صفحه 102 از 250 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط masoomeh azizi نمایش پست ها
    سلام
    من براي كانادا و به صورت Skill worker با شوهرم در حال ارسال مدارك هستيم. سابقه كاري من به صورت پارت تايم و بدون بيمه شدن است مي خواستم بدونم من مي تونم مين بشم چون كارشناس ارشد شيمي الي هستم و موقعيت درخواست من بهتر از همسرم است. در ضمن شركتي كه در ان كار كردم منحل شده و راهي براي دسترسي ندارم. و اينكه اگه بتونم نامه از اون شركت به طريقي به دست بيارم فايده اي داره و مي تونم مين باشم يا نه؟ متشكرم
    بشرطی که بتونین به آفیسر ثابت کنید حداقل یکسال سابقه کار تمام وقت یا 2سال پاره وقت تو زمینه مدنظر دارید.برای تهیه مدارک شغلی هم مفصل اینجا توضیح داده ام.
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A7.D9.85.DB.8C
    همین الان متوجه شدم سووال خود را در تاپیک دیگری تکرار کرده اید و این خلاف مقررات است.لطفا دیگر تکرار نکنید و به قوانین فروم احترام بگذارید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post359569
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

یه سوال از اهل فن
    ما جزو متقاضیان simplifeid هستیم. رشته دانشگاهی ام لیسانس فیزیک است. هنوز هم آپدیت مدارک نخواستن.
    اون سالی که ما اقدام کردیم از اونجائی که به ما چند مشاور گفتن رشته و سابقه باید مرتبط باشن رشته رو از لیست ناک pysicist کد2111 زدیم و شغلم رو پردازشگر اطلاعات لرزه نگاری و البته همون موقع هم توی فرم نوشتم بصورت همزمان کارهای ایزو و ممیزی واحد پردازش هم انجام میدم.
    گواهی ادعاهام رو هم میتونم بگیرم.

اما حقیقت اینه که عملا از اولش کارم جزو کد 1122 مسئول سیستم های مدیریتی ( ایزو9001 و از این حرفها) بوده و هست.
    حالا به نظر شما اگه برای زمان آپدیت بگم بعد از 4 سال کار پردازش، منتقل شدم به بخش سیستم مدیریت ( ایزو9001 و از این حرفها)و پست مسئول سیستمی گرفتم و تا همین لحظه هم مشغولم ، کاراشتباهیه؟
    یا سر همون حرف اولم بمونم و بگم کل 8-9 سال پردازشگر بودم؟

اگه کسی فرصت کرد و اطلاعات کافی داشت لطفا مشاوره بده. ممنون

Junior Member Aphrodite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Building Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    طرح که قطعا جزو سابقه کار محسوب میشه در مورد دوره انترنی هم بین علما اختلاف است و باابن 20تایی که بابت دکترا میدن ان شاالله به اونم امتیاز تعلق بگیزه.
    دوست عزیز فکر میکنم این 20 امتیازی که فرمودید برای فدرال هست ..
    برای کبک صحبتی در مورد تغییر امتیاز دکترا نیست ؟
    من نمیدونم این سوال رو باید توی چه تاپیکی بپرسم
    اما اگر امتیاز پزشکان برای فدرال کم بشه با وجود محدودیت پذیرش سالانه که براشون هست به نظر شما برای فدرال شانس بیشتری دارند یا کبک ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aphrodite نمایش پست ها
    دوست عزیز فکر میکنم این 20 امتیازی که فرمودید برای فدرال هست ..
    برای کبک صحبتی در مورد تغییر امتیاز دکترا نیست ؟
    من نمیدونم این سوال رو باید توی چه تاپیکی بپرسم
    اما اگر امتیاز پزشکان برای فدرال کم بشه با وجود محدودیت پذیرش سالانه که براشون هست به نظر شما برای فدرال شانس بیشتری دارند یا کبک ؟
    در کبک هم 10تا بهشون بابت مدرک تعلق می گیره و امتیازی از رشته دیمند نمی گیرند.
    2014

Junior Member Aphrodite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Building Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    در کبک هم 10تا بهشون بابت مدرک تعلق می گیره و امتیازی از رشته دیمند نمی گیرند.
    اینطوری که خیلی کار براشون سخت میشه
    شما نمیدونید این قوانین اگر بخوان اجرا بشن از کی اجرا میشن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aphrodite نمایش پست ها
    اینطوری که خیلی کار براشون سخت میشه
    شما نمیدونید این قوانین اگر بخوان اجرا بشن از کی اجرا میشن ؟
    همین حالا هم داره اجرا میشه.
    2014

Senior Member

دوستان سلام

من رشته 16 امتیازی
    Cable and Circuit Assembly (DVS - 945 hours / 1 year)

شرکت کرده ام ولی نمی تونم از سایت NOC اطلاعات مربوط به این رشته را نتوانستم در بیارم
    ممکن است کسی که وارد تر است برای من این کار را بکند و لینکش را به من بدهد واقعا ممنون میشم

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Member ahmad_mst آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in Computer Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    دوستان سلام

من رشته 16 امتیازی
    Cable and Circuit Assembly (DVS - 945 hours / 1 year)

شرکت کرده ام ولی نمی تونم از سایت NOC اطلاعات مربوط به این رشته را نتوانستم در بیارم
    ممکن است کسی که وارد تر است برای من این کار را بکند و لینکش را به من بدهد واقعا ممنون میشم
    یک نگاهی به این صفحه بکن فکر کنم رشته شما رو هم شامل بشه.

Member yahssina آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    génie chimique

اگر سابقه ی کاری شما با رشته ی تحصیلی شما همخوانی ندارد، مشکلی نیست. روز مصاحبه ممکن است آفیسر سوالی در این زمینه بپرسد و شما باید توضیح دهید. البته به شرط اینکه مدرکتون رو در 5 سال اخیر گرفته باشید و یا در 5 سال اخیر 1 سال سابقه ی کار مرتبط داشته باشید تا امتیاز تحصیلات را از دست ندهید.

با سلام، این متن بالارو از تو ویکی مهاجرت به کبک کپی کردم، میخوام بدونم اگه سابقه کار با رشته تحصیلی منطبق نباشه مشکلی پیش میاد (برای کبک)، تا اینجا که این متن نوشته مشکلی پیش نمیاد، اما آیا هم امتیاز رشته تحصیلیو میگیرم و هم امتیاز سابقه کار رو؟ (مدرک تحصیلی رو 4 سال پیش گرفتم)
    Filière : 6 pts– Française (5,5) – marié – pas d’enfant
    NDQ : 2011 mai 13CSQ : 2013 oct. 16NDF : 2014 jan. 14 En cours : 2014 fév. 19Médical : 2014 fév. 20Médicaux reçus : 2014 mar. 5 Décision prise : 2014 mar. 22Visa : 2014 mar. 25

Member ahmad_mst آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in Computer Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yahssina نمایش پست ها
    اگر سابقه ی کاری شما با رشته ی تحصیلی شما همخوانی ندارد، مشکلی نیست. روز مصاحبه ممکن است آفیسر سوالی در این زمینه بپرسد و شما باید توضیح دهید. البته به شرط اینکه مدرکتون رو در 5 سال اخیر گرفته باشید و یا در 5 سال اخیر 1 سال سابقه ی کار مرتبط داشته باشید تا امتیاز تحصیلات را از دست ندهید.

با سلام، این متن بالارو از تو ویکی مهاجرت به کبک کپی کردم، میخوام بدونم اگه سابقه کار با رشته تحصیلی منطبق نباشه مشکلی پیش میاد (برای کبک)، تا اینجا که این متن نوشته مشکلی پیش نمیاد، اما آیا هم امتیاز رشته تحصیلیو میگیرم و هم امتیاز سابقه کار رو؟ (مدرک تحصیلی رو 4 سال پیش گرفتم)
    شما مدرکتون رو در 5 سال اخیر (4 سال پیش) گرفتین پس مشکلی نیست. امتیاز سابقه کار مسئله ای که در روز مصاحبه مطرح میشه و از شما توضیح می خوان.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)