صفحه 117 از 127 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

سلام
    من طی این چند روز اخیر، یعنی از اول ژآنویه تا امروز که چهارم ژآنویه بود، برای چند تا استاد ایمیل زدم و رزومه ام رو فرستادم. هم کسانی که پوزیشن خالی اعلام کرده بودند و هم کسانی که توی سایتشون نوشته بودند که ما دائم به دنبال کاندیدا های مناسب میگردیم و ...(دلیل عجله ام هم این بود که از یک دانشگاه بلژیک پذیرش گرفتم اما به دلایلی از جمله سختی گرفتن اقامت بلژیک و ... مردد هستم و خواستم سریع شانسم رو در جاهای دیگه هم امتحان کنم)
    تا حالا حتی یک استاد هم جواب نداده. آیا به نظر شما فرستادن چنین ایمیل هایی در ایام تعطیل نوعی مزاحمت و بی احترامی محسوب میشه؟ مگه قاعدتا الان اکثر استادها نباید سرکارشون باشن؟

ApplyAbroad Superstar

سلام بی احترامی نیست ولی بهترین وقت هم نیست و به نوعی شایدحاکی از این است که نویسنده با تقویم کاری دانشگاهی و اداری اشنا کاملا نیست

تعطیلات سال نو رسما تازه تمام شده ولی تا شروع امتحانات و بعد هم ترم جدید در فوریه کارها در دانشگاهها برای اساتید حالت جدی نمیگیرند

البته هنوز هم دیر شده و احتملا تا هفته دیگر چندجواب بگیرید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط TIMETRAVELER نمایش پست ها
    سلام
    من طی این چند روز اخیر، یعنی از اول ژآنویه تا امروز که چهارم ژآنویه بود، برای چند تا استاد ایمیل زدم و رزومه ام رو فرستادم. هم کسانی که پوزیشن خالی اعلام کرده بودند و هم کسانی که توی سایتشون نوشته بودند که ما دائم به دنبال کاندیدا های مناسب میگردیم و ...(دلیل عجله ام هم این بود که از یک دانشگاه بلژیک پذیرش گرفتم اما به دلایلی از جمله سختی گرفتن اقامت بلژیک و ... مردد هستم و خواستم سریع شانسم رو در جاهای دیگه هم امتحان کنم)
    تا حالا حتی یک استاد هم جواب نداده. آیا به نظر شما فرستادن چنین ایمیل هایی در ایام تعطیل نوعی مزاحمت و بی احترامی محسوب میشه؟ مگه قاعدتا الان اکثر استادها نباید سرکارشون باشن؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    اگه یه استادی ایمیلمون رو خوند ولی جواب نداد،یعنی کلا خوشش نیومده و بهتره بیخیالش شیم؟
    ممنونم

ApplyAbroad Superstar

سلام لزوما خیر. دهها دلیل ممکن است باشد که استادی به ایمیلی جواب ندهند. شلوغی کارها یکی از مهمترین هاست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    سلام
    اگه یه استادی ایمیلمون رو خوند ولی جواب نداد،یعنی کلا خوشش نیومده و بهتره بیخیالش شیم؟
    ممنونم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member zakaria67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - قدرت . دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب

با سلام خدمت دوستان عزيز
    من الان ٦ ماه است كه فارغ اتحصيل شدم ( مقطع كارشناسي ارشد رشته برق دانشگاه خواجه نصير ). در حال حاضر ٢ مقاله كنفرانسي ( يكي نفر اول و ديگري نفر دوم ) و يك ژورنال اخيرا سابميت كردم. معدل ام هم ١٦.٧٧ است. از تابستان ايميل زدن رو شروع كردم تا اخر آذر ماه ، اما جواب خيلي مثبتي نگرفتم ( حدود ٣٠ تا ايميل كلا زدم ) و تصميم گرفتم كه صبر كنم تا ژورنال ام آماده شه. الان در حال زبان خوندن هستم. خيلي بعضي وقت ها نا اميد ميشم، مي خواستم بدونم الان در حال حاضر زمان مناسبي هست براي ايميل زدن ؟ و اينكه توي رزومه ام بزنم قرار است كه آزمون آيلتس رو ٢ ماه ديگه بدم ؟ چون ميخوام براي ترم spring سال 2020 اقدام كنم كه deadline اش از خرداد شروع ميشه تا مرداد . خيلي ممنون ميشم راهنمايي ام كنيد چون وقتي جواب ايميل برام نمياد خيلي حالم گرفته ميشه ، يه روز اميدوارم و يه روز نااميد.
    واينكه براي كانادا كسي ميدونه كه به استاد ايميل زدن فايده داره يا اينكه بايد مستقيم اپلاي كرد؟ براي آمريكا كه ميدونم بايد ايميل زد ولي براي كانادا رو يه سري ميگن كميته محور هست و يه سري ميگن استاد محور

با تشكر

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام
    دوستان بنظرتون هنگام فرستادن ایمیل به استادا برا موقعیت ارشد، بگیم که دانشجوی ارشدیم و فلان درسارو خوندیم و بلدیم؟ چیکار باید کرد و چی باید گفت؟
    ممنونم

ApplyAbroad Superstar

سلام بر شما

پیام را دیدم ولی سوال این پست را شاید خیلی خوب متوجه نشده باشم.

به هرصورت به نظرم ایرادی نداشته باشد جز اینکه گفتنش شاید کار را کمی مشکل کند که باید توضیح داد دلیل شروع ارشد دوم چیست.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط a747asma نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بنظرتون هنگام فرستادن ایمیل به استادا برا موقعیت ارشد، بگیم که دانشجوی ارشدیم و فلان درسارو خوندیم و بلدیم؟ چیکار باید کرد و چی باید گفت؟
    ممنونم

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahmoures1987 نمایش پست ها
    سلام،
    برای پاییز آینده از توی October شروع کنین. December دیر هست چون که آخر December اکثر اپلیکیشین ها بسته میشن
    درود بر شما وقتتون بخیر. ببخشید یعنی اگر مثلا زودتر ایمیل بزنیم جوابی نمیگیریم؟ واسه fall 2019 از الان ایمیل زدن اشتباهه یعنی؟
    چون شاید دانشگاه پذیرش عادیش نرسیده باشه یا اصلا برای فاند اعلام درخواست نکنه ،که طبیعتا باید با استاد مکاتبه کنیم درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2m نمایش پست ها
    درود بر شما وقتتون بخیر. ببخشید یعنی اگر مثلا زودتر ایمیل بزنیم جوابی نمیگیریم؟ واسه fall 2019 از الان ایمیل زدن اشتباهه یعنی؟
    چون شاید دانشگاه پذیرش عادیش نرسیده باشه یا اصلا برای فاند اعلام درخواست نکنه ،که طبیعتا باید با استاد مکاتبه کنیم درسته؟
    سلام دوست گرامی
    نه دیگه الان برای فال 2019 اکثر ددلاین دانشگاه ها تموم شده است. به فرض اگر من بخوام فال 2020 اونجا باشم باید فال 2019 مکاتبه انجام بدم. چون بحث پذیریش و ویزا و ... زمانبر خواهد بود.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

شما ممکن است بتوانید هنوز برای پاییز امسال پذیرش بگیرید مشروط بر اینکه بخواهید هزینه را شخصا بپردازید چون دیگر الان تقریبا عمده - نه همه - دانشگاهها نفراتشان در شکل کلی را انتخاب کرده اند و در حال اختصاص بورسها دیگر باید باشند.

کوتاه بدون فاند شاید هنوز بتوانید در بعضی کشورها پذیرش بگیرید. از جمله انگلستان.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2m نمایش پست ها

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)