صفحه 36 از 40 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 394

موضوع: آشنایی و سوالات کلی درمورد مفاد امتحان GRE General (سوال ثبت نام ممنوع!)

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : آشنایی و سوالات کلی درمورد مفاد امتحان GRE General (سوال ثبت نام ممنوع!)

سلام. من امروز کوانت آفیشال رو می زدم اول کتاب 3 نوع سوال بود.Easy, Medium & Hard
    من Easy و Medium رو کامل زدم فقط 3 تا بر اثر بی احتیاطی غلط داشتم ولی 6 تا از 15 تای Hard رو غلط زدم که 5 تاش رو بلد نشدم انصافا.
    حالا چندتا از سوالای GRE مثل این قسمت هستند؟
    آیا فقط آفیشال رو تحلیل کنم کامل بخونم پاسخ گوی این نوع سوالا میشه یا نه 60 سوال سخت مگوش هم بخونم؟
    ممنون.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Junior Member naturalbb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل- تربیت مدرس + دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : آشنایی و سوالات کلی درمورد مفاد امتحان GRE General (سوال ثبت نام ممنوع!)

سلام. یکی از دانشگاه هایی که اپلای کردم به من ایمیل داده که وربال مینیمم ما 152 هست. میخوام ببینم میشه رایتینگ و کوانت رو خالی بگذارم؟ (کوانت و رایتینگ رو به ترتیب 170 و4 شدم)

Banned
    رشته و دانشگاه
    http://alum.sharif.edu/~emad_mirabi/

سلام. توضیحاتی در مورد این امتحان در آدرس زیر در این سایت( قسمت ویکی) وجود داره.
    http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/GRE_General
    منابع را هم میتوانید از اینجا دانلود کنید
    http://www.applyabroad.org/forum/for...17-GRE-General
    یا به ادرس روبرو در این انجمن بروید. کتابخانه- منابع زبانهای خارجی- زبان انگلیسی- GRE General

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

سلام با توجه به تجربه دوستان متونی که در امتحان میاد سطحش چقدره؟ مثلا با سایت economist مقایسه کنید یا سایر سایت های خبری.

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

سلام. من تو کتاب بارونز برای وربال نگاه می کردم توی pretest سوالای رابطه ی جفت کلمات و کدام کلمه هم معنی و متضاد این کلمه است رو به عنوان نمونه سوال امتحان گذاشته بود. اما تو خود سایت ets قسمت وربال اصلا همچین مدل سوالایی نبود. این ها مال نسخه قبلیه؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_faz نمایش پست ها
    سلام. من تو کتاب بارونز برای وربال نگاه می کردم توی pretest سوالای رابطه ی جفت کلمات و کدام کلمه هم معنی و متضاد این کلمه است رو به عنوان نمونه سوال امتحان گذاشته بود. اما تو خود سایت ets قسمت وربال اصلا همچین مدل سوالایی نبود. این ها مال نسخه قبلیه؟
    سلام
    بله امتحان دقیقا شبیه ای تی اس هست. اون روابط بین کلمات برای ازمون قدیمه.
    وربال کلا سه قسمت داره:
    1.Sentence completion که سوالات جای خالی هست.
    2.sentence equivalence که این سوال هم جای خالی هست با این فرق که گزینه ی درست دوتا از گزینه ها هستند که با هم مترادفن.
    3.reading
    موفق باشید

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ftbrave نمایش پست ها
    سلام با توجه به تجربه دوستان متونی که در امتحان میاد سطحش چقدره؟ مثلا با سایت economist مقایسه کنید یا سایر سایت های خبری.
    سلام
    شما ریدینگای بیگ بوک رو ببینید . دقیقا دستتون میاد سطح متون امتحان.

Member aremanamdige آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSCE - TUM

دوستان با توجه به اینکه GRE کامپوتر بیس شده ، چقدر طول میکشه تا جوابش رو اعلام کنن؟ و اینکه واسه 5 تا دانشگاه میخوام ریپورت شه ، کجا ازم آدرس این 5 تا دانشگاه رو میگیرند؟

من به نمره وربال نیاز ندارم و فقط کوانت 154 و رایتینگ 3 میخوام
    در عرض یک ماه برنامه پیشنهادی چی میتونه باشه؟
    ممنون
    ویرایش توسط aremanamdige : September 25th, 2015 در ساعت 10:04 PM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aremanamdige نمایش پست ها
    دوستان با توجه به اینکه GRE کامپوتر بیس شده ، چقدر طول میکشه تا جوابش رو اعلام کنن؟ و اینکه واسه 5 تا دانشگاه میخوام ریپورت شه ، کجا ازم آدرس این 5 تا دانشگاه رو میگیرند؟

من به نمره وربال نیاز ندارم و فقط کوانت 154 و رایتینگ 3 میخوام
    در عرض یک ماه برنامه پیشنهادی چی میتونه باشه؟
    ممنون
    همون موقع که امتحان بدید و قبول کنید که نمره تون رو ببینید نمره شما میاد روی مانیتور و فک کنم 10-15روز بعدشم نمره رایتینگتون میاد برای اینکه چی بخونید توی تاپیک منابع مطالعاتی بپرسین لطفا چون ممکنه من اینجا جواب بدم حذف بشه...اسم دانشگاهها رو هم با خودتون ببرید با کدشون وارد کنید

Senior Member

سلام من امروز امتحان GRE power prep رو زدم و فقط 2نمره از امتحان پارسالم بیشتر شدم :-( به نظرم اومد اون قسمت دوم ریاضیش دیگه خیلی سخت شده بود یعنی همه سوالات حالت مساله داشتن و وقت گیر بودن خواستم از دوستانی که امتحان دادن خواهش کنم که یه مقایسه ای کنن...امتحان اصلی هم همین طوری بودش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)