صفحه 383 از 429 نخستنخست ... 283333373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,821 تا 3,830 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام دوستان من لیسانس نرم افزار دارم و برای ارشد میخوام دکوراسیون داخلی بخونم برای پذیرش در امریکا باید چه اقداماتی انجام بدم و کدوم دانشگاه میتونم اقدام کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر - صنعتی امیر کبیر

سلام بچه ها
    من دارم کارشناسی علوم کامپیوتر میخونم تو امیرکبیر، معدلم 15.6 ترم هفت هستم نمره IELTS 8 و برای 2014 میخوام اپلی کنم. دارم رو یه سری پروژه کار میکنم تو دانشگاه و در کنارش 3 سال سابقه کار نیمه مرتبط دارم با رشتم. اگه فرض کنیم به فاند اجتیاج داشته باشم به نظرتون برای امریکا یا کانادا شانسم در چه حده و کدوم دانشگاها اپلی کنم ممکنه نتیجه بده؟
    ویرایش توسط joker13 : September 25th, 2012 در ساعت 08:27 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negari نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من هم راهنمايی می خوام.
    من ليسانس معدل 15.47 نرم افزار و فوق 15.70مهندسی IT از دانشگاه های سراسری تهران دارم. دو مقاله ژورنال (ISI نيست) و دو کنفرانس. IELTS 7
    حدود 5 سال هم سابقه کار دارم.
    برای چند تا از دانشگاه های استراليا اقدام کردم و منتظرم. می خوام نوامبر GRE بدم که پروسه آمريکا رو شروع کنم.
    همه اينا رو گفتم که دوستانی که واردن راهنمايی کنند برای چه دانشگاه هايی اقدام کنم که احتمال فاند هم داشته باشم.مثلا تو ايلتايی مثل کاليفرنيا و تگزاس و .... که شرکت های IT هم زياد هستن.
    اولا به نظر من معدلتون یه مقدار کمه، یعنی شما حتی معدل ارشدتونو بالاتر (بطور محسوس) نتونستید ببرید که یه مقدار تاثیر منفی در پروسه پذیرش خواهد داشت. سابقه کار خوبه و همچنین مقاله اگه isi باشه بهتره (همین هایی که دارید قابل قبوله اما نه کاملا). برای زبان هم منتظر نمره GRE نباشید چون تا جواب بیاد اکثر ددلاین ها تموم شدن. شروع به مکاتبه با اساتید بکنید. موفق باشید.

Junior Member

سلام، نمیدونم سوالم رو جای درستی دارم میپرسم یا نه.
    آیا کسی میدونه که برای تحصیل در رشته information security برای مقطع فوق در آمریکا امکانش هست یا نه. منظورم اینه که آیا مشکل ویزا پیش نمیاد؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mafia2770 نمایش پست ها
    سلام، نمیدونم سوالم رو جای درستی دارم میپرسم یا نه.
    آیا کسی میدونه که برای تحصیل در رشته information security برای مقطع فوق در آمریکا امکانش هست یا نه. منظورم اینه که آیا مشکل ویزا پیش نمیاد؟؟؟
    سلام. برای جواب سوالتون به پست های قبل مراجعه کنید. ولی راستش رو بخوایید من یکی دو نفری دیدم که شاکی بودن و نمیتونستن ویزا بگیرن. در ضمن یه لیست هم هست که رشته هایی که ویزا نمیدن یا راحت ویزا نمیدن رو ارائه کرده.

Junior Member

سلام دوستان عزیز....
    به نظر شما بنده با معدل دیپلم بین 13.50 تا 14 شانس اخذ پذیرش از دانشگاه های خوب آمریکا دارم؟
    پیشاپیش از یاریتون تشکر میکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Natural نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز....
    به نظر شما بنده با معدل دیپلم بین 13.50 تا 14 شانس اخذ پذیرش از دانشگاه های خوب آمریکا دارم؟
    پیشاپیش از یاریتون تشکر میکنم
    دوستان با عرض شرمندگی معدل دیپلم 14.88 هست.رشته ریاضی فیزیک

Junior Member

اگه فوق لیسانس رو اینجا دانشگاه آزاد بخونیم برای دکترا میشه فاند خوب گرفت از دانشگاه های آمریکا؟؟چون متاسفانه برای فوق فاند گرفتن خیلی سخته.یا بهتره یک سال دیگه صبر کنم و دوباره امتحان زبان بدم تا هرطور شده از فوق برم اونجا؟چون میگن ممکنه اونجا ترم اول رو با خرج خودت بشه درس بخونی و بعد رفتی اونجا دنبال استاد و فاند باشی حضوری، که خیلی ریسکه.

Banned

سلام دوستان

من صنایع شریف می خونم و رتبه کنکورم دورقمی بود و رتبه یک کنکور زبان هم بودم و زبانم خیلی خوبه. معدلم 18.30 هست و مقاله هم ندارم. برخی از دوستانم که شرایط بدتری نسبت به من داشتن از دانشگاهای متوسط و خوب آمریکا و کاناد پذیرش داشتن واسه رشته هایی مثل اقتصاد و مدیریت..

سوال من اینه که آیا با این شرایط شانس پذیرش با فاند واسه دکترا برای رشته تحقیق در عملیات در دانشگاهای خوب امریکا رو دارم یا توصیه می کنین ارشد رو ایران بخونم و چند تا مقاله کار کنم و بعد اقدام کنم؟ چون الان دانشگاه بدون کنکور منو واسه ارشدم قبول می کنه...

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Anarchist نمایش پست ها
    سلام دوستان

من صنایع شریف می خونم و رتبه کنکورم دورقمی بود و رتبه یک کنکور زبان هم بودم و زبانم خیلی خوبه. معدلم 18.30 هست و مقاله هم ندارم. برخی از دوستانم که شرایط بدتری نسبت به من داشتن از دانشگاهای متوسط و خوب آمریکا و کاناد پذیرش داشتن واسه رشته هایی مثل اقتصاد و مدیریت..

سوال من اینه که آیا با این شرایط شانس پذیرش با فاند واسه دکترا برای رشته تحقیق در عملیات در دانشگاهای خوب امریکا رو دارم یا توصیه می کنین ارشد رو ایران بخونم و چند تا مقاله کار کنم و بعد اقدام کنم؟ چون الان دانشگاه بدون کنکور منو واسه ارشدم قبول می کنه...
    دوست عزیز معدل و دانشگاتون یه نکته مثبت برای شماست اما بدون تافل و جی آر ای نمیشه نظر نداد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)