صفحه 21 از 26 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 255

موضوع: بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

Banned

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

من الان ترم 1 ارشد هستم و 25% TA به من دادن. یعنی قوانین دانشکده ما یکم عجیبه و بازی در میارن سر فاند دادن. سوال اصلی من اینه که من با استادی که تازه اومده صحبت میکردم و یجورایی گفت اگه کار کنی از ترم دوم میتونم ra برات جور کنم. از دوستانی که اینچنین تجربه ای داشتن که در حین تحصیل مثل از ترم دو یا حتی 3 RA گرفتن میشه بگین چقدر میشه روی حرفای یه استاد البته آمریکایی حساب باز کرد. البته ایشون پروژه در دست هم داشتن و بهم نشون دادن موارد مربوطه رو و از اونجا که میدونم معمولا اساتید جدید همیشه باید یک گرنتی داشته باشند تا بتوانند دانشجو بگیرند. آیا این حکم کلی هست؟ خودش LAB هم داره و البته گفت وسایلش رو 2 هفته بعد میاریم.
    بعدش زمینه کاری از اونجا که واسه بچه های لیسانس حداقل اکثرشون مطرح نبوده با توجه به نداشتن مقاله، به نظرتون میشه روی زمینه ای که تا حالا زیاد باهاش آشنا نبودیم شروع به کار کرد؟
    دلیل اصلی سوال من اینه که در دوراهی موندم که این استاد رو بچسبم یا برم سراغ دیگران( هر چند میدونم خیلی از استادا میگن ما فاند نداریم و از این حرفا حداقل واسه ارشدها) باز این بنده خدا یه جورایی گفت داره!
    و CONCERN دیگه من ASSISTANT PROFESSOR بودن این فرده که نمیدونم تا چه حد تاثیر داره روی کار؟ من مقالاتش رو دیدم و از حرفایی که زد میشه فهمید آدم فعالی هستش.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    من الان ترم 1 ارشد هستم و 25% TA به من دادن. یعنی قوانین دانشکده ما یکم عجیبه و بازی در میارن سر فاند دادن. سوال اصلی من اینه که من با استادی که تازه اومده صحبت میکردم و یجورایی گفت اگه کار کنی از ترم دوم میتونم ra برات جور کنم. از دوستانی که اینچنین تجربه ای داشتن که در حین تحصیل مثل از ترم دو یا حتی 3 RA گرفتن میشه بگین چقدر میشه روی حرفای یه استاد البته آمریکایی حساب باز کرد. البته ایشون پروژه در دست هم داشتن و بهم نشون دادن موارد مربوطه رو و از اونجا که میدونم معمولا اساتید جدید همیشه باید یک گرنتی داشته باشند تا بتوانند دانشجو بگیرند. آیا این حکم کلی هست؟ خودش LAB هم داره و البته گفت وسایلش رو 2 هفته بعد میاریم.
    بعدش زمینه کاری از اونجا که واسه بچه های لیسانس حداقل اکثرشون مطرح نبوده با توجه به نداشتن مقاله، به نظرتون میشه روی زمینه ای که تا حالا زیاد باهاش آشنا نبودیم شروع به کار کرد؟
    دلیل اصلی سوال من اینه که در دوراهی موندم که این استاد رو بچسبم یا برم سراغ دیگران( هر چند میدونم خیلی از استادا میگن ما فاند نداریم و از این حرفا حداقل واسه ارشدها) باز این بنده خدا یه جورایی گفت داره!
    و CONCERN دیگه من ASSISTANT PROFESSOR بودن این فرده که نمیدونم تا چه حد تاثیر داره روی کار؟ من مقالاتش رو دیدم و از حرفایی که زد میشه فهمید آدم فعالی هستش.
    As an assistant professor, he/she will expect you to work hard, as he works as well.
    Working hard is also good for you too. Don't worry, professors usually don't lie to encourage students to work for them for free!!! This is not something common in US, especially among Americans.
    As long as you feel comfortable with research area and the professor's behavior, you are good.
    Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

Dear Professor XXX

I am contacting you regarding the following questions:

First, I'd like to ask whether you currently have any available PhD position? I checked your research areas especially those your articles in the field of IT Outsourcing and Human Clouds which seems quite interesting to me

Second, my application status is now "Under evaluation for Assistsntship Offer". Kindly please let me know when will we receive the decisions on our applications

Your kind consideration and attention is highly appreciated.
    Regards - Your name

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از ریسرچ های phd coordinator خوشم میاد و میخوام باهاش کار کنم. به نظرتون من متن زیر رو بهش بفرستم خوبه یا نه؟ که هم در مورد فاند بپرسم و هم اینکه میتونه سوپروایزرم باشه یا نه؟
    خیلی ممنون میشم راهنمایی م کنید
    Dear Professor XXX
    .I hope you are keeping well

My application status is still "Under evaluation for Assistsntship Offer", I am wondering when the department will decide about Financial aid?
    .I have another inquiry, I would be thankful if you answer

I have explored the department's website in detail and your research area is an excellent fit for me. I read some of your papers about IT outsourcing and your paper about human clouds,
    and I really enjoyed them. Your papers gave me many ideas for my future research

?I hope you don’t mind my getting in touch, I’d like to inquire whether you are currently accepting PhD students

بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

با درود،
    من پذیرش دارم. حالا با یه استاد مکاتبه کردم درباره فاند گفت فاند در اختیار من نیست می تونی فرم اپلیکیشن برای Graduate Assistantship دپارتمانمون را پر کنی. حالا به نظرتون با اساتید دیگر هم مکاتبه کنم یا اینکه همشون همین جواب را خواهند داد؟ (ممنون میشم از تجربه دوستان)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alighadr نمایش پست ها
    با درود،
    من پذیرش دارم. حالا با یه استاد مکاتبه کردم درباره فاند گفت فاند در اختیار من نیست می تونی فرم اپلیکیشن برای Graduate Assistantship دپارتمانمون را پر کنی. حالا به نظرتون با اساتید دیگر هم مکاتبه کنم یا اینکه همشون همین جواب را خواهند داد؟ (ممنون میشم از تجربه دوستان)
    مکاتبه با هر استادی حق شماست مادامی که به یک استاد قول نداده باشید. کسی دست و پای شما رو نبسته. خود من وقتی حضوری با یکی از اساتید حرف زدم گفت برت میدارم ولی فاند ندارم منم گفتم نمیتونم گفت برو با فلان استاد صحبت کن پروژه داره!

موفق باشی

Junior Member

با درود،
    ممنون از پاسخ شما. بله درست می فرمایید. منظورم این بود که حالا که اون استادی که باهاش مکاتبه کردم گفت فاند دست من نیست و فرم GA دپارتمان را پر کن ممکنه استادی پیدا بشه که فاند داشته باشه یا اصلا فاند در اختیار هیچ یک از اساتید نیست و تنها راه درخواست از دپارتمان برای GA است؟ (ممنون از پاسختون)
    رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
    به پای هرز ه علف های باغ کال پرست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alighadr نمایش پست ها
    با درود،
    ممنون از پاسخ شما. بله درست می فرمایید. منظورم این بود که حالا که اون استادی که باهاش مکاتبه کردم گفت فاند دست من نیست و فرم GA دپارتمان را پر کن ممکنه استادی پیدا بشه که فاند داشته باشه یا اصلا فاند در اختیار هیچ یک از اساتید نیست و تنها راه درخواست از دپارتمان برای GA است؟ (ممنون از پاسختون)
    اولا امضاتون خیلی حال داد!

دوما این سوالی است که حتی بعضا خود اساتید هم نمیتونن جواب بدن چه برسه به بچه ها. بهترین راشه هم ایمیل زدن هست بهشون.
    دقت کنید همزمان ایمیل زدن خوب نیست ولی وقتی استادی جواب نده شما میتونید برید سراغ گزینه بعدی و هیچ کار غیر اخلاقی هم نیست. اگر اون استاد واقعا فاند نداره از دیگران هم بپرسید اصلا عیب نیست.
    به نظر من اگر دکترا هستید سعی کنید بدون استاد نیایید چون دانشجو واقعا زیاد شده و دست دانشکده ها کوتاه از فاند البته بستگی به دانشکده هم داره. اگر فقط مهمه شهریه ویو بشه براتون همون GA هم خیلی خوب هست اگر منظورش GRADING ASSISTANT باشه البته که به راحتی 10000 تا WAIVE میشه و البته FEE رو هم از اون پول میتونین بدین.

موفق باشی

درود
    حتما باید پذیرش گرفت بعد واسه RA یا TA اقدام کرد؟ یا میشه اول رزومه رو به استاد فرستاد و ببینیم اگه RA_TA میده، بعدش بریم واسه پذیرش؟
    سوال بعدیم اینه که آیا میشه از دوتا استاد در یک دانشگاه RA یا TA بگیریم همزمان؟ مثلا هرکدوم یه درصدی پول بدن.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    درود
    حتما باید پذیرش گرفت بعد واسه RA یا TA اقدام کرد؟ یا میشه اول رزومه رو به استاد فرستاد و ببینیم اگه RA_TA میده، بعدش بریم واسه پذیرش؟
    سوال بعدیم اینه که آیا میشه از دوتا استاد در یک دانشگاه RA یا TA بگیریم همزمان؟ مثلا هرکدوم یه درصدی پول بدن.
    سوال اول گزینه دوم درسته!
    سوال دوم یکم باید کم خوابی بکشین تو کارتون در دانشگاه مورد نظر و دانشکده ها هم معمولا سعی میکنن فاند ها رو توزیع کنن و به یک نفر چندین نوع فاند ندن مگر فلوشیپ. البته دوست خود من ra دو تا استاد هست که البته یکی 50 درصده و یکی فول.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    سوال اول گزینه دوم درسته!
    سوال دوم یکم باید کم خوابی بکشین تو کارتون در دانشگاه مورد نظر و دانشکده ها هم معمولا سعی میکنن فاند ها رو توزیع کنن و به یک نفر چندین نوع فاند ندن مگر فلوشیپ. البته دوست خود من ra دو تا استاد هست که البته یکی 50 درصده و یکی فول.
    این دوستتون که گفتین فکر کنم به صورت رسمی با یک استاد فقط قرارداد داره، درسته؟

چون طبق قوانین مهاجرت آمریکا، Full time RA شامل 20 ساعت کار در هفته میشه و شما دیگه به عنوان F1 مجاز نخواهید بود که قرارداد دیگه ای ببندید! البته بعضی از مواقع اساتید با هم هماهنگ میکنند و فاند یکی رو یکی دیگه میده یا بیشتر میده باهم اوکی اش میکنند ولی روی کاغد شما با یکی از اساتید دارید کار میکنید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)