صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 11121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 222

موضوع: به چه وسایلی تو فرودگاه گیر میدهند ؟؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

پیش فرض پاسخ : به چه وسایلی تو فرودگاه گیر میدهند ؟؟!

سلام.

ممنون می شم بفرمایید که قرص هایی نظیر لیتیم کربنات و لاموترژن در فرودگاه ممنوع هستند؟
    عسل طبیعی که بدون برچسب شرکتی است چی؟
    گل گاو زبان و به لیمو که جز سبزی های خشک شده هستند؟

سپاس فراوان.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abol135 نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم داشتن موارد زیر در سفر به کانادا مشکلی ایجاد میکنه؟
    - یه بسته قرص مسکن (میزارم تو کوله پشتی)
    - ادویه جات بدون بسته بندی (مثل زیره، زعفرون)
    -چای بدون بسته بندی
    - گیاهان دارویی
    - عسل
    - تخم شربتی
    - آجیل شامل پسته، بادوم، گردو، عناب، انجیر و خرما (شنیدم به پسته گیر میدن)
    و اینکه میتونم لپتاپم رو با خودم ببرم داخل؟
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Geek نمایش پست ها
    دوستان من مقداری سبزی خشک شده (قورمه‌سبزی) و زعفران و سایر سبزی‌های خشک شدهٔ معمول مثل نعناع و ... با خودم میخوام ببرم کلشون شاید ۲ یا ۳ کیلو نشه. حالا از فرودگاه دبی هم میرم.

۱. اینا مشکلی ندارن؟ اگر آفیسر گیر بده و نشونش بدم و توضیح بدم مشکل خاصی پیش میاد؟ مثلا اگه قرار آزمایشگاه بفرسته خیلی طول میکشه؟
    ۲. اینا رو باید توی اون فرم گمرکی declare کنم یا نیازی نیست
    قرص و دارو اگه نسخه داشته باشه معمولا مشکلی نداره؛ مسکن مخصوصا کدئین دار رو احتمالا بگیرند. ادویه بدون بسته بندی براتون دردسر میشه و معطلی زیاد داره. حتی ادویه بسته بندی شده مثل زعفران در مقدار زیاد ممکنه براتون دردسر بشه چون زعفران خیلی گرونه.
    چای بدون بسته بندی هم براتون دردسر هست و معطلتون میکنند احتمال خیلی زیاد هم ازتون میگیرند.
    گیاه دارویی به شکل خشک ممکنه بهتون اجازه بندند اطلاع زیاد ندارم ولی بعید میدونم. گیاه به شکل تازه به هیچ وجه
    عسل به هیچ وجه
    تخم شربتی؟
    اجیل خشک بسته بندی اجازه میدند. اگه تازه باشه خیر. میوه رو به احتمال زیاد اجازه نمیدند چه تازه چه خشک مثل انجیر و خرما
    در مورد لپ تاپ به کانادا اطلاعی ندارم
    هرگونه مواد خوردنی و ارگانیک باید دیکلر بشه.

دوستان من یک ماده شیمیایی (پلیمر) رو میخوام از اروپا به ایران بیارم ، برای دوستم هست که نمیتونه از شرکتی که این ماده رو میفروشه خرید کنه چون امریکاییه و ایران رو تحریم کرده. به نظرتون تو ایران ممکنه گیر بدن این چیه؟ یک پودر سفری/شیری رنگ هست و مقدارش یک کیلو.
    من از هواپیمایی اینجا پرسیدم و گفتن اگر اشتعالزا و منفجره نباشه با داشتن دیتاشیت و حمل در پکیج اصلی اکی هست ولی واقعا نمیدونم که تو ایران وقتی برسم ممکنه گیز بدن یا نه.
    کسی تجربه مشابه داشته یا اطلاعاتی داره؟

ApplyAbroad Superstar

سلام

بعید است فرودگاه ایران مشکلی برای جنس مواد ایجاد کند. مگر اینکه باز کنند وسایلتان را بعد قیمت این ماده را بپرسند و ... برای هزینه گمرک. من راستش از اینچیزهای عجیب غریب که دوستان اینجا میدهند زیاد برایشان ایران میبرم تا به حال هر چه مشکل ایجاد کرده اند بابت حجم وسایل و قیمت انها برای مالیات گمرکی بوده نه خود محصول.

bon voyage

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوستان من یک ماده شیمیایی (پلیمر) رو میخوام از اروپا به ایران بیارم ، برای دوستم هست که نمیتونه از شرکتی که این ماده رو میفروشه خرید کنه چون امریکاییه و ایران رو تحریم کرده. به نظرتون تو ایران ممکنه گیر بدن این چیه؟ یک پودر سفری/شیری رنگ هست و مقدارش یک کیلو.
    من از هواپیمایی اینجا پرسیدم و گفتن اگر اشتعالزا و منفجره نباشه با داشتن دیتاشیت و حمل در پکیج اصلی اکی هست ولی واقعا نمیدونم که تو ایران وقتی برسم ممکنه گیز بدن یا نه.
    کسی تجربه مشابه داشته یا اطلاعاتی داره؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

خیلی ممنون از پاسختون
    حجمش که خیلی نیست 1 کیلو هست و ارزشش حدود 50 یورو ، فکر می کنید شامل موارد گمرکی بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام

بعید است فرودگاه ایران مشکلی برای جنس مواد ایجاد کند. مگر اینکه باز کنند وسایلتان را بعد قیمت این ماده را بپرسند و ... برای هزینه گمرک. من راستش از اینچیزهای عجیب غریب که دوستان اینجا میدهند زیاد برایشان ایران میبرم تا به حال هر چه مشکل ایجاد کرده اند بابت حجم وسایل و قیمت انها برای مالیات گمرکی بوده نه خود محصول.

bon voyage

ApplyAbroad Superstar

سلام خواهش میکنم.

اگر وسایلتان در مجموع زیاد نباشد که باز نکنند اصلا. که تمام . رد میشوید. اگر زیاد ۴- ۵ چمدان داشته باشید (Who is talking?!) خوب میگویندباز کنید از کجا می ایید؟ هزینه اینها چقدر است و ... که نباید بیشتر از ۸۰ دلار باشد. یعنی کل بارهایتان. گاهی یک مهر سیاهی میزنند ولی پولی نمیگیرند. گاهی خیلی اذیت میکنند. یعنی پول میگیرند

این یک ساله اخیر البته به نظرم کمتر دردسر ایجاد میکنند. قبلا پولهای خیلی زیاد میگرفتند الان دیگر خیلی کاری ندارند. یا حداقل من جسته ام. به خصوص اگر همزمان یک پرواز از عراقی جایی بیاید که اصلا راحت رد میشوید.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون
    حجمش که خیلی نیست 1 کیلو هست و ارزشش حدود 50 یورو ، فکر می کنید شامل موارد گمرکی بشه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

با این اوصاف فکر کنم که مشکلی نباشه چون ارزش مادی کمی داره و مقدار بار من هم کم هست 1 چمدان. پروازم نیمه شب میرسه امیدوارم حوصله نداشته باشن که گیر بدن

بسیار ممنون از پاسختون.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام خواهش میکنم.

اگر وسایلتان در مجموع زیاد نباشد که باز نکنند اصلا. که تمام . رد میشوید. اگر زیاد ۴- ۵ چمدان داشته باشید (Who is talking?!) خوب میگویندباز کنید از کجا می ایید؟ هزینه اینها چقدر است و ... که نباید بیشتر از ۸۰ دلار باشد. یعنی کل بارهایتان. گاهی یک مهر سیاهی میزنند ولی پولی نمیگیرند. گاهی خیلی اذیت میکنند. یعنی پول میگیرند

این یک ساله اخیر البته به نظرم کمتر دردسر ایجاد میکنند. قبلا پولهای خیلی زیاد میگرفتند الان دیگر خیلی کاری ندارند. یا حداقل من جسته ام. به خصوص اگر همزمان یک پرواز از عراقی جایی بیاید که اصلا راحت رد میشوید.

موفق باشید

Banned

یه ساعت تازه خریدم ارزشش زیاد نیست. آیا گیر میدن برا بردنش؟
    طلا میزان مجاز چقدره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    یه ساعت تازه خریدم ارزشش زیاد نیست. آیا گیر میدن برا بردنش؟
    طلا میزان مجاز چقدره؟
    تا وقتی که مصرف شخصی هست مشکلی نداره

سلام دوستان کسی اطلاع داره لیکوئید رو میشه با پرواز جا به جا کرد ؟