نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موفق شدید ویزای انگلیس از سفارت انگلیس در ابوظبی بگ

رأی دهندگان
183. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، ویزا گرفتم

88 48.09%
  • نه، ردم کردن

42 22.95%
  • گرفتن ویزا کمتر از 14 روز طول کشید

61 33.33%
  • گرفتن ویزا از 20-14 روز طول کشید

20 10.93%
  • گرفتن ویزا بیشتر از 20 روز طول کشید

41 22.40%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 302 از 305 نخستنخست ... 202252292293294295296297298299300301302303304305 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,011 تا 3,020 , از مجموع 3049

موضوع: سفارت انگلستان در امارات - VFS

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aston University

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در امارات - VFS

سلام. نتیجه ویزاتون چی شد؟ ویزاتون اومد؟ چه مدت طول کشید؟ منم ۲۱ اکتبر وقت داشتم تهران برای Tier2. مهلت نامه اسپانسرشپم تا ۲۱ نوامبر است. یه کم نگرانم ازین بابت...

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

من برای ویزای TIER2 از تهران روز 23 سپتامبر اقدام کردم. بعد دوهفته از ابوظبی ایمیل زدن و یه سوال راجع به پوزیشن و حقوق فعلیم پرسیدن که من گفتم تازه دکترام رو 2 ماهه دفاع کردم و چون مشغول مصاحبه و گرفتن نامه اسپانسرشیپ و اپلای ویزای انگلیس بودم برای کاری اقدام نکردم و الان بیکارم. امروز بهم ایمیل زدن و گفتن:

Unfortunately the processing of your application has not been straightforward. This means that we will be unable to make a decision within our published customer service standards.

میخواستم ببینم کسی از دوستان تجربه مشابه داره؟ کسی هست که همچین ایمیلی دریافت کرده باشه؟

آیا این مساله الان نگران کننده هست ؟ یعنی پیش اومده که منجر به ردی ویزا بشه؟

Senior Member

سلام

من ویزام اومد و الان هم انگلیس هستم. همون فردای روزی که این ایمیل رو دادن ویزام صادر شد و متاسفانه شش روز طول کشید که برسه به دستم. از ابوظبی به دبی و از دبی به تهران و از تهران به شهرستان محل زندگی من.
    شما هم نگران نباشید. اگر مدارکتون کامل باشه زیر 23 روز ویزاتون میاد. بعد دوهفته هم حتما یه ایمیل مشابه ایمیلی که به من اومد میاد براتون که شما دیگه شوکه نشید با دیدنش.

نقل قول نوشته اصلی توسط adkhalaji نمایش پست ها
    سلام. نتیجه ویزاتون چی شد؟ ویزاتون اومد؟ چه مدت طول کشید؟ منم ۲۱ اکتبر وقت داشتم تهران برای Tier2. مهلت نامه اسپانسرشپم تا ۲۱ نوامبر است. یه کم نگرانم ازین بابت...

Junior Member

سلام،

من قصد دارم در یک دوره کوتاه مدت دو هفته ای (دBusiness English) در یک مدرسه زبان در لندن شرکت کنم و یه این منظور میخام برای ویزای تحصیلی کوتاه مدت short term study visa در سفارت انگلیس در دوبی یا ابوذبی اقدام کنم. دلیل اینکه برای ویزای توریستی اقدام نمیکنم اینه که ظاهرا برای اخذ این ویزا (توریستی) مدارک شغلی و مالکیتی مختلفی لازم هست که من قادر به تهیه همه اونها نیستم. از دوستان عزیزی که در این زمینه تجربیاتی دارند خواهمندم که به دو سوال من پاسخ بدهند:

1- چه مدارک مالی و شغلی برای اخذ ویزای تحصیلی کوتاه مدت باید به سفارت ارائه بشه؟

2- شانس اخذ این ویزا در دبی یا ابوذبی چقدر هست؟

درباره خودم: 35 ساله - مدرس موسیقی در یک آموزشگاه خصوصی - عضو اتاق بازرگانی تهران. - دارای مدرک لیسانس.

سپاسگزارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bahrami62 نمایش پست ها
    سلام،

من قصد دارم در یک دوره کوتاه مدت دو هفته ای (دBusiness English) در یک مدرسه زبان در لندن شرکت کنم و یه این منظور میخام برای ویزای تحصیلی کوتاه مدت short term study visa در سفارت انگلیس در دوبی یا ابوذبی اقدام کنم. دلیل اینکه برای ویزای توریستی اقدام نمیکنم اینه که ظاهرا برای اخذ این ویزا (توریستی) مدارک شغلی و مالکیتی مختلفی لازم هست که من قادر به تهیه همه اونها نیستم. از دوستان عزیزی که در این زمینه تجربیاتی دارند خواهمندم که به دو سوال من پاسخ بدهند:

1- چه مدارک مالی و شغلی برای اخذ ویزای تحصیلی کوتاه مدت باید به سفارت ارائه بشه؟

درباره خودم: 35 ساله - مدرس موسیقی در یک آموزشگاه خصوصی - عضو اتاق بازرگانی تهران. - دارای مدرک لیسانس.

سپاسگزارم.
    در واقع شما برای این ویزا هم باید عینا تمام مدارک مربوط به ویزای ویزیت رو تهیه کنید. این ویزا در واقع قبلا نوعی special visit visa بود که فقط اسمش عوض شده ولی شرایطش کاملا مشابه هست. ویزای سختیه و شانس موفقیت کمه بخصوص برای دوره های زبان. به طور کلی این داستان دوره های زبان برای ایرانیها مدتهاست که درش بسته شده.

ApplyAbroad Superstar

سلام فکر میکنم اگر ترتیبی بتوانید بدهید که اتاق بازرگانی اسپانسر سفرتان بشود یانامه معرفی بدهد احتمال ویزا شدتان خیلی بیشتر میشود چه اتاق تهران چه اتاق ایران انگلیس

چندی پیش یکی از دوستان با کمک نامه به عنوان عضو هیات نمایندگان اتاق ایران نسبتا کم زحمت ویزا شدند

موفق باشید

سلام،

سپاسگزارم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام فکر میکنم اگر ترتیبی بتوانید بدهید که اتاق بازرگانی اسپانسر سفرتان بشود یانامه معرفی بدهد احتمال ویزا شدتان خیلی بیشتر میشود چه اتاق تهران چه اتاق ایران انگلیس

چندی پیش یکی از دوستان با کمک نامه به عنوان عضو هیات نمایندگان اتاق ایران نسبتا کم زحمت ویزا شدند

موفق باشید
    حتی با اون مساله هم شانس زیاد نیست و موارد پراکنده دلیل نمیشند. سفارت انگلیس قانع نمیشه چه سودی داره این دو هفته ای. من نامه های رد شدن بسیار زیادی در مورد این دوره های زبان کوتاه دیدم. همونطور که گفتم دوره زبان دیگه بسته شده. البته من هیچ وقت نمیگم شانستون صفره و شاید ویزا رو بگیرید ولی واقع بین باشید و سطح توقعات رو پایین بیارید.

Junior Member

سپاس از راهنماییتون دوستان. در واقع من فکر کردم شاید عضویتم در اتاق بازرگانی برای من امتیازی محسوب بشه.

ApplyAbroad Guru

سپاس از راهنماییتون دوستان. در واقع من فکر کردم شاید عضویتم در اتاق بازرگانی برای من امتیازی محسوب بشه.
    مطمئنا امتیازی محسوب میشه و من منظورم این نبود که اثری نداره ولی رو اثرش خیلی حساب نکنید. کلا ویزای ویزیت (و این ویزای شما شرایطش تقریبا مشابهه) خیلی سلیقه ای تر از قبل شده و برای همین به نظرم حتی اگر همه چیز مرتب و درسته شانستون رو بیشتر از 50 درصد ندونید

Junior Member

سلام من میخواهم ویزای ازدواج بگیرم به نظرتون از امارات اقدام کنم یا ترکیه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام دوستان
    ببخشید ممکنه سوالات من خیلی ابتدایی باشه و عذرخواهی میکنم بابتش

من میخوام از طریق امارات برای ویزای Tier 2 اقدام کنم، میخوام بدونم که دبی بهتره یا ابوظبی و اینکه واقعا سرویس priority تاثیری میزاره چون شنیدم برای ایرانی ها تفاوتی نمیکنه و فقط هزینه بیشتری باید پرداخت کنیم
    من باید کل مدتی که ویزا آماده میشه اونجا بمونم؟ و اینکه اگر میشه برگشت ایران تا ویزا رو ارسال کنن چرا از همین ایران اقدام نکنم؟ چه مزیتی داره رفتن به امارات؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)