صفحه 3 از 40 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 441

موضوع: رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیری

با سلام
    من لیسانس حقوق دارم.قبلش دوترم علوم سیاسی تو دانشگاه دولتی شیراز خوندم.خیلی سطح دانشکده پایین بودناچارا انصراف دادم.الان میخوام برای علوم سیاسی اپلای کنم.نمیدونم بخاطر اینکه لیسانسم حقوق بوده و نمرات حقوق دارم و نه علوم سیاسی.و البته مقاله ای هم ندارم.آیا بهتره فوق تو ایران بخونم که بتونم نمرات علوم سیاسی و مقاله داشته باشم یا بهتره فقط مقاله بنویسم و با همان لیسانس حقوق اپلای کنم؟لطفا راهنمایی کنید.femiran عزیز فکر کنم شما اطلاعات خوبی بتونید بدید.به گرایشهای توسعه سیاسی و جهان سوم هم خیلی علاقه مندم.لطفا هرکس میتونه راهنمایی کنه

پیش فرض پاسخ : رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

بچه ها به نظر شما دانشجوی دکترا بودن در ایران در گرفتن پذیرش برا همین مقطع در خارج از کشور امتیاز محسوب می شه؟ من ارشد علوم سیاسی دانشگاه تهرانم و می خام بدونم خوبه برا قبولی دکترا تلاش کم یا نه؟

Banned

پیش فرض پاسخ : رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

نقل قول نوشته اصلی توسط simabaziyar نمایش پست ها
    بچه ها به نظر شما دانشجوی دکترا بودن در ایران در گرفتن پذیرش برا همین مقطع در خارج از کشور امتیاز محسوب می شه؟ من ارشد علوم سیاسی دانشگاه تهرانم و می خام بدونم خوبه برا قبولی دکترا تلاش کم یا نه؟
    خیر تفاوتی نداره. رزومتون رو قوی تر کنید که اون توی پذیرش خیلی موثر تره.

ممنونم. مقاله های داخلی تا چه حد برا پذیرش کمک می کنن؟

Junior Member

سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    من لیسانس ادیان و عرفان از دانشگاه الزهرا با معدل 15.30 و دانشجوی ترم 3 روابط بین الملل علوم تحقیقات هستم که تا الان معدلم 17.60 بوده. خبرنگارم و یک مقاله داخلی دارم و مشغول نوشتن دو مقاله دیگه هستم احتمالا یک کتاب هم شروع کنم . زبانم بد نیست دارم برای تافل می خونم.
    فکر می کنم ibt 90 تا 100 بیارم برای جی آر ای فعلا پیش بینی ندارم. مشغول خواندن زبان فرانسه هم هستم و اگر فرصت بشه برای امتحان a2 شرکت می کنم. تصمیم دارم برای دانشگاه های آمریکا مثل کلمبیا و پنسیلوانیا ( آستین هم مد نظر دارم) اپلای کنم. فکر می کنید شانس قبولیم چقدره؟ اگر پاسخ بدید ممنون می شم..
    ویرایش توسط amiri_aram : August 23rd, 2015 در ساعت 04:41 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri_aram نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    من لیسانس ادیان و عرفان از دانشگاه الزهرا با معدل 15.30 و دانشجوی ترم 3 روابط بین الملل علوم تحقیقات هستم که تا الان معدلم 17.60 بوده. خبرنگارم و یک مقاله داخلی دارم و مشغول نوشتن دو مقاله دیگه هستم احتمالا یک کتاب هم شروع کنم . زبانم بد نیست دارم برای تافل می خونم.
    فکر می کنم ibt 90 تا 100 بیارم برای جی آر ای فعلا پیش بینی ندارم. مشغول خواندن زبان فرانسه هم هستم و اگر فرصت بشه برای امتحان a2 شرکت می کنم. تصمیم دارم برای دانشگاه های آمریکا مثل کلمبیا و پنسیلوانیا ( آستین هم مد نظر دارم) اپلای کنم. فکر می کنید شانس قبولیم چقدره؟ اگر پاسخ بدید ممنون می شم..
    تمرکزتونو روی جاهایی بالایی مثل کلمبیا و پن نذارید که بسیار رقابتی هستند و پروفایل اپلایتون باید هیچ نقطه ظعفی نداشته باشه
    اگر جی ار ای تونو وربال و کوانت رو بالای 308 و اینا در مجموع بگیرید و انالتیکالتون هم از 4 پایین تر نباشه به رنگ 15-30 می تونید امیدوار باشید

Junior Member TriBeCa آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیری

من کاملا در سایت جدیدم لطفا اگر اطلاعی در مورد رشته Global Political economy در مقطع دکترا در کانادا دارید خیلی ممنونم میشم که به من جواب بدین که کدام دانشگاهها خوبن و چه جوری پذیرش میکنن چه حوزه هایی را دوست دارن یا شاید استاد خوبی بشناسین. خلاصه هر اطلاعی داشته باشین لطفا با منم شیر کنین. مخلص همه هم هستم

منظورم دقیقا International Political Economy هست که گاهی هم Global Political Economy بهش میگن.

سلام کسی از دوستان تا به حال در رشته روابط بین الملل در مقطع دکتری اپلای کرده و موفق شده فاند بگیره؟ اگر هست لطفا از تجاربتون بگید. من میخوام پایان نامه ارشد بنویسم به نظرتون چه موضوعی انتخاب کنم تا روند پذیرشم تسهیل بشه؟ کدوم کشورها برای روابط بین الملل مناسبه و کدوم دانشگاه ها فول فاند داره

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

من میخوام پایان نامه ارشد بنویسم به نظرتون چه موضوعی انتخاب کنم تا روند پذیرشم تسهیل بشه؟

من فکر میکنم انتخاب کشوری که میخواهید در آن ادامه تحصیل بدهید خیلی مهم است.

در کشورهای مختلف مسایل مختلف روابط بین الملل مربوط به خود آن کشور عمدتا موضوع کارهای دانشگاهیان است. . الان در انگلستان موضوع برگزیت مساله ایست که دانشگاهیان الان به ان معطوف هستند. در چین حتما مسایل جنگ تجاری با آمریکا مسایل مربوط به هنگ کنگ و دریای چین مسایل روزی است که دانشگاهها به ان توجه دارند.

دلیل ان هم این است که گرنت تحقیقاتی برای این رشته معمولا کم است و پولی هم که هزینه میشود برای پژوهش در خصوص مسایل مهم و روز خود آن کشور است.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadIR نمایش پست ها
    سلام کسی از دوستان تا به حال در رشته روابط بین الملل در مقطع دکتری اپلای کرده و موفق شده فاند بگیره؟ اگر هست لطفا از تجاربتون بگید. من میخوام پایان نامه ارشد بنویسم به نظرتون چه موضوعی انتخاب کنم تا روند پذیرشم تسهیل بشه؟ کدوم کشورها برای روابط بین الملل مناسبه و کدوم دانشگاه ها فول فاند داره

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    من هم دنبال پذیرش برای علوم سیاسی هستم.
    البته دانشگاه کارشناسیم زیاد معتبر نیست ولی رتبه کارشناسی ارشدم که اومد 252 هست. دوستان اگه میشه بگید من برای کشورهای اروپایی مثل بلژیک و هلند چطور می تونم اقدام کنم. و اینکه هزینه ها چطوره؟

راستی زبانم هم خوب نیست.