صفحه 502 از 627 نخستنخست ... 2402452492493494495496497498499500501502503504505506507508509510511512552602 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,011 تا 5,020 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

راسیاتش دارالترمه ، ترجمه کرده واسمون. ولی خود کلا قولنامه همونطور که میدونید خیلی ریمی و قابل ارجاع نیست. میخواستم واسه محکم کاری و رسمی تر شدن ببینم میشه کاری کرد؟ میترسم سفارت قبول نکنه...

نقل قول نوشته اصلی توسط agol نمایش پست ها
    باید ببینید دارلترجه اصلا همچین چیزی روترجمه میکنه تا شما از اون بعنوان مدرکی جهت تمکن مالی استفاده کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_hhd نمایش پست ها
    راسیاتش دارالترمه ، ترجمه کرده واسمون. ولی خود کلا قولنامه همونطور که میدونید خیلی ریمی و قابل ارجاع نیست. میخواستم واسه محکم کاری و رسمی تر شدن ببینم میشه کاری کرد؟ میترسم سفارت قبول نکنه...
    ببینید دوست عزیز شما اگه واسه تمکن مالی نگرانید در صورتی که فاند دارید مباغ مورد نیاز رو بذارید به حساب یه گواهی موجودی بگیرید و نگران نباشید کلا سند بیشتر بدرد تای میخوره
    دوستانی هم بودن که بدون فاند و فقط موجودی گذاشتن

ممنون. بیشتر میخواستیم از این به عنوان تای استفاده کنیم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط agol نمایش پست ها
    ببینید دوست عزیز شما اگه واسه تمکن مالی نگرانید در صورتی که فاند دارید مباغ مورد نیاز رو بذارید به حساب یه گواهی موجودی بگیرید و نگران نباشید کلا سند بیشتر بدرد تای میخوره
    دوستانی هم بودن که بدون فاند و فقط موجودی گذاشتن

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_hhd نمایش پست ها
    ممنون. بیشتر میخواستیم از این به عنوان تای استفاده کنیم...
    جوابتون رو تو فروم مرتبط گذاشتم

Junior Member

دوستان من کمی با ساپورتر و بحث مالی مشکل دارم ... (فاندهست. حساب بانکی هم حله)

پدرم بازنشسته آموزش پرورش هستن، فیش حقوقیشون خیلی مبلغ پایینی وام هم ازش کم میشه، مبلغ فیش حقوقی مهمه دیگه؟! ۲واحدآپارتمان اجاره دادن، قولنامه اونا هم به عنوان منبع درآمدشون بذاریم؟ خونه مون چون زمینش اوقافیه سند رسمی نداره.

مادر همسرم هم میتونن ساپورتر بشن که خونه به نامشونه، ولی درآمد ندارن. یه جواز کسب دارن . ترجمه جواز کسب دلیلی بر درآمد میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soshians نمایش پست ها
    دوستان من کمی با ساپورتر و بحث مالی مشکل دارم ... (فاندهست. حساب بانکی هم حله)

پدرم بازنشسته آموزش پرورش هستن، فیش حقوقیشون خیلی مبلغ پایینی وام هم ازش کم میشه، مبلغ فیش حقوقی مهمه دیگه؟! ۲واحدآپارتمان اجاره دادن، قولنامه اونا هم به عنوان منبع درآمدشون بذاریم؟ خونه مون چون زمینش اوقافیه سند رسمی نداره.

مادر همسرم هم میتونن ساپورتر بشن که خونه به نامشونه، ولی درآمد ندارن. یه جواز کسب دارن . ترجمه جواز کسب دلیلی بر درآمد میشه؟
    سلام
    با داشتن فاند بحث ساپورتر جنب روانی و تکمیلی داره نگران نباشید
    بله جواز کسب دلیلی بر درامده و کنارش حساب بانکی ایشون رو بزارید
    در مورد پدر هم کافیه جکم افزایش حقوق و البته حکم حقوق رو بزارید. البته که مبلغ مهمه. اگه خیلی کم باشه بستگی داره چقدر باشه مثلا اینکه صافی چقدرش میمونه... مثلا 1.700.000 تومن نگران نباشید با بازنشستگی هم میشه مکنت مالی رو اثبات کرد
    اجاره نامه ها هم دلیلی میتونه باشه بر درامد
    در ضمن اگه خانم همراهتون هستن اسناد مادذشون میتونه دلیلی بر تای ایشون باشه و از این قضیه هم استفاده کنید
    موید باشید

Junior Member

با سلام
    من پدرم در يك بانك دو تا حساب دارن و زماني كه BS گرفتن يكيشون 67k وديگري 13k موجودي دارن( يكي جاري، ديگري قرض الحسنه)، با توجه به اينكه در كشورهاي ديگه دوتا حساب در يك بانك زياد معني نميده، خواستم بدونم يكي شون رو بذارم يا دو تاشون را؟

ممنون

سلام دوستان،سه تا سوال داشتم:
    1- سه سال پیش خواهرم رفت کانادا و مادرم رو به عنوان ساپورتر مالی معرفی کرد و الان هم درسش تموم شده ولی هنوز سرکار نرفته. حالا من دارم مدارکم رو حاضر میکنم برای سفارت کانادا (ویزای دانشجویی برای مستر)، بنظر شما اگه دوباره مادرم رو به عنوان ساپورتر خودم معرفی کنم مشکلی پیش میاد؟ پدرم هم حسابش مثل حساب مادرم هست و اون هم میتونه ساپورترم بشه، خودمم هزینه ی دوسال زندگی رو دارم. بنظرتون جفتشون رو معرفی کنم یا یکیشون رو؟
    2- سوال دومم اینه که اسم ساپورتر ها رو کجا باید قید کنم و راجع بهشون توضیح بدم؟
    3- درصورتی که بخوام جفتشون رو معرفی کنم به عنوان ساپورتر، باید برای هرکدومشون جدا جدا تعهد محضری بگیرم یا جفتشون باهم تو یه نسخه تعهد نامه پر کنن؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط G_Industrial نمایش پست ها
    سلام دوستان،سه تا سوال داشتم:
    1- سه سال پیش خواهرم رفت کانادا و مادرم رو به عنوان ساپورتر مالی معرفی کرد و الان هم درسش تموم شده ولی هنوز سرکار نرفته. حالا من دارم مدارکم رو حاضر میکنم برای سفارت کانادا (ویزای دانشجویی برای مستر)، بنظر شما اگه دوباره مادرم رو به عنوان ساپورتر خودم معرفی کنم مشکلی پیش میاد؟ پدرم هم حسابش مثل حساب مادرم هست و اون هم میتونه ساپورترم بشه، خودمم هزینه ی دوسال زندگی رو دارم. بنظرتون جفتشون رو معرفی کنم یا یکیشون رو؟
    2- سوال دومم اینه که اسم ساپورتر ها رو کجا باید قید کنم و راجع بهشون توضیح بدم؟
    3- درصورتی که بخوام جفتشون رو معرفی کنم به عنوان ساپورتر، باید برای هرکدومشون جدا جدا تعهد محضری بگیرم یا جفتشون باهم تو یه نسخه تعهد نامه پر کنن؟
    مرسی
    سلام بنظر یکشون باشه و ترجیحا پدر بهتره
    تو فایل اتچی که براتون میزارم توضیح داده که تو explanation letter باید این موارد رو بذارید و این تاپیک و این تاپیک رو بخونید
    در صورتی که والدین رو بعنوان ساپورتر معرفی کنید نیازی به تعهد نیست
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

متشکرم
    یه سوال دیگه درباره حساب بانکی!
    یه BS برای همسرم کافیه یا من هم باید داشته باشم؟
    سیستم BS چطوره؟ میانگین میده ؟ یا محموع واریزی و مجموع برداشت؟
    و این که میانگین حساب تا حالا در حد این بوده که ماهانه بین ۲ تا ۳ تومن حقوق ریخته میشده و تا وسط ماه همه ش خرج میشده قسط و اجاره خونه.. ما مثلا ۱ هفته حدود ۱۰۰ میلیون بذاریم مشکلی نیست؟؟
    بعد این ۱۰۰ تومن رو ما داریم تو دست، میشه BS ساپورتر و BS ما تو دو روز متفاوت گرفته بشن دیگه؟ که ما این پول رو جا به جا کنیم ..

پ.ن : ببخشید اون لینک proof of..بسته شده بود نمیشد سوال بپرسم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)