نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موفق شدید ویزای انگلیس از سفارت انگلیس در ابوظبی بگ

رأی دهندگان
183. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، ویزا گرفتم

88 48.09%
  • نه، ردم کردن

42 22.95%
  • گرفتن ویزا کمتر از 14 روز طول کشید

61 33.33%
  • گرفتن ویزا از 20-14 روز طول کشید

20 10.93%
  • گرفتن ویزا بیشتر از 20 روز طول کشید

41 22.40%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 303 از 305 نخستنخست ... 203253293294295296297298299300301302303304305 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,021 تا 3,030 , از مجموع 3049

موضوع: سفارت انگلستان در امارات - VFS

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در امارات - VFS

سلام
    تو گوگل سرچ کنید UK visa processing time و بعد میتونید دبی و ابوظبی رو با ترکیه مقایسه کنید. ایران حدودا 23 روز طول میکشه. در ضمن این اپلیکیشن در ایران بررسی نمیشه و فرستاده میشه ابوظبی.
    من میخواستم برم امارات ولی هزینه اش برام زیاد میشد. زمان خیلی برام مهم نبود بنابراین ایران موندم و درخواست دادم.
    چیزهایی که تو همین فروم ها خوندم اینه که ایرانیها حتی با پرداخت سرویس پرایوریتی هم کمی براشون حدود 15 روزی طول میکشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید ممکنه سوالات من خیلی ابتدایی باشه و عذرخواهی میکنم بابتش

من میخوام از طریق امارات برای ویزای Tier 2 اقدام کنم، میخوام بدونم که دبی بهتره یا ابوظبی و اینکه واقعا سرویس priority تاثیری میزاره چون شنیدم برای ایرانی ها تفاوتی نمیکنه و فقط هزینه بیشتری باید پرداخت کنیم
    من باید کل مدتی که ویزا آماده میشه اونجا بمونم؟ و اینکه اگر میشه برگشت ایران تا ویزا رو ارسال کنن چرا از همین ایران اقدام نکنم؟ چه مزیتی داره رفتن به امارات؟

ApplyAbroad Superstar

سلام این نکته که
    سرویس priority حداقل برای ایرانیها فقط وسیله هزینه بیشتر است را منهم قبول دارم. ۴۰۰-۵۰۰ پوند هزینه اضافه بدون تاثیر واقعی بیهوده و بی دلیل است.

موفق باشید

سلام دوستان

من میخوام از طریق امارات برای ویزای Tier 2 اقدام کنم، میخوام بدونم که دبی بهتره یا ابوظبی و اینکه واقعا سرویس priority تاثیری میزاره چون شنیدم برای ایرانی ها تفاوتی نمیکنه و فقط هزینه بیشتری باید پرداخت کنیم
    من باید کل مدتی که ویزا آماده میشه اونجا بمونم؟ و اینکه اگر میشه برگشت ایران تا ویزا رو ارسال کنن چرا از همین ایران اقدام نکنم؟ چه مزیتی داره رفتن به امارات؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام این نکته که
    سرویس priority حداقل برای ایرانیها فقط وسیله هزینه بیشتر است را منهم قبول دارم. ۴۰۰-۵۰۰ پوند هزینه اضافه بدون تاثیر واقعی بیهوده و بی دلیل است.

موفق باشید

سلام دوستان

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

ممنون از پاسختون، اگه 15 روز طول میکشه باید این مدت رو بمونم اونجا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

دوستان ممنون میشم اگه کسی جواب این سوال ها رو میدونه، من حدود 50 صفحه رو خوندم ولی اکثر دوستان ویزای Tier4 اقدام کردن و شاید شرایطشون با من یکی نباشه، من برای Tier 2 میخوام اقدام کنم و چندتا سوال دارم

1- باید شناسنامه رو هم ترجمه کنم و با خودم ببرم یا نیاز نیست؟ چون یکی از سوالاتی که توی فرم application بود دقیقا اینه :
    Do you have a national identity card
    2- من میتونم از سرویس priority استفاده کنم و بعد از اینکه پاس رو گرفتم از همونجا برم یا حتما باید برگردم ایران و از اینجا اقدام کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

دوستان ممنون میشم اگه کسی جواب این سوال ها رو میدونه، من حدود 50 صفحه رو خوندم ولی اکثر دوستان ویزای Tier4 اقدام کردن و شاید شرایطشون با من یکی نباشه، من برای Tier 2 میخوام اقدام کنم و چندتا سوال دارم

1- باید شناسنامه رو هم ترجمه کنم و با خودم ببرم یا نیاز نیست؟ چون یکی از سوالاتی که توی فرم application بود دقیقا اینه :
    Do you have a national identity card
    2- من میتونم از سرویس priority استفاده کنم و بعد از اینکه پاس رو گرفتم از همونجا برم یا حتما باید برگردم ایران و از اینجا اقدام کنم؟
    دوستان ممنون میشم اگه پاسخ این سوال ها رو میدونین بهم بگین.

اگر من از سرویس پاسبک استفاده کنم، برای مراجعه دوم و نهایی کردن ویزا دوباره باید ویزای امارات بگیرم یا اینکه تو این بازه دو ماهه ی ویزا میتونم هرچندبار برم و بیام؟ و اینکه میتونم وقتی ایمیل زدن و مراجعه کردم مستقیم از امارات بلیط بگیرم به مقصد لندن؟

سلام
    من روز ۵شنبه درخواست ویزا رو دوبی دادم وبرگشتم امروز از سفارت انگلیس توی تهران یکی تماس گرفت و یکسری سوالات کرد به فارسی و انگلیسی
    بنظرتون مصاحبه تلفنی بوده؟

Senior Member

سلام
    چه سوالاتی کردن ازتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrasamehrasa نمایش پست ها
    سلام
    من روز ۵شنبه درخواست ویزا رو دوبی دادم وبرگشتم امروز از سفارت انگلیس توی تهران یکی تماس گرفت و یکسری سوالات کرد به فارسی و انگلیسی
    بنظرتون مصاحبه تلفنی بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام
    چه سوالاتی کردن ازتون؟
    اول به فارسی چرا میخوای این کورس رو بری؟قبلا رفتی این کورس رو؟به چه دردت میخوره؟هزینه با کی هست؟اسم دانشگاه و استاد؟و همه اینها به انگلیسی دوباره

Senior Member

سلام
    بله دیگه مصاحبه همینه
    معمولا همین سوالات رو در مصاحبه های حضوری هم میپرسن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrasamehrasa نمایش پست ها
    اول به فارسی چرا میخوای این کورس رو بری؟قبلا رفتی این کورس رو؟به چه دردت میخوره؟هزینه با کی هست؟اسم دانشگاه و استاد؟و همه اینها به انگلیسی دوباره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)