صفحه 367 از 429 نخستنخست ... 267317357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377417 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,661 تا 3,670 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Member newmilad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, Business Intelligence, @SRBIAU

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz_ITM نمایش پست ها
    من از هر کی پرسیدم گفته جی آر ای !!! از کجا باید مطمئن شم ؟؟؟ ثبت نام هم کردم !!!!!!!! یکی به داد من برسه !
    بدون شک GMAT همشون می خوان حتی دانشگاه های معروف کانادا و اروپا هم من چند تایی رو چک کردم اوناهم اجباری می خواستن ولی همونطور که دوستان گفتن GRE رو هم می پذیرن که امتحان سختتریه به نظر من ولی چون تو ایران برگزار میشه ارزونتره.
    رسیدن به حد نصاب های مورد نظر اونا که بین 600 تا 700 برای Gmate آسونتر از نمره معادل در GRE یه. (البته خود GMAT هم همچین آسون نیست و امتحان پیچیده و سختیه)
    «««You will never fail if you Don't GIVE UP»»»
    لطفا برای تشکر روی گزینه +/- که در کنار هر پست هست استفاده کنین تا پست های مهم در بین تشکرها گم نشن. زنده باد!

سلام
    من کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر دارم از دانشگاه آزاد اراک با معدل 17.97. تا حالا 12 مقاله ژورنال چاپ کردم که 6 تا از زورنالام ISI است (4 در Elsevier و 2 تا در Taylor & Francis) و 10 مقاله هم در کنفراس های داخلی و خارجی دارم. کارشناسی هم از دانشگاه آزاد میبد گرفتم با معدل 15.56. و 5 سال هم هست که عضو هیئت علمی دانشکاه آزاد هستم (29 سال دارم). مدرک زبان و GRE هم ندارم. می خواستم ببینم با این رزومه احتمال داره که از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش با فاند بگیرم. البته بعد از گرفتن مدرک زبان و GRE. ممنون می شم اگر کسی راهنمایم کنه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

دوستانیکه که فارغ التحصیل دانشگاه شریف - تهران - خواجه نصیر - علم و صنعت ، یا پلیتکنیک -اصفهان و شیراز در رشته های مهندسی هستند و تمایل دارند برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا به امریکا- دانشگاه سیراکیوس- نیویورک بیایند . با من تماس خصوصی بگیرند که راهنمایشون کنم . لطف کنید فقط موارد زیر را بفرستید : نام دانشگاه - رشته - سال فارغ التحصیلی - رشته مورد علاقه - نمره تافل - GMAT- GRE راهنمایی کاملا به صورت رایگان انجام میشه..

من سعی میکنم روزانه چندین نفر محدود از دوستان رو راهنمایی کنم پس اگه دیدید طول کشید منتظر باشید.

مهم:
    1-لطفا فقط رشته های مهندسی برق - کامپیوتر - عمران و محیط زیست - مکانیک . هوافضا شیمی و مهندسی پزشکی
    2-اگر نمره تاقل یا GRE ندادید پیغام نگذارید .
    3-معذور هستم از پاسخ دادن به سوالهای متفرقه و یا دوستانی که نمره هاشون آماده نیست
    4-خارج از این وبسایت قادر به پاسخگویی نیستم
    ویرایش توسط STUDENTSKY250 : September 3rd, 2012 در ساعت 10:12 PM

Junior Member

سلام رفیق اگه امکان داره در مورد دانشگاه سیراکیوس- نیویورک بشتر توضیح بدی ممنون میشم در ضمن من ارشد برق -قدرت از شریف فارغ التحصیل 89 ودوست دارم تو همین زمینه phd بگیرم نمره ی تافل 105 و 1200gre هست و ایا این دانشگاه گرایش قدرت داره و رنکش چنده ایا می ارزه مملکت به این خوبی رو بزاریم بریم تو غربت؟با تشکر
    ویرایش توسط qazse : September 3rd, 2012 در ساعت 10:59 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

Students usually come to Syracuse have GRE>1400 , but high profile Sharif students with around 1200 GRE can get admission in some circumstances

نقل قول نوشته اصلی توسط KAMROOZ1977 نمایش پست ها
    Students usually come to Syracuse have GRE>1400 , but high profile Sharif students with around 1200 GRE can get admission in some circumstances
    یعنی میخوای بگی GRE محور هست این دانشگاه؟

Banned
    رشته و دانشگاه

Not at all. It is a package including 1-TOEFL 2- GRE scores 3- Undergard or Mater scores average 4- university name reputation 5-submitted papers or research
    but they try to filter students first with GRE scores since usually all applicants have high TOEFL scores and submitted papers.

نقل قول نوشته اصلی توسط PAL نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    من دانشجوی یکی از دانشگاه های سراسری تهران هستم ولی نه اون دانشگاههایی که ذکر کردید.
    لطفا اگه میشه یه مقدار دقیقتر توضیح بدهبد
    با تشکر
    In general 16 is not a very good GPA for direct PhD. But If are from a prestigeous university and professors know your university very good, you have still a very good chance for getting admission. good luck

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KAMROOZ1977 نمایش پست ها
    could you tell us what is the good score for SYRACUSE in New GRE
    315?

Junior Member

این دانشگاه سیراکیوس برق-قدرت داره یا نه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)