صفحه 377 از 429 نخستنخست ... 277327367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387427 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,761 تا 3,770 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    سلام هم رشته ای
    رک و راست بهت بگم اینطور که شنیدم به رشته های نانو تو دادن ویزا گیر میدن یه چکی تو قسمت ویزا فروم بکن! البته بنظر میرسه شما بیشتر optici باشی!
    خوب اما نظر تخصصی شما برای کانادا وضعیتت خوبه اگر بتونی تافل بالای 90 بیاری که راستشو بخوای یه ذره سخته از 70 تا 90 اومدن توی یک ماه مگر اینکه سره این امتحان اخیرت یه اتفاقی افتاده باشه ونتونسته باشی درست امتحان بدی
    شما با توجه به اینکه به نظر میرسه توی optic سر رشته داری به راحتی میتونی از اساتید امریکا تو رنک 50 به بالا فاند بگیری شروع کن به تماس گرفتن و پرزنت کارهایی که انجام دادی! معمولا اساتید optici تو دانشگاههای امریکا کم نیستن! سعی کن زبانتو برسونی به 80 اگر وقت زیاد بذاری میتونی! و در این حین با اساتید تماس بگیر!
    ّبا سلام.
    سوالم اینجاست که، الان توی رزومه برای نمره تافل چی بنویسم؟ نمره 70 رو یا تاریخ آزمون بعدی رو؟
    درضمن توی آزمون تافل اینترنت قطع شد و 10 دقیقه از وقتم کلا پرید. فکر کنم برای بار دوم بتونم بالای 80 بشم. البته اگه دوباره ضدحال نخورم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط peiman_mr نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمام دوستان خوبم مخصوصا آقا شهروز که در فرروم استرالیا هم خیلی به من کمک کرد.
    یک سوال داشتم برای پذیرش آمریکا. همانطور که میدانید گرفتن ویزا الان خودش شده یک مسئله بزرگ. من کارشناسیم نرمافزار از دانشگاه سراسری مازندران و ارشد هم از UTM مالزی هست. بدبختی رشته ارشد من Information Security بوده و مقالات من هم در این زمینه هست البته در کد کردن دیتا یا امن کردن سیستم ها و نه در هک کردن.
    با چندتا از اساتید صحبت کردم و تقریبا قبول کردن برای آمریکا ولی واقعا میترسم از ویزا. البته من پروپوزالی که نوشتم برای دکترا که البته برای استرالیا هم فرستادم ،اصلا در امنیت اطلاعات نیست و یک موضوع خیلی کلی در کامپیوتر هست. من در SOP هم قید کردم که چرا مثلا من فیلدم را عوض کردم.
    از بچه های رشته های حساس هم اصلا بچه های کامپیوتری پیدا نکردم. اکثرا مکانیک بودن.آیا شما ها کسی را میشناسید در رشته من به مشکل برخورده باشه؟ به نظر شما باید چه خاکی بر سرم بریزم؟ متاسفانه در زمان دادن پیپرهایم استادم همش اصرار میکرد که پیپر بده خودش از Southern California فارق شده. حالا الان موندم چه کار میشه کرد. منتظر یاری دوستان گلم مخصوصا ریش سفیدان انجمن آمریکا هستم . چون من خودم تازه واردم در قسمت آمریکا.
    سلام پیمان جان
    این گرایش از کامپیوتر به همراه گرایش های رباتیک، کنترل و همینطور مخابرات برق حساس محسوب میشن ولی نه مثل بعضی از شاخه های مکانیک و هوافضا. یعنی برای امریکا گرایش شما معمولا ویزا میگیرن. برای اینکه خیالت راحت باشه یکی از دوستان که فارغ التحصیل کامپیوتر شریف بود و رو همین گرایش شما کار میکرد و حتی سابقه کار مرتبط با مخابرات رو هم داشت همین چند وقت پیش از ارمنستان کلیر شد. پروسه کلیرنسش هم زیر 2 ماه بود (که طبیعیه)

سلام دوستان

همسرم در رشته پلیمر تحصیل کرده و من میخوام بدونم نظرتون در مورد اینکه با شرایط ایشون باید سطح ibt , gre باشه تا بتونه در مقطع دکتری از آمریکا در fall 2013 فول فاند بگیره؟

کارشناسی امیر کبیر معدل 14/14

ارشد امیر کبیر معدل 70/15

2 مقاله تایید شده خارجی و دو مقاله در مرحله بررسی

سابقه کار 5 ساله در زمینه رشته تحصیلی

سطح زبانش خوبه آیلتس 7

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

هرچند که تعداد کمی از دانشگاهها مینیممشون 70 هست پیشنهادم اینه که تاریخ آزمون بعدی رو بنویسی!
    معمولا وقتی اینترنت قطع میشه از همون جایی شروع میشه که قطع شده! شما اگر وقتت پریده بود میتونستی اعتراض کنی!

Junior Member

سلام.
    یک سوال داشتم میخاستم بدونم که شهریه برای دانشجو هایه امریکایی هم اینقدری هست که ما میدیم یعنی حدود 12 هزار تا ؟
    یک سوال دیگم هم اینه که شهریه رو میشه قسطی داد یا ماهیانه ؟ البته برای کسایی که مقیم هستن ....

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط boom نمایش پست ها
    سلام.
    یک سوال داشتم میخاستم بدونم که شهریه برای دانشجو هایه امریکایی هم اینقدری هست که ما میدیم یعنی حدود 12 هزار تا ؟
    یک سوال دیگم هم اینه که شهریه رو میشه قسطی داد یا ماهیانه ؟ البته برای کسایی که مقیم هستن ....
    اگر جداول رو ببينيد در سايتها شهروند آمريكايي از شما كمتر ميپردازه و منطقيه. مثل ما كه اينجا پول هتل و به دلار براي خارجي ميزنيم براي خودمون شبي 60-70 تومنه .
    قسطي دادن يا وام گرفتم گزينه اييه كه ممكنه براي شما هم باشه اما بايد بريد سايت مربوطه بخونيد ببينيد شما واجد شرايط هستيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    هرچند که تعداد کمی از دانشگاهها مینیممشون 70 هست پیشنهادم اینه که تاریخ آزمون بعدی رو بنویسی!
    معمولا وقتی اینترنت قطع میشه از همون جایی شروع میشه که قطع شده! شما اگر وقتت پریده بود میتونستی اعتراض کنی!
    والا من داشتم تایپ میکردم، دیدم بغل دستیم داره با مراقب صحبت میکنه. ولی رو مانیتور کامپیوتر من هیچ آلارمی نبود و منم تخته گاز تایپ می کردم. دیدم مراقب گفت به هیچی دست نزنید نت قطع شده. بعد 5 دقیقه آلارم داد. بعدشم که بالا اومد نصف متن رفته بود زمان هم 10 دقیقه رفته بود. اونا هم گفتن این مشکل اینترنت ایرانه به ما مربوط نمیشه و کاری هم از دستمون بر نمیاد. آقا بازم ممنون از راهنمایی هایی که کردی. ایشالا موفق باشی.
    Good luck

Junior Member cal آواتار ها

پیش فرض پاسخ : MIT, Harvard

من در کنار زبان و دروس دانشگاه عرض می کنم.مثلا وقت اضافی رو بزارم واسه یادگیری نرم افزارها که در کشورهای دیگه به علت گران بودن نرم افزارها کسی سراغش نمی ره و این یه امتیاز محسوب می شه واسه من تو دانشگاههای خوب.یا اینکه کار مقاله از یاد گرفتن نرم افزارهای تخصصی بهتره؟

پیش فرض پاسخ : MIT, Harvard

نقل قول نوشته اصلی توسط cal نمایش پست ها
    من می خوام واسه عمران تو برکلی و ایلینوی اربانا چمپین و شاید MIT اپلای کنم.البته اینا سه دانشگاه خوشبینانه من هستند.واسه ارشد یا مستقیم دکترا.می خواستم بدونم در دوره لیسانس که الان سال دوم هستم بهتره تو کار مقاله باشم یا اینکه مقاله رو بذارم واسه پروژه تخصصی و رو یادگیری نرم افزارها تمرکز کنم؟اصلا می شه از پروژه لیسانس مقاله درآورد؟و اگه بتونم اونو تو مجله دانشگاه هم چاپ کنم ارزش داره؟
    در ضمن استادای دانشگاه چند تا از اساتید تاپ رو می شناسن.

از پروژه لیسانس هم می شه مقاله داد حتی ISI. من خودم تجربش رو داشتم !

ولی GRE می تونه خیلی تعیین کننده باشه!
    تا جایی که می تونی تلاش کن تو هر زمینه ای که می تونی !
    ! The dream is not what you see in sleep, the dream is which does not let you sleep

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت- دانشگاه تهران

سلام
    بسیار متشکرم از عزیزانی که بدون چشم داشت در این سایت فعالیت میکنند.
    رزومه ی من به شرح زیر است:

شاگرد اول لیسانس شهرستان
    استعداد درخشان فوق لیسانس دانشگاه تهران معدل 18
    عضو بنیاد ملی نخبگان
    یک ژورنال خیلی معتبر IEEE transaction
    دو مقاله کنفرانسی خارجی

رشته مهندسی برق، قدرت، میخوام برای PHD اقدام کنم ، حتما هم با فاند کامل ! چون وسعمون نمیرسه خودمون بریم!
    با این رزومه از Imperial college (رنک 8) و university of edinburgh (رنک 20) هم ok استادا رو گرفتم، منتهی چون جفتشون تو انگلیسه، گفتن برای فاند باید با دانشگاه مکاتبه کنی و استاد خودش پولی نداره!!!

ممنون میشم بگید کجاها امکان پذیرش من بیشتره.
    متشکرم.
    انشالله جبران کنیم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)