نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2044 از 2191 نخستنخست ... 104415441944199420342035203620372038203920402041204220432044204520462047204820492050205120522053205420942144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 20,431 تا 20,440 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام من جز به جز مطالبی را که در مورد پرواز اکراینی میگوویید را میفهمم ولی واقعا سفر شما تا حدی استثنا بوده من شاید بیش از بیست سفر با اینها از لندن به تهران و گاهی برگشت هم در دو سه سال گذشته داشته ام ولی به این اندازه ناراضی نیستم. من آن صف غیر ضروری ترازیت بین طبقه اول و دوم را میفهمم چه میگویید - البته همیشه خیلی طولانی نیست ولی گاهی ۲۰ دقیقه طول میکشد. بعد هم که آنهمه سرباز و تفنگ و افسر و کارمندهای خوب کمی خشن. و اینکه خوب یک افسر دنبال آدم بدود تمام روز که اصلا خوشایند نیست. همه حق باشماست

یک چیر را باید در مورد اینها بدانید و آن اینست که تا زمانی که به مشکل برنخورید همه چیز خوب و عالی است ولی امان از وقتی که به چاله بخورید. مثلا من ساک دستیم را (البته چه ساکی ۱۵ کیلو بود!) در تکه لندن به کیف در هواپیما جا گداشتم ....خوب الان دوسال است که به دستم نرسیده! آن قسمت پول خرید در هواپیما البته در همه پروازهای ارزان هست و مختص به اکراینی نیست.

ولی از خوبیهایشان: یکی دو بار چمدانم اسیب دید و همه در مسیر تهران بود و من میدانم یک شرکتی به نام سامان مسوول است ولی هر دفعه هزینه چمدان را اکراینی پرداخت کردند.هزینه اضافه بار اصلا باور نکردنی است. ۲۳ کیلو ۳۰ یورو از تهران به لندن یا برعکس خوب اینرا هیچ کجا نمیشود پیدا کرد. قیمت خود پرواز هم خوب است. فرودگاه کیف هم بدک نیست. مثل این فرودگاه کوچک استامبول است (سابانچی؟) شاید بزرکتر. این مساله پول کارت پرواز را هم شما میتوانید قبل از پرواز از خانه چک این کنید و تمام. قیمتهای غذا و قهوه و نوشابه و اینها همه خیلی خوب است یعنی از مغازه های داخل شهر لندن که ازرانتر است همه سه و ۴ یورو. بعد هم برای کیف تهران و برعکس تلفن میزنید و غذای خاص خودتان را میخواهید وجترین یا گلوتن فری یا حتی حلال (البته الان دیگر فقط میگویند بدون خوک)

برای قیمتشان واقعا بدک نیستند.

Bon Voyage

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    البته مشابه این تجربیات در وبسایتهای دیگری نظیر تریپ ادوایزر هم هست و از جمله اینجا:
    http://www.airlinequality.com/airlin...onal-airlines/
    توضیح داده اند که برای هر حدماتی حتی برای چک این و گرفتن کارت پرواز (اگر از طریق انلاین اپ اقدام نکرده باشید) و آب و نوشیدنی و خوراکی در طول پرواز هم شارژ شده اند. اینکه البته تا چه حد صحیح است و اینکه در پروازهای مسیر خاصی اتفاق افتاده یا مسیر کانادا به ایران هم چنین تحربیاتی بوده است موضوع سوال بود که واقعیت آنرا از دوستانی که تجربه پرواز با این ایرلاین داشته یا اطلاعات دقیقتری دارند تایید کنند.
    ویرایش توسط susighton : July 21st, 2018 در ساعت 12:01 AM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران-جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط arasbaran نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و آقای پیرسون عزیز
    من از ادمونتون به تهران بلیط گرفته بودم با ک ال ام. رفت 25 سپتامبر ! و برگشت 10 اکتبر. این بلیط رو گرفتم چون از ادمونتون به ایران با یک استاپ تقریبا تنها گزینه هست و البته قیمتش هم مناسب بود. البته یکبار تفییر تاریخ هم دادم که با جریمه و... کلا برای بلیط حدود 1800 دلار پرداخت کردم. بلیط رو هم از وبسایت flighthub خریدم. هنوز هم که از وبسایت flighthub و همینطور از ک ال ام کنترل میکنم چیزی در مورد کنسل شدن پرواز نمیگه و فقط در اخبار هست. حالا سوال من : آیا ک ال ام خود به خود برای من بلیط دیگه ای پیدا میکنه ؟من حق دارم که بلیطی رو که پیدا میکنند قبول نکنم؟ اگر قرار به ریفاند باشه آیا کل پول پرداختی رو پس میدن و یا فقط هزینه بلیط دوم رو؟
    خیلی ممنون
    سلام خدمت دوستان و اقای پیرسون عزیز
    در ادامه اتفاقی که افتاده بود بقیه ماجرا رو هم شرح میدم. بعد از چند روز که از خبر کنسلی پروازهای کی ال ام به تهران گذشت از flighthub ایمیل زدند که با ایرلاین تماس بگیرم برای اپدیت بلیطم. تماس که گرفتم گفتند که بله کنسل شده و برای شما در همان تاریخها بلیط جایگزین پیدا کردیم ( ادمونتون-آمستردام-رم-تهران و برگشت: تهران-مسقط-آمستردام-ادمونتون), من هم گفتم که من بلیط با یک توقف گرفته بودم و یا بلیط با یک توقف پیدا کنین و یا کل پول رو بدین. کل پول هم چون جریمه تغییر تاریخ هم داده بودم در کل 1800 دلار هست. گفتند که باید با همون flighthub حرف بزنی که در طی چند روز بارها تماس گرفتم و مدام میگفتند که پرداخت نمیکنیم و بعد از ساعتها بحث و انتظار و گفتن اینکه به Canada transportation agency شکایت میکنم, نهایتا گفتند که خود ایرلاین کنترل بلیط شما رو امروز بدست گرفت (20 جولای) و با اونها تماس بگیرین.
    نکته ای رو خدمت دوستان بگم که آژانس مدام پشت تلفن سوال میکنه: پس شما میخواین پروازتون رو کنسل کنین و پولتون رو بگیرین؟ به هیچوجه جواب بله ندین! چون بعدا میگن که خودتون تماس گرفتین و کنسل کردین و بیشتر از پول بلیط به شما تعلق نمیگیره و تازه کمیسیونی که اول برداشتن رو هم نمیدن. هربار که سوال کردند گفنم که نه من هیچ چیزی رو کنسل نمیکنم و این شما هستین که ایمیل زدین و کنسل کردین.
    بعد از اینکه گفتند با ایرلاین تماس بگیر, با کی ال ام تماس گرفتم و نهایتا گفتند که خیله خوب پرواز شما سر جاش هست و چیزی عوض نشده! گفتم که هنوز در بخش اخبار وبسایت شما هست و... و خواستم که تاییدیه بفرستند و اونها هم ایمیل کردند. که نشون میده همون پرواز در اون تاریخها انجام میشه. حالا من واقعا موندم که اینها نهایتا بی خیال کنسل کردن پروازها به ایران شدن؟
    آقاع پیرسون, این ایمیل بلیط رو سعی میکنم برای شما بفرستم, میشه بیزحمت بررسی کنی ببینی. و یا کی ال ام دفتری چیزی توی ایران داره که بدونن پروازها کنسل نمیشه؟
    خیلی ممنون
    NOC:7241>>documents sent:01/01/2011>>recieved by CIO:06/01/2011>>\Landing in Edmonton, Alberta: 8/Feb/2012

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام من جز به جز مطالبی را که در مورد پرواز اکراینی میگوویید را میفهمم ولی واقعا سفر شما تا حدی استثنا بوده من شاید بیش از بیست سفر با اینها از لندن به تهران و گاهی برگشت هم در دو سه سال گذشته داشته ام ولی به این اندازه ناراضی نیستم....
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...

برای قیمتشان واقعا بدک نیستند.

Bon Voyage
    ضمن تشکر ازتوضیحات شما و اشتراک تجربیاتتان جهت شفاف شدن مطلب،اگر پستهای قبلی را با دقت مرور فرمایید، این تجربیات منفی که شما به آن اشاره نمودید در واقع کپی نظرات از یک وبسایت ثالث ذکر شده آنهم توسط دوست دیگری در پاسخ به پست سوال اینجانب بود و به هیچ وجه تجربه شخصی اینجانب یا حتی آن دوست پاسخ دهنده نیز نمی باشد، چه اینکه ایشان نیز به عدم امکان تایید متن در پستشان اشاره نمودند.
    در هر حال پست شما درپاسخ به پست قبلی اینجانب به نحو مستقیم شایبه اینرا که تجربه ذکر شده متعلق به اینجانب بوده منتقل میکرد که لازم بود توضیحاتی داده شود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    جناب پیرسون پرواز تهران کیف تورنتو و برعکس ایرلاین اکراینی را توصیه میکنید؟ ظاهرا قیمتهای رقابتی تری می توان برای برخی تاریخها گرفت ولی نمی دانم به لحاظ کاستومر سرویس در صرت نیاز به تغییر بلیط یا نظیر آن، کیفیت و تاخیر و بار و... وضعیت آن به چه شکل است؟ همینطور احتمالا به ویزا برای مسافران ایرانی امریکای شمالی مشابه کشورهای اتحادیه اروپا نیاز ندارد. درست است؟
    اگر کسی از دوستان هم تجربه ای در استفاده از این ایرلاین در مسیرهای بین المللی داشته اند لطفا به اشتراک بگذارند، می تواند کمک کنده باشد.
    با تشکر
    کیفت خیلی بالایی ندارد پرواز اوکراینی ولی قابل تحمل هست
    فرودگاه اش نیاز به ویزای ترانزیت ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط arasbaran نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و اقای پیرسون عزیز
    در ادامه اتفاقی که افتاده بود بقیه ماجرا رو هم شرح میدم. بعد از چند روز که از خبر کنسلی پروازهای کی ال ام به تهران گذشت از flighthub ایمیل زدند که با ایرلاین تماس بگیرم برای اپدیت بلیطم. تماس که گرفتم گفتند که بله کنسل شده و برای شما در همان تاریخها بلیط جایگزین پیدا کردیم ( ادمونتون-آمستردام-رم-تهران و برگشت: تهران-مسقط-آمستردام-ادمونتون), من هم گفتم که من بلیط با یک توقف گرفته بودم و یا بلیط با یک توقف پیدا کنین و یا کل پول رو بدین. کل پول هم چون جریمه تغییر تاریخ هم داده بودم در کل 1800 دلار هست. گفتند که باید با همون flighthub حرف بزنی که در طی چند روز بارها تماس گرفتم و مدام میگفتند که پرداخت نمیکنیم و بعد از ساعتها بحث و انتظار و گفتن اینکه به Canada transportation agency شکایت میکنم, نهایتا گفتند که خود ایرلاین کنترل بلیط شما رو امروز بدست گرفت (20 جولای) و با اونها تماس بگیرین.
    نکته ای رو خدمت دوستان بگم که آژانس مدام پشت تلفن سوال میکنه: پس شما میخواین پروازتون رو کنسل کنین و پولتون رو بگیرین؟ به هیچوجه جواب بله ندین! چون بعدا میگن که خودتون تماس گرفتین و کنسل کردین و بیشتر از پول بلیط به شما تعلق نمیگیره و تازه کمیسیونی که اول برداشتن رو هم نمیدن. هربار که سوال کردند گفنم که نه من هیچ چیزی رو کنسل نمیکنم و این شما هستین که ایمیل زدین و کنسل کردین.
    بعد از اینکه گفتند با ایرلاین تماس بگیر, با کی ال ام تماس گرفتم و نهایتا گفتند که خیله خوب پرواز شما سر جاش هست و چیزی عوض نشده! گفتم که هنوز در بخش اخبار وبسایت شما هست و... و خواستم که تاییدیه بفرستند و اونها هم ایمیل کردند. که نشون میده همون پرواز در اون تاریخها انجام میشه. حالا من واقعا موندم که اینها نهایتا بی خیال کنسل کردن پروازها به ایران شدن؟
    آقاع پیرسون, این ایمیل بلیط رو سعی میکنم برای شما بفرستم, میشه بیزحمت بررسی کنی ببینی. و یا کی ال ام دفتری چیزی توی ایران داره که بدونن پروازها کنسل نمیشه؟
    خیلی ممنون
    سلام
    تاریخ هایی که شما پرواز دارید پرواز های KLM کنسل هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط mrghane نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، من یه چیزهایی دیدم توی اینترنت چندجا در مورد این ایرلاین اینترنشنال اوکراین که خیلی خوب گزارش نکردن(نمیتونم صدرصد تاییدشون کنم) یک نمومه جلو دستی که در یک سایت در مورد لیست بدترین ارلاین های دنیا صحبت کرده خیلی متن خود سایت برای من جالب نبود ولی یکی از نظرات زیر متن برام جالب بود که خواننده به قول خودشون مسافرتی با این ایرلاین داشتن که واقعا باید خیلی بدشون اومده باشه که اینقدر نوشتن وگرنه کسی حوصله نداره اینقدر بنویسه توی نظرات یک سایت معمولی من عینن نقل قول میکنم با لینک وب سایت==>
    https://www.karnaval.ir/worst-airlines-known-2016

[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.87)][COLOR=#FF9800 !important]محمد حسین پیشوایی | ۱۳:۳۰ ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ | پاسخ[/COLOR]
    ۰ [COLOR=#4CAF50 !important][/COLOR]
    [COLOR=#F44336 !important][/COLOR] ۰

[/COLOR]
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.87)]Dr. mhp Anesthesiologist:

چی فکر میکردیم چی شد!!!!!!!!

خرداد ماه ۹۶ تصمیم گرفتم به اتفاق خانواده به یک سفر توریستی به گرجستان برویم

[/COLOR]
    آخه دکتر جان با بچه کوچیک آدم پرواز با توقف 16 ساعته میگیره به امید اینکه ارلاین بهتون هتل مجانی بده!
    چه انتظاری داشتید؟! هتل ها خارج از مرز هستند و شما نیاز به ویزای ورود دارید برای استفاده از آن

Junior Member

سلام،
    من بلیتم رو از آژانس گرفتم، تهران-رم-تورنتو. آلایتالیا گرفتم با یک استاپه ۸ ساعته در رم. اینطور که مطالب رو خوندم چون فقط یک استاپ هست نیازی به ویزای ترانزیت هم نیست. فقط دوست دارم از صحت بلیتم مطمئن بشم (اگر سایتی وجود داره). چرا در مواردی کنسل میشه یا یک دوستی همینجا میگفتن که چون جا نبوده نتونستن سوار بشن؟! میخواستم اقدامات لازم رو در این زمینه بدونم که اگر قبل از پرواز بشه انجام داد و پیشگیری کرد.
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط abol135 نمایش پست ها
    سلام،
    من بلیتم رو از آژانس گرفتم، تهران-رم-تورنتو. آلایتالیا گرفتم با یک استاپه ۸ ساعته در رم. اینطور که مطالب رو خوندم چون فقط یک استاپ هست نیازی به ویزای ترانزیت هم نیست. فقط دوست دارم از صحت بلیتم مطمئن بشم (اگر سایتی وجود داره). چرا در مواردی کنسل میشه یا یک دوستی همینجا میگفتن که چون جا نبوده نتونستن سوار بشن؟! میخواستم اقدامات لازم رو در این زمینه بدونم که اگر قبل از پرواز بشه انجام داد و پیشگیری کرد.
    ممنون

بلیت وقتی صادر شده و شماره داره معتبره دیگه. به آژانس شک دارید؟ پروازها همیشه اوور بوک هستن. برای اینکه مشکل پیش نیاد یا قبل از پرواز در بازه ای که مشخص می کنن آنلاین چک این کنید یا زود تشریف ببرید فرودگاه. اگر هم به دلیل اوور بوک بودن شما صندلی گیرتون نیاد همیشه پرواز آلترناتیو بهتون می دن. من بارها همین مسیر و استاپ 8 ساعته فومیچینوی رم را رفتم، یک بار دیدم در رم این مسئله در گیت ما پیش آمده بود و تعداد زیادی که ظاهرا پروازشون از رم شروع و به تورنتو ختم می شد با این مسئله مواجه بودن که تعدادی شون را در همون پرواز ما جا دادن و تعدادی را در پروازی دیگر. پرواز کد شیر بود و چند تا شماره پرواز روی یک پرواز عمل می شد، فقط خدا می دونه چند تا بلیت فروخته بودن.
    ویرایش توسط uxmal09 : July 22nd, 2018 در ساعت 09:19 PM
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط abol135 نمایش پست ها
    سلام،
    ممنون
    آژانس به شما یک برگه میده که داخلش booking code داره. تو سایت ایرلاینی که باهاش پرواز دارید برید و با اسم فامیلتون و اون بوکینگ کد، میتونید رزور خودتون رو نگاه کنید. بعضی وقتها از این طریق میشه غذا یا صندلی رو هم عوض کرد.
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

عرض ادب خدمت pearson عزیز

سوالی دارم در مورد نرخ بلیط هواپیمایی ترکیش.
    می خواستم ببینم علت ارزانی بلیط این ایرلاین نسبت به سایر خطوط چی هست؟ (نسبت به بریتیش ، لوفت هانزا و ...)
    چه در وبسایت خود ترکیش ایرلاین و چه در سایت های آنلاین جستجوی بلیط فارسی، تفاوت فاحشی در نرخ ها (بین خطوط هواپیمایی) دیده میشه. که به نظر میاد ناشی از نرخ ارز برای این خط هوایی هست.
    مثلا نرخ بلیط شیراز ونکوور در سایت ترکیش، حدود 3/500/000 تومان هست در حالی که وقتی معادل همین نرخ رو از سایت شرکت به دلار تبدیل میکنی، 1090 دلار امریکا رو نشون میده که با قیمت روز ارز آزاد میشه حدود 10/000/000 تومان! و نزدیک به قیمت سایر خطوط هوایی.
    به نظرتون دولت به این ایرلاین ارز با نرخ پایین اختصاص میده؟ و اینکه آیا میشه برای 6 ماه دیگه هم به همین صورت باقی بمونه؟ اگر نه، به نظرتون خرید بلیط با توجه به نرخ تعویض تاریخ 50 دلاری، ارزش داره یا خیر.

ممنون