صفحه 364 از 429 نخستنخست ... 264314354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374414 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,631 تا 3,640 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz_ITM نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس برق الکترونیکم از دانشگاه آزاد کرج ، فوقم رو مدیریت IT دانشگاه تهران گرفتم. معدل فوقم 18.80 شده . تافل و GRE رو هم آخر مهر میدم. تیزهوشانی هم بودم. یه chapter book هم چاپ شده تو آمریکا دارم. میشه به من بگید وضعیتم چطوریه ؟؟ انقد منو ترسوندن از اینکه تو رشته انسانی سخت پذیرش میدن که کلا نا امید شدم.
    باید بگم لازم به ترس نیست ولی واقعیت اینه که برای ادامه تحصیل توی رشته های مدیریت توی امریکا کار یه ذره سخته! البته newmilad هم رشته ای شماست و بهتر می تونه کمک کنه ولی تا اونجا که شنیدم و دیدم، تافل 100 به بالا برای خیلی از رشته های مدیریت مینیمم هستش حالا GMAT بماند! اما شما که یه chapter به انگلیسی نوشتین احتمالا انگلیسیتون خوبه! پس یه برنامه ریزی بکنین برای تافل و GMAT، در مورد رنک دانشگاه هم تاثیر داره ولی بستگی به استاد و دانشگاه مقصد داره! تو یه سری از دانشگاههای امریکا دانشگاههای معروف ایران شناخته شده اند و یک سری اساتید هم از طریق اساتید دیگر یا هم دوره ایهاشون یا دانشجوهای قبلیشون یه سری اطلاعت دارند ولی دانشگاههای ایران معمولا انقدر تاثیری ندارند که TOEFL و GMAT رو بپوشانن!
    نمیخوام بترسونمتون ولی نمی خوام هم امیدواری الکی بدم: پیشنهاد کلیم اینه:
    شما با اساتید شروع کن به تماس گرفتن، یه امتحان TOEFL آزمایشی بده ببین سطحت چقدره اگر زیر 90 شدی احتمال اینکه تو امتحان بالای 100 بیاری کمه! GMAT هم اطلاع ندارم ولی مطمئنا از این نرم افزارهای آزمایشی داره که بتونی سطحتو بسنجی!
    اگر استاد پیدا نکردین و تافل هم بالای 100 نیاوردین یک برنامه ی چند ماه بریزین برای سال بعد! چون اگر با تافل و GMAT پایین همینطوری اپلای کنید الکی 3 4 ماه درگیره اپلای میشین و پولم خرج کردین! آخرشم پذیرش اگر بگیرین بدونه فانده! وقتم از دست دادین که دوباره برای GMAT و تافل بخوانین!

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

با سلام

میخواستم دوستان با تجربه نظری راجع به شانس پذیرش از دانشگاه های آمریکا و کانادا برای دکتری با رنک زیر 100 بدن , اگر سانسی می بینن راجع به فاندش هم بگن

لیسانس برق الکترونیک - آزاد کرج - 17.15
    ارشد- نانو الکترونیک - شریف- 17.52

تجربه کار در محیط آزمایشگاه نانو به مدت 2 سال به صورت ریسرچ اسیستنت -دکتر رشیدیان

تافل این ماه و GRE آخر مهر میدم ( حداقل نمره مورد نیاز این دو رو هم بگین ممنون می شم واسه پذیرش )

Member newmilad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, Business Intelligence, @SRBIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    با سلام

میخواستم دوستان با تجربه نظری راجع به شانس پذیرش از دانشگاه های آمریکا و کانادا برای دکتری با رنک زیر 100 بدن , اگر سانسی می بینن راجع به فاندش هم بگن

تجربه کار در محیط آزمایشگاه نانو به مدت 2 سال به صورت ریسرچ اسیستنت -دکتر رشیدیان

تافل این ماه و GRE آخر مهر میدم ( حداقل نمره مورد نیاز این دو رو هم بگین ممنون می شم واسه پذیرش )
    سلام دوست عزيز
    وضعتون كه خوبه ولي جاي زبان و gre خاليه كه حداقلاش رو خودتون هم مي تونين تو سايت دانشگاه ها ببينين
    شما معدلتون خوبه سابقه تحقيقاتيتون هم خيلي خوبه وقت بذارين زبان و gre. رو تقويت كنين بعد ديگه موقع مكاتبه با اساتيد و اپلاي و دعاست
    به نظر من شانستون واسه تاپ ١٠٠ با فاند خوبه اگه اون دو تا رو هم با نمره خوب اماده كنين
    «««You will never fail if you Don't GIVE UP»»»
    لطفا برای تشکر روی گزینه +/- که در کنار هر پست هست استفاده کنین تا پست های مهم در بین تشکرها گم نشن. زنده باد!

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    با سلام

شما با توجه به معدلتون می تونین از کانادا به راحتی پذیرش بگیرین فقط تافلتون حداقل 90 باشه! سعی کنین با اساتید تماس بگیرین! کلا برای device استاد تو کانادا و امریکا زیاده و فانداشون هم خیلی خوبه! شروع کنین میل زدن به اساتید! اگر دکتر رشیدیان هم یه رکامه خوب براتون بنویسه کمک بسیار خوبیه!

Banned

سلام دوستان عزیز
    اولا اینکه خوشحالم از اینکه اینجا اینطور راهنمایی های خوب و مفیدی برای استفاده همگانی هست .پ و از همتون تشکر میکنم
    اما سوال من
    با این شرایط امکان فاند چقدر هست؟(برایث دایرکت پی اچ دی)
    لیسانس علوم سیاسی . دانشگاه سراسری
    معدل حدودا 16
    مقاله در دست تدوین
    آیلتس 7.5 اگر لازم باشه با توجه به تسلط کامل زبان تافل هم در حد عالی میتونم بگیرم
    GRE هم دارم اماده میشم اما در حد مطلوب میتونم بیارم
    و سوال دیگه اینکه این مقاله در چه نوع نشریاتی باید چاپ بشه مثلا نشریات مورد تایید وزارت علوم انوع علمی پژوهشی و علمی ترویجی دارند که عموما از اساتید و اعضای هیئت علمی چاپ میکنند.
    نشریات دیگه رو اگر نوعشون و درجه شون رو بفرمایید ممنون میشم.
    آیا تحلیل ها و مقالات مندرج رد سایتهای خبری و تحلیلی هم امتیازی محسوب میشه؟
    معرفی نامه داشتن از استاد که در اروپا بوده چطور؟
    قبلا از راهنمایی های همه دوستان متشکرم.

Member newmilad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, Business Intelligence, @SRBIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    اولا اینکه خوشحالم از اینکه اینجا اینطور راهنمایی های خوب و مفیدی برای استفاده همگانی هست .پ و از همتون تشکر میکنم
    اما سوال من
    با این شرایط امکان فاند چقدر هست؟(برایث دایرکت پی اچ دی)
    لیسانس علوم سیاسی . دانشگاه سراسری
    معدل حدودا 16
    مقاله در دست تدوین
    آیلتس 7.5 اگر لازم باشه با توجه به تسلط کامل زبان تافل هم در حد عالی میتونم بگیرم
    GRE هم دارم اماده میشم اما در حد مطلوب میتونم بیارم
    و سوال دیگه اینکه این مقاله در چه نوع نشریاتی باید چاپ بشه مثلا نشریات مورد تایید وزارت علوم انوع علمی پژوهشی و علمی ترویجی دارند که عموما از اساتید و اعضای هیئت علمی چاپ میکنند.
    نشریات دیگه رو اگر نوعشون و درجه شون رو بفرمایید ممنون میشم.
    آیا تحلیل ها و مقالات مندرج رد سایتهای خبری و تحلیلی هم امتیازی محسوب میشه؟
    معرفی نامه داشتن از استاد که در اروپا بوده چطور؟
    قبلا از راهنمایی های همه دوستان متشکرم.
    درود بر شما
    اول مقاله : اينكه تو رزومتون تمام مقالات و كاراي تحقيقاتي رو بنويسين كه شكي درش نيست اما براي اونا مقالات ISI اهميت داره و امتياز مياره براتون ياارائه در كنفرانس معتبر بين المللي توي همين فروم اينجا تاپيك ها و اطلاعات كاملي هست
    http://www.applyabroad.org/forum/for...?72-مقاله
    معرفي نامه معمولا سه تا احتياج دارين اونم تاپيكاي مخصوصي داره كه اينجان
    http://www.applyabroad.org/forum/for...ecommendation)
    من در مورد علوم سياسي اطلاع چنداني ندارم ، پيشنهاد مي دم سايت چند تا دانشگاهي كه برنامه دكتراي مستقيم رو دارن بخونين تا مطمئن شين ازتون GRE مي خوان و ساير شرايطشون رو هم بفهمين
    «««You will never fail if you Don't GIVE UP»»»
    لطفا برای تشکر روی گزینه +/- که در کنار هر پست هست استفاده کنین تا پست های مهم در بین تشکرها گم نشن. زنده باد!

Junior Member

سلام دوستان

میخواستم بدونم دانشگاه های آمریکا شرط داشتن دیپلم دوره دبیرستان برای کارشناسی الزامی هستش؟ نمیشه 1 سال زودتر اقدام کرد؟

Junior Member

سوال
    سلام ببخشید من برای مقطع فوق لیسانس میخواستم سوال کنم
    برای فوق اگر نمره زبان خوب باشه میتونه در پذیرش گرفتن کمکی بکنه؟ و اینکه تو رشته مدیریت نمره GMAT باید حداقل چند باشه برای فاند؟

Junior Member

سلام دوستان
    با سلام
    شرایط من به شرح ذیل است و باید نام 4 دانشگاه را برای رپورت نمره تافل اعلام کنم ممنون میشوم راهنماییم کنید که چه دانشگاه هائی شانس بالاتری دارم و فاند بهتری میتونم بگیرم:
    متقاضی برای دکتری مکاترونیک
    لیسانس مکانیک از آزاد با معدل 16.63
    فوق لیسانس از علم و صنعت با معدل 16.04
    مقاله دو تا سابمیت و یکی روایزد و چهار تا کنفرانس داخلی
    یک سال سابقه کار در شرکت معتبر
    دو ترم تدریس در دانشگاه
    یک عدد ثبت اختراع داخلی
    تاقل : آخر شهریور دارم احتمالا 94 بشم
    جی آر ای آبان میخام ثبت نام کنم نمره ام احتمالا متوسط شود

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

ببخشید دوستان عزیز، من یه چیزی رو متوجه نمیشم! این داستان Direct PhD چیه؟ کجای سایت وزارت علوم نوشتن که قابل قبول نیست این مدرک؟ میشه راهنماییم کنین؟ خیلی تو فکر اپلای به این شکل بودم. مگه در نهایت دکترا نمیدن؟ مگه ادغام مستر و دکترا نیست؟ چند ساله است معمولاً؟

من لیسانس طراحی لباس دارم با معدل 17.51 از دانشگاه الزهرا. فوق لیسانس Fashion Design از دانشگاه Southampton. معدل فوقم خوب نیست. درسهام رو فقط پاس کردم ولی ظاهراً نمره توی انگلیس خیلی ملاک نیست. راستی رتبه ی جهانی دانشگاهم 75 هست. نمی دونم شاید توی پذیرشم تأثیری داشته باشه!
    از طرف دانشگاه برای یه موقعیت Teaching Assistant در کمپ دالیان (چین) دانشگاهمون انتخاب شدم که هنوز ویزا نگرفتم. در واقع ویزای کارم از انگلیس رد شد و باید از ایران اپلای کنم. بنابراین معلوم نیست که بتونم برم یا نه.
    برای زبان هم مشکلی ندارم. یعنی اقلاً نمره ای که خواستن رو میارم اما هنوز امتحان تافل و GRE ندادم.
    با توجه به اینکه فقط 5 یا 6 دانشگاه در امریکا در زمینه های مختلف لباس در مقطع دکترا کار می کنن و دو- سه تاشون هم رنک زیر 100 دارن، به نظرتون من می تونم فول فاند بشم؟
    لیست اون دانشگاه ها به شرح زیر هست (با اینکه گرفتن پذیرش با فاند از دانشگاه اولی تقریباً غیر ممکن هست باز هم دلم نیومد اسمش رو از لیستم خط بزنم):
    Cornell University
    University of Minnesota
    Ohio State University
    Iowa State University
    Oregon State University

چقدر شانس برای اینها دارم؟ البته یه دانشگاه دیگه هم هست که رشته اش خیلی هم با درس من جور نبود برای همین اصلا توی لیست نیاوردمش.
    ممنونم از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)