صفحه 155 از 217 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من تقریبا به 60 تا استاد دو روزه میل زدم، فقط چندتاشون جواب دادن، اونم گفتن مسافرتیم و در اولین وقت ایمیل را یررسی می کنیم. یعنی رزومم خیلی ضعیفه؟؟ در ضمن من به تمامی اساتیدی که تو یک دپارتمان هستند و زمینه کاریشون به من میخوره ایمیل می زنم، کارم اشتباهه؟
    دوست عزیز کلا کار ایده الی نیست که توی دو روز به 60 استاد ایمیل بزنید.
    ایده الش اینه که شما استادهایی با زمینه کاری نزدیک به خودتون رو پیدا کنید. بهشون ایمیل بزنید و مدتی مثلا ده روز یا یه هفته رو منتظر بمونید تا شاید جوابتون رو بدن.
    بعضی از بچه ها حتی ایمیل رو تکرار میکنن و بعد دوباره منتظر میمونن
    البته این کلی هست. بعضی وقت ها هم میشه دوستانی با همین روش شما جواب میگیرن
    به هر حال بازم میگم کار ایده الی نیست.

در مورد استادهای یه دپارتمان هم کارتون صحیح نیست. چون ممکنه استادها با هم در ارتباط باشن و اینجوری شما فرصت ارتباط با اونها رو میسوزونید.
    مخصوصا استادهایی که زمنیه کاری مشابه دارن و توی یه دپارتمان هستن معمولا توی تیم های تحقیقاتی مشترک هم با هم کار میکنن و اینکه رزومه شما برای هر دوی اونها بره ممکنه درسا نباشه

یه مورد دیگه هم اینکه اپلای کردن خیلی زمان بره و صبر میخواد. توی دو روز و سه روز بعیده جواب خاصی بگیرید و یا بشه گفت ه رزومه شما قوی یا ضعیفه
    بعضی از دوستان انتهای سال دوم وسوم جواب گرفتن!! و بعضی ها هم زودتر

بنابراین خلاصه کنم:

شانس خودتون رو نسوزونید. با برنامه ریزی مشخص تری به استاد ها ایمیل بزنید. بعد از یه بازه زمانی ایمیل هاتون رو تکرار کنید و توی متن ایمیل هاتون تجدید نظر کنید. لینک Google Scholar رو بالاتر از امضای الکترونیکتون بذارید توی ایمیلتون. و استادهای یه دپارتمان رو با هم ایمیل نزنید. وقتی از یکی مطمئن شدید که جواب نمیده و یا به هر دلیلی شما رو نمیخواد به استاد بعدی ایمیل بزنید. و اخر اینکه زمان فرستادن ایمیل هاتون رو جوری ست کنید که اولا تایم تعطیلات دانشگاه نباشه و ثانیا در صبح روز کاری اون استاد ایمیلتون بهش برسه

موفق باشید

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام. من از جمعه تا به امروز به 12 تا استاد (3تا کانادا 9 تا آمریکا) ایمیل زدم ولی حتی جواب تمپلت هم دریافت نکردم!!! این یعنی من باید بیخیال فاند بشم چون رزومم خیلی ضعیفه؟! انصافا خیلی دلسرد و نا امید شدم حتی اعصابم نمیکشه GRE هم بخونم...
    اینم رزومم:
    www.applyabroad.org/forum/showthread.php?97758-نظرخواهی-دربارۀ-شانس-پذیرش-و-فاند-بر-اساس-رزومه-(قوانین-پست-اول،-اصلاح-شد)/page182/#1819
    این هم متن ایمیلم:
    Dear Dr. XXXXXI am MSc student in Earthquake Engineering from University of Tabriz, Iran. According to my background, we share interests in Structural Dynamics and Structural Control. Therefore, regarding your research background, I believe that joining Civil Engineering Department at XXXXX Unicersity will help me achieve my academic objectives.

My master thesis is Structural Control using novel algorithm called Sliding Sector and I've submitted two papers from my thesis in JVC and EEEV.
    I would like to know are you going to take any Ph.D. student for Fall 2016?

Please find enclosed my CV and academic records
    I appreciate your time and look forward to hearing from you at your earliest convenience.
    Yours sincerely,
    Sina
    به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    سلام. من از جمعه تا به امروز به 12 تا استاد (3تا کانادا 9 تا آمریکا) ایمیل زدم ولی حتی جواب تمپلت هم دریافت نکردم!!! این یعنی من باید بیخیال فاند بشم چون رزومم خیلی ضعیفه؟! انصافا خیلی دلسرد و نا امید شدم حتی اعصابم نمیکشه GRE هم بخونم...
    اینم رزومم:
    www.applyabroad.org/forum/showthread.php?97758-نظرخواهی-دربارۀ-شانس-پذیرش-و-فاند-بر-اساس-رزومه-(قوانین-پست-اول،-اصلاح-شد)/page182/#1819
    این هم متن ایمیلم:
    Dear Dr. XXXXXI am MSc student in Earthquake Engineering from University of Tabriz, Iran. According to my background, we share interests in Structural Dynamics and Structural Control. Therefore, regarding your research background, I believe that joining Civil Engineering Department at XXXXX Unicersity will help me achieve my academic objectives.

My master thesis is Structural Control using novel algorithm called Sliding Sector and I've submitted two papers from my thesis in JVC and EEEV.
    I would like to know are you going to take any Ph.D. student for Fall 2016?

Please find enclosed my CV and academic records
    I appreciate your time and look forward to hearing from you at your earliest convenience.
    Yours sincerely,
    Sina
    به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟
    سلام

بودند افرادی که با 500 تا ایمیل هم به نتیجه نرسیدند چه رسد به 12 تا!...
    باید صبر زیادی به خرج بدید و خیلی بیشتر از اینها در جلب نظر اساتید تلاش کنید تا شانستون از بالقوه به بالفعل تبدیل بشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دوستان،
    اگر از هیچ استادی جواب نگیریم، کجا باید اپلای کنیم؟ یعنی چه فاکتورهایی در نظر بگیریم و دانلود کنیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اگر از هیچ استادی جواب نگیریم، کجا باید اپلای کنیم؟ یعنی چه فاکتورهایی در نظر بگیریم و دانلود کنیم؟
    منظورتونو از دانلود متوجه نشدم!
    میتونید وکنسی های موجود یعنی همون پوزیشن های خالی رو برای رشته خودتون پیدا کنید و برای اونها اپلای کنید. Vacancy
    این جور پوزیشن ها معمولا تاتیتل و خود پروژه معلومه. اکثرا هم بحث مالیشون Clear هستش. و شما میتونید شانستونو براشون محک بزنید

موفق باشید

Junior Member

سلام. دو تا سوال دارم
    1- من الان سرجمع به حدود 20 تا استاد ایمیل زدم و 12 تا جواب گرفتم که همه بلا استثنا میگن رزومت خیلی خوبه. حتما اپلای کن. مثلا یه استاد جورجیا تک بهم گفت مقاله هاتو برام ایمیل کن. تورنتو گفت بعد اپلای باهات مصاحبه می کنم. ولی فقط در همین حدن همشون. میگن اپلای کن. این الان جواب خوب محسوب میشه یا بد؟ اخه اینطوری که من خوندم توی فروم بعضیا قبل از اپلای حتی استاد بهشون قول فاند میده. میتونه این به دلیل این باشه که من فعلا دارم فقط به دانشگاه های تاپ 10 ایمیل می زنم و اونا رویه شون اینطوریه؟ گیج شدم. کمکم کنید. دیگه نمی دونم باید چیکار کنم که سر صحبتو با استاد بیشتر باز کنم.

2- ثانیا اینکه الان دو سه روزه به هر استاد جدیدی ایمیل زدم تو کانادا جواب نمیده. قضیه چیه؟ الان موقع تعطیلاتی چیزیه؟ تا هفته پیش جواب می گرفتم اخه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloofareabbi نمایش پست ها
    سلام. دو تا سوال دارم
    1- من الان سرجمع به حدود 20 تا استاد ایمیل زدم و 12 تا جواب گرفتم که همه بلا استثنا میگن رزومت خیلی خوبه. حتما اپلای کن. مثلا یه استاد جورجیا تک بهم گفت مقاله هاتو برام ایمیل کن. تورنتو گفت بعد اپلای باهات مصاحبه می کنم. ولی فقط در همین حدن همشون. میگن اپلای کن. این الان جواب خوب محسوب میشه یا بد؟ اخه اینطوری که من خوندم توی فروم بعضیا قبل از اپلای حتی استاد بهشون قول فاند میده. میتونه این به دلیل این باشه که من فعلا دارم فقط به دانشگاه های تاپ 10 ایمیل می زنم و اونا رویه شون اینطوریه؟ گیج شدم. کمکم کنید. دیگه نمی دونم باید چیکار کنم که سر صحبتو با استاد بیشتر باز کنم.

2- ثانیا اینکه الان دو سه روزه به هر استاد جدیدی ایمیل زدم تو کانادا جواب نمیده. قضیه چیه؟ الان موقع تعطیلاتی چیزیه؟ تا هفته پیش جواب می گرفتم اخه.
    1. بله تاپ 10 معمولا روال متفاوتی داره
    2. خیلی از استادها در ماه آگوست مرخصی میروند.

این واقعا نا امید کنندست که به 40 تا استاد با زمینه کاری مشترک ایمیل زدم فقط 2-3 نفر جواب دادن و گفتن جا نداریم!!!! دیگه خیلی زور بزنم بتونم به 60 تا استاد ایمیل بزنم چون زمینه کاری مشترک پیدا کردن کار سختیه!!! الان با این شرایط پاسخ ندادن امیدی به اپلای نیست؟ یا اصلا این موضوع عادی هستش؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط vhd69 نمایش پست ها
    این واقعا نا امید کنندست که به 40 تا استاد با زمینه کاری مشترک ایمیل زدم فقط 2-3 نفر جواب دادن و گفتن جا نداریم!!!! دیگه خیلی زور بزنم بتونم به 60 تا استاد ایمیل بزنم چون زمینه کاری مشترک پیدا کردن کار سختیه!!! الان با این شرایط پاسخ ندادن امیدی به اپلای نیست؟ یا اصلا این موضوع عادی هستش؟
    سلام

دوست عزیز اصلا نباید ناامید بشین... 100 ایمیل برای موفقیت در این راه پرپیچ و خم که تعداد بسیار زیادی applicant از همه جای اونها در اون دارند تلاش مس کنند، اصلا کافی نیست...
    شما باید scope اساتید مورد نظر رو افزایش بدید و خیلی بیشتر از سعی در جلب نظر اونها داشته باشید...
    البته دیده شده که بعضا افراد با رزومه های نه چندان چشمگیر کلا نتونستن کار رو به جایی برسونند، ولی حتی اگر رزومه شما جلب توجه هم نکنه، با 100 ایمیل دلیلی برای ناامیدی وجود نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

دوستان یه سوال داشتم، بعد اینکه یه استاد به ایمیل شما پاسخ + داد، این درسته که شما همچنان با استادای دیگه در ارتباط باشین تا شاید دانشگاه و موقعیت بهتری بدست بیارین؟ در این حالت نیاز هستش که استاد رو هم در جریان بذارین در مورد این امر؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)