صفحه 189 از 217 نخستنخست ... 89139179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideh1980 نمایش پست ها
    با سلام
    قصد داشتم برای یه پوزیشن پست داک تو یکی از مراکز تحقیقاتی ایسلند اقدام کنم با اینکه صفحه آپلود مدارک باز هستش اما ددلابنش رو نوشته بیست و شیش مارچ.تو صفحه گفته اگه سوالی اطلاعاتی چیزی میخواید با استاد مربوطه با فلان ایمیل تماس بگیرید با توجه به اینکه ددلاینش تموم شده بود من دو هفته پیش به استاد مربوطه ایمیل زدم با سابجکت درخواست برای پست داک پوزیشن بعد معرفی خودم و زمینه کاریم و توضیح اینکه در واقع کارشون مرتبط با کارهای پژوهشی منه گفتم در صورت امکان مهلت ارسال مدارک رو تمدید کنید ولی جوابی از ایشون نگرفتم دو روز پیش یه امیل دیگه زدم و سابجکت رو نوشتم اطلاعات برای پوزیشن پست داک.باز جوابی نگرفتم و فک میکنم حتی ایمیل رو هم باز نکردن.خواستم نظر دوستان رو بدونم و اگر هم تجربه ای مشابه من دارن لطف کنن بگن
    با تشکر
    سلام
    تمدید که نمی کنند ولی شاید برای پزیشن های آینده به شما اطلاع بدهند در صورتی که رزومه چشمگیری داشته باشید. البته درخواست شما مبنی بر تمدید مهلت ارسال مدارک نشاندهنده این هست که شما این استاد و این دانشگاه رو تارگت نکرده بودید و اینترست خاصی هم به استاد و مقالات ایشون نداشتید چون پیگیری بیشتری انتظار می رود. موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام وقتی شما ای میل اول را فرستاده بودید هنوز به ضرب الاجل نرسیده بوده- یعنی شما یک هفته قبل از پایان فرصت ای میل فرستاده بوده اید: ۲۰ و ۲۱ مارچ - بنابراین شاید استاد از اینکه در حالیکه از فرصت باقیمانده کسی درخواست مهلت کرده تعجب کرده باشند به خصوص اگر دلیل مهلت خواهی راهم بیان نکرده بودید. احتمال- البته احتمال کم- دیگر هم این است که فرصت برای دانشجویان ایسلندی یا اروپایی بوده بنابراین استاد از روی تقاضای شما گذشته اند و توجه نکرده اند.
    در هر صورت البته استاد به عنوان مسوول پوزیشن قصور دارند و دستکم باید یک نیم خط هم که شده پاسخ میدادند. این عرف اخلاق/ ادب/تشکر از توجه در همه جا و محافل دانشگاهی باید رعایت شوذ و عموما هم میشود. لذا انتظار شما به جا و منطقی است.
    با این اوصاف فکر میکنم اگر هنوز امکان آپلود هست مدارکتان را بفرستید. ضرری ندارد.
    موفق باشید
    با سلام
    قصد داشتم برای یه پوزیشن پست داک تو یکی از مراکز تحقیقاتی ایسلند اقدام کنم با اینکه صفحه آپلود مدارک باز هستش اما ددلابنش رو نوشته بیست و شیش مارچ.تو صفحه گفته اگه سوالی اطلاعاتی چیزی میخواید با استاد مربوطه با فلان ایمیل تماس بگیرید با توجه به اینکه ددلاینش تموم شده بود من دو هفته پیش به استاد مربوطه ایمیل زدم با سابجکت درخواست برای پست داک پوزیشن بعد معرفی خودم و زمینه کاریم و توضیح اینکه در واقع کارشون مرتبط با کارهای پژوهشی منه گفتم در صورت امکان مهلت ارسال مدارک رو تمدید کنید ولی جوابی از ایشون نگرفتم دو روز پیش یه امیل دیگه زدم و سابجکت رو نوشتم اطلاعات برای پوزیشن پست داک.باز جوابی نگرفتم و فک میکنم حتی ایمیل رو هم باز نکردن.خواستم نظر دوستان رو بدونم و اگر هم تجربه ای مشابه من دارن لطف کنن بگن
    با تشکر

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام وقتی شما ای میل اول را فرستاده بودید هنوز به ضرب الاجل نرسیده بوده- یعنی شما یک هفته قبل از پایان فرصت ای میل فرستاده بوده اید: ۲۰ و ۲۱ مارچ - بنابراین شاید استاد از اینکه در حالیکه از فرصت باقیمانده کسی درخواست مهلت کرده تعجب کرده باشند به خصوص اگر دلیل مهلت خواهی راهم بیان نکرده بودید. احتمال- البته احتمال کم- دیگر هم این است که فرصت برای دانشجویان ایسلندی یا اروپایی بوده بنابراین استاد از روی تقاضای شما گذشته اند و توجه نکرده اند.
    در هر صورت البته استاد به عنوان مسوول پوزیشن قصور دارند و دستکم باید یک نیم خط هم که شده پاسخ میدادند. این عرف اخلاق/ ادب/تشکر از توجه در همه جا و محافل دانشگاهی باید رعایت شوذ و عموما هم میشود. لذا انتظار شما به جا و منطقی است.
    با این اوصاف فکر میکنم اگر هنوز امکان آپلود هست مدارکتان را بفرستید. ضرری ندارد.
    موفق باشید
    دوست عزیز ممنون که با حوصله جواب منو دادید راستش الان دقت کردم ددلاینش شونزده مارچ بود و من فک کنم بیست مارچ بهشون پیام دادم و دلیل درخواست تمدید فرصت رو هم گفتم...ولی خب دیگه جواب ندادن..اینم ب قولی یه تجربه ست
    ویرایش توسط vahideh1980 : April 3rd, 2018 در ساعت 03:00 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    تمدید که نمی کنند ولی شاید برای پزیشن های آینده به شما اطلاع بدهند در صورتی که رزومه چشمگیری داشته باشید. البته درخواست شما مبنی بر تمدید مهلت ارسال مدارک نشاندهنده این هست که شما این استاد و این دانشگاه رو تارگت نکرده بودید و اینترست خاصی هم به استاد و مقالات ایشون نداشتید چون پیگیری بیشتری انتظار می رود. موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    ممنون که وقت گذاشتید و به پیام من جواب دادید. راستش دروغه که بگم پیگیر کارهای ایشون بودم.مدتیه دارم پوزیشنهای پست داک مرتبط با کارمو رو سرچ میکنم و همون شب اتفاقی اعلام پوزیشن ایشون رو دیدم رفتم مقالاتشون یه نگا انداختم و کارهای پژوهیشونو.جالب اینجاست همین‌پوزیشن قبلا تا بیست و شیش فوریه فرصت داشته که توی نیچرجاب که من دیدم تمدید کرده بودن تا شونزده مارچ به خاطر همین من بعد استاد ایمیل زدم مدارکی هم که باید آپلود میکردم با پوزیشن های قبلی که فقط کاورلتر و سی وی ب همراه رفرنس هام بود فرق میکرد و مدارک تحصیلی مو میخواستن و یه سری دیگه از مدارک که با توجه به تعطیلات عید آماده کردنشون طول میکشید..به هر حال اینم یه تجربه بود
    ویرایش توسط vahideh1980 : April 3rd, 2018 در ساعت 02:58 PM

ApplyAbroad Veteran

سلام دوست عزیز
    ممنون که وقت گذاشتید و به پیام من جواب دادید. راستش دروغه که بگم پیگیر کارهای ایشون بودم.مدتیه دارم پوزیشنهای پست داک مرتبط با کارمو رو سرچ میکنم و همون شب اتفاقی اعلام پوزیشن ایشون رو دیدم رفتم مقالاتشون یه نگا انداختم و کارهای پژوهیشونو.جالب اینجاست همین‌پوزیشن قبلا تا بیست و شیش فوریه فرصت داشته که توی نیچرجاب که من دیدم تمدید کرده بودن تا شونزده مارچ به خاطر همین من بعد استاد ایمیل زدم مدارکی هم که باید آپلود میکردم با پوزیشن های قبلی که فقط کاورلتر و سی وی ب همراه رفرنس هام بود فرق میکرد و مدارک تحصیلی مو میخواستن و یه سری دیگه از مدارک که با توجه به تعطیلات عید آماده کردنشون طول میکشید..به هر حال اینم یه تجربه بود
    سلام
    خواهش می کنم. ببینید پزیشن هایی که در نیچر جاب اعلام می کنند بسیار رقابتی هستند و استادی که مقاله نیچر یا ایمپکت های بالا داره در جستجوی پست داکی هست که بتونه یک نیچر یا ساینس و از این قبیل جورنال ها چاپ کنه. منظور من در واقع این هست که رزومه شما باید پتانسیل لازم داشته باشه وگرنه اصلا نگاه هم نمی کنند. جواب شما شاید با کمی تاخیر ارسال کنند. موفق باشید
    ویرایش توسط maxi1 : April 3rd, 2018 در ساعت 06:05 PM دلیل: تکمیل

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    خواهش می کنم. ببینید پزیشن هایی که در نیچر جاب اعلام می کنند بسیار رقابتی هستند و استادی که مقاله نیچر یا ایمپکت های بالا داره در جستجوی پست داکی هست که بتونه یک نیچر یا ساینس و از این قبیل جورنال ها چاپ کنه. منظور من در واقع این هست که رزومه شما باید پتانسیل لازم داشته باشه وگرنه اصلا نگاه هم نمی کنند. جواب شما شاید با کمی تاخیر ارسال کنند. موفق باشید
    من رزومه مم بدنیست ترم بالاییم فقط با داشتن دو تا مقاله ایمپکت دو اونم چاپ شده تو یه ژورنال تونست یه موقعیت پست داک تو آلمان بگیره. رزومه من تعریف از خود نباشه به مراتب پربارتر از رزومه ایشونه.صد البته که شانس هم مقداری به هر حال دخیل هستش. توکلم به خداست من تلاشمو میکنم درنهایت هرچی خدا بخواد همون میشه.
    خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگارامیدوارم هرکسی در راستای هرکاری داره تلاش می‌کنه نتیجه ش رو ببینه
    از شما دوست عزیز هم بسیار سپاسگزارم که وقت گذاشتید و کامنتهای منو جواب دادید

سلام دوستان
    من برای یه پوزیشن phd شورت لیست شده بودم و گفته بودن که یه تست ساده ازتون میگیریم. بعد از مصاحبه هم چون قرار بود زودتر تست رو بفرستن، ایمیل زدن و گفتن به خاطر unexpected events با تاخیر میفرستیم و قراره دوشنبه 19 مارس تست رو بفرستیم و تا جمعه 23 مارس باید جواب بدین.
    اما تا الان خبری نشده و دو بار هم ایمیل زدم که جواب ندادن
    به نظرتون چه دلیلی میتونه داشته باشه؟
    من حتی تماس تلفنی گرفتم و یکی از دو استاد مربوطه جواب داد و گفت که قراره که تست رو استاد دوم بفرسته، نگران نباش میفرسته.. با اون استاد تماس گرفتم جواب نداد.. ایمیل قبلی رو هم جواب نداده هنوز
    با توجه به این تاخیر، دو حالت وجود داره.. یا انتخاب نشدم و یا مشکلی واسه استاد یا روند پذیرش پیش اومده... ولی اگه انتخاب نکردن خب حداقل ایمیل میزدن که شما انتخاب نشدی، یا حداقل جواب ایمیل ها رو میدادن
    حالا سوال من اینه که هنوز پیگیری کنم یا دیگه بیخیال شم؟

سلام
    بالاخره بعد از کلی پیگیری جواب ایمیل رو دادن
    خواستم این تجربه تلخ رو با بقیه هم به اشتراک بذارم!
    جواب دادن که به علت تغییر در اعضای Consortium مربوط به این پروژه PhD دیگه این پوزیشن فعال نیست و عذرخواهی کردن که انقد دیر موضوع رو اطلاع دادن
    من خیلی برای این پوزیشن وقت گذاشته بودم مخصوصا وقتی گفتن شورت لیست شدی و به همین خاطر یکم عقب افتادم از پروسه اپلای.
    اما خواستم بگم هیچ وقت تمام وقتتون رو برای یک پوزیشن نذارید (حتی اگه برای مصاحبه انتخاب شدین). تا وقتی که پذیرش قطعی نگرفتین به فکر بقیه دانشگاه ها و اپلیکیشن ها هم باشین
    با آرزوی موفقیت برای همه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه شهرکرد

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys نمایش پست ها
    من هنوز شروع نکردم. ولی برای راهنمایی به چند تا استاد email زدم برای اینکه بدونم کجا ها بهتره apply کنم. همه اغلب راهنمایی های خوبی کردن و جواب دادن.
    شما چطور ایمیل استادا رو پیدا میکنین .من رو هم راهنمایی کنین.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط leilatavakol نمایش پست ها
    شما چطور ایمیل استادا رو پیدا میکنین .من رو هم راهنمایی کنین.
    دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

سوالتون رو شاید من بد متوجه شده باشم!
    ایمیل استادها رو کیتونید به راحتی توی پروفایل هر استاد ببینید.
    هر استادی توی هر دانشگاهی یه پروفایل شخصی قاعدتا داره که ایم و فامیل و پوزیشن و رزومه و .... اون استاد اونجا نوشته شده
    علاوه بر این لینک های ارتباطی مثل ایمیل و شماره تلفن و ادرس افیس و ... هم اونجا هست و شما میتونید به راحتی به این اطلاعات دسترسی داشته باشید
    به عنوان مثال لینک زیر رو ببینید که ایمیل و اطلاعات استاد توی پروفایل استاد نوشته شده (این فقط یه مثاله! شما مطمینا باید استادهای هدف و مربوطه به بک گراند علمی خودتون رو پیدا کنید و دپارتمان های هلمی مربوطه به رشته خودتون رو بررسی کنید)

لینک----۱

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)