صفحه 107 از 260 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 2598

موضوع: درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

پیش فرض پاسخ : منابع دانلودی آموزش زبان فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinf نمایش پست ها
    با سلام

كسي لينك دانلود كارتون تن تن رو نداره؟ فقط تورنت نباشه چون هر چه به نام تن تن تو تورنت هست بعد از دانلود معلوم ميشه يه چيز ديگس.
    من والا از تورنت دانلود کردم حدود 6 گیگ همش هم تن تن بود، ولی چون گفتین نگذارم دیگه نمی گذارم !!!
    از شوخی گذشته لینکش رو قبلا گذاشتم بگردی پیدا می کنی

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    من والا از تورنت دانلود کردم حدود 6 گیگ همش هم تن تن بود، ولی چون گفتین نگذارم دیگه نمی گذارم !!!
    از شوخی گذشته لینکش رو قبلا گذاشتم بگردی پیدا می کنی
    يكي از لينك هايي كه براي دانلود تست كردم همون لينكي بود كه شما زحمتشو كشيده بودي.
    نكته عجيب اين بود كه وقتي يه مقدار از هر كدوم از اين فايل ها دانلود شد وقتي چك كردم ديدم هر پارت قسمتي از يه فيلم پرنوه!!!!!!!!! به جاي كارتون تن تن.
    اين مشكل براي من موقع دانلود اون سريال كبكي كه لينكش تو يه بخش ديگه بود هم افتاد.
    اين مساله ممكنه تو لينك هاي تورنت اتفاق بيافته؟ براي كسي تا حالا اتفاق نيافتاده؟

الان دوباره تست ميكنم ببينم چي ميشه.
    ویرایش توسط aidinf : October 28th, 2010 در ساعت 07:53 PM دلیل: همين جوري
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

يكي از لينك هايي كه براي دانلود تست كردم همون لينكي بود كه شما زحمتشو كشيده بودي.
    نكته عجيب اين بود كه وقتي يه مقدار از هر كدوم از اين فايل ها دانلود شد وقتي چك كردم ديدم هر پارت قسمتي از يه فيلم پرنوه!!!!!!!!! به جاي كارتون تن تن.
    اين مشكل براي من موقع دانلود اون سريال كبكي كه لينكش تو يه بخش ديگه بود هم افتاد.
    اين مساله ممكنه تو لينك هاي تورنت اتفاق بيافته؟ براي كسي تا حالا اتفاق نيافتاده؟

الان دوباره تست ميكنم ببينم چي ميشه.
    دوست عزیز، من تا به امروز هر لینکی گذاشتم اول خودم دانلودش کردم، پس از لینکها مطمن باشین.
    اگر کامل دانلود می کردین درست میشد، ترجیح می دم توضیح ندم چرا این اتفاق برای شما افتاده!!! ولی اگر غیر از شما کس دیگری از کامپیوتر شما استفاده می کنه فکر کنم بدجور دعوا بیوفته بینتون! خلاصه اگر واقعاً دوست دارین بدونین چرا به جای تن تن چیز دیگری در زمانی که روی فایل نصفه دانلود شده کلیک می کنین، علتش اینه که در هارد شما قبلاً اون فایل وجود داشته و بعدا پاک شده، ولی این فایلها کامل پاک نمی شن، وقتی شما از تورنت دانلود می کنین، قبل از کامل دانلود شدن، این فایل های نصفه میره به صورت تمپ میره روی فایلهایی که قبلاً پاک شده و وقتی شما می خواهین ببینین تصویری که می بینین مقداری از فیلم قبلی(درحالت شما پور...ن!) و چند فریم از فایلی که در حال دانلود هستین رو می بینین.
    مثلاً من الان دارم یه فایل با تورنت دانلود می کنم و نصفه است و به جاش یه قسمت از لاست رو نشون میده که قبلاً خودم دانلود کردم و یه فایل دیگم قسمتی از سریال family guy که از هاردم پاک کرده ام.
    خلاصه اون فیلمی که به جای تن تن میاد، 100% فایلی هست که در کامپیوتر شما وجود داشته(دارد)

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    دوست عزیز، من تا به امروز هر لینکی گذاشتم اول خودم دانلودش کردم، پس از لینکها مطمن باشین.
    اگر کامل دانلود می کردین درست میشد، ترجیح می دم توضیح ندم چرا این اتفاق برای شما افتاده!!! ولی اگر غیر از شما کس دیگری از کامپیوتر شما استفاده می کنه فکر کنم بدجور دعوا بیوفته بینتون! خلاصه اگر واقعاً دوست دارین بدونین چرا به جای تن تن چیز دیگری در زمانی که روی فایل نصفه دانلود شده کلیک می کنین، علتش اینه که در هارد شما قبلاً اون فایل وجود داشته و بعدا پاک شده، ولی این فایلها کامل پاک نمی شن، وقتی شما از تورنت دانلود می کنین، قبل از کامل دانلود شدن، این فایل های نصفه میره به صورت تمپ میره روی فایلهایی که قبلاً پاک شده و وقتی شما می خواهین ببینین تصویری که می بینین مقداری از فیلم قبلی(درحالت شما پور...ن!) و چند فریم از فایلی که در حال دانلود هستین رو می بینین.
    مثلاً من الان دارم یه فایل با تورنت دانلود می کنم و نصفه است و به جاش یه قسمت از لاست رو نشون میده که قبلاً خودم دانلود کردم و یه فایل دیگم قسمتی از سریال family guy که از هاردم پاک کرده ام.
    خلاصه اون فیلمی که به جای تن تن میاد، 100% فایلی هست که در کامپیوتر شما وجود داشته(دارد)
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با سيستمي كه دانلود ميكنم فقط من و مدير كنترل كيفيت مون كار ميكنه!!!
    يعني اون فايل ها رو با همين سيستم دانلود كرده؟ يعني؟!!!
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با سيستمي كه دانلود ميكنم فقط من و مدير كنترل كيفيت مون كار ميكنه!!!
    يعني اون فايل ها رو با همين سيستم دانلود كرده؟ يعني؟!!!
    یا با همین تورنت دانلود کرده یا در همین درایو بوده و پاک کرده!!
    یعنی اگه کاره خودتون نیست کاره اونه ! lol

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

solitude جان ممنون بابت این توضیحات. من هم این قضیه رو قبلا دیده بودم. من از ریز نحوه کار این peer ها و خصوصا آپولدشون اطلاع کافی ندارم ولی بیشتر فکر میکنم تورنت از قصد فایل های تصویری قبلی رو زنده میکنه که بتونه جز فایلهای peer ازش برای آپلود استفاده کنه. به نظرت این فکر من درسته یا به کل غلطه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    solitude جان ممنون بابت این توضیحات. من هم این قضیه رو قبلا دیده بودم. من از ریز نحوه کار این peer ها و خصوصا آپولدشون اطلاع کافی ندارم ولی بیشتر فکر میکنم تورنت از قصد فایل های تصویری قبلی رو زنده میکنه که بتونه جز فایلهای peer ازش برای آپلود استفاده کنه. به نظرت این فکر من درسته یا به کل غلطه ؟
    دقیقا منم همین فکر رو می کنم چون برای peer ها به تمام بایتها نیاز داره اینا رو restore می کنه. البته منم مثل شما مطمن نیستم ولی محتمل ترین دلیل به نظر میاد.
    برای کسانی که دوست دارن این مشکل پیش نیاد:
    از player های معمولی استفاده کنین چون نشون نمیدن، مثلاً media player اصلا نمی تونه باز کنه، یا VLC فقط همین فایل جدید رو نشون میده ولی GOM هر چی گیرش میاد!!!
    یعنی بقیه رو uninstall کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    من از اين دو تا كتاب استفاده ميكنم! البته زياد سرچ نكردم و دنبال كتاب ديگه اي نرفتم !
    يكي اينه:
    0071627952 Tune Up Your French1.pdf
    لينك:
    http://ifile.it/fcqv02n/ogV1zs2jw.7z
    archive password: ebooksclub.org
    يكي ديگه هم اينه:
    Merde ! The Real French You Were Never Taught at School
    لينك:
    http://ifile.it/0guv5p8/merde.djvu

رمز میخواد فایل دوم هم قابل اجرا نیست

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    نه اینطوری نیست. مثلا شما یه فیلم داشتین که پاکش کردین، موقعی که شما فایل رو پاک می‌‎کنید در حقیقت فقط آدرس اون فایل پاک می‌شه و تمام فایل روی هارد باقی می‌مونه. حالا شما اگر فایل دیگه‌ای روی هارد کپی کنید ممکنه قسمتی از فیلم پاک شده رو بگیره و به اصطلاح روش overwrite کنه.
    تورنت برای اینکه بتونه فایلی رو دانلود کنه باید یه فضا به اون اختصاص بده، که اون فضا می‌تونه بخشی یا همه‌ی اون فیلمی باشه که قبلا پاک کردین. وقتی تورنت شروع به دانلود می‌کنه یواش یواش روی فیلم پاک شده overwrite می‌کنه. برای همین اگر شما قبل از تموم شدن دانلود اون فایل رو باز کنید ممکنه قسمتی از فیلمی که پاک کردید رو هم ببینید. این کار تورنت عمدی نیست و اگر شما با برنامه نویسی بتونید فایلی تعریف کنید که آدرسی مشابه اون فیلم پاک شده داشته باشه، به شرطی که روش overwrite نشده باشه، می‌تونین فیلم رو باز یافت کنید. این روش تمام برنامه هاییه که فایل های پاک شده رو برمی‌گردونن.
    امیدوارم که خوب توضیح داده باشم.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
    رمز میخواد فایل دوم هم قابل اجرا نیست
    دوست عزيز فايل اول كه پسووردش رو گذاشتم متن پست رو با دقت بخون
    فايل دوم هم يه فرمت كتاب هست كه بايد نرم افزار djvu viewer رو از اينترنت دانلود كني
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)