صفحه 115 از 127 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

سلام اینکه روشن بکنید میخواهید روی چه موضوعی با چه روشی کار کنید همیشه جایگاه دارد.
    در مدل پذیرش اروپایی/اقیانوسیه پروپوزالها بزرگتر و دقیق تر هستند در آمریکای شمالی کلی و اجمالی. ولی بالاخره باید طوری باشد که استاد هم بفهمند دانشجو میخواهد چه بکند و هم قانع شوند که دانشجو کننده است و هم اینکه دانشجو-موضوع-استاد-دانشگاه همه با هم میتوانند یک پروژه دکتری را شروع و به شکل درست در زمان مناسب با نتایج مطلوب علمی به پایان برسانند.

این کلیت داستان است حالا در کشورهای مختلف برای احراز هر کدام روشها و شیوه های خودشان را دارند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    برای مقطع دکتری تو کشورهایی مثل کانادا و آمریکا هم بهتره پروپوزال تو ایمیل اولیه فرستاد؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

این نرم افزار email tracker تا چه حد قابل اعتماده؟ من دریوز به یه استاد ایمیل زدم الان تو ایمیل ترکر زده 3 بار باز شده. بعد یه ایمیل زدم به یکی از ایمیلهای دیگه ی خودم و بازش کردم . اون رو زده not opened yet
    سیستم کاریش چطوریاست؟ من از همین اکستنشن جیمیل استفاده میکنم، ایا باید از یه نرم افزار دیگه استفاده کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    این نرم افزار email tracker تا چه حد قابل اعتماده؟ من دریوز به یه استاد ایمیل زدم الان تو ایمیل ترکر زده 3 بار باز شده. بعد یه ایمیل زدم به یکی از ایمیلهای دیگه ی خودم و بازش کردم . اون رو زده not opened yet
    سیستم کاریش چطوریاست؟ من از همین اکستنشن جیمیل استفاده میکنم، ایا باید از یه نرم افزار دیگه استفاده کنم؟
    معمولا درست کار میکنه!
    ولی خیلی جدیش نگیرین
    مثلا فکر نکنین اگه زده ایمیلتون چند بار باز شده پس استاده غرق در ایمیل و رزومتون شده و هو ...

حتی اگه حذفش کنین چه بهتر - چون نتیجه عملی نداره و فقط ذهن رو درگیر میکنه.

موفق باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    isfahan university of technology

در واقع وقتی کل ایمیلی که ارسال شده را نگاه کنید یه سری نوشته encode شده است که وقتی با دیکدر base64 تبدیلش بکنید میبینید که اساس کاری میل ترکر یه تگ img هستش
    در واقع شما با بازکردن هر باره ایمیل ، سرور ایمیل یه درخواست میفرسته به سرور میل ترکر تا عکسی را لود کنه
    سرور میل ترکر این درخواست را ثبت می کنه و لاگ می کنه ولی درواقع عکسی لود نمیشه و صرفا فقط از تگ آن استفاده شده است .
    فقط کافیه کلاس mailtrack-img را در ایمیل پیدا کرد . که البته تبدیل دیکد شده در قسمت پنهان آن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها

Junior Member

سلام. من مقيم كانادا هيتم و ارشد ادبيات انگليسي دارم. ميخوام برأي دكتراى ادبيات تطبيقي دانشگاه تورونتو برأي پاييز ٢٠١٩ اقدام كنم. أيا الان وقت مناسبي برأي إيميل زدن هست يا دو هفته ديگه صبر كنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rojano نمایش پست ها
    سلام. من مقيم كانادا هيتم و ارشد ادبيات انگليسي دارم. ميخوام برأي دكتراى ادبيات تطبيقي دانشگاه تورونتو برأي پاييز ٢٠١٩ اقدام كنم. أيا الان وقت مناسبي برأي إيميل زدن هست يا دو هفته ديگه صبر كنم؟
    شما عجله دارین
    ولی در زودترین حالت همون دو هفته دیگه - بزارین حداقل از تعطیلات برگرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    شما عجله دارین
    ولی در زودترین حالت همون دو هفته دیگه - بزارین حداقل از تعطیلات برگرده

توی کامنت های قبلی دیدم صحبت از ارسال پروپوزال شده. من نمیفهمم کسی که هنوز مقطع دکترا رو شروع نکرده، چطور میتونه صحبت از پروپوزال و ایده کنه. دادن ایده وپروپوزال که کار یه روز دو روز نیست. کلی تحقیق و مطالعه می خواد. دانشجوهای دکترا توی ایران چند ترم درگیرن تا یه پروپوزال بنویسن. چطوری شما هنوز نرفته پروپوزال آماده می کنید؟ میشه توضیح بدید؟ ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fate01 نمایش پست ها
    توی کامنت های قبلی دیدم صحبت از ارسال پروپوزال شده. من نمیفهمم کسی که هنوز مقطع دکترا رو شروع نکرده، چطور میتونه صحبت از پروپوزال و ایده کنه. دادن ایده وپروپوزال که کار یه روز دو روز نیست. کلی تحقیق و مطالعه می خواد. دانشجوهای دکترا توی ایران چند ترم درگیرن تا یه پروپوزال بنویسن. چطوری شما هنوز نرفته پروپوزال آماده می کنید؟ میشه توضیح بدید؟ ممنونم
    این پروپوزال که برخی اساتید درخواست میکنند با پروپوزال کامل دکتری البته متفاوت است و نوعی ایده کار یا طرح اولیه است که نشان دهنده نوع کاری که می خواهید انجام دهید با توجه به کار ارشد شما و داشتن سابقه و توان فنی و زبانی لازم برای طرح ریزی کار است. مشخصات ان ممکن است بسته به استاد و دانشگاه متفاوت باشد و در برخی موارد نیز اصولا یک خلاصه و طرح کلی و نه پروپوزال است که درخواست میشود. البته همه اساتید و دانشگاهها چنین چیزی را نمی خواهد ولی اگر درخواست شود باید به شکل مورد درخواست تهیه یا بازیابی شود. فردی که برای دکتری بر اساس ارشد قبلی خود اقدام میکند عموما باید توان لازم برای شناخت نوع کار و شروع پیشنهاد اولیه ای برای کار دکتری خود داشته باشد و البته این طرح کامل و دقیق نیست بلکه یک اسکچ اولیه است که نشان می دهد فرد تا چه اندازه با فیلد مورد نظر آشنایی دارد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

از شما خیلی ممنونم. پس در صورتی که استادی خواست باید آماده شه. فکر می کردم باید برای همه اساتید فرستاد. ببخشید می پرسم. تا صفحه 101 رفتم ولی باز جواب ها اینقدر پراکندگی داشت که نمی شدنتیجه کلی گرفت. برای پاییز 2019، اپلای واسه کانادا و امریکا، بلاخره زمان مناسب برای ایمیل به استاد چیه؟ هرکس یه چیزی گفته. یکی میگه از اواسط آگوست امسال. یکی میگه از اول مهر. یکی میگه از اول سپتامبر تا اول دسامبر. واقعا آخرش نفهمیدم کی شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Utah State University

سلام،
    برای پاییز آینده از توی October شروع کنین. December دیر هست چون که آخر December اکثر اپلیکیشین ها بسته میشن
    نقل قول نوشته اصلی توسط tahmoures1987 نمایش پست ها
    سلام،
    برای پاییز آینده از توی October شروع کنین. December دیر هست چون که آخر December اکثر اپلیکیشین ها بسته میشن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)