صفحه 905 از 2682 نخستنخست ... 405805855895896897898899900901902903904905906907908909910911912913914915955100514051905 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,041 تا 9,050 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها
    یه احتمال دیگه هم هست : شروع ارسال مدیکال استانبولی های شش و صفر امتیازی ، چون اگه به پرونده های زیر یک سال مدیکال رو به موقع بده دیگه نیازی نیست درخواست آپدیت کنه و این به نفعشون هم هست.
    با سلام. اگرچه این آرزوی من هم هست ولی من خیلی بعید میدونم.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    با سلام. اگرچه این آرزوی من هم هست ولی من خیلی بعید میدونم.
    ولی خودمونیم ها اگه بخواد مدیکال استانبولی های 6 امتیازی شروع بشه فکر کنم اولین نفر شما باشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    First interview : APR 2011 , Second interview : FEB 2012, FFN : April2012 , Update Req. : Apr 2013
    Medical : 25 Nov. 2013 , Inprocess : 1 Apr. 2014 , DM : 7 Apr. 2014 , PR : 9 Apr. 2014

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط Border نمایش پست ها
    آقای kooshanik عزیز اینها همونهایی هستن که همیشه دنبال گرفتن حقشون از معلوم نیس کی هستن. حالا مد شده یه اقامت کانا دا هم میخوان بگیرن خیلی هم عجله دارن. خیلی جالبه بچه های فوریه با 33 ماه انتظار تا حالا نخواستن زود تر از 2009 ی ها برن. والا من موندم این خود خواهی چرا حدی نداره !!!

سلام دوست عزيز،

بذار جوابت رو با چند جمله ساده بدم. البته اين رو هم اول بگم که منم خودم فايل 2010 دارم و منتظر آپديتي که معلوم نيست کي بياد و خوب خيلي هم بهم بر مي خوره که کار فايل هاي دير تر از من مثلا 2011 ، زودتر از من مياد. اما بايد به نکته مهم زير توجه کنيم.

1- به نظر من هر کسي که پرونده داره اعم از ديمند يا غير ديمند حق اين رو داره که توقع داشته باشه کارش زودتر انجام بشه. (خوب طبيعي است با توجه به خصلت همه ايراني ها)

2- زمانيکه من مصاحبه داشتم،‌به علت اينکه فقط يک سوال بي اهميت خانم ليندا رو اشتباهي جواب دادم (دقت کنيد فقط يک سوال) فرانسوي زبان شناخته نشدم (البته همسرم که نفر دوم پرونده بود فرانسوي زبان شناخته شد با توجه به اينکه ما هر دو، زبانمون در يک حد بود)، و در نتيجه پرونده من ديمند نشد (امتيازمون بسيار بالا بود البته با حساب خودم و با توجه به صحبتهاي خانم ليندا سقف کل امتيازات ديگر رو گرفتيم)، اون موقع فکر کردم که خوب بهتر هم شد چون تازه وضع کار و بارم تو ايران خوب شده بود و گفتم اينجا بيشتر پول جمع مي کنم، اما الان مي فهمم که چه اشتباهي کردم و کاشکي ديمند مي شدم. اين داستان رو گفتم براي اينکه بگم با توجه به شرايط موجود مملکت، هر شخصي دلش مي خواد هرچه زودتر از اينجا بره (حتي من که اون موقع راضي هم بودم) تا هم از اين شرايط که روز به روز داره بدتر ميشه فرار کنه و هم پولش به دلار بيشتري تبديل بشه تا وقتيکه کار پيدا کرد زندگي سختي نداشته باشه.

حالا داستان اينه که من فکر کنم شما خودتم دلت مي خواد زودتر از اينجا بري. پس به نظر من زياد نميشه از بچه هاي 2011 خورده گرفت. البته بايد اين انتظار رو هم از 2011 اييها داشت که اينقدر بحث هاي بي نتيجه مانند اين رو مطرح نکنند.

به اميد روزي که همه پرونده ها سر وقت و به سرعت به نتيجه برسند و از اون مهمتر زندگي ما در کانادا از اينجا بهتر باشد.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز،

بذار جوابت رو با چند جمله ساده بدم. البته اين رو هم اول بگم که منم خودم فايل 2010 دارم و منتظر آپديتي که معلوم نيست کي بياد و خوب خيلي هم بهم بر مي خوره که کار فايل هاي دير تر از من مثلا 2011 ، زودتر از من مياد. اما بايد به نکته مهم زير توجه کنيم.

1- به نظر من هر کسي که پرونده داره اعم از ديمند يا غير ديمند حق اين رو داره که توقع داشته باشه کارش زودتر انجام بشه. (خوب طبيعي است با توجه به خصلت همه ايراني ها)

2- زمانيکه من مصاحبه داشتم،‌به علت اينکه فقط يک سوال بي اهميت خانم ليندا رو اشتباهي جواب دادم (دقت کنيد فقط يک سوال) فرانسوي زبان شناخته نشدم (البته همسرم که نفر دوم پرونده بود فرانسوي زبان شناخته شد با توجه به اينکه ما هر دو، زبانمون در يک حد بود)، و در نتيجه پرونده من ديمند نشد (امتيازمون بسيار بالا بود البته با حساب خودم و با توجه به صحبتهاي خانم ليندا سقف کل امتيازات ديگر رو گرفتيم)، اون موقع فکر کردم که خوب بهتر هم شد چون تازه وضع کار و بارم تو ايران خوب شده بود و گفتم اينجا بيشتر پول جمع مي کنم، اما الان مي فهمم که چه اشتباهي کردم و کاشکي ديمند مي شدم. اين داستان رو گفتم براي اينکه بگم با توجه به شرايط موجود مملکت، هر شخصي دلش مي خواد هرچه زودتر از اينجا بره (حتي من که اون موقع راضي هم بودم) تا هم از اين شرايط که روز به روز داره بدتر ميشه فرار کنه و هم پولش به دلار بيشتري تبديل بشه تا وقتيکه کار پيدا کرد زندگي سختي نداشته باشه.

حالا داستان اينه که من فکر کنم شما خودتم دلت مي خواد زودتر از اينجا بري. پس به نظر من زياد نميشه از بچه هاي 2011 خورده گرفت. البته بايد اين انتظار رو هم از 2011 اييها داشت که اينقدر بحث هاي بي نتيجه مانند اين رو مطرح نکنند.

به اميد روزي که همه پرونده ها سر وقت و به سرعت به نتيجه برسند و از اون مهمتر زندگي ما در کانادا از اينجا بهتر باشد.
    دوست عزيز ديمند شدن ربطي به زبان نداره اون که شما فرموديد مربوط به فرانکوفن شدن هست ديمند بودن فقط مربوط به رشته تحصيلي و بعد از اون شغل مرتبط با اون چيزي که اونا مد نظرشون بوده هست
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط acheshmehm1 نمایش پست ها
    دوست عزيز ديمند شدن ربطي به زبان نداره اون که شما فرموديد مربوط به فرانکوفن شدن هست ديمند بودن فقط مربوط به رشته تحصيلي و بعد از اون شغل مرتبط با اون چيزي که اونا مد نظرشون بوده هست
    دوست عزيز،

فکر کنم بعد از اين همه مدت شما بايد بدونيد که اگر امتيازات پرونده از يک حدي بالاتر بره، پرونده ديمند حساب ميشه بدون احتساب رشته.
    دوست خود من با همين شرايط با رشته صفر امتيازي، 2 روز زودتر از من مصاحبه قبول شد، ديمند شد و الان 7 ماهه که کاناداست.
    پس لطفا از اين به بعد دقت کنيد.

ممنونم
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

دوست عزيز،

فکر کنم بعد از اين همه مدت شما بايد بدونيد که اگر امتيازات پرونده از يک حدي بالاتر بره، پرونده ديمند حساب ميشه بدون احتساب رشته.
    دوست خود من با همين شرايط با رشته صفر امتيازي، 2 روز زودتر از من مصاحبه قبول شد، ديمند شد و الان 7 ماهه که کاناداست.

ممنونم
    دوست عزیز من هم فرانسه و هم انگلیسی رو افسر بهم امتیاز کامل داد. امتیاز 4 سال سابقه کار رو هم کامل گرفتم. سن هم کامل گرفتم. امتیاز رشته رو هم 6 داد. بازم دیمند ننوشته توی csq
    دیمند بودن فقط به رشته تحصیلی ربط داره. اون دوست شما احتمالاً شانسی اون جوری شده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

دوست عزيز،

ممنونم
    به هیچ وجهی به خاطر امتیاز بالای زبان یا چیز دیگری کسی دیمند نمیشه دیمند بودن فقط به خاطر رشته تحصیلی هست من هم در مصاحبه فقانکوفون شدم

دوست عزيز،

ممنونم
    اين اولين باري هست که من چنين چيزي مي شنوم من که خيلي ها رو مي شناسم امتياز بالاي 80 گرفتن ولي ديمند نشدن
    لطفا با منبع صحبت ها تون رو ارائه بديد شايد اينطوري اطلاعات ما هم بيشتر شد . ممنون
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

نقل قول نوشته اصلی توسط acheshmehm1 نمایش پست ها
    اين اولين باري هست که من چنين چيزي مي شنوم من که خيلي ها رو مي شناسم امتياز بالاي 80 گرفتن ولي ديمند نشدن
    لطفا با منبع صحبت ها تون رو ارائه بديد شايد اينطوري اطلاعات ما هم بيشتر شد . ممنون
    منم بل دوستان موافقم من خودم رشته ام 6 امتیازی فرانسه رو فرانکوفون شدم انگلیسی هم 10 از 12 بهم داد حتی به همسرم هم فرانکوفون داد وانگلیسی اش رو 10 از 12 نمی دونم اگر قانونی هست ایا استثنا داره؟ایا ..باید دیمند می شدم ؟

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

دوست عزيز،

ممنونم
    از اون حرفها زدی سباس جان!!!
    فرانکوفون بودن ربطی به دیمند بودن نداره جانم. دیمند فقط برای رشته هستش. و حتی آفیسر هم این جمله رو تایپ نمیکنه! در سیستم نرم افزاریه آفیسرها به محض اینکه کد رشته اولویت دار برای مصاحبه شونده درج میشه جمله طلایی اتوماتیک در برگه CSQ پرینت میشه. اون دوستتون باید دید شرایطش چطوره. اما مطمئن باشید به خاطر فرانکوفون بودن نبوده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)