صفحه 105 از 185 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_rh نمایش پست ها
    ببخشید میتونم بپرسم جواب خوب دادن یعنی چی گفتن؟یعنی گفتن فاند میدیم؟یا قبول کردن سوپروایزرتون بشن؟آخه منم دارم واسه امریکا اپلای میکنم ولی تا حالا یه جواب خوب هم نگرفتم...همه میگن اپلای کن اگه پذیرش گرفتی بعدا صحبت می کنیم...

حالا باز این امریکاییا یه جوابی میدن...اما این کاناداییا که دیگه اصلا...آخه یه چیز دیگه هم که هست میگن کانادا خیلی استاد محوره بدون استاد اگه اپلای کنیم شانسمون خیلی کمه...فقط یه نکته ای هم بگم که دانشگاه های خوب کانادا مثل مک گیل و تورنتو حتی بدون استاد هم احتمال پذیرش هست چون اینقد متقاضی زیاده که استادا به هیچکس جواب نمی دن...
    مثلا این یکی از جوابای خوب منه جواب خوب واسه اولین ایمیل جوابیه که اولا تمپلیت تابلو نباشه ثانیا استاد علاقه نشون بده یا مثلا چند تا سوال بپرسه یا یه چیزی ازت بخواد مثلا نمونه تز یا مقاله و ... فکر نمیکنم استادی باشه 100 درصد اطمینان بده که تو حتما دانشجوی منی و من حتما میگیرمت اینجوری کلاس خودشو پایین میاره مگر موارد خیلی خیلی خاص. حتی اگه استادی گفت که اپلای کن و اسم منو تو فرمت بنویس هم میتونه یه جواب نسبتا خوب به حساب بیاد.
    Hamed,

Thanks for contacting me! I see you work at the parallel processing lab with dr AAA . How familiar are you with parallel programming? I see you are proficient with C and C++ which is a very positive point. In my lab we have and develop parallel codes (in C with MPI) to solve challenging problems in biofluids. A recent project that I have involves simulating the flow through the heart and the heart valves. This is a challenging problem and needs lots of hard work and continuous effort to be successful and get a PhD. If you are interested, I strongely recommend that you apply to department for your PhD and in your statement mention that you would like to work with me.

یا یکی دیگه گفته بود من تاحالا دانشجویی رو با این بک گراند خوب که هم تو مکانیک هم تو نفت کار کرده ندیدم رزومت خیلی خوبه اگه سایر پارامترهات هم مثل رزومت باشه تو به احتمال زیاد پذیرفته می شی بعدش گفت که تو رزومت نوشتی مقاله سابمیت کردی اگه میشه نتایجت رو برام بفرست

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_rh نمایش پست ها
    ببخشید میتونم بپرسم جواب خوب دادن یعنی چی گفتن؟یعنی گفتن فاند میدیم؟یا قبول کردن سوپروایزرتون بشن؟آخه منم دارم واسه امریکا اپلای میکنم ولی تا حالا یه جواب خوب هم نگرفتم...همه میگن اپلای کن اگه پذیرش گرفتی بعدا صحبت می کنیم...
    جواب خوب یعنی جوابی که تمپلیت نباشه. یک نمونه برای خودم این هست:

من به استادی ای میل زدم و ابراز علاقمندی کردم. جواب داد و گفت ممنون که دوست داری با من کار کنی. رزومت سطحش بالاست. اگر مایل هستی، زودتر اپلای کن. زمان کمی از ددلاین گذشته ولی من کاراتو توی گروه تسریع میکنم. من اپلیکیشن های دیگه ای هم دارم اما تورو از بقیه بهتر میبینم. هر چه زودتر بهتر. فوری مدارکتو بفرست. من به منشی میگم کار تورو جلو بیندازه.
    من گفتم زمان کمه آیا تأخیر دو سه روزۀ ارسال مدارک از نظر شما مشکل دار نیست؟ جواب داد که کلاَ آگاهم که تأخیر زیاده و فقط به این مورد ختم نمیشه. تو نگران نباش. فقط باید فورا کاری کنیم که I20 برات صادر بشه.
    دیده بود که من تافل و GRE رسمی هنوز ندارم و یک ماه بعد باید امتحان بدم. به من گفت اگر GRE غیر رسمی دارم، اسکن کنم و زودتر براش بفرستم تا ریپورت رسمی آماده بشه. گفتم ندارم و گفت باشه پس منتظر ریپورت رسمی میمونیم.
    گفتم بانک استیتمنت رو چکار کنم. گفت تو نگران اون نباش. بذار دانشکده پذیرش بده من فاندتو فراهم میکنم.
    گفت اسکن نمره های لیسانستو بفرست من بدم تحصیلات تکمیلی بررسی کنه تا وقفه ای توی کارمون پیش نیاد. فرستادم و 3 روز بعد جویا شدم. گفت اوکی هست و هیچ مشکلی نیست. ما الان همۀ کارهامون انجام شده و منتظر GRE هستیم تا برسه و بقیۀ کارها انجام بشه.
    این مذاکرات، نشان دهندۀ مثبت بودن نظر استاد هست و البته تلاش و پیگیری استاد برای مرتفع کردن مشکلات احتمالی. ددلاین اعلام شده از طرف دانشکده، 1 اکتبر بود و مدارک من 18 اکتبر به دانشکده رسید.
    البته اینو هم بگم که استاد مربوطه، هم عضو کمیتۀ تصمیم گیر هست و هم عضو کمیتۀ تخصیص بورس دانشکده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    جواب خوب یعنی جوابی که تمپلیت نباشه. یک نمونه برای خودم این هست:

این مذاکرات، نشان دهندۀ مثبت بودن نظر استاد هست و البته تلاش و پیگیری استاد برای مرتفع کردن مشکلات احتمالی. ددلاین اعلام شده از طرف دانشکده، 1 اکتبر بود و مدارک من 18 اکتبر به دانشکده رسید.
    البته اینو هم بگم که استاد مربوطه، هم عضو کمیتۀ تصمیم گیر هست و هم عضو کمیتۀ تخصیص بورس دانشکده.

اینایی که گفتین که خیلی عالییییییییییییی بود. تبریک میگم بهتون...میشه یکم راجع به رزومتون بگید و اینکه این دانشگاه رنکش چجوری بوده؟به نظرم شما رزومه ی خیلی خوبی دارید...من اولش فکر میکردم رزومم خوبه ولی الان میبینم دست بالا دست خیلی زیاده...شاید یه دلیل جواب نگرفتنم این باشه که من کلا واسه رنکای زیر 50 فرستادم..........آخه هیچ دیدی ندارم هیچ کدوم از اطرافیانم اپلای نکردن تا بخوام مقایسه کنم...منم یه جورایی توی 2 تا رشته کار کردم...من مهندسی شیمی ام ولی کلا تز ارشدمو تو بخش شیمی با استادای شیمی کار کردم...

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

سلام
    کاربران عزیز
    پست های اخیر به دلیل نقض قوانین فروم (بی محتوی، عدم استفاده از پیام خصوصی و ....) حذف شدند.
    لطفاً یک بار دیگر
    مقررات فرومرا مطالعه فرمایید.
    موفق باشید
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

Junior Member

من به خیلیا ایمیل زدم حتی بعضی دانشگاههایی که خیلی خیلی ناشناخته اند ولی همه میگن فاند نداریم ... یعنی اوضاعشون اینقدر بد شده ... کسی میدونه دانشگاههای کانادا بعد از چه مدت جواب ایمیلها رو میدن؟ من شنیدم بعد از 2 ماه ... این درسته؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sudenega نمایش پست ها
    من به خیلیا ایمیل زدم حتی بعضی دانشگاههایی که خیلی خیلی ناشناخته اند ولی همه میگن فاند نداریم ... یعنی اوضاعشون اینقدر بد شده ... کسی میدونه دانشگاههای کانادا بعد از چه مدت جواب ایمیلها رو میدن؟ من شنیدم بعد از 2 ماه ... این درسته؟
    نه اين جور نيست. دانشگاههايي كه ميگن فاند نداريم يا واقعا ندارن يا رزومه شما در حدي نيست كه به شما فاند بدن
    اينكه كي پاسخ ميدن هم دانشگاه به دانشگاه فرق ميكنه. شما هر دانشگاه را چك كنيد ددلاين ها مشخصه و شما ميدونيد تا كي بايد اپلاي كرده باشيد و كي دانشگاه پاسخ ميده
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

راستش دانشگاه کارولینای شمالی خیلی به فیلد من می خوره ... من تو فیلد خودم رزومه خوبی دارم ... به یک نفر اشتباها ایمیل زدم که مدیر دپارتمان انرژی اون دانشگاه بود. ولی اون آقا خیلی از رزومه من خوشش اومد و گفت تو کدوم دانشکده می خوام ادامه تحصیل بدم ... منم گفتم برق ... بعد طرف دیگه جواب نداد ... هیئت علمی نبود و رشتش مکانیک بود ... بعد من در موردش بیشتر تحقیق کردم دیدم تو همون زمینه ای که من مقاله دادم (با هزار بدبختی) اونم مقاله داده ... یک نفر دیگه هم اسمش تو مقاله بود که انگار دوست این آقا بود چون کلی با هم کار کرده بودند ... اون یکی برقی بود و هیئت علمی هم بود ... به اون 3 بار ایمیل زدم جواب نداد ... می ترسم کلا اون آقاهه به همه گفته باشه منو نگیرن ... نمی دونم چرا یدفه دیگه جواب نداد ... نمی دونم چی کار کنم ... ولی تو این دانشگاه استادای دیگه ای هم هستند که فیلدشون به من نزدیکه ... ولی ددلاینش نزدیکه (24 آذر) من تا اونجا استاد پیدا کنم ددلاینش تموم میشه ... چی کار کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sudenega نمایش پست ها
    راستش دانشگاه کارولینای شمالی خیلی به فیلد من می خوره ... من تو فیلد خودم رزومه خوبی دارم ... به یک نفر اشتباها ایمیل زدم که مدیر دپارتمان انرژی اون دانشگاه بود. ولی اون آقا خیلی از رزومه من خوشش اومد و گفت تو کدوم دانشکده می خوام ادامه تحصیل بدم ... منم گفتم برق ... بعد طرف دیگه جواب نداد ... هیئت علمی نبود و رشتش مکانیک بود ... بعد من در موردش بیشتر تحقیق کردم دیدم تو همون زمینه ای که من مقاله دادم (با هزار بدبختی) اونم مقاله داده ... یک نفر دیگه هم اسمش تو مقاله بود که انگار دوست این آقا بود چون کلی با هم کار کرده بودند ... اون یکی برقی بود و هیئت علمی هم بود ... به اون 3 بار ایمیل زدم جواب نداد ... می ترسم کلا اون آقاهه به همه گفته باشه منو نگیرن ... نمی دونم چرا یدفه دیگه جواب نداد ... نمی دونم چی کار کنم ... ولی تو این دانشگاه استادای دیگه ای هم هستند که فیلدشون به من نزدیکه ... ولی ددلاینش نزدیکه (24 آذر) من تا اونجا استاد پیدا کنم ددلاینش تموم میشه ... چی کار کنم؟

کدوم دانشگاه؟ charlotte یا chapel hill? اگر دومیه که منم برق میخوام اپلای کنم، رنک برقش خیلی بالاس و پشیمون شدم کلا. شما رزومتون چه جوریه؟ اگر جی آر ای خوب دارین خیلی تو این دانشگاه تاثیر داره.

Junior Member

هیچ کدوم
    North Carolina State University - Raleigh منظور منه
    دومی جزو اونایی هس که توشون استاد هیچ کاره است.

سلام بچه ها. آقا یکی یه چیزی بگه من دیگه دارم افسرده میشم حداقل به بیست نفر ایمیل زدم که تنها دو نفرشون جواب دادن و گفتن دانشجو برای سال آتی نمیخوان. این دیگه چه وضعیه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)