صفحه 896 از 2682 نخستنخست ... 39679684688688788888989089189289389489589689789889990090190290390490590694699613961896 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,951 تا 8,960 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshaad نمایش پست ها
    سلام. یه اشتباهی که خیلی ها موقع ایمیل زدن میکنن استفاده از ادرس re-ankara-im-enquiry@international.gc.ca هست که معمولا برگشت میخوره و باید re اولشو بردارید یعنی به ادرس ankara-im-enquiry@international.gc.ca ایمیل بزنید امیدوارم مشکلتون حل بشه.

يكي از دوستان من هم هرچي ميل ميزد برميگشت . با vpn بريد تو اي ميلتون و بفرستيد كه آي پي تون عوض شده باشه. چون ip ايران رو block كردن
    دريافت مدارك در سفارت:12/12/2010 تاريخ مصاحبه جديد : 6 دسامبر 2011 استانبول-ديمند- تاريخ دريافتcsq : شش دسامبر 2011- تاريخ ارسال مدارك فدرال به سيدني :21 دسامبر2011 فايل نامبر فدرال: 6 فوریه 2012- مدیکال : 9 آگوست - پاس ريكوئست : 8 فوریه 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط Payam1981 نمایش پست ها
    سلام به شما دوست خوب و عزیزم
    همونطوریکه دوستان دیگه فرمودند و با توجه به عبارت صریح مبنی بر مدت اقامت باید بیشتر از 6 ماه باشه تا عدم سو پیشینه اخذ بشه و توجه به اینکه شما هم سفر کاری داشتید پیشنهاد می کنم فقط و فقط توی فرم IMM5562 سفرهاتون رو ذکر کنید. چون در همون فرم مقاصد و اهداف سفر پرسیده شده. اگه اونا احساس کنند نیاز به اطلاعات بیشتری با توجه به سایر مدارکتون هست حتما از شما جویا میشن. (نوع شغل و نوع خدمت سربازی میتونه سوالات بیشتری برای اونا با توجه به سفرهاتون ایجاد کنه.)
    یعنی اگر مجموع سفرها به یک کشور بیشتر از 6 ماه باشه ولی مال سه تا سفر باشه فکر می کنید عدم سوپیشینه لازم نباشه؟
    بعد هم تو فرمی که مال بکگراند چک هست و من به خاطر تغییر شغل باید دوباره پر کنم ، توی یه فسمتش می پرسه که در هر کشوری بیش از 6 ماه (هیچ حرفی از پیوسته بودن این 6 ماه نزده) در 10 سال اخیر بودید ،
    من می ترسم اگه اونجا الجزایر رو ننویسم بعدا بهم بگند خلاف ارائه اطلاعات کردم، اگر هم بنویسم بگند که خودت گفتی مقیم بودی پس سو پیشینه بیار(که همون جور که تو پست های قبلی گفتم این کشور به هیچ وجه به افراد غیر شهروند و غیر مقیم همچین مدرکی نمی ده...)
    حالا هم که یکی از دوستان گفتند که من تو آدرس های محل سکونت ام تو 10 سال گذشته باید این ها رو بیارم که من رو دوباره بر میگردونه سر خونه اول.. من رزیدنت این کشور نبودم کا حالا براش آدرس رزیدنسی و اقامت و محل زندگی بدم آخه... تازه من کلی مسافرت داشتم.. یعنی برای همشون بجز فرم اعلام سفرها باید تو فرم محل های اقامت هم که مال بکگراند هست رو پر کنم؟
    ببخشید که این قدر مسئله ام پیچیده است ولیا هرکی چیزی می دونه به من کمک کنه ممنون می شم...
    خیلی به کمک احتیاج دارم
    دوستان خواهشا اگه اطلاعاتی دارند به من کمک کنند... که هم دردسر اضافه برای خودم درست نکنم و هم به مشکل نخورم
    از لطف همه ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط banner نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون
    ولی در دادن آدرس محل اقامت فکرنمی کنم لازم باشه مسافرت ها رو بیاریم.. چون اگه آدم بخواد همه مسافرت هاش رو تو آدرس اقامت دادن باره که خیلی طولانی می شه... و چنانچه خودم این ها رو به عنوان آدرس محل "اقامت " بخوام بیارم یعنی یه جورهایی خودم دارو می گم که من مقیم و ساکن این کشور ها بودم که در واقع من سفرهام غیر از اقامت بوده و مسافرت بیرینس بوده... پس فکر می کنید اگه مثل همه سفرهای دیگه ام فقط تو لیست مسافرت ها بیارم کافی نباشه؟ آخه من سفر دو ماه هه و یک ماه و چند هفته ای به کشور های مختلف زیاد داشتم ولی فکر نمی کنیم اگر مقیم جایی نبوده باشم لازم باشه تمام این ها رو تو آدرس محل سکونت بیارم؟؟؟ یا من اشتباه برداشت کردم؟
    من ولی در مورد عدم سو پیشینه هنوز نگرانم.. آخه بدبختانه قبلا ها تو متن توضیحاتش می گفته نگفته اگه شیش ماه پیوسته در 10 سال اخیر جایی بودید باید عدم سو پیشینه بدید، ولی الان این لغت پیوسته رو حذف کرده و فقط می گه اگر بیشتر از 6 ماه در 10 سال گذشته در کشوری بودید عدم سو پیشینه باید ازش بگیرید... که این من رو نگران می کنه...
    حالا باز هم نظر شما و تجربیاتتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگر تعدد سفر های خارجی به دیگر کشورها را نیز دارید لازم نیست در فرم ScheduleA خود این بازه های کاری و تغییر مکانها را قید کنید.همان Travel History کافیست.چون فرم شما خیی پیچیده خواهد شد.
    اما به احتمال زیاد سفرهایتان به الجزایر(که تقریبا برای کانادا کشوری تروریست خیز محسوب میشود) ممکن است کمی پروسه ی شما را کش دار کند.سوالات احتمالی که در آینده ممکن است سفارت از شما بپرسد توضیح کامل نوع بیزنسی است که در آنجا انجام میداده اید،شرکت هایی که با آنها کار میکرده اید و اجناس خرید و فروش شده ، آدرس شرکتی که در آنجا بیزنس انجام میداده اید و... میباشد.حتی ممکن است این سوال را در مورد دیگر کشورهایی که بیش از یک ماه در آنها بیزنس میکرده اید نیز بپرسند.
    ------
    درباره عدم سوءپیشینه هم فعلا دستور العمل جدیدی نیست و طبق روال قبل عمل میشود.البته سفارت مختار است که از شما عدم سوءپیشینه بخواهد اما اگر واقعا امکان گرفتن عدم سوپیشینه از این کشور را از لحاظ قانونی ندارید کافیست این نکته را به راحتی برای سفارت بازگو کنید.قبول میکنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

بببخشید یک سوال داشتم من که قبلا معافیت سربازی دادم موقع اپدیت دوباره باید بفرستم؟؟؟
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

[QUOTE=esfahankavosh;876617]اگر تعدد سفر های خارجی به دیگر کشورها را نیز دارید لازم نیست در فرم ScheduleA خود این بازه های کاری و تغییر مکانها را قید کنید.همان Travel History کافیست.چون فرم شما خیی پیچیده خواهد شد.
    اما به احتمال زیاد سفرهایتان به الجزایر(که تقریبا برای کانادا کشوری تروریست خیز محسوب میشود) ممکن است کمی پروسه ی شما را کش دار کند.سوالات احتمالی که در آینده ممکن است سفارت از شما بپرسد توضیح کامل نوع بیزنسی است که در آنجا انجام میداده اید،شرکت هایی که با آنها کار میکرده اید و اجناس خرید و فروش شده ، آدرس شرکتی که در آنجا بیزنس انجام میداده اید و... میباشد.حتی ممکن است این سوال را در مورد دیگر کشورهایی که بیش از یک ماه در آنها بیزنس میکرده اید نیز بپرسند.
    ------
    مرسی از وقتتون
    برای من راهنماییتون خیلی باارزشه و ممنونم
    راستش کاملا حق با شماست
    فرم من کاملا پیچیده شده و بهمم ریخته
    و اینجا برای اینکه رفرنسی بشه برای شما که راهنمایی می کنیدو دوستانی که شاید گرفتاری های مشابه پیدا کنند جزییات بیشتری رو می گم،
    من مهندس نفت هستم و بعد از مصاحبه کبک کارم رو عوض کردم ، برای یه شرکت بین المللی نفت کار می کنم. تدر استخدام دفتر روسیه این شرکت هستم ولی بنا به نیاز شرکت به جاهای مختلفی سفر میکنم..
    مدت اقامت ام در روسیه با وجود اینکه 1.5 که دارم براش کار می کنم کمتر از 6 ماه بوده ولی با این حال چون محل استخدامم هست خودم فکر می کنم که بهتره تو لیست محل های سکونت ام بیارمش چون وقتی نامه اشتغال به کارم مال این کشور باشه بنظرم منطقیه که حتی اگر کمتر از 6 ماه بودم ولی چون رزیدنت این کشور بودم بهتره که توفرم اصلی بک گراند و محل های اقامت بیارمش، ولی برای جاهای دیگه ای که رفتم که طولانی ترینش الجزایر بوده فقط تو فرم مسافرت هام دقیق میارمشون... ولی از نظر اقامت و آدرس محل سکونت نه ف مگر اینکه خودشون مجدد ازم اطلاعات بخواند... نظر شما هم همینه دیگه درسته؟
    ویزای روسیه ام هم مدت هاش بالای 1.5 بود یعنی اقامت... در حالی که اجزایر هر کدومش 3 ماهه بود که من قبل از اتمام هر کدومش از اون کشور خارج شدم ...
    در مورد کارم هم براشون نامه اشتغال بدم کافیه دیگه؟ راستی کارت اجازه کارم در روسیه رو هم لازمه ترجمه کنم و روی مدارک بذارم؟
    باز هم هزار بار مرسی از راهنمایی های ارزشمندتون

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

از دوستان دیمند کسی هست که فایل نامبرش برای می 2012 باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    از دوستان دیمند کسی هست که فایل نامبرش برای می 2012 باشه؟

بله هستش -یه نگاهی به نامه های رسیده امروز ه دکتر مختاری بندازین
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

Junior Member

امروز تو وبلاگ ... خواندم یه خانمی به اسم فاطمه که فایل فدرالش مربوط به اوایل می 2012 بوده 2روز پیش مدیکالش اومده

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    بله هستش -یه نگاهی به نامه های رسیده امروز ه دکتر مختاری بندازین
    متاسفانه در مشخصات افرادی که ذکر شده تاریخ فایل فدرال ذکر نشده و تنها تاریخ مصاحبه عنوان شده. و البته 2 نفری که مصاحبه 1 می داشته اند با فرض تکمیل سریع مدارک و ارسال به سیدنی و دریافت فایل نامبر در محدوده 35 روز احتمالا فایل نامبرهای ماه جون هستند...

Junior Member

سلام بچه ها
    آپدیت منم رسید با پست ارسال کردند درب منزلمون
    واسه همه آرزوی خبرای خوش دارم
    مصاحبه 10 ژوئن 2010
    فایل فدرال 14 ژوئن 2010.صفر امتیازی
    دریافت آپدیت دوم از پاریس 13 می 2013 . دریافت مدیکال 28 ژوئن 2013
    رسید مدیکال 11 جولای 2013 . دریافت ایمیل پاس ریکوئست 6 سپتامبر 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)