صفحه 906 از 2682 نخستنخست ... 406806856896897898899900901902903904905906907908909910911912913914915916956100614061906 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,051 تا 9,060 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

گويا ما اومديم چشمش رو خوب کنيم زديم گوششم کر کرديم.

اساتيد من، بحثي که راجع به ديمند بودن در اثر امتياز از طرف من مطرح شد، صرفا با توجه به مشاهدات پرونده هاي ديگران بوده (نه فقط يک پرونده، بلکه 5 پرونده با شرايط ذکر شده، ديمند محسوب شدند و الان کانادا هستند)، از جمله دوست خود من که به نظرم اصلا نمي تونسته شانسي باشه (قابل توجه بعضي ها)

من سعي کردم جواب يکسري از دوستان که بابت عجول بودن بچه هاي 2011 و 2012 رنچيده شده بودن بدم (عليرغم اينکه خودم 2010 هستم)

شما اساتيد که فکر مي کنيد از همه بيشتر مي دونيد، دقيقا گير داديد به نکته کم اهميت موضوع. (نکته پر اهميت رو Bold کرده بودم).

دستتون درد نکنه، اطلاعاتمون زياد شد. اصلا خوب شد که من ديمند نشدم. اگر مي شدم شايد شانسي بوده و به متقاضي هاي ديگر با شرايط من بر مي خورده که چرا اونا ديمند نشدن. خدا پدر مادر خانم ليندا رو بيامرزه

يکم زياده روي کردم ولي لطفا اين موضوع رو مورد توجه قرار بدين که:

1- ما اينجا جمع شديم که مشکل همديگر رو در حد توان رفع کنيم، نه اينکه مدام به هم گير بديم و .... (فکر مي کنم حرف دل خيلي ها باشه)

2- افراد متقاضي مهاجرت به کانادا صرفا محدود به اين فروم نمي شوند (عليرغم مشهور بودن اين فروم) و اطلاعات همه ما هر چقدر هم که مسلط باشيم، محدود است (از جمله خود من)

3- بايد در کنار قوانين يک کمي هم به شواهد مستند توجه کنيم و صرفا يک انسان يک بعدي نباشيم.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    از اون حرفها زدی سباس جان!!!
    فرانکوفون بودن ربطی به دیمند بودن نداره جانم. دیمند فقط برای رشته هستش. و حتی آفیسر هم این جمله رو تایپ نمیکنه! در سیستم نرم افزاریه آفیسرها به محض اینکه کد رشته اولویت دار برای مصاحبه شونده درج میشه جمله طلایی اتوماتیک در برگه CSQ پرینت میشه. اون دوستتون باید دید شرایطش چطوره. اما مطمئن باشید به خاطر فرانکوفون بودن نبوده.

چون شما رو خيلي وقته تو اين فروم فعال ديدم و مي دونم اطلاعات غلط به کسي نميدين جوابتون رو مي نويسم.

شايد من اشتباه کنم، اما در نظر داشته باش که من منظورم فرانکوفون بودن و در نتيجه ديمند شدن نبود. من منظورم فرانکوفون شدن و گرفتن امتياز بيشتر و در نتيجه ديدن کل امتيازها و جمع آنها با هم و در نتيجه تصميم به ديمند شدن بود.
    ویرایش توسط sebas : August 28th, 2012 در ساعت 01:52 PM
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Payam1981 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    منظور از rank درجه شما در خدمت سربازی هست. دوره ما که لیسانس وظیفه معادل ستواندوم و فوق لیسانس و دکتری معادل ستوان یکم بوده. من که لیسانس بودم شدم ستواندوم که معادلش در انگلیسی میشه 2nd lieutenant. و منظور از dates and places of any active combat حضور در زرمایش و مانور هست که فکر نمی کنم از دوستان کسی توی این موارد شرکت داشته باشه.
    ارادتمند شما
    من فکر می کنم منظورش از Active combat شرکت در عملیات جنگی واقعی بوده چون معنی "نبرد" می ده که وجود یک دشمن واقعی درش ضروری هست. در حالی که رزمایش ها و مانورها دارای دشمن فرضی هستند و در نهایت جزو همون "دوره های آموزشی" طبقه بندی می شوند. خیلی از کسانی که سربازی رفته اند رو به چنین مانورهایی برده اند ولی به نظر من همچنان این آدم ها تجربه جنگ واقعی رو ندارن و منظور اونها هم شرکت در عملیات جنگی واقعی بوده.
    به همین دلیل به نظرم اصلا نباید به این طور موارد اشاره کرد چون صرفا حساسیت برانگیز هستند...

کلا" مشکل همه ما اینه که به جای اینکه با قوانین و اصول کار داشته باشیم ، شنیده ها و دیده های شخصی خودمون رو چنان با اعتماد به نفس معیار قرار می دیم که بقیه رو هم به شک میندازم....
    کار سختی نیست ها !!!!! یه بار پا رو دلمون بذاریم و فقط به فکر این نباشیم که من کارم انجام شه..... باور کنیم که یه روزی باید شروع کنیم فقط و فقط به فکر خودمون نباشیم و در ضمن بدون منبع اطلاعات درست حرفی رو نزنیم .....لازمش یه کم منطق و وجدانه
    F f n:2010-oct -update from Paris : May/13/2013- Update delivered on may 17 -
    Medical ; 4th of July 2013 - Med delivered to Paris July 12th, decision made ; Pas request 19th 2013

لطفا" برداشت شخصی رو به عنوان اصل بیان نکنید...
    F f n:2010-oct -update from Paris : May/13/2013- Update delivered on may 17 -
    Medical ; 4th of July 2013 - Med delivered to Paris July 12th, decision made ; Pas request 19th 2013

رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط Border نمایش پست ها
    لطفا" برداشت شخصی رو به عنوان اصل بیان نکنید...
    من حدس مي زنم منظورتون کامنت من است.

در جواب شما بگم که من از روي مستنداتي که در پستهاي قبلي گفتم نتيجه گرفتم. شما خودت بهتر مي دوني که مستندات اتفاق افتاده هم مثل قانون قابل توجه است.

حالا يک عده قصد قبول کردن ندارند و فقط قانون رو قبول دارند.
    من نميگم قانون قابل استناد نيست، من ميگم شواهد مستند هم در کنار قانون قابل استناد هستن.

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    چون شما رو خيلي وقته تو اين فروم فعال ديدم و مي دونم اطلاعات غلط به کسي نميدين جوابتون رو مي نويسم. (البته فکر کنم لطف کردي امتياز .... هم دادي) شايد شناخت من نسبت به افراد اينترنتي ضعيف بوده

شايد من اشتباه کنم، اما در نظر داشته باش که من منظورم فرانکوفون بودن و در نتيجه ديمند شدن نبود. من منظورم فرانکوفون شدن و گرفتن امتياز بيشتر و در نتيجه ديدن کل امتيازها و جمع آنها با هم و در نتيجه تصميم به ديمند شدن بود.
    حالا فرانکوفون بحثش تموم شد شد امتیاز بالا...
    بارها شده دوستان گفته اند بچه ها اطلاعات مستند همراه با لینک معتبر ارائه بدید. شما در هیچ کجای سایت رسمی سفارت این نکته رو پیدا نمیکنی که امتیاز بالا باعث دیمند شدن بشه. اگرهم بچه ها نسبت به این قضیه پست میگذارند به خاطر اینه که میگویند دوست من این اطلاعات شما نادرسته.
    ما اينجا جمع شديم که مشکل همديگر رو در حد توان رفع کنيم، نه اينکه مدام به هم گير بديم و .... (فکر مي کنم حرف دل خيلي ها باشه)

بله این حرف شما درسته اما نه اینکه بیایم با اطلاعات غلط تشویش اذهان عمومی کنیم. و دوستان رو کلافه.

3- بايد در کنار قوانين يک کمي هم به شواهد مستند توجه کنيم و صرفا يک انسان يک بعدي نباشيم.
    برداشتهای شخصی رو به عنوان یک مورد مطمئن وقتی میگید باعث ایجاد دوگانگی میکنه.

بارها شده در بین همین دوستانمون که اطلاعاتشون در ویزانما موجوده موردهای استثنا وجود داشته و در نگاه اول همه میگویند اگه سفارت کارش بر اساس قوانین هست چرا این مورد داره اونو نقض میکنه. بعد از تحقیق مشخص شده در شرایط پرونده ایشون موردی بوده و ایشون در توضیحات ارائه نداده بوده اند!

خیلی خوبه که دوستان می آیند و میگویند 2نفر از دوستان با تاریخ مارچ فلان سال مدیکال گرفته اند . این یعنی اطلاعات درست و بدون عیب. موردی که هفته پیش برای خودم سئوال بود و از دوستان راهنمایی خواستم در مورد افراد دیمند می. و دوستان بر اساس شواهد و مستندات راهنمایی کردند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Border نمایش پست ها
    کلا" مشکل همه ما اینه که به جای اینکه با قوانین و اصول کار داشته باشیم ، شنیده ها و دیده های شخصی خودمون رو چنان با اعتماد به نفس معیار قرار می دیم که بقیه رو هم به شک میندازم....
    کار سختی نیست ها !!!!! یه بار پا رو دلمون بذاریم و فقط به فکر این نباشیم که من کارم انجام شه..... باور کنیم که یه روزی باید شروع کنیم فقط و فقط به فکر خودمون نباشیم و در ضمن بدون منبع اطلاعات درست حرفی رو نزنیم .....لازمش یه کم منطق و وجدانه
    در حالت کلی با صحبت های شما موافقم

البته با اجازه از بزرگترها! به نظر من آدم می تونه بدون منبع موثق یا حتی اطلاعات درست هم حرف بزنه منتهی نباید اون رو منتصب به یک منبع موثق کنه. یعنی باید اول صحبت هاش بگه که این نظر شخصی منه یا اینکه تجربه شخصی من اینطوری می گه یا مثلا صحبتش رو اینطوری تموم کنه که البته اینهایی که گفتم لزوما درست نیست و برای اطمینان باید منابع موثق تر رو هم کنترل کنید یا یک چیزی شبیه این. طوری که وقتی خواننده نظر رو می خونه متوجه بشه که نظر داده شده برداشت شخصی اون فرد بوده و باید احتیاط کنه و جستجوی بیشتری کنه.

این که آدم بشینه و هیچی نگه تا اینکه صد در صد مطمئن بشه بعد حرف برنه از نظر فلسفی "هیچ وقت" رخ نخواهد داد! چون تا جایی که من می دونم آدم از نظر فلسفی حتی نمی دونه آیا وجود داره یا نه! پس همیشه یک درصدی از خطا در اظهارات آدم ها هست و به گفته خود شما اگر ما انقدر با اطمینان و اعتماد به نفس کاذب صحبت نکنیم هم خودمان کمتر دچار توهم می شویم و هم کمتر دیگران را به مشکل می اندازیم. به همین دلیل هم هست که فکر می کنم واقع گرایانه ترین و رئال ترین رویکرد در نظر دهی همین هست که آدم به شنونده درصد درست بودن حرفش رو با به کارگیری یک سری کلمات که بهشون اشاره کردم مشخص کنه. دلیلش هم این هست که حتی گاهی نظرات غیر موثق و پیشنهادی هم می توانند ایده هایی را در ذهن افراد ایجاد کنند یا نیمچه راهنمایی هایی کنند که در نهایت به سود فرد تمام شود.

ببخشید اگر وارد دعوای خانوادگی شما شدم! موفق و سربلند باشید.

رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    حالا فرانکوفون بحثش تموم شد شد امتیاز بالا...
    بارها شده دوستان گفته اند بچه ها اطلاعات مستند همراه با لینک معتبر ارائه بدید. شما در هیچ کجای سایت رسمی سفارت این نکته رو پیدا نمیکنی که امتیاز بالا باعث دیمند شدن بشه. اگرهم بچه ها نسبت به این قضیه پست میگذارند به خاطر اینه که میگویند دوست من این اطلاعات شما نادرسته.
    ما اينجا جمع شديم که مشکل همديگر رو در حد توان رفع کنيم، نه اينکه مدام به هم گير بديم و .... (فکر مي کنم حرف دل خيلي ها باشه)

بله این حرف شما درسته اما نه اینکه بیایم با اطلاعات غلط تشویش اذهان عمومی کنیم. و دوستان رو کلافه.

برداشتهای شخصی رو به عنوان یک مورد مطمئن وقتی میگید باعث ایجاد دوگانگی میکنه.

بارها شده در بین همین دوستانمون که اطلاعاتشون در ویزانما موجوده موردهای استثنا وجود داشته و در نگاه اول همه میگویند اگه سفارت کارش بر اساس قوانین هست چرا این مورد داره اونو نقض میکنه. بعد از تحقیق مشخص شده در شرایط پرونده ایشون موردی بوده و ایشون در توضیحات ارائه نداده بوده اند!

خیلی خوبه که دوستان می آیند و میگویند 2نفر از دوستان با تاریخ مارچ فلان سال مدیکال گرفته اند . این یعنی اطلاعات درست و بدون عیب. موردی که هفته پیش برای خودم سئوال بود و از دوستان راهنمایی خواستم در مورد افراد دیمند می. و دوستان بر اساس شواهد و مستندات راهنمایی کردند.

شما کلا داستان رو به اشتب برداشت کردي. پيشنهاد مي کنم يک دور از اول داستان رو بخون. در ضمن من برداشت شخصي کردم ولي طبق شواهد مستندي که تو هم اعتقاد داري بهشون. اميدوارم اين رو بفهمي ديگه

حالا خدا رحم کرد به شواهد اعتقاد داري و گرنه که ميومدي در خونمون کتکمم مي زدي

آقا من اشتباه کردم. از اساتيد مي خوام که بيش از اين در مورد من اظهار فضل نکنن. از اين اتفاقات در اين فروم زياد مي افته که متاسفانه باعث بوجود آمدن کدورتهايي ميشه.

رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    در حالت کلی با صحبت های شما موافقم

البته با اجازه از بزرگترها! به نظر من آدم می تونه بدون منبع موثق یا حتی اطلاعات درست هم حرف بزنه منتهی نباید اون رو منتصب به یک منبع موثق کنه. یعنی باید اول صحبت هاش بگه که این نظر شخصی منه یا اینکه تجربه شخصی من اینطوری می گه یا مثلا صحبتش رو اینطوری تموم کنه که البته اینهایی که گفتم لزوما درست نیست و برای اطمینان باید منابع موثق تر رو هم کنترل کنید یا یک چیزی شبیه این. طوری که وقتی خواننده نظر رو می خونه متوجه بشه که نظر داده شده برداشت شخصی اون فرد بوده و باید احتیاط کنه و جستجوی بیشتری کنه.

این که آدم بشینه و هیچی نگه تا اینکه صد در صد مطمئن بشه بعد حرف برنه از نظر فلسفی "هیچ وقت" رخ نخواهد داد! چون تا جایی که من می دونم آدم از نظر فلسفی حتی نمی دونه آیا وجود داره یا نه! پس همیشه یک درصدی از خطا در اظهارات آدم ها هست و به گفته خود شما اگر ما انقدر با اطمینان و اعتماد به نفس کاذب صحبت نکنیم هم خودمان کمتر دچار توهم می شویم و هم کمتر دیگران را به مشکل می اندازیم. به همین دلیل هم هست که فکر می کنم واقع گرایانه ترین و رئال ترین رویکرد در نظر دهی همین هست که آدم به شنونده درصد درست بودن حرفش رو با به کارگیری یک سری کلمات که بهشون اشاره کردم مشخص کنه. دلیلش هم این هست که حتی گاهی نظرات غیر موثق و پیشنهادی هم می توانند ایده هایی را در ذهن افراد ایجاد کنند یا نیمچه راهنمایی هایی کنند که در نهایت به سود فرد تمام شود.

ببخشید اگر وارد دعوای خانوادگی شما شدم! موفق و سربلند باشید.

خدا از دهنت بشنوه

متاسفانه اعضاي اين فروم چه با سابقه چه بي سابقه تا يک چيزي خلاف اطلاعات و نظرشون مطرح ميشه، به ديگران بد و بيراه ميگن و اقدامات ديگه اي هم مي کنند.

تو ايران (که من خودمم يک ايراني هستم) اصل مهم کوبيدن ديگران و بزرگ کردن خودمون است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)