صفحه 112 از 127 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

سلام به همه
    چندجا خوندم که اول باید اپلای کنیم و بعد با اساتید تماس بگیریم
    چون میگن جدیدا اساتید اینگونه و معمولا تنها در صورتی که اپلای کرده باشید حاضرن پاسخگو باشن آیا این موضوع صحت داره؟
    ممنونم
    سلام.بیشتر بحث مالی مد نظرشون هست به این دلیل که شما برای اپلای کردن می بایست مبلغی رو پرداخت کنید

Junior Member

سلام

میخوام به چندتا استاد جهت درخواست فاند برا RA ایمیل بزنم. بنظرتون زمان خاصی از سال باید مکاتبه کرد باهاشون برا RA یا فرقی نمیکنه؟

Junior Member

سلام.
    من پارسال با یه استادی خیلی مکاتبه کردم و کلی مصاحبه کردم و تا مراحل اخر هم پیش رفت اما در نهایت منو نگرفت و بهم گفتکه رزومه منو نگه میداره و برای پوزیشن بعدیش منو خبر میکنه. منم با خودم گفتم بگو نگرفتمت دیگه این حرفا چیه. حالا بعد از چندماه،رزوممو و ایمیلمو داده به یکی از همکاراش، و اون به من ایمیل زده که من پوزیشن دارم اگه میخوای من از رزومت خوشم اومده. حالا با توجه به شرایط زمانی که الان داره ایمیل میده میخواستم ببینم اگه بخواد بشه برای فال 2018 منظورشه یا اسپرینگ؟ اخه اگه فال باشه خیلی دیره برای درست کردن کارای امریکا مخصوصا اینکه مشکل سربازی هم داشته باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط msr_137 نمایش پست ها
    سلام.
    من پارسال با یه استادی خیلی مکاتبه کردم و کلی مصاحبه کردم و تا مراحل اخر هم پیش رفت اما در نهایت منو نگرفت و بهم گفتکه رزومه منو نگه میداره و برای پوزیشن بعدیش منو خبر میکنه. منم با خودم گفتم بگو نگرفتمت دیگه این حرفا چیه. حالا بعد از چندماه،رزوممو و ایمیلمو داده به یکی از همکاراش، و اون به من ایمیل زده که من پوزیشن دارم اگه میخوای من از رزومت خوشم اومده. حالا با توجه به شرایط زمانی که الان داره ایمیل میده میخواستم ببینم اگه بخواد بشه برای فال 2018 منظورشه یا اسپرینگ؟ اخه اگه فال باشه خیلی دیره برای درست کردن کارای امریکا مخصوصا اینکه مشکل سربازی هم داشته باشی
    آره خوب برای آمریکا الان دیر هست. این رو هم توجه کنید معمولا ترم فال توی آگوست شروع میشه و کلیرنس هم زمان می بره و...
    ولی اگه استاد ازتون خوشش اومده اول ازش توضیح بدید برای کی می خواهد و بعدش شرایط رو توضیح بدید براشون که فرایند ویزا گرفتن برای ایرانیا حداقل 1ونیم ماه طول میکشه از زمان مصاحبه و ممکنه نرسید ب ترم فال و اگه نرسیدید دیفر کنند براتون

Junior Member

سلام دوستان من همین امروز با این سایت آشنا شدم و به شدت هم مضطرب هستم و استرس دارم

حقیقتش من سال دوم ارشد رشته ی علوم بهداشت در تغذیه هستم تو یکی از دانشگاه های دولتی ایران و می خوام پی اچ دی حتمن فول فاند بگیریم یا بورسیه بشم ( حقیقتش فرقی برام نمی کنه کدوم کشور باشه در بهترین حالت کانادا و امریکا و در بدترین حالت ترکیه و گرجستان که خودم فعلن برای دو تا دانشگاه ترکیه ایمیل زدم ) اینم بگم که هنوز ایلتس نگرفتم و اینکه زبان خوبی دارم و فقط هنوز امتحان ایلتس شرکت نکردن، معدل کارشناسیم 16.70 بوده و معدل ارشد تا حالا 18 و اینکه دو تا مقاله ی متاآنالیز که یکیشون نویسنده ی اول هستم و توی یکی نویسنده ی دوم هستم دارم که البته هنوز سابمیت نشده و اینکه کار پایان نامه م قراره از تابستون شروع شه که قراره مقاله ازش بنویسم هر چه سریعتر. کل منظور اینکه من احتمالن خرداد سال آینده به کلی فارغ التحصیل میشم اگر دفاعم به موقع باشه و می خوام هر جور شده برای مهر سال بعد از یکی از دانشگاه های خوب دنیا فاند بگیرم و برم اونور :

من چند تا سوال دارم امیدوارم دوستان باتجربه بتونن جوابم رو بدن :

1. از کی باید ایمیل زدن به اساتید رو شروع کنم ؟

2. توی ایمیلم بهشون چی بگم ؟

3. در حال حاضر الان چه کاری از دستم بر میاد ؟

ممنون از پاسخگویی شما

Junior Member

سلام من یه سوال دیگه هم دارم برای استاد یارها یعنی اونا که جلوی اسمشون نوشته prof assistant میشه ایمیل زد ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام. بلی میشود ولی طبیعتا انها نفوذ و قدرت تاثیرگذاری/تصمیمگیری کمتری نسبت به رده های بالاتر آکادمیک دارند. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط EllieNut نمایش پست ها
    سلام من یه سوال دیگه هم دارم برای استاد یارها یعنی اونا که جلوی اسمشون نوشته prof assistant میشه ایمیل زد ؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط msr_137 نمایش پست ها
    سلام.

شما اصن راجب ویزا این حرفا هیچ توضیحی ندین مبادا اینکه تردید کنه.
    پذیرش رو بگیرین برای ویزا اقدام کنین نهایت اگر ویزاتون نرسید (گزینه late arrival هم وجود داره) بش میگید ویزا نیومده دیفر کنین.
    در ضمن میشه رفت سفارت فرعی که خلوت تره - حتی سفارت های اصلی هم تو جولای و آگست سرعت رو بالا میبرن.

موفق باشین.

Junior Member

برای استادیار ها که assistant professor هستند عنوان رو چی باید زد؟Dear prof.?

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maghafari نمایش پست ها
    برای استادیار ها که assistant professor هستند عنوان رو چی باید زد؟Dear prof.?
    آره می تونید بزنید dear prof...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)