صفحه 139 از 217 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamdireza نمایش پست ها
    این پنجاه تای اول خیلی به پروژه های من ربط داشتن
    بعضیاشون چند بار ایمیلمو خوندن
    از طرفی اگر دوباره بهشون ایمیل بزنم یه هفته دیگرو از دست می دم

لطفا راهنمایی بیشتر کنید
    If I were you, I would sent emails to all 200 professors, even more! You don't loose anything by sending more emails! Actually you are increasing your chance

Global Moderator

Simon آواتار ها

این پنجاه تای اول خیلی به پروژه های من ربط داشتن
    بعضیاشون چند بار ایمیلمو خوندن
    از طرفی اگر دوباره بهشون ایمیل بزنم یه هفته دیگرو از دست می دم

لطفا راهنمایی بیشتر کنید
    سلام
    ممکنه پروژهه ای زیادی مشابه مال شما موجود باشه. صرف شباهت پروژه اصلا دلیل خوبی برای انتخاب شما نخواهد بود. به جای استاد از خودتون بپرسید: من چرا باید بین این همه متقاضی شما رو انتخاب کنم؟واقعا چرا؟ جواب این سوال رو در متن ایمیلتون بزارید که ایشون راغب بشه بره سراغ رزومه شما.
    ارادت

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام دوستان
    من اسم 200 تا استادو تو پنجاه تا دانشگاه مختلف در اوردم
    به پنجاه تا از استادا ایمیل زدم (25 تاشون اصلا ایمیلمو باز نکردن، 5 تا گفتن فاند نداریم، 2 تا گفتن اپلای کن (یکیشون خیلی ازم خوشش اومده)، بقیه هم جواب ندادن).
    یه هفته ازشروع ایمیل زدنم می گزره و من الان موندم !!!!!!!
    به اونایی که ایمیلمو باز نکردن یا باز کردن جواب ندادن ایمیل بزنم یا برم سراغ پنجاه تای جدید
    سلام
    برای نا امیدی خیلی زوده . ممکنه به 2000 تا هم برسه. مشکل رو در 2 جای دیگه جویا بشید. متن ایمیلتون و رزومه اتون. میتونید به اونها که باز نکردند یا پاسخ ندادند با فاصله 1 هفته دوباره ایمیل بزنید.
    ارادت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

سلام
    من حدود 120 تا ایمیل زدم دو تا استاد جواب مثبت دادن بعد که گفتم فاند به چه صورت هست آیا کمک مالی هست یا نه بهم جواب ندادن. یکی از بچه ها اینجا گفت خود ایمیل زدن یعنی فاند میخوایم حالا نمیدونم چیکار کنم کمکم کنید
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad71 نمایش پست ها
    سلام
    من حدود 120 تا ایمیل زدم دو تا استاد جواب مثبت دادن بعد که گفتم فاند به چه صورت هست آیا کمک مالی هست یا نه بهم جواب ندادن. یکی از بچه ها اینجا گفت خود ایمیل زدن یعنی فاند میخوایم حالا نمیدونم چیکار کنم کمکم کنید
    ممنون
    هنوز زوده که از جواب ندادن استادها بخواید خسته بشید. سعی کنید محتوای ایمیل ها دقیق باشه؛ زمان ارسال ایمیل ها درست باشه؛ پیگیری به موقع هم انجام بدید؛ انتخاب استادهای هدف هم هوشمندانه باشه.

برای تمام موارد فوق، تاپیک اختصاصی در همین فروم وجود داره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad71 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    بنظر من خود ایمیل زدن بمعنی فاند خواستن نیست. در ایمیلهاتون دقیق بگویید چی میخواهید. متقاضیهای زیادی از کشورهای دیگر هستند که با بورس تحصیلی کشور خودشان میایند وفقط دنبال سوپروایزر میگردند نه فاند.

با این استادایی که ایمیل رو باز نمیکنن و جواب نمیدن چه باید کرد؟با افزونه ی yesware مشخص میشه که باز شده ولی خوب جوابی نمیدن.تا کی صبر کنم و بعد برم سراغ مورد بعدی؟آخه دوستان میگن همزمان به چند تا استاد نامه نفرستید.چه کنیم آخر با این تعداد زیاد اساتید و جواب ندادنشون؟

سلام. من در نظر دارم باری FALL2015 برم. چند روزی میشه که ایمیل زدن رو شروع کردم تفریبا به 40 استاد از 40 دانشگاه مختلف ایمیل زدم. و اصول متن ایمیل و متن CV رو دقیقا طبق نظراتی که در فروم های مربوطه بود رعایت کردم ولی هنوز هیچ جوابی از هیچکدوم از اساتید دریافت نکردم. میتونم خواهش کنم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام دوستان.
    آیا این رویکرد که هفته ای یکبار به استادی که جواب نمیده ایمیل بزنیم واقعا روش درستیه؟
    من این کارو کردم و بعضا تعدادی از استادا جواب های خیلی بدی دادن و علنا گفتن دیگه ایمیل نده یا اینکه گفتن این کارت اصلا درست نیست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramhsn نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    آیا این رویکرد که هفته ای یکبار به استادی که جواب نمیده ایمیل بزنیم واقعا روش درستیه؟
    من این کارو کردم و بعضا تعدادی از استادا جواب های خیلی بدی دادن و علنا گفتن دیگه ایمیل نده یا اینکه گفتن این کارت اصلا درست نیست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام. هفته ای یکبار؟! و اون وقت تا چند هفته قراره این روند ادامه داشته باشه؟! بله خب حق دارن ناراحت بشن. شما خودتون رو بزارید جای یک استاد(با اون همه مشغله و ایمیل های فراوان ) که یه نفر مدام یک ایمیل رو براش resend میکنه، چه حالی بهتون دست میده؟ شما اگر ایمیل اول رو به استاد فرستادید و جواب نگرفتید می تونید ایمیل رو بعد از یک هفته تجدید کنید. ولی اگر بازهم جواب نگرفتید دیگه تکرار این روند تقریبا بیفایده ست و بعضا ممکنه استاد شما رو بلاک کنه و یا حتی از همین دست جواب ها به شما بدن. اگر خیلی مصر بودید می تونید مثلا 6 7 هفته بعد دوباره به استاد ایمیل بزنید و جویا بشید.جواب ندادن یعنی: یا از رزومه شما خوشش نیومده، یا توی زمینه که شما می خوایید کار کنید ریسرچ نمیکنه، یا اینکه دانشجو بر نمیداره. در تمام این حالت 100 تا ایمیل هم به استاد بزنید هیچ اثری نداره.اگر هم دیدید که اصلا ایمیل رو بعد دوبار نخونده می تونید تقریبا مطمئن باشید که احتمالا نمی خواد دانشجو بگیره، چون استادی که دنبال گرفتن دانشجو باشه حداقل ایمیل ها رو می خونه. پس این روند هفته ای یک ایمیل به استاد رو کنار بزارید که اصلا صحیح نیست.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)