صفحه 1 از 411 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 4109

موضوع: آرشیو شده : همه سوالات در مورد دانشگاه UTM (تا پایان سال 2013)

Junior Member

پیش فرض آرشیو شده : همه سوالات در مورد دانشگاه UTM (تا پایان سال 2013)

سلام دوستان,
    کسی هست در مورد کیفیت علمی و درجه اعتبار دانشگاه UTM) University Technology Malaysia ) چیزی بدونه؟

Rankingدانشگاههای مالزی رو کسی می دونه؟

ممنونم.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : همه سوالات در مورد دانشگاه UTM

utm توی جوهور هست. و با کوالالامپور خیلی فاصله داره.و با سنگاپور حدوده 2/3 ساعت فاصله داره. در مورد دانشگاهش شناختی ندارم ولی میدونم منطقه خوبی نیست اونجا.
    شما برای چه رشته ایی میخواید اپلای کنید؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

من برای urban desgin می خوام apply کنم.تنها دانشگاهیست که این رشته رو by course داره.از چه لحاظ منطقه خوبی نیست؟جای کثیفیست؟

UTM با سنگاپور حدود 20 دقیقه فاصله داره که البته نیاز به ویزا داره.
    از لحاظ تمیزی ، هیچ کجای مالزی به ایران نمیرسه.
    UTM از لحاظ امکانات و کتابخانه حرف اول تو مالزی میزنه و کتابخونش از دانشگاه های تاپ دنیا کم نداره.

Junior Member

سلام به همگي
    اقا ما يك اشتباهي كرديم UTMاقدام كرديم از طريق موسسه اسفند ماه بود.
    حالا موسسه كه هيچي هر كي زنگ ميزنيم پاچمونو ميگيره ميگه خبري شد خودمون تماس ميگيريم.
    ميل كه ميزنيم جواب نميده.بچه ها لطف كردن لينك دادن توش ميرم USER &PASS ميزنم ERROR ميده.
    از هيچ جا هم جوابي به ما نميدن.راستي بهم گفتن موسسه كه UTMبهتره براي رشتت برق فوق ليسانس از UPM
    .حالا پشيمونم چون دانشگاه هم هتي تلفنش را جواب نميده.احيانن انتقالي ميشه گرفت؟كي جوابا رو ميدن من حتي نميدونم مداركم رسيده يا نه.هيچ كس جواب نميده لطفن كمك كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    اصلا نگران نباش
    شما يه ميل بزن به اموزش دانشگاه utm بگو user و pass رو گم كردي
    اونا دوباره بهت ميدن بعد مي توني وارد شي كاري كه يكي ديگه از بچه ها هم كرده بود و فورا بهش جواب دادن
    البته او upm اقدام كرده بود
    در مورد اينكه برق upm بهتره يا utm
    من هم شنيدم برق upm مخصوصا الكترونيك و هوش مصنوعي ش قويتر از جاهاي ديگه
    در مورد انتقالي هم بايد عرض كنم شدني هست ولي نمي دونم چه جوريهاست و چقدر دردسر داره
    يه پيشنهاد در اخر خونسرد باش و توكل كن به خدا
    حل ميشه
    موفق باشيد

Junior Member

ash 59عزیز,

شما می تونید روی سایت UTM در قسمتی که رشته های ارائه شده رو اعلام کردن رشته خودتون رو پیدا کنید و آدرس Email استادمسئول رو در انتهای صفحه مورد نظر پیدا کنید و باهاشون مکاتبه کنید .من از قبل از apply کردن همین کار رو انجام دادم و خیلی خوب من رو راهنمایی کردن.خیلی هم سریع با فاصله 3-4 ساعت به من جواب می دن .هنوز هم باهاشون در تماس هستم.ضمنا تا جایی که من تحقیق کردم UTM برای رشته های فنی مهندسی بهترین هست فقط به علت بدی مکانش ایرانی ها ترجیحش نمیدن و زیاد در موردش نمی دونن.هر چند نگرانی شما رو درک می کنم و خودم هم هنوز نگرانم که نکنه دانشگاه خوبی نباشه.

موفق باشید.

Senior Member pouya4 آواتار ها

نه Username یه شماره ایه به اسم ARN.
    Password هم شماره پاسپورته.
    اگه فرم Application رو Online پر کرده باشین اینا رو دارین. اگه از طریق موسسه اقدام کردین حتما اونا دارن.
    اما در کل فرقی هم نمی کنه. چون به محض این که توی Status نوشت قبول شدم فرداش یه ایمیل هم واسم اومد.
    سخت نگیرید...
    پیروز باشید!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Dear Friends,
    UTM is the best University in malaysia in some areas.
    because of many calls and emails, SPS members can't response all of them. this semster, UTM receive many application, so they issued offers late than last semesters.
    Meanwhile, the error is as result of low speed of internet.
    Howver, I am student at UTM. feel free you can ask questions.
    Regards,
    Hossein

Senior Member pouya4 آواتار ها

دوست عزیز دانشگاه ها یه تاریخ مشخصی تحت عنوان "Deadline" دارن که شما تا اون تاریخ وقت داری مدارکتو بفرستی. شما برای این که ترم ژانویه بری فکر کنم تقریبا تا دو ماه دیگه فرصت داری مدارکتو بفرستی که بهتره هر چه زودتر تکمیل کنی و بفرستی. از طریق سایت دانشگاه چک کن حتما.
    در ضمن من خودم اقدام کردم و پولی که باید به شرکت های کلاهبردار می دادم رفتم دبل چیزبرگر خوردم!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)