نقل قول نوشته اصلی توسط siah نمایش پست ها
امیدوارم این سوال رو در جای مناسبی عنوان کرده باشم.
من به استادی در استرالیا یه پروپوزال فرستادم که ایشون خیلی خوشش اومد. ایده ی اون پروپوزال زمانی به ذهنم رسید که داشتم روی یه مقاله ی ریویو کار میکردم. الان مشکلی که هست اینه که من مقاله ی ریویو رو تمام کردم و مقاله بسیار شبیه به هموم پروپوزال شده. الان نمیدونم اگر من مقاله رو در یک ژورنال سابمیت کنم از لحاظ اخلاقی کار اشتباهی انجام دادم. این نکته رو هم در نظر بگیرید که من فقط صرفا جواب اوکی استاد رو گرفتم و هنوز معلوم نیست دانشگاه به من پذیرش بده یا نه. خود استاد به من گفت قاندی نداره و اگر دانشگاه به من فاند بده دکتری رو در اون دانشگاه تحت نظر همون استاد شروع میکنم. ممنون میشم منو راهنمایی کنید. از یه لحاظ فکر میکنم که صبر کنم تا نتیجه ی پذیرشم بیاد و بعد تصمیم بگیرم ولی هی میرم ساینس دایرکت و میبینم مقالاتی نزدیک به مقاله ی من چاپ میشه و ممگنه به زودی مقاله ای که یک سال براش زحمت کشیدم رو کسی دیگر به چاپ برسونه.
پیشنهاد می کنم مقالتون را ثبت کنید. تا فراید داوری و پذیرش انجام بشه چندین ماه طول میکشه و شما با توجه به پیشامد های آتی امکان تصمیم برای چاپ یا پس گرفتن مقالتون را از ژورنال خواهید داشت. هرچند فکر نمی کنم چاپ کردن یک مقاله مروری تضادی با پروپزال داشته باشه. در هرصورت هم مقاله و هم پروپزال نتیجه کار شماست و طبیعی هست که شبیه باشند.