صفحه 41 از 117 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

قبلا این قانون وجود داشت ولی دروس حتما باید به قصد تفریحی یا سرگرمی می بود اخیرا مثل اینکه این قانون عوض شده و اجازه تحصیل به صورت پارت تایم رو به F2 میده! (من هم از اینترنشنال آفیس شنیدم) این هم منبعش
    تعریف از پارت تایم معمولا برای مستر تعداد واحد کمتر از 12 واحد و برای دکترا تعداد واحد کمتر از 9 واحد هست!
    ویرایش توسط y2dark : June 1st, 2015 در ساعت 06:58 PM دلیل: اضافه کردن منبع

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    قبلا این قانون وجود داشت ولی دروس حتما باید به قصد تفریحی یا سرگرمی می بود اخیرا مثل اینکه این قانون عوض شده و اجازه تحصیل به صورت پارت تایم رو به F2 میده! (من هم از اینترنشنال آفیس شنیدم) این هم منبعش
    تعریف از پارت تایم معمولا برای مستر تعداد واحد کمتر از 12 واحد و برای دکترا تعداد واحد کمتر از 9 واحد هست!
    اف 2 ها فقط میتونن با رعایت سقف واحد course بردارن؟ دیگه نمی تونن TA یا RA بشن دیگه درسته؟ نمیتون َAssistant ship بگیرن درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rf-en نمایش پست ها
    اف 2 ها فقط میتونن با رعایت سقف واحد course بردارن؟ دیگه نمی تونن TA یا RA بشن دیگه درسته؟ نمیتون َAssistant ship بگیرن درسته؟
    بله فقط در صورتیکه پارت تایم محسوب بشند!
    RA TA نمیتونن بشند چون به ویزای F2 سوشیال سکیوریتی نمیدن و در نتیجه شما نمیتونین حقوق دریافت کنین! و اصولا F2 طبق قوانین اجازه کار نداره!

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط hope2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با ویزای اف تو سینگل دارم تو امریکازندگی میکنم. اینجاازیه دانشگاهی پذیرش گرفتم برای ترم پاییز۲۰۱۵و کارهای تبدیل ویزا به اف وان رو هم انجام دادم.سوالی که برام پیش اومده اینه که اگه درخواست تغییر statusمن از اف تو به اف وان رد بشه تکلیف ویزای اف تو من چی میشه؟؟؟ اونطور که من از مطالب فروم برداشت کردم,وقتی فرد ویزاش رو از یه حالت به حالتی دیگه تبدیل میکنه,ویزای قبلیش باطل میشه. ایا برداشت من درست هست؟و چی میشه اگه درخواست تبدیل status من در داخل امریکا ردبشه؟ایا بعد اون من مجبورم از امریکا خارج شم و دوباره برای ویزای اف تو اقدام کنم؟اگه کسی در مورد قوانین مربوط به این موضوع اطلاعی داره یا تجربه مشابه,ممنون میشم از راهنماییتون.
    چیزی که در مورد باطل شدن ویزای قبلی‌ خوندید مربوطه به زمانی‌ هست که در سفارت تقاضای ویزای جدید می‌کنید. ویزا با status فرق داره و در پست‌های قبلی‌ توضیح دادم. شما داخل آمریکا تقاضای تغییر status می‌کنید نه تغییر ویزا. حتی اگه با تقاضای status جدید شما موافقت نشه، در صورتیکه کاری مغایر ضوابط ststus قبلی‌ خودتون نکرده باشید و status قبلی‌ منقضی نشده باشه، میتوید با همون status قبلی‌ داخل آمریکا بمونید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bargh

سلاممم ببخشيد TA وRA نميدن ولي اكه شهريه wave بشه اونوقت ميشه با f2 بري سر كلاس يا شهريه wave رو هم بت نميدن خواهشااااا جواب بدينن/// مرسيييي من شهريه ويو برام خيلي مهمه جون مي خوام قبل از اينكه ويزام باطل بشه مالتي بلش يه بار برم ايران و بعد بيام با f2 ثبت نام و در فعلا همون ويور تيوشن برأي ترم اول كافيه واسممم لطفا جواب بدين ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط bahat1985 نمایش پست ها
    سلاممم ببخشيد TA وRA نميدن ولي اكه شهريه wave بشه اونوقت ميشه با f2 بري سر كلاس يا شهريه wave رو هم بت نميدن خواهشااااا جواب بدينن/// مرسيييي من شهريه ويو برام خيلي مهمه جون مي خوام قبل از اينكه ويزام باطل بشه مالتي بلش يه بار برم ايران و بعد بيام با f2 ثبت نام و در فعلا همون ويور تيوشن برأي ترم اول كافيه واسممم لطفا جواب بدين ممنون
    این بستگی به دانشگاه و دانشکده تون داره که آیا برای پذیرش های پارت تایم امکان ویو شدن شهریه را داره یا نه با اونها تماس بگیرین این امکان بیشتر به درد کسانی میخوره که پس از پذیرش، درخواست تبدیل از f2 به f1 اونها طول میکشه به ترم نمیرسند! پس از دیفر کردن، به جای منتظر موندن تا ترم بعدی میتونن تو اون ترم به صورت پارت تایم درس بردارند.
    موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام
    من دارم ویزای J1 برای فرصت مطالعاتی میگیرم و میخوام اگر جور بشه برای یه دکترای مجدد توی آمریکا اقدام کنم.
    حالا دو تا سوال برام پیش اومده. ممنون میشم جواب بدید.
    1) کلا این امکان وجود داره که از J1 تبدیل به F1 بکنم؟ این پروسه زمانبر هست؟
    2) اگر احیانا (به احتمال خیلی کم) توی ویزای J1 من شامل قانون دو سال بازگشت به کشور مبداء بشم، در اینصورت چقدر احتمال داره که بتونم از J1 به F1 تبدیل کنم.
    ممنون

Junior Member

سلام به همه دوستان
    کسی که قبلا براش درخواست گرین کارت شده و الان با ویزای غیر مهاجرتی وارد امریکا شده امکان تسریع پروسه گرین کارت به چه صورت هست؟چقدر زمان میبره وآیا گرفتن وکیل رو توصیه میکنین؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنین

سلام، من به دلايلي پروسه دانشجو شدنم خيلي طول كشيد و الان كه قرار شده GRA بشم فقط ٢ماه تا شروع كلاسا مونده. من الان تو آمريكا زندگي ميكنم و براي تغيير ويزام از f2. to F1 بهم دانشگاه گفته بايد از آمريكا خارج شم و برم سفارتي در يك كشور ديگه دوباره مصاحبه شم. گويا اگر خود دولت بخواد تغيير ويزا برام بده ٦ماهي طول ميكشه ، به همين دليل گفتن برم سفارتي بيرون آمريكا. كسي تاحالا به اين مشكل بر خورده؟ ميخواستم بدونم سريعترين راه گرفتن ويزا چيه؟ يا چه كشوري بهتره براي اين كار؟ كانادا به دليل نزديكيش و هزينه كمتر پرواز مناسبه اما شنيدم خود گرفتن ويزاي كانادا ١ماه طول ميكشه. به نظر شما من الان چكار كنم كه به ثبت نام آگوست برسم؟؟؟؟؟
    you are what you want

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsapearl نمایش پست ها
    سلام، من به دلايلي پروسه دانشجو شدنم خيلي طول كشيد و الان كه قرار شده GRA بشم فقط ٢ماه تا شروع كلاسا مونده. من الان تو آمريكا زندگي ميكنم و براي تغيير ويزام از f2. to F1 بهم دانشگاه گفته بايد از آمريكا خارج شم و برم سفارتي در يك كشور ديگه دوباره مصاحبه شم. گويا اگر خود دولت بخواد تغيير ويزا برام بده ٦ماهي طول ميكشه ، به همين دليل گفتن برم سفارتي بيرون آمريكا. كسي تاحالا به اين مشكل بر خورده؟ ميخواستم بدونم سريعترين راه گرفتن ويزا چيه؟ يا چه كشوري بهتره براي اين كار؟ كانادا به دليل نزديكيش و هزينه كمتر پرواز مناسبه اما شنيدم خود گرفتن ويزاي كانادا ١ماه طول ميكشه. به نظر شما من الان چكار كنم كه به ثبت نام آگوست برسم؟؟؟؟؟
    پروسه تغییر status از F2 به F1 حداقل 3 ماه طول میکشه ولی به قانون جدیدی که Dept. Of Homeland تصویب کرده، نگاهی هم بندازید، فکر کنم بتونه کمکی باشه
    در مورد کانادا (جدا از گرفتن ویزای کانادا) میتونم بگم که روی حدود 2 ماه کلیرنس باید حساب کنید (طبق تجربه های متعدد دوستانم)
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)