صفحه 116 از 127 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Utah State University

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط rojano نمایش پست ها
    سلام. من مقيم كانادا هيتم و ارشد ادبيات انگليسي دارم. ميخوام برأي دكتراى ادبيات تطبيقي دانشگاه تورونتو برأي پاييز ٢٠١٩ اقدام كنم. أيا الان وقت مناسبي برأي إيميل زدن هست يا دو هفته ديگه صبر كنم؟
    سلام الان زود هست و شما که اونجا هستین ترجیحا حضوری برین پیش اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Utah State University

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinabroad نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من میخوام برای PhD اپلای کنم. چند تا سوال دارم؛
    1- الآن نمره آیلتس رو دارم ولی GMAT رو میخوام اواخر مهر امتحان بدم ... به نظرتون منتظر بمونم جواب GMAT بیاد بعد به استاد ها ایمیل بزنم یا از الآن شروع کنم؟
    2- فرستادن SOP لازمه یا همون تو متن ایمیل توضیح مختصر بدم ؟

مرسی
    سلام
    از الان ایمیل بزنین اما اپلای نکنین و منتظر نمره gmat باشین برای اپلای.
    sop برای موقع اپلای لازم هست. الان توی متن ایمیل خیلی مختصر بگین که چیکار میخواین بکنین و خب مرتبط باشه به حوزه ریسرچ اون استاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Utah State University

نقل قول نوشته اصلی توسط a_mhb نمایش پست ها
    سلام

میخوام به چندتا استاد جهت درخواست فاند برا RA ایمیل بزنم. بنظرتون زمان خاصی از سال باید مکاتبه کرد باهاشون برا RA یا فرقی نمیکنه؟
    اگر پذیرش دارین و یا توی همون دانشگاه هستین نه، اما اگر پذیرش هم ندارین اصلا الان صحبتش را هم نکنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Utah State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخير

بچه ها اگر ددلاين يك رشته براي ترم فال ، Feb1 باشه از كي بايد شروع كنيم به ايميل زدن؟
    سلام تقریبا از توی دسامبر باید شروع کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Utah State University

نقل قول نوشته اصلی توسط ARezaMe نمایش پست ها
    سلام به همه
    چندجا خوندم که اول باید اپلای کنیم و بعد با اساتید تماس بگیریم
    چون میگن جدیدا اساتید اینگونه و معمولا تنها در صورتی که اپلای کرده باشید حاضرن پاسخگو باشن آیا این موضوع صحت داره؟
    ممنونم
    سلام
    نه شما میتونین قبل از اپلای هم تماس بگیرین، اما خب ممکنه که جواب ندن.
    بعد از اپلای هم میتونین تماس بگیرین.
    در هر دو صورت تقریبا شبیه هم هست.

ApplyAbroad Superstar

سلام برای برقرار ارتباط با استاد فکر میکنم همیشه مناسب است. در مکاتبات اولیه ولی پیشنهاد میکنم نه در مورد پدیرش و فاند مستقیما بلکه با استاد وارد صحبت در مورد افکارتان و برنامه هایتان برای دکتری شوید و اینکه استاد تا چه اندازه برنامه/پروپوزال اولیه شما را تایید میکنند یا پیشنهادی دارند که فکر شما قابلیت لازم برای پروژه دکتری داشته باشد.

به این طریق هم ارتباط گرفته اید هم اسمتان برای استاد تا فصل پذیرش اشنا شده هم احتمالا توانسته اید از کمکهای فکری استاد برای نوشتن یک طرح پژوهشی/ پروپوزال استفاده کنید که همه جا چه ساتاد دیگر چه دانشگاه دیگر کمک شماست.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rojano نمایش پست ها
    سلام. من مقيم كانادا هيتم و ارشد ادبيات انگليسي دارم. ميخوام برأي دكتراى ادبيات تطبيقي دانشگاه تورونتو برأي پاييز ٢٠١٩ اقدام كنم. أيا الان وقت مناسبي برأي إيميل زدن هست يا دو هفته ديگه صبر كنم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام خدمت همه ی دوستان. من اگر بخوام در قسمت زبان در ررزومم بنویسم که نمرات تافل و gre قبل از ددلاین فرستاده خواهدشد، چه عبارتی به انگلیسی رو به کار ببرم بهتره؟ موفق و موید باشید.

سلام به همه دوستان. برای برخی دانشگاهها که ددیلاین 15th Jan وجود داره اواسط نوامبر برای شروع ایمیل زدن به اساتید دیر هست؟ چون من امتحان زبان رو 10نوامبر میدم و الان نمره زبان ندارم مقاله هم سابمیت کردم که هنوز نتیجه نیومده

ApplyAbroad Superstar

سلام. به کشور و دانشگاه هدفتان بستگی دارد. مثلا اگر در هلند پوزیشنی را دیدید صبر نکنید و با استاد دارد صحبت بشوید.

برای عمده کشورهای دیگر هم همینطور. فقط اگر لازم بود و سوال کردند بنویسید که امتحان زبان فلان زمان خواهم داد.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh10adp نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. برای برخی دانشگاهها که ددیلاین 15th Jan وجود داره اواسط نوامبر برای شروع ایمیل زدن به اساتید دیر هست؟ چون من امتحان زبان رو 10نوامبر میدم و الان نمره زبان ندارم مقاله هم سابمیت کردم که هنوز نتیجه نیومده

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام به همه ی دوستان،

من دانشجوی ترم 3 ارشد مهندسی هستم و طبق برنامه ام قراره درسم رو 5 ترمه (یعنی تا اخر ترم پاییز 2020-2019) و یا حداکثر تا 6 ترمه (یعنی تا اخر ترم بهار 2020) تموم کنم. قصدم اینه که برا پذیرش و فاند دکترا برا شروع ترم پاییز 2021-2020 اقدام کنم.سعی کردم با خوندن صفحات قبلی جوابم رو بگیرم، ولی هنوز قضیه کامل برام روشن نشده. یه سوال کوتاه داشتم، دوستایی جوابشو می دونن، اگر لطف کنن سریعتر جواب بدم خیلی خیلی ممنونشون می شم.

- با توجه به اینکه فهمیدم برا پذیرش ترم پاییز باید حدود یه سال قبل از شروع ترم مورد نظر وارد مذاکره شد، ایا من قبل از اینکه درسم کامل تموم شه (و قبل از اینکه تز مستر رو هم شروع کرده باشم،) می تونم وارد مذاکره شم و برا پذیرش اقدام کنم؟ (بازم با توجه به اینکه جایی که من درس می خونم یه نیم ترم پریتز Pre-Thesis داره که دقیقا قبل از ترم اخره که تز اصلی رو انجام میدیم.) اصلا" با این شرایط شانسی هست برا پذیرش و فاند ترم پاییز 2021-2020؟
    (در کل سوالم اینه که قبل از اینکه همه ی مدارک فوق لیسانس اماده شن ایا اصلا" میشه برا دکترا اقدام کرد و پذیرش گرفت، یا اینکه باید صبر کرد تا تز انجام بشه و فوق لیسانس به اتمام برسه و بعد برا دکترا وارد مذاکره شد؟)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)