نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2163 از 2191 نخستنخست ... 1163166320632113215321542155215621572158215921602161216221632164216521662167216821692170217121722173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,621 تا 21,630 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Banned

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    کی باید تست کرونا بده؟ منظوره شما یک ایرانی مقیم کانادا که داره سفر میکنه به تهران هست؟ الان ایشون به عنوان یک ایرانی دارن میرن ایران ۱۴ قرنطینه اینا شاملشون نیست که..یا شاید قانون جدیده؟سوال این شخص مربوط به یک مقیم کاناداست که به ایران سفر دارن میکنن..حتی همون گواهی دکترم که گفتن فرودگاه ایران میخواد م خودم تعجب کردم وسوال پرسیدم ازشون که منبع این حرفشون چیه؟
    به هر حال این قانونی هست که ایران گزاشته. تو نت سرچ کنید میاد.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان

یکی از دوستان من چند روز پیش بعد یکی دو هفته سفر از ایران به لندن برگشتند و مراحل ورود به ایران را اینطور تعریف کردند که کارمندان وزارت بهداشت ایران در محل ورود به ساختمان فرودگاه میزی داشته اند و انجا مسافران را صف میکرده اند و میخواسته اند جواب منفی تست را نشان بدهند. اگر کسی نداشته است او را به جایی هدایت میکرده اند و با شماره پاسپورتش فرم کرونا پر میکرده اند و همانجا در محل تست کرونا میگرفته اند. حدود ۲۰۰ هزار تومان هزینه داشته است و نقدی یا با کارت میگرفته اند . ایشان پاسپورت ایرانی را نشان داده اند. تست دردناک و ناخوشایند بوده است.

به مسافران گفته میشده است که اگر تست مثبت باشد ظرف دو روز به انها فقط با تلفن اطلاع داده میشود و الا هیچ اطلاع رسانی انجام نمیشود! و در این دو روز باید قرنطینه در خانه بمانند.

به دوست من زنگی زده نشده است و به هیچکدام ازچند نفر دیگری که با هم بوده اند هم زنگی زده نشده است. بعد از چند روز هم کسی یکی دو بار تلفن کرده است و سوال کرده که ایا تب دارند؟ یا کلا حالشان چطور است؟ و این تمام جریان بوده و با این مساله کاملا خاتمه پیدا کرده است.

پرواز ایران ار بوده مستقیم از لندن به تهران.

سلامت باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    دقیقا همان پاراگراف آخر کامنت شما منظورم است. اتباع ایرانی درصورت نداشتن جواب تست همچنان قادر به ورود به کشور خواهند بود. بدیهیست فرایند ورود باید برای کسی که آنرا تهیه کرده و کسی که نکرده متفاوت است. ولی در هر صورت کسی را برنمی‌گردانند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    کلا پروسه ok to board فرمالیته هست و جدی نگیردش

خیلی ممنون از راهنماییتون آقای پیرسون
    من دیروز تونستم با یکی از نمایندگی های قطر در ایران ارتباط بر قرار کنم و جوابی که به من دادن:

"
    From our point of view you cannot use QR flight with AC stock ,

Hence you will not ok to board ,

"Please contact with AC for any other clarification ,

دلیلشون هم این بوده :
    only residence will be board on QR flights on such routs

شرایط من به این صورت هست که اپن ورک پرمیت دارم و کانادا زندگی میکردم و طبق اطاعات لینک زیر من از travel restriction در حال حاضر مستثنا هستم. این لینک رو برای نمایندگی قطر هم فرستادم ولی جواب بالا رو دادن

https://www.canada.ca/en/immigration...html#essential

خیلی لطف میکیند اگر راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

دقیقا همان پاراگراف آخر کامنت شما منظورم است. اتباع ایرانی درصورت نداشتن جواب تست همچنان قادر به ورود به کشور خواهند بود. بدیهیست فرایند ورود باید برای کسی که آنرا تهیه کرده و کسی که نکرده متفاوت است. ولی در هر صورت کسی را برنمی‌گردانند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    کی باید تست کرونا بده؟ منظوره شما یک ایرانی مقیم کانادا که داره سفر میکنه به تهران هست؟ الان ایشون به عنوان یک ایرانی دارن میرن ایران ۱۴ قرنطینه اینا شاملشون نیست که..یا شاید قانون جدیده؟سوال این شخص مربوط به یک مقیم کاناداست که به ایران سفر دارن میکنن..حتی همون گواهی دکترم که گفتن فرودگاه ایران میخواد م خودم تعجب کردم وسوال پرسیدم ازشون که منبع این حرفشون چیه؟

این پاسخ شما که در پست 21615# فرمودید:
    (همونطور که دوستمون گفتند این باید برای شهروندان ایران must نیست بلکه should است.)
    در پاسخ به پست کاربری (#21613) در مورد لزوم انجام تست کرونا در مورد اتباع ایرانی داده شده است (پست کپی شده بالا) و همین مساله برداشت اینجانب و احتمالا برخی دیگر کاربران مبنی بر موضوع بحث را متفاوت نمود. مساله ورود یا عدم ورود اتباع ایرانی در این پست مطرح نبوده است . در مورد انجام تست کرونا که موضوع سوال مطرح شده در پست است، همچنان قید الزام انجام تست MUST مطرح است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوستان

یکی از دوستان من چند روز پیش بعد یکی دو هفته سفر از ایران به لندن برگشتند و مراحل ورود به ایران را اینطور تعریف کردند که کارمندان وزارت بهداشت ایران در محل ورود به ساختمان فرودگاه میزی داشته اند و انجا مسافران را صف میکرده اند و میخواسته اند جواب منفی تست را نشان بدهند. اگر کسی نداشته است او را به جایی هدایت میکرده اند و با شماره پاسپورتش فرم کرونا پر میکرده اند و همانجا در محل تست کرونا میگرفته اند. حدود ۲۰۰ هزار تومان هزینه داشته است و نقدی یا با کارت میگرفته اند . ایشان پاسپورت ایرانی را نشان داده اند. تست دردناک و ناخوشایند بوده است.

به مسافران گفته میشده است که اگر تست مثبت باشد ظرف دو روز به انها فقط با تلفن اطلاع داده میشود و الا هیچ اطلاع رسانی انجام نمیشود! و در این دو روز باید قرنطینه در خانه بمانند.

به دوست من زنگی زده نشده است و به هیچکدام ازچند نفر دیگری که با هم بوده اند هم زنگی زده نشده است. بعد از چند روز هم کسی یکی دو بار تلفن کرده است و سوال کرده که ایا تب دارند؟ یا کلا حالشان چطور است؟ و این تمام جریان بوده و با این مساله کاملا خاتمه پیدا کرده است.

سلامت باشید
    اصولا هدف از ارایه تست انجام قرنطینه بلافاصله پس از ورود است تا در هر حال امکان عدم ورود افراد با تست مثبت خارجی یا قرنطینه فوری افراد با تست مثبت ایرانی و اسکرین سایر موارد در حد اولیه انجام شود. انجام تست در محل و ادامه سفر در این شرایط ریسک بالایی است به ویژه اینکه مبلغ تست و زمانبندی انجام آن ممکن است درادامه افرادبیشتری را به عدم انجام اولیه . پیش از پروازتست و ترجیح انجام آن در فرودگاه در صورت الزام ترغیب کند که با افزایش تعداد این دسته از افراد عملا همین کنترل هم عملا قابل اعمال نخواهد بود. انجام قرنطینه در بسیاری کشورها در مورد مسافران ورودی بدون توجه به نتیجه تست ضروری است چرا که خود پروازها و فرودگاههای مبدا و مقصد و ترانزیت می توانند محل انتقال باشند و بروز علایم در فرد مبتلا قابل تشخیص سریع در بدو ورود نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    این پاسخ شما که در پست 21615# فرمودید:
    (همونطور که دوستمون گفتند این باید برای شهروندان ایران must نیست بلکه should است.)
    در پاسخ به پست کاربری (#21613) در مورد لزوم انجام تست کرونا در مورد اتباع ایرانی داده شده است (پست کپی شده بالا) و همین مساله برداشت اینجانب و احتمالا برخی دیگر کاربران مبنی بر موضوع بحث را متفاوت نمود. مساله ورود یا عدم ورود اتباع ایرانی در این پست مطرح نبوده است . در مورد انجام تست کرونا که موضوع سوال مطرح شده در پست است، همچنان قید الزام انجام تست MUST مطرح است.
    شروع همه این بحثها پرسش پست شماره ۲۱۶۰۸ بوده و پاسخهای من به توجه به context برامده از همین پست بوده. پرسش پست ۲۱۶۱۳ هم درباره انجام تست در کانادا یا گرفتن گواهی از پزشک در کانادا قبل از شروع سفر بوده.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوستان

سلامت باشید
    خیلی ممنون از توضیحات کاملتون. امیدوارم این مثال "واقعی" پاسخ پرسش دوستانی که دغدغه آنها "سفر از کانادا به ایران با پاسپورت ایرانی" است را داده باشد و فارغ از درگیر شدن در معنی کلمات بتوانند گزینه‌های ممکن برای خود را مقایسه و بهترین را که برای آنها مناسب است انتخاب کنند. اینکه انجام تست در فرودگاه بهتر است یا در کشور مبدا را خود مسافر با توجه به شرایط خود بهتر میتواند انتخاب کند. به هر حال این امکانی است که فعلا وجود دارد.
    در کانادا هم (صرفنظر از اینکه ایا امکان انجام تست بدون داشتن علامت و فقط به خاطر سفر وجود دارد یا نه) بعد از انجام تست باید تا سه روز خود را قرنطینه کرد و بعد از ۳ روز درصورت عدم تماس تلفنی و اعلام نتبجه مثبت میتوان از قرنطینه خارج شد. البته امکان تماس تلفنی از جانب متقاضی و پرسیدن نتیجه تست هم وجود دارد.

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود.

ظاهرا در ایران حتی با اصرار فرد هم جواب منفی تست را نمیدهند که خوب کمی عجیب است به خصوص اینکه تست در قبال دریافت هزینه انجام شده است. شاید نگران سو استفاده از پیامکها هستند یا شاید هم فقط بی مسولیتی است.

خیلی ممنون از توضیحات کاملتون. امیدوارم این مثال "واقعی" پاسخ پرسش دوستانی که دغدغه آنها "سفر از کانادا به ایران با پاسپورت ایرانی" است را داده باشد و فارغ از درگیر شدن در معنی کلمات بتوانند گزینه‌های ممکن برای خود را مقایسه و بهترین را که برای آنها مناسب است انتخاب کنند. اینکه انجام تست در فرودگاه بهتر است یا در کشور مبدا را خود مسافر با توجه به شرایط خود بهتر میتواند انتخاب کند. به هر حال این امکانی است که فعلا وجود دارد.
    در کانادا هم (صرفنظر از اینکه ایا امکان انجام تست بدون داشتن علامت و فقط به خاطر سفر وجود دارد یا نه) بعد از انجام تست باید تا سه روز خود را قرنطینه کرد و بعد از ۳ روز درصورت عدم تماس تلفنی و اعلام نتبجه مثبت میتوان از قرنطینه خارج شد. البته امکان تماس تلفنی از جانب متقاضی و پرسیدن نتیجه تست هم وجود دارد.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط DarthVader نمایش پست ها
    [LEFT]

خیلی ممنون از راهنماییتون آقای پیرسون
    من دیروز تونستم با یکی از نمایندگی های قطر در ایران ارتباط بر قرار کنم و جوابی که به من دادن:

"
    From our point of view you cannot use QR flight with AC stock ,

Hence you will not ok to board ,

"Please contact with AC for any other clarification ,

دلیلشون هم این بوده :
    only residence will be board on QR flights on such routs

شرایط من به این صورت هست که اپن ورک پرمیت دارم و کانادا زندگی میکردم و طبق اطاعات لینک زیر من از travel restriction در حال حاضر مستثنا هستم. این لینک رو برای نمایندگی قطر هم فرستادم ولی جواب بالا رو دادن

https://www.canada.ca/en/immigration...html#essential

خیلی لطف میکیند اگر راهنمایی کنید
    استاپ تون در فرانکفورت یا لندن هست به جای مونترال؟

Junior Member

سلام همسر من وبزای دانشجویی دارن قبل از 18 مارچ من اپن ورک پرمیت و دختر سه سالمون هم توریستی که تو فرودگاه چنج باید بشه الان همسرم از دانشگاه نامه داره که حضورش برای کلاس ها ضروری هست الان موردهای مشابه ما بودن که قطر به همسر و فرزند اوکی تو برد نداده تا الان منتظر ترکیش بودیم که کنسل شد با توجه به اینکه باید برای شروع کلاس ها زودتر اونجا باشیم کسی تجربه ای داره؟