صفحه 404 از 429 نخستنخست ... 304354394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,031 تا 4,040 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram66 نمایش پست ها
    سلام بچه ها اقا كسي مي دونه كه چاپ كتاب چه تاثيري توي رزومه داره اخه استاد راهنمام گفته بيا يه كتاب بديم واسه رزومه ات خيلي خوب و مفيد هست از مقاله مهم تره راستي اينو بگم مقاله داديما الانه مي گه يه كتابم چاپ كنيم
    دوست عزیز استادی که اونوره از شما انتظار نداره که در ارشد کتاب داشته باشین! اگر وقت زیاد داری و تافلت بالای 100 شده و جی آر ایتم خوبه (بالای 314) این کارو انجام بده وگرنه وقت بذار روی اینها فکر کنم بهتر باشه!
    تازه میدونی پروسه چاپ کتاب چقدر طول میکشه و وقت گیره!؟! به نظرم اگر وقتتو بذاری رو مقاله بازم موثرتره.

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram66 نمایش پست ها
    سلام بچه ها اقا كسي مي دونه كه چاپ كتاب چه تاثيري توي رزومه داره اخه استاد راهنمام گفته بيا يه كتاب بديم واسه رزومه ات خيلي خوب و مفيد هست از مقاله مهم تره راستي اينو بگم مقاله داديما الانه مي گه يه كتابم چاپ كنيم
    به نظر من هم چندان تاثیر مثبتی نخواهد داشت. کتاب چاپ کردن به این سادگی نیست. این تکست بوک‌هایی که ما می‌خونیم بعد از سال‌ها تجربه‌ی تدریس و آشنایی کامل با چم و خم نحوه‌ی ارائه‌ی مفاهیم مربوطه نوشته شدند. خیلی خنده‌داره اگر یک دانشجوی فوق لیسانس یا دکتری، هر چقدر هم نابغه باشه، کتاب چاپ کنه. به جای کتاب چاپ کردن به فکر مقاله باشین.

یکی از اساتید من تعریف می‌کرد که موقعی که دانشجوی دکتری بوده، استادش نسخه‌ی درفت کتابی رو بهش می‌ده که در مورد Continuum Mechanics بوده و از طرف Springer فرستاده شده بود تا استاد استاد من در مورد چاپش نظر بده. استادم تعریف می‌کرد که این کتاب رو خونده بود و به استادش گفته بود که خیلی کتاب خوبیه. ولی استاد استادم برگشته بود بهش گفته بود که به Springer اعلام کردم که به درد نمی‌خوره. وقتی استادم با تهجب ازش پرسیده بود که بابا اینکه کتاب خوبیه، بهش گفته بود که این کتاب تو مفاهیم اولیه ابهام ایجاد خواهد کرد. کتاب چاپ کردن خیلی پروسه‌ی ظریفیه که متاسفانه تو ایران خیلی ساده گرفته می‌شه.
    ویرایش توسط younalta : November 7th, 2012 در ساعت 08:06 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    -Polimilano-Electrical Engineering

دوستان ببخشید اگه تکراریه.برای دانشگاههای آمریکا ielts رو به عنوان مدرک قبول دارن ؟حالا چه تو پروسه ویزا چه تو پذیرش؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sh_kh نمایش پست ها
    دوستان ببخشید اگه تکراریه.برای دانشگاههای آمریکا ielts رو به عنوان مدرک قبول دارن ؟حالا چه تو پروسه ویزا چه تو پذیرش؟؟؟
    خیلیاشون قبول دارن.
    ویرایش توسط salazar716 : November 7th, 2012 در ساعت 05:11 PM

دوستان کارشناسی امیرکبیر عمران با معدل 17.7 و دوتا مقاله چاپ شده isi و چندتا سابمیت و داخلی چاپ شده...با تافل پایین نزدیک 75 حالا شاید 80 و جی ار ای 165 و 145 شانس فاند داره؟ با رزومه عالی ta و ra بودم اینجا و ریکام های خوب دارم. کتاب و اینام همکاری داشتم چاپ شده اونا هم.
    از کجاها؟ دوستان زبان ضعیف هستش...فاند میخوام...راهی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق الکترونیک

سلام
    کارشناسی دولتی شهرستان الکترونیک 14.6
    ارشد علم وصنعت الکترونیک17.21
    آیلتس 7
    جی آرای V:140، Q:160و W:3
    12سال سابقه کار که 6 سالش هیات علمی دانشگاه بوده
    مقاله 3 کنفرانس داخلی
    علاقمندی Device و Analog IC design
    لطفاً بگید کجا باید اپلای کنم. ممنون میشم یه چندتا نام ببرید آخه پارسال موفق به اخذ پذیرش از آمریکا نشدم.

Junior Member

کسی خبر داره که کدوم فیلد سیالات تو آمریکا نسبتا راحت تر پذیرش میشه و فاند هم داده میشه؟(منظور به ایرانیاس). من می خوام Interest اصلیمو CFD بزنم. مشکلی نداره؟

Junior Member

بچه ها کسی می دونه وقتی دانشگاه ها ددلاینشون مثلا آگست و جون و آپریل و کلا بعد از فریه هست،یعنی برای ترم بهاره یا برای ترم پاییزه؟؟؟؟!!!

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi22570 نمایش پست ها
    دوستان کارشناسی امیرکبیر عمران با معدل 17.7 و دوتا مقاله چاپ شده isi و چندتا سابمیت و داخلی چاپ شده...با تافل پایین نزدیک 75 حالا شاید 80 و جی ار ای 165 و 145 شانس فاند داره؟ با رزومه عالی ta و ra بودم اینجا و ریکام های خوب دارم. کتاب و اینام همکاری داشتم چاپ شده اونا هم.
    از کجاها؟ دوستان زبان ضعیف هستش...فاند میخوام...راهی هست؟
    سلام،

دوست خوبم معدل و سابقه پژوهشی شما هر دو خوب هست و تاثیر مثبتی در افزایش شانس شما برای گرفتن پذیرش و فاند خواهد داشت. در نظر داشته باشید که نمره امتحان تافل به عنوان یه Requirement محسوب میشه و شما می بایست حداقل نمره رو کسب کنید تا بتونید پذیرش بگیرید. یعنی حتی اگر استادی شما رو بپذیره اما نمره زبانتون حداقل های اون دانشگاه رو نیاره، براحتی ممکنه ریجکت بشید. البته بعضی دانشگاهها در چنین مواقعی پذیرش conditional میدن که اون هم خودش می تونه دردسر ساز باشه (بعضی دانشگاهها به کسایی که پذیرششون مشروط هست فاند اختصاص نمیدن و ضمنا" از طرف وزارت علوم برای دوستانی که مشمول هستن ممکنه مشکل ایجاد بشه). در اکثر دانشگاههای آمریکا نمره حداقل 80 برای iBT مد نظر هست. ضمنا" نمره GRE هم می تونه تاثیر بسزایی در شانس پذیرش و فاند شما داشته باشه. اگر بتونید نمرات مناسبی برای زبان کسب کنین، با توجه به معدل و سوابق پژوهشیتون شانس خیلی خوبی برای گرفتن پذیرش و فاند خواهید داشت. پیروز باشید!
    The best way to predict the future is to invent it

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ronesuns نمایش پست ها
    بچه ها کسی می دونه وقتی دانشگاه ها ددلاینشون مثلا آگست و جون و آپریل و کلا بعد از فریه هست،یعنی برای ترم بهاره یا برای ترم پاییزه؟؟؟؟!!!
    سلام،

دوست گرامی، ددلاین دانشگاهها برای دانشجویان International و دانشجویان ساکن آمریکا متفاوت هست. مثلا" برای ترم پاییز، برای دانشجویان international معمولا" این ددلاین نهایتا" تا 15 March هست (البته در موارد معدودی ممکنه دیر تر هم باشه). اما برای دانشجویانی که در آمریکا هستن، این ددلاین خیلی اوقات تا اواسط June یا دیرتر هم ممکنه باشه! برای ترم بهار هم به همین ترتیب ددلاین ها متفاوت هست. پیروز باشید!
    The best way to predict the future is to invent it

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)