صفحه 174 از 180 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 1796

موضوع: نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    اولی و دومی فول فانده.
    کانادا فقط سالی 10000 تا.
    من الان اگه کانادا فاند کامل نشه باید بین این دو گزینه یکیو انتخاب کنم.
    با توجه به توضیحات دوستان، به نظرم هیچکدوم اوکی نیستن.
    دانشگاه نیومکزیکو دانشگاه بسیار خوبی است و ایرانیهای زیادی هم آنجا هستند. شهرش مشکلی نداره. طبعا کانادا از نظر مسائل اقامتی و مهاجرتی برتری هایی داره ولی گرفتن اقامت در کانادا بعد از تحصیل تضمینی هم نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دانشگاه نیومکزیکو دانشگاه بسیار خوبی است و ایرانیهای زیادی هم آنجا هستند. شهرش مشکلی نداره. طبعا کانادا از نظر مسائل اقامتی و مهاجرتی برتری هایی داره ولی گرفتن اقامت در کانادا بعد از تحصیل تضمینی هم نیست.
    ممنون
    در مورد KSU چیزی میدونید؟
    تو شهر منهتن

نیومکزیکو که تو جنوب واقع شده و به نظر جای امنی نمیاد

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

اولی و دومی فول فانده.
    کانادا فقط سالی 10000 تا.
    من الان اگه کانادا فاند کامل نشه باید بین این دو گزینه یکیو انتخاب کنم.
    با توجه به توضیحات دوستان، به نظرم هیچکدوم اوکی نیستن.
    احتمالا مبلغ فاند کارلتون فقط شامل RA هست و TA اگه بگیرید بهش اضافه میشه. (فقط حدسه چون مقدارش برای 1 سال در مقایسه با دانشگاه های دیگه کمه - تو رایرسون هم استاد می گفت فاند من 10000 تاس و TA اگه بگیری اضافه میشه). البته وقتی TA جدا از پکیج فاند باشه تضمینی نیست که همه بتونن بگیرن، بهتره از استاد و دانشجوهای دپارتمان سوال کنید.
    ضمنا دوران تحصیل یه چیزه و محل زندگی در اینده یه چیز دیگه. بچه ها میرن تو شهرهای کوچیک دانشجویی درس می خونن برای اینده. البته اگه امکان انتخاب شهر و ایالت خوب بود چه بهتر ولی الان مهم تر استاد و زمینه تحقیقاتی هست. کانادا مزیت ویزای مالتی را داره و امریکا احتمالا باید 6 سال ازش خارج نشید! ولی خوب بازار کاری امریکا خیلی بهتره.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    احتمالا مبلغ فاند کارلتون فقط شامل RA هست و TA اگه بگیرید بهش اضافه میشه. (فقط حدسه چون مقدارش برای 1 سال در مقایسه با دانشگاه های دیگه کمه - تو رایرسون هم استاد می گفت فاند من 10000 تاس و TA اگه بگیری اضافه میشه). البته وقتی TA جدا از پکیج فاند باشه تضمینی نیست که همه بتونن بگیرن، بهتره از استاد و دانشجوهای دپارتمان سوال کنید.
    ضمنا دوران تحصیل یه چیزه و محل زندگی در اینده یه چیز دیگه. بچه ها میرن تو شهرهای کوچیک دانشجویی درس می خونن برای اینده. البته اگه امکان انتخاب شهر و ایالت خوب بود چه بهتر ولی الان مهم تر استاد و زمینه تحقیقاتی هست. کانادا مزیت ویزای مالتی را داره و امریکا احتمالا باید 6 سال ازش خارج نشید! ولی خوب بازار کاری امریکا خیلی بهتره.
    مال کانادا که 10000 تاست توی نامم نوشته که بابت TA هست و گفته RA میگیری اگه که استادت فاند داشته باشه.
    اگه کانادا اوکی باشه من بدون تردید کانادا میرم.
    اما در حال حاضر بین اون دو تا ایالت امریکایی موندم. خوب 6 سال زیاده و باید شهر قابل تحمل باشه.
    نیومکریکو رو که میگن امن نیست و منهتن تو کانزاس هم که شهر خیلی کوچیکیه و بیشتر از 50000 نفر جمعیت نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط albert1370 نمایش پست ها
    چندتا از دوستام از البوکرکی دکتری گرفتن، انقدم جای بدی نیست، خودمم نزدیک یه ماه تو اون شهر بودم

شما الان یه انتخاب بین اینکه کانادا برین یا امریکا دارین
    ازونطرف استاد خیلی مهمه ، ممکنه رنکینگ دانشگاه خوب نباشه ولی استاد ردیفی باشه، فقط به این چیزا نگاه نکنین، قیمت دلار رو م بپایین دیگه تو تصمیم
    شما رنکینگ و میزان اعتبار استاد رو از کجا در میارین ؟

ApplyAbroad Guru

ممنون
    در مورد KSU چیزی میدونید؟
    تو شهر منهتن

نیومکزیکو که تو جنوب واقع شده و به نظر جای امنی نمیاد
    در مورد KSU چیزی نمیدونم، ولی آلبوکرکی نا امن تر از واشنگتن و شیکاگو و بعضی جاهای لوس آنجلس که نیست. هر شهری مناطق امن و نا امن داره و مطمئنا شما میتونید محل مناسبی در این شهر پیدا کنید. آن داستانهای قاچاقچیها و برکینگ بد هم مال سریالهای تلویزیونی است

دوستان بالاخره اینجا کسی راجب شهر منهتن در ایالت کانزاس و دانشگاه kansas state university چیزی نمیدونه؟
    یا کسی رو میشناسه اینجا که با من لینکش کنه؟
    please
    باید یه تصمیم بگیرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    amirkabir university of technology

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

سلام دوستان عزیز. من از سه جا پذیرش گرفتم. یکیش یه دوره مشترک بین aalto و tu berlin که digital master school برگزار می کنه سال اول فنلانده و سال دوم المان به نظر شما این دوره معتبره؟ رشتش Autonoumous Systems هستش که به نظر رشته ی جالبیه یا اینو بی خیال بشم و مخابرات DTU دانمارک و یا مخابرات Lund سوئدو انتخاب کنم؟ ببخشید که سوالم جای نا مناسب می پرسم جای بهتر از اینجا پیدا نکردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    int business law at tilburg univeristy

سلام.یسن دانشگاه تیلبرگ هلند و ملی وین کدوم رو پیشنهاد میکنید؟رشته من در هر دو دانشگاه حقوق تجارت بین الملل است و فاکتور مهم برای من پیدا کردن کار بعد از اتمام تحصیل و کسب اقامت هست.مرسی
    دریای بزرگ دور یا گودال کوچک اب .فرقی نمی کند.زلال که باشی اسمان در توست...

ApplyAbroad Superstar

سلام اتفاقا به خاطرم هست چندی پیش هم یکی از دوستان سوال مشابهی کردند. از کیفیت تحصیل در این دو دانشگاه که بگذریم با توجه به اینکه دست آخر نیت شما شغل و اقامت است به نظرم از انجا که هلند بسیار بین المللی تر است و شرکتها و موسسات زیادی - در مقایسه با وین که آنهم شهری بسیار با کیفیت و عالی در کشوری بسیار بسیار خوب است - آنجا هستند امکان پیدا کردن شغل و شرایط ماندن و اقامت باید بیشتر باشد. این شرایط برتای دانشگاههای دو کشور هم مصداق دارد یعنی اساتید دانشگاههای هلند ارتباطات خیلی نزدیکتری با بقیه دانشگاهها اروپایی دارند و اتریشیها را کمتر میشود دید. موفق باشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط mary_065 نمایش پست ها
    سلام.یسن دانشگاه تیلبرگ هلند و ملی وین کدوم رو پیشنهاد میکنید؟رشته من در هر دو دانشگاه حقوق تجارت بین الملل است و فاکتور مهم برای من پیدا کردن کار بعد از اتمام تحصیل و کسب اقامت هست.مرسی

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)