صفحه 370 از 429 نخستنخست ... 270320360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380420 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,691 تا 3,700 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Banned

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    میزان فاند بستگی به محل زندگی داره طبیعتا...نمیشه هزینه های نیویورک رو با تگزاس مقایسه کرد!
    نکته ی دیگه هم بهش باید توجه بکنین که از سال 2011 به بعد فاند گرفتن و اینا خیلی سخت تر شده...سال 2008 شما با رزومه ی متوسط رو به بالا میتونستی خیــــــــــلی راحت تر از الان فاند بگیری...شانسه ماست دیگه!!
    واقعا ممنون این نکته خیلی مهمی بود که نمیدونستم مثلا همش فکر میکردم که چرا به دو نفر با شرایط یکسان یکی 28000 فاندش بوده یکی دیگه 45000 . من راستش دو کشور با هم کاراشون انجام میدم که حداقل یکی نشد اون یکی بشه((:
    اما خب اولویت اول قطعا آمریکاست. یعنی الان این رزومه به طور کلی به نظرتون چطور حساب میشه. خیلی ضعیف. ضعیف.متوسط.خوب.خیلی خوب. عالی؟
    دانشگاه سراسری معدل کارشناسی حدودا 16.5 به 17 هم میرسه البته.
    Ielts 7(کلا در بحث زبان هیچ مشکلی نیست و اگر بالاتر هم بخواد چه تافل و چه .... میتونم بیارم. زمان کنکور هم زبان رو 100 زدم)
    GRE 1300
    مقاله هم داشته باشی.البته آی اس آی. اما از غیر آی اس آی هست که در نشریات تخصصی رشته مربوط چاپ شده باشه.که نمیدونم اثر داره یا نه؟
    توصیه نامه(اساتیدی که در فرانسه دانشگاه رن1 و آلمان دانشگاه هایدلبرگ تحصیل کردند اما آمریکا نبودند)

تو کارشناسی مقاله هر چی باشه ارزش داره، هیچی نباشه رزومه ات یه خط بیشتر میشه!
    معدل 16.5 + GRE 1300 + ielts 7 خیلی خوبه.
    مقاله ی ISI داشتن تو کارشناسی هم میتونه شانس شما برای direct phd رو زیاد بکنه که خب میدونین برا دکترا فاند بیشتره تا ارشد...تماس با اساتید نقش مهمی رو اینجا بازی میکنه که بتونین پذیرش direct phd رو بگیرین...
    ولی خب نصف اپلای شانسه! اینم در نظر بگیر

Junior Member

دوستان گرنت اساتید کی مشخص میشه؟ الان من هر چی ایمیل میزنم کسی جواب نمیده!!! من واسه پاییز 2013 بهشون میگم که میخوام اپلای کنم ولی هیچ کس حتی جواب ردم به ایمیلام نداده!!

خواهشا بگین جریان چیه؟؟

دوست عزیز اصلا نیازی به مهر و خرج اضافه نیست. ترجمه مترجم رسمی کافیه. این پست رو حتما بخونید

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    دوستان یک راهنمایی اولیه نیاز دارم
    ببینید من به فرض میخوام برای 10 تا دانشگاه مختلف اقدام کنم باید 10 سری مدارکمو ترجمه کنم ؟
    و تمام 10 سری رو باید مهر وزارت خارجه و دادگستری و ... بزنم؟ مهر سفارت که دیگه نیاز نیست چون سفارتی نداره اینجا.

بستگی داره و برای همه یک زمان مشخص نداره. یک هفته صبر کنید اگه جوتب ندادن دوباره ایمیل بزنیدو پیگیر باشین! الان شروع ترمه ممکنه سرشون شلوغ باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط jandaqi نمایش پست ها
    دوستان گرنت اساتید کی مشخص میشه؟ الان من هر چی ایمیل میزنم کسی جواب نمیده!!! من واسه پاییز 2013 بهشون میگم که میخوام اپلای کنم ولی هیچ کس حتی جواب ردم به ایمیلام نداده!!

خواهشا بگین جریان چیه؟؟

سلام عزیزان من فارغ التحصیل از دانشگاه ملی رشته معماری در مقطع لیسانس هستم-آیا می تونم برای فوق لیسانس گرافیک دیزاین یا انیمیشن دانشگاههای آمریکا اقدام کنم!!! ؟؟؟ تغییر رشته رو می پذیرن یا شرایطی داره واسه تغییر رشته در مستر؟ اونم از معماری به گرافیک! سردر گم شدم! من صفحه ی مرتبط به این سوال رو پیدا نکردم ولی محمد رضای عزیز اینجا رو پیشنهاد کرد...
    ممنون اگه کمکم کنین

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط parimoonnn نمایش پست ها
    سلام عزیزان من فارغ التحصیل از دانشگاه ملی رشته معماری در مقطع لیسانس هستم-آیا می تونم برای فوق لیسانس گرافیک دیزاین یا انیمیشن دانشگاههای آمریکا اقدام کنم!!! ؟؟؟ تغییر رشته رو می پذیرن یا شرایطی داره واسه تغییر رشته در مستر؟ اونم از معماری به گرافیک! سردر گم شدم! من صفحه ی مرتبط به این سوال رو پیدا نکردم ولی محمد رضای عزیز اینجا رو پیشنهاد کرد...
    ممنون اگه کمکم کنین
    دانشگاه ملی منظورتون دانشگاه بهشتیه؟
    به طور کلی تغییر رشته برای اکثر دانشگاهها امکان پذیره و خیلیا مثلا از مواد به مکانیک یا برعکس، از کامپیوتر به برق و... تغییر رشته میدن. توجه کنید که این رشته ها شباهت های زیادی دارن یا مثلا داشتن علم یه رشته ای در رشته دیگه خیلی کاربرد داره (مثلا مهندسی ها عموما پایه ریاضی قوی دارن به همین خاطر میتونن رشته های مدیریت و اقتصاد هم پذیرش بگیرن). اگه رشته خودتون و رشته جدید شباهتهایی دارن یا مثلا ریسرچ مرتبط با اون رو انجام دادید شانس خواهید داشت و چه بهتر که بتونید استادی رو پیدا کنید که اپلیکیشن شما رو ساپورت کنه.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

خواهشا بگین جریان چیه؟؟
    برای یکسری از دانشگاهها توی مارچ مشخص میشه! و یکسری دیگه هم زودتر! ولی استادهای با تجربه تقریبا میدونن فاند میگیرند یا نه! شما میل بزن!
    جریان خاصی نیست برای استادی که روزی 100 تا میل دریافت میکنه! واقعا سخته بخواد جواب همه رو بده! اگر دانشجو بخواد و بخواد مستقیم دانشجوشو انتخاب کنه دو تا کار میکنه:
    1-به اونهایی جواب میده که خوشش اومده از رزومشون برای مصاحبه یا ....
    2- میذارتشون توی فایل اکسل بعد تصمیم گیری میکنه! ممکنه تا یک ماه هم طول بکشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    برای یکسری از دانشگاهها توی مارچ مشخص میشه! و یکسری دیگه هم زودتر! ولی استادهای با تجربه تقریبا میدونن فاند میگیرند یا نه! شما میل بزن!
    جریان خاصی نیست برای استادی که روزی 100 تا میل دریافت میکنه! واقعا سخته بخواد جواب همه رو بده! اگر دانشجو بخواد و بخواد مستقیم دانشجوشو انتخاب کنه دو تا کار میکنه:
    1-به اونهایی جواب میده که خوشش اومده از رزومشون برای مصاحبه یا ....
    2- میذارتشون توی فایل اکسل بعد تصمیم گیری میکنه! ممکنه تا یک ماه هم طول بکشه
    ببینم یعنی اگه جواب ندادن بازم ایمیل بزنم؟ معمولا دانشگاه ها ددلاین در حدود ژانویه دارن و وقت نامحدود نیست به نظر شما از کی به طور جدی شروع به مکاتبه کنم؟

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

ببینم یعنی اگه جواب ندادن بازم ایمیل بزنم؟ معمولا دانشگاه ها ددلاین در حدود ژانویه دارن و وقت نامحدود نیست به نظر شما از کی به طور جدی شروع به مکاتبه کنم؟
    گاهی لازمه که بازهم ایمیل بزنید اما در فاصله زمانی مشخص نه مثلاً دوباره فرداش به همون شخص میل بزنید.
    مکاتبه رو هم از همین الان می تونید شروع بکنید. دیر نیست زودم نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)