صفحه 113 از 127 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

سلام Dear Dr. Folani هم ایرادی ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    آره می تونید بزنید dear prof...

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط maghafari نمایش پست ها
    برای استادیار ها که assistant professor هستند عنوان رو چی باید زد؟Dear prof.?
    اصولا باید dr خطاب شن - البته مواردی هم دیده شده که خودشون Prof. خطاب کردن به خودشون
    هر دو حالتش بلامانع هست.

موفق باشید.

سلام دوستان
    اول دی ماه 96 دفاع کردم و میخام برای دکتری اپلای کنم. الان حدود 6 ماه هست که فارغ التحصیل شدم. مقاله ISI خوبی دارم. سربازی هم دارم. آزمون زبان هم هنوز ندادم. انشالله تا شهریور آزمون آیلتس رو هم می دم. می خواستم بدونم به نظرتون از کی شروع کنم به فرستادن ایمیل. و اینکه توصیه می کنید که خیلی عجله نکنم و بعد از آزمون آیلتس، جی آر ای هم بدم و در نهایت با یک رزومه کامل ایمیل هام رو بفرستم؟. که البته فکر کنم تا اون موقع مشمول خدمت می شم. خلاصه اینکه به نظرتون مدارکم رو کامل کنم بعد ایمیل بزنم (البته به بهای رفتن به سربازی) یا اینکه از الان یا نهایتا از شهریور به بعد فرآیند ایمیل زدن رو شروع کنم.
    خیلی مممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi123456 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اول دی ماه 96 دفاع کردم و میخام برای دکتری اپلای کنم. الان حدود 6 ماه هست که فارغ التحصیل شدم. مقاله ISI خوبی دارم. سربازی هم دارم. آزمون زبان هم هنوز ندادم. انشالله تا شهریور آزمون آیلتس رو هم می دم. می خواستم بدونم به نظرتون از کی شروع کنم به فرستادن ایمیل. و اینکه توصیه می کنید که خیلی عجله نکنم و بعد از آزمون آیلتس، جی آر ای هم بدم و در نهایت با یک رزومه کامل ایمیل هام رو بفرستم؟. که البته فکر کنم تا اون موقع مشمول خدمت می شم. خلاصه اینکه به نظرتون مدارکم رو کامل کنم بعد ایمیل بزنم (البته به بهای رفتن به سربازی) یا اینکه از الان یا نهایتا از شهریور به بعد فرآیند ایمیل زدن رو شروع کنم.
    خیلی مممنون
    شما از مهر میتونین ایمیل بدین (کانادا+اروپا برای پوزیشن)
    برای امریکا بهتره اول وقت رو GRE بزارین

خیلی ممنون.
    فقط ببخشید یکی از مهم ترین گزینه های دانشگاهی من دانشگاه مک گیل هست که ددلاینش برای ترم فال 15 سپتامبر (24 شهریور) هست. در اینصورت بهتره چه کار کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi123456 نمایش پست ها
    خیلی ممنون.
    فقط ببخشید یکی از مهم ترین گزینه های دانشگاهی من دانشگاه مک گیل هست که ددلاینش برای ترم فال 15 سپتامبر (24 شهریور) هست. در اینصورت بهتره چه کار کنم.
    شما اگر برای وینتر پذیرش هم بگیرین قطعا به ویزاش نمیرسین!
    برای پاییز 2019 اپلای بفرماین.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    شما از مهر میتونین ایمیل بدین (کانادا+اروپا برای پوزیشن)
    برای امریکا بهتره اول وقت رو GRE بزارین
    اقا افشین یه راهنمایی میخواستم ازتون
    من الان واقعا سردرگم هستم و همه چی بسته به همین تایم زمانی داره
    من مشکلم این هست
    میخوام برای امریکا اقدام کنم ولی قلش باید امتحان تافل و gre رو بدم
    لیسانسم تموم شده ولی میخوام یک ترم افزایش معدل بردارم و معدلم برسونم به 15 تا بتونم درصدی شانسم رو بیشتر کنم
    سوالم از شما این هست
    همه میگند برای پاییز اقدام کنید
    1_من میخوام مهر 98 اونور باشم و میخوام این مهر 97 برم و یه ترم افزایش معدل بردارم و خودش تا بهمن ماه طول میشکه
    2_از اونور میخوام اذر ماه امتحان تافل بدم و بعدش حالا دی ماه امتحان gre رو بدم
    3_با این صحبت ها من میتونم مهر 98 اونجا باشم یا میوفته برای مهر 99؟
    چون هم افزایش معدل میخوام بردارم و هم زبان امتحان بدم و هم ترجمه مدارک و ریزنمرات و توصیه نامه و .....

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein_k2 نمایش پست ها
    اقا افشین یه راهنمایی میخواستم ازتون
    من الان واقعا سردرگم هستم و همه چی بسته به همین تایم زمانی داره
    من مشکلم این هست
    میخوام برای امریکا اقدام کنم ولی قلش باید امتحان تافل و gre رو بدم
    لیسانسم تموم شده ولی میخوام یک ترم افزایش معدل بردارم و معدلم برسونم به 15 تا بتونم درصدی شانسم رو بیشتر کنم
    سوالم از شما این هست
    همه میگند برای پاییز اقدام کنید
    1_من میخوام مهر 98 اونور باشم و میخوام این مهر 97 برم و یه ترم افزایش معدل بردارم و خودش تا بهمن ماه طول میشکه
    2_از اونور میخوام اذر ماه امتحان تافل بدم و بعدش حالا دی ماه امتحان gre رو بدم
    3_با این صحبت ها من میتونم مهر 98 اونجا باشم یا میوفته برای مهر 99؟
    چون هم افزایش معدل میخوام بردارم و هم زبان امتحان بدم و هم ترجمه مدارک و ریزنمرات و توصیه نامه و .....
    شما نهایتا اگر تا 1 ژانویه نمرات تافل، GRE و ریز نمرات قابل ارسال برای اپلای؟! دستتون باشه به اپلای بیشتر دانشگاه ها میرسین.
    حالا با فاصله زمانی 15 روز 15 روز تعدادی از دانشگاه ها رو از دست میدین نهایتا تا 15 فبریه که تقریبا ددلاین اخر "اکثر" دانشگاه ها هستش.
    طبیعی هستش که اگر تا این زمانها اپلای کنین و پذیرش ها که عموما تا 15 آوریل مشخص میشه و ترم ها آگست هست که اصولا باید برسین!
    البته من با فرض اینکه رشتتون ساینس یا مهندسی باشه میگم. در مورد دانشکده های مدیریت، پزشکی و ... اطلاعی ندارم.

موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین زمان برای ایمیل زدن به استادا

سلام دوستان.. من رفتم تو سایت دانشگاه کنکوردیا، ولی نمی تونم ایمیل اساتید رو پیدا کنم. میشه راهنماییم کنید؟
    سوال دومم اینه که مراحلِ اپلای کردن چطوریه؟ آیا الان باید نمره زبانم حاضر باشه؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین زمان برای ایمیل زدن به استادا

نقل قول نوشته اصلی توسط rrreza نمایش پست ها
    سلام دوستان.. من رفتم تو سایت دانشگاه کنکوردیا، ولی نمی تونم ایمیل اساتید رو پیدا کنم. میشه راهنماییم کنید؟
    سوال دومم اینه که مراحلِ اپلای کردن چطوریه؟ آیا الان باید نمره زبانم حاضر باشه؟
    مرحله اول اپلای همین پیدا کردن استاده برای این کار اسم استاد + concordia رو سرچ کنین. پیج استاد میاد توی پیجش ایمیل و شماره تلفنش هست
    سعی کنید حین مکاتبات با استاد نمره زبان رو هم بیارید. بهتون کمک میکنه
    البته استادها اگر از رزومه شما خوششون بیاد می تونن پذیرش کاندیشنال هم بدهند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)