده مثل بقیه تو نوبته
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

اگه یه 6 امتیازی استانبول رو هم مدیکال بدن اونوقت تئوری دو صفی بودن به اثبات میرسه
    First interview : APR 2011 , Second interview : FEB 2012, FFN : April2012 , Update Req. : Apr 2013
    Medical : 25 Nov. 2013 , Inprocess : 1 Apr. 2014 , DM : 7 Apr. 2014 , PR : 9 Apr. 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها
    اگه یه 6 امتیازی استانبول رو هم مدیکال بدن اونوقت تئوری دو صفی بودن به اثبات میرسه
    بنظر من همین الان هم اثبات شده هست چون دلیلی نداره دیمند های استانبول رو زودتر از دیمندهای 2011 دمشق مدیکال براشون بفرستن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)